Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2021 dotací ve výši 460 000 Kč).
02.12.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A PODZIM ZAKONČÍ OBĚ 1.TŘÍDY
Vážení vedoucí klubů Okresního přeboru a 1.třídy, jelikož se stále zabýváme epidemickou situací v ČR a s ní souvisejícími restrikcemi, které se nás bohužel úzce dotýkají, tak bychom vás chtěli informovat a uklidnit. Na základě výkladového stanoviska FAČR můžeme nadále pokračovat v rozehrané soutěži OP i 1.třídě. Pokud se na utkání vejdeme do počtu 20 osob není nutná kontrola bezinfekčnosti. Na každý tým tedy připadá cca 8-9 lidí plus 2 rozhodčí a delegát. Chápeme, že to ...
O VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A PODZIM ZAKONČÍ OBĚ 1.TŘÍDY

Krátké zprávy aktuálně

29.11.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 4.12.: OP (Maloměřice), 1.A (Rybnická). Neděle 5.12.: 1.B (Rybnická).

16.08.2021 - Tým Slováků, žijících v Brně a hrajících Okresní přebor ve futsalu hledá do svého týmu Partizan Bludare posily do sezóny 2021/22. Informace na tel. 792458683 a e-mail: rtrastislavtoth@gmail.com.

05.08.2021 - Tým FK Slavoj Brno z 2. třídy hledá hráče pro pravidelné středeční fotbálky ve sport. areálu Hroch v Jundrově. Kontakt: futsal@slavojbrno.cz, tel.: 735230106.

15.05.2021 - Sháníme tým, který hledá hráče k doplnění kádru, bohužel se nám rozpadl tým. Nejlépe týmy z 2. nebo 3. třídy. Tel.: 774229995.

12.05.2021 - Tym Jopparamu hleda sparing na stredecni treninky v Obranech od 17:30 - 19:00. Tomáš Pelikan, 739 531 247

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.10.2020

1.FUTSAL LIGA - 4.kolo
Žab.Vlci Brno - Olympik Mělník 4:2 (1:1), FTZS Liberec - Dynamo Č.Bud. 5:3 (3:2), Interobal Plzeň - Svarog Teplice 4:3 (2:1), Démoni Č.Lípa - Rapid Ústí n.L. 7:3 (3:3),
Helas Brno - Chrudim se hraje v pondělí 5.10. v 19:30 na Vodové.
 1. Interobal Plzeň 4  4 0 0  33:5  12
 2. Slavia Praha    3  3 0 0  26:5   9
 3. Svarog Teplice  4  3 0 1  18:14  9
 4. FK Chrudim      3  2 1 0   7:3   7
 5. FTZS Liberec    4  2 1 1  13:13  7
 6. Démoni Č.Lípa   4  2 1 1  16:18  7
 7. Sparta Praha    3  1 1 1  10:6   4
 8. Helas Brno      3  1 0 2  18:15  3
 9. Žab.Vlci Brno   4  1 0 3  10:19  3
10. Olympik Mělník  4  1 0 3  11:21  3
11. Dynamo Č.Bud.   4  0 0 4   9:22  0
12. Rapid Ústí n.L. 4  0 0 4  11:41  0

1.A PENALTY brněnská třída - 5.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames - Barum 1:1 (0:0), Křivák - Tříska,
Blue Flames - FFT B 4:5 (3:2), Smíšek 2, Vrána, Křivák - Sedlák 5,
Parmagianni - Barum 5:2 (2:1), Sládek 3, Baláž, Onderka - Kapitán, Tříska, ŽK: Daniel(Pr),
Parmagianni - FFT B 2:3 (2:1), Sládek 2 - Sedlák, Trojáček, Zouhar R., ŽK: Sládek(Pr),
Bianco - Pitkin C 7:2 (3:1), Silva 2, Mazůrek 2, Blaha, Látal, Hude - Šimeček 2,
Bianco - Gladiators B 2:4 (1:3), Mazůrek, Silva - Bodický 2, Kostiha, Vašina, ŽK: Hude, Šplíchal(Bi),
Pitkin C - Gladiators B 2:4 (1:2), Šimeček 2 - Bodický 2, Kostiha, Vašina, ŽK: Filipský(Gl),
Panama B - Technika B 3:0 (0:0), Gala 2, Kottas.
 1. FFT B        6  5 1 0  16:10  16
 2. Parmagianni  6  4 0 2  21:16  12
 3. Edesseg      4  3 1 0  13:4   10
 4. Jopparamu    4  3 0 1  18:10   9
 5. Bianco       6  3 0 3  19:14   9
 6. Gladiators B 6  3 0 3  17:14   9
 7. Pitkin C     6  3 0 3  16:20   9
 8. Panama B     4  2 2 0   6:1    8
 9. Technika B   4  2 0 2  16:14   6
10. Chl.pozůst.  4  2 0 2  11:12   6
11. Blue Flames  6  1 1 4  11:16   4
12. Antabus      4  1 0 3  12:16   3
13. Barum        6  0 2 4  11:21   2
14. Moravany     4  0 1 3   6:20   1
15. Jehnice B    2  0 0 2   6:11   0
Střelci: Vejmělek (Edesseg) a Sedlák (FFT B) a Sládek (Parmagianni)-8, Škrobala (Pitkin C)-6.

1.B PENALTY brněnská třída - 5.kolo
RYBNICKÁ:   
Madrid - Frutti di Mare 1:7 (1:2), Ryšavý - Pospíšil Ma.2 a Mi., Bajgar, Luňák, Crha, Andrlík, ŽK: Konečný(Ma), Andrlík(FM),
Madrid - Kampa 2:1 (0:0), Nahodil, Konečný - Kalivoda, ČK: Weyr(Ma), ŽK-Daněk(Ma), Lecointre, Vrábel(Ka),
Debakl - Frutti di Mare 3:4 (1:1), Jelínek 2, Másilko - Pospíšil Ma.3 a Mi.,
Debakl - Kampa 0:2 (0:1), Kalivoda, Štencl, ŽK: Pilarčík M.(Ka),
Across - Bolest 1:3 (0:0), Ševčík - Jurča 2, Sýkora T.,
Trpaslíci - Bolest 5:3 (2:3), Belák 2, Fremml D.2 a M. - Trávníček, Mička, Sýkora T., ŽK: Trávníček(Bo),
Across - Trpaslíci 2:7 (1:1), Mitana, Svoboda J. - Belák 4, Fremml M.2, Pospíchal, ŽK: Barša, Trenz(Ac), Fremml M.(Tr),
Old Blackburn - Inter 2:3 (1:2), Svoboda, Karika - Dvorník, Daněk M., Chalabala D., ŽK: Dvorník(In),
Schalke - Inter 3:5 (2:1), Zejda 3 - Wachsberger, Daněk P. a M., Velík, Strýček.
 1. Kampa        6  4 0 2  18:8   12
 2. Frutti Mare  6  4 0 2  26:19  12
 3. Celtic       4  3 1 0  29:13  10
 4. Inter        4  3 1 0  10:6   10
 5. Bolest       6  3 1 2  17:15  10
 6. Madrid       6  3 1 2  13:16  10
 7. Debakl       6  2 1 3  20:21   7
 8. Nasan B      4  2 1 1  15:16   7
 9. Trpaslíci    6  2 1 3  24:29   7
10. Schalke      4  2 0 2  19:16   6
11. Gloria       4  2 0 2  12:13   6
12. Wodowa B     4  1 0 3   8:15   3
13. Across       6  1 0 5  10:20   3
14. Old Blackb.  4  0 2 2   9:12   2
15. Lamy         4  0 1 3   8:19   1
Střelci: Darvaš (Celtic)-11, Zeman R.(Celtic)-8, Hrabal (Debakl) a Zejda (Schalke)-7.
STOP do 31.6.2021: Růžička (Bolest)-ČK+HNCH+HUR+vyhr.rozh.+napadení!
STOP na 1 utkání: Weyr (Madrid)-2ŽK=ČK!

2.A brněnská třída - 7. a 8.kolo
JUNDROV:
Dynamo - Poclain 6:5 (2:3), Janík 3, Kodras 2, Procházka - Helleport 3, Holý, Švanda, ČK: Krátký(Dy), ŽK: Šikula(Po),
Dynamo - Carpe Diem 6:3 (3:1), Janík 4, Jakš, Kodras - Halm, Koláček, Fiala, ČK: Fiala(CD), ŽK: Jakš(Dy), Jeřábek(CD),
Soccer - Poclain 6:3 (3:0), Gryč D.3, Henzel, Novotný Mat., Kubát - Bílek 2, Helleport,
Soccer - Carpe Diem 6:1 (1:0), Kubát 2, Malec 2, Komínek, Novotný Mat. - Navrkal, ŽK: Gryč D.(So),
STŽ - Kalábek B 3:5 (2:3), Novotný 2, Kratochvíl - Moravec 2, Hakl, Kotouč, Zlínský, ŽK: Kratochvíl(STŽ), Zlínský(Kal),
STŽ - AVM Metal 0:2 (0:1), Dubovov, Makel', ŽK: Dubovov(AVM),
Fauna - Kalábek B 1:6 (0:3), Krška - Zlínský 4, Jandl, Kotouč,
Fauna - AVM Metal 1:8 (1:2), Bezděk L. - Bek 2, Dubovov 2, Makel', Havlík, Rohovský, Belžík, ŽK: Hrazský(Fa), Bek(AVM).
KNESLOVA:
kAPPLE - S.B. 5:1 (2:0), Dohnal 2, Kouřil, Dorko, Holešovský M. - Blatný, ŽK: Dohnal, Zapletal(kA),
Flamengo - S.B. 7:3 (1:2), Drugo 2, Havelka, Perný, Pazio D., Klvaňa, Hlouch - Bohata, Blatný, Barák,
kAPPLE - Ethanol 3:3 (1:1), Dorko 2, Kouřil - Horňáček, Švestka, Prokopec,
Flamengo - Ethanol 3:1 (2:0), Havelka 2, Selecký - Rychnovský, ŽK: Drugo(Fl),
Apollo - Kobas 0:5 (0:2), David 2, Kučera, Kyjak, Fábry,
Apollo - Spitfire 6:4 (2:2), Kaňok 2, Adamec, Plch, Psotka, Saučuk - Nantl J.2 a O., Janíček,
Pískovna - Kobas 7:2 (3:0), Kubíček 3, Purket 2, Csefay, Krištof - Fábry, Faistl L., ŽK: Csefay(Pí),
Pískovna - Spitfire 11:6 (6:1), Šoc 4, Purket 3, Kubíček 2, Csefay, Krištof - Šmerda 2, Nantl J. a O., Grande M., Janíček.
 1. Kalábek B  6  6 0 0  32:17  18
 2. Dynamo     6  5 1 0  40:14  16
 3. Soccer     6  5 1 0  36:11  16
 4. Flamengo   8  5 1 2  38:28  16
 5. AVM Metal  6  4 2 0  32:13  14
 6. kAPPLE     8  4 2 2  32:24  14
 7. Pískovna   6  4 1 1  45:21  13
 8. Kobas      8  3 1 4  24:32  10
 9. Apollo     6  3 0 3  22:24   9
10. STŽ        6  2 1 3  27:20   7
11. Carpe Diem 6  2 1 3  23:28   7
12. Poclain    6  2 0 4  20:25   6
13. Fauna      6  1 0 5   9:25   3
14. Ethanol    6  0 1 5   9:28   1
15. S.B.       6  0 0 6  13:39   0
16. Spitfire   8  0 0 8  14:67   0
Střelci: Kuníček (Pískovna)-13, Purket (Pískovna) a Dohnal (kAPPLE)-10.
STOP na 1 utkání: Krátký (Dynamo) a Fiala (Carpe Diem)-zbytek trestu!

2.B brněnská třída - 7. a 8.kolo
ŘEČKOVICE: 
Orel Řečk.B - Agora 7:2 (1:0), Dostál, Kugler, Vlk, Vitásek 2, Slejška 2 - Kolmačka 2,
Orel Řečk.B - Deportivo 5:0 (1:0), Dostál 2, Kasperan, Vitásek, Slejška, ŽK: Penčák(De),
Orel Řečk.C - Agora 5:3 (2:1), Lesenký 2, Viskot, Vaculín, Kratochvíl - Hloušek R. a I., Kolmačka,
Orel Řečk.C - Deportivo 7:2 (2:0), Vaculín 3, Kahoun 2, Lesenký 2 - Hlaváč, Mach,
XXX - Lamy B 4:2 (4:0), Vaďura, Tsetsegee, Moravec, Růžička Dav. - Doubek, Balcar,
XXX - Tropicana 1:6 (0:3), Hadrava - Jurnečka 2, Zítka 2, Krohe 2, ŽK: Urban(Tr),
Gooners - Lamy B 7:1 (3:1), Maxa O. a P., Pauzr 2, Konečný 2, Polák - Studený,
Gooners - Tropicana 6:1 (6:0), Radek M.3, Maxa O., Pauzr, Polák - Jurnečka, ŽK: Nývlt, Polášek(Go), Gratias(Tr).
JUNDROV:
All in - Besídka 7:2 (3:0), Vaňorek 5, Pavlovec, Zientek - Strouhal, Kuchtík, ŽK: Kurek(All), Lech(Be),
All in - Kometa 3:2 (0:1), Pavlovec 2, Vaňorek - Juřina 2, ČK: Dobrovolný(Ko),
West Žab B - Besídka 6:1 (3:0), Samlík 2, Svensson 2, Mademlis, Hezina R. - Menšík, ŽK: Menšík(Be),
West Žab B - Kometa 1:8 (0:3), Absatz - Hanzlíček 2, Juřina 2, Večeřa 2, Janíček, Moravec, ŽK: Absatz, Hezina P. a R.(WŽ), Štefl(Ko),
Bystrc - ASK 2:2 (0:1), Krkoška 2 - Pospíšil 2,
Bystrc - Gepard 1:2 (0:2), Krkoška - Nguyen, Plšek, ŽK: Matěj(By),
Starobrno - ASK 6:3 (4:0), Navrátil, Malina, Pogáč 3, Ondra - Nesrsta 2, Lipovský,
Starobrno - Gepard 4:2 (1:1), Malina 2, Bumba Š., Jaroš - Hanák, Kabát, ŽK: Navrátil, Bumba M., Křesťan(St), Kabát(Ge).
 1. Starobrno    8  7 1 0  42:15  22
 2. Orel Řečk.C  8  6 2 0  36:16  20
 3. All in       8  5 2 1  24:17  17
 4. Kometa       8  5 0 3  28:23  15
 5. Gooners      8  5 0 3  28:24  15
 6. Gepard       8  4 2 2  26:15  14
 7. West Žab B   8  4 2 2  36:28  14
 8. Bystrc       8  3 1 4  23:18  10
 9. Agora        8  3 1 4  24:29  10
10. Deportivo    8  3 1 4  19:25  10
11. Orel Řečk.B  8  3 0 5  24:24   9
12. Tropicana    8  2 2 4  18:19   8
13. ASK          8  2 1 5  28:32   7
14. Besídka      8  2 1 5  24:30   7
15. XXX          8  2 0 6  16:37   6
16. Lamy B       8  0 0 8  12:56   0
Střelci:  
Lesenský (Orel C)-14, Kabát (Gepard)-13, Malina (Starobrno)-11.

3. brněnská třída - 6.kolo
ŘEČKOVICE:
Bosonohy - Orel Řečk.D 4:2 (2:1), Bezděk M.2, Kechajov 2 - Hruška, Kratochvíl,
Bosonohy - Hády 3:4 (2:2), Ševčík 2, Vojáček - Kamenický 2, Girstl, Lang, ŽK: Vojáček(B),
Orel Řečk.D - Juventus 3:4 (1:2), Kratochvíl, Sýs, Vykypěl - Špiřík 3, Kobelka, ŽK: Kobelka(J),
Juventus - Hády 1:5 (0:1), Špiřík - Unčovský 3, Lang, Kamenický,
Parodia - Escobar 1:5 (1:2), Grošov D. - Zapletal 2, Knapp, Prokeš, Vavřík,
Parodia - Kocovina 0:7 (0:4), Pryymachuk 4, Elis, Junec, Poslušný, ŽK: Leger(Pa), Elis, Poslušný(K),
Escobar - Popůvky 3:2 (3:2), Šrubař 2, Knapp - Drápal, Manai, ŽK: Šrubař(E), Manai, Chvátal(Po),
Kocovina - AC Brno 1:3 (1:0), Pryymachuk - Tomi F.2, Adamovič,
Popůvky - Mejdan 3:6 (0:3), Hulák, Manai, Machata - Řeřucha D.3, Kozlíček, Stokláska, Pala, ŽK: Stokláska(M),
AC Brno - O5 MY 4:2 (2:2), Tomek 2, Dirda, Lázok - Kužela, Požár.
 1. AC Brno      8  6 0 2  35:37  18
 2. Escobar      4  4 0 0  27:4   12
 3. Orel Řečk.D  6  4 0 2  25:12  12
 4. Hády         7  4 0 3  29:22  12
 5. Kocovina     5  3 0 2  18:12   9
 6. O5 MY        5  3 0 2  14:11   9
 7. Popůvky      8  3 0 5  29:30   9
 8. Mejdan       7  2 1 4  22:26   7
 9. Bosonohy     5  2 1 2  14:18   7
10. Hlt club     4  2 0 2  20:22   6
11. Juventus     6  2 0 4  13:27   6
12. Parodia      7  2 0 5  18:33   6
13. Sea Lions    6  1 0 5  19:29   3
Střelci: Hruška (Orel D) a Drápal (Popůvky)-10, Adamovič (AC Brno) a Špiřík (Juventusu)-9, Bečica (Hlt)-8.