Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
05.12.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoPARTNEREM BRNO OPEN JE SPORTSHUB. JE ROZLOSOVÁNO A NÁHRADNÍCI SE MOHOU HLÁSIT.
Vážení sportovní přátelé, připravujeme náš tradiční 27.ročník zimní ligy SPORTSHUB BRNO OPEN 2023. Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a od ledna do února 2023 uspořádá zimní halovou soutěž SPORTSHUB BRNO OPEN 2023, jejíž vyvrcholení je plánováno v polovině měsíce února 2023. Bude se hrát stejně jako každý rok v nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech na umělém trávníku. Věříme, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se ...
PARTNEREM BRNO OPEN JE SPORTSHUB. JE ROZLOSOVÁNO A NÁHRADNÍCI SE MOHOU HLÁSIT.

Krátké zprávy aktuálně

04.12.2022 - KAM NA FUTSAL - Pátek 9.12.2022: 1.B (Rybnická 18:00). Sobota 10.12.2022: OP (Maloměřice), 2.A a Pohár (Rybnická). Neděle 11.12.2022: 2.B (Rybnická).

02.12.2022 - Hráč futsalu (26 let) hledá tým brněnské futsalové soutěže, ve kterém by mohl hrát a trénovat. Kontakt: 778 551 235 (Igor Tymkovič).

02.12.2022 - Hráč fotbalu (39 let z Měnína) by rád našel klub nižší soutěže v Brně, za který by mohl co nejdříve nastoupit, hrát a trénovat. Kontakt: 725 742 434 (Josef Zachar).

25.11.2022 - KAM NA FUTSAL - Pátek 2.12.2022: 2.B (Rybnická 18:00). Sobota 3.12.2022: 1.A a 2.A (Rybnická). Neděle 4.12.2022: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická).

23.11.2022 - Tým Panama B dlouhodobě hrající na špici 1.A hledá nového sparingpartnera na tréninky, které máme v zimním období každé úterý 20 - 21:30 v nafukovací hale na Janouškové a na jaře každou středu 18 - 19:30 hodin na hřišti U Hrocha v Jundrově. Zájemci se mohou ozvat na zdenek.gala@seznam.cz anebo 734268366."

další krátké zprávy

ZIMNÍ LIGA BRNO OPEN 2022 - VÝSLEDKY SKUPIN O POŘADÍ I NEDĚLNÍ FINÁLE

FINÁLE BRNO OPEN 2022
čtvrtfinále:
11:30  Tasanda - West Žab  4:4 (2:3) pk 2:3
12:05  Trpaslíci - Troubsko  0:6 (0:3)
12:40  Bianco - Schalke  3:4 (1:1)
13:15  Soccer - STŽ 0:1 (0:0) 
semifinále:
13:50  West Žab - Troubsko 1:5 (0:3) 
14:25  Schalke - STŽ 0:3 (0:1) 
o 3.místo:
15:00 West Žab - Schalke 6:4 (3:2) 
finále BRNO OPEN 2022:
15:35 Troubsko - STŽ  4:0 (2:0)

1.místo:  Troubsko
2.místo:  STŽ
3.místo:  West Žab
4.místo:  Schalke

5. - 8. místo: Tasanda, Trpaslíci, Bianco, Soccer
9. - 12. místo: Eliška, Mishmash, Kocovina, Inter
13. - 16. místo: Gum.řízci, Kampa, Oltec, Bl.Flames

Nejlepší střelec: Bartl Radim (Tasanda) 16 branek
Nejlepší brankář: Hróza Oldřich (West Žab) 

VÝSLEDKY SKUPIN O POŘADÍ
SKUPINA K - 5.+6.místa
neděle 13.2.2022
08:00  Independiente - Kalábek  5:0 (kont.)
08:35  Madrid - Kalábek  5:0 (kont.)
09:10  Old Blackburn - Kalábek  5:0 (kont.)
09:00  Madrid - Old Blackburn  1:7 (1:2)
09:45  Independiente - Old Balckburn  3:4 (1:4)
10:30  Independiente - Madrid  5:5 (2:2)
Konečné pořadí na 17.-20.místě:
17
.  Old Blackburn   3  3 0 0   16:4      9
18.  Independiente   3  1 1 1   13:9      4
19.  Madrid               3  1 1 1   11:12    4
20.  Kalábek             3  0 0 3     0:15    0

SKUPINA J - 7.+8.místa  (sobota 12.2.2022)
12:00  LaSperanza - O5 MY  0:5 (0:1)
12:35  Deportivo - S.B.Brno  0:6 (0:3)
13:10  Deportivo - O5 MY  2:4 (1:2)
13:40  LaSperanza - S.B.Brno  3:7 (1:2)
14:15  LaSperanza - Deportivo  9:3 (3:2)
14:50  O5 MY - S.B.Brno  7:0 (2:0)
Konečné pořadí na 21.-24.místě:
21
.  O5 MY              3  3 0 0   16:2      9
22.  S.B. Brno          3  2 0 1   13:10    6
23.  LaSperanza      3  1 0 2   12:15    3
24.  Deportivo          3  0 0 3     5:19    0

SKUPINA I - 9.místa
  (sobota 12.2.2022) 
08:00  Mělčany - Dorost Troubsko  5:0 (kont.)
08:35  Poclain - Dorost Troubsko
  5:0 (kont.)
09:10  Restart - Dorost Troubsko
  5:0 (kont.)
09:00  Poclain - Restart  2:10 (1:4)
09:45  Mělčany - Restart  4:3 (1:3)
10:30  Mělčany - Poclain  10:3 (6:1)
Konečné pořadí na 25.-28.místě:
25.  Mělčany            3  3 0 0   19:6      9

26.  Restart              3  2 0 1   18:6      6
27.  Poclain              3  1 0 2   10:20    3
28.  Dor.Troubsko    3  0 0 3     0:15    0


VÝSLEDKY OSMIFINÁLOVÝCH SKUPIN

OSMIFINÁLOVÁ SKUPINA E
08:00  Kocovina - Troubsko  2:3 (2:2)
08:35  Gumoví řízci - Tasanda  2:6 (1:5)
09:10  Gumoví řízci - Troubsko  0:10 (0:4)
09:40  Kocovina - Tasanda  0:8 (0:3)
10:15  Kocovina - Gumoví řízci  6:4 (4:3)
10:50  Troubsko - Tasanda  2:2 (1:1)
Konečná tabulka osmifinálové skupiny E:
1.  Tasanda              3  2 1 0   16:4     7
2.  Troubsko            3  2 1 0   15:4     7
3.  Kocovina             3  1 0 2     8:13    3
4.  Gumoví řízci        3  0 0 3     6:22    0

OSMIFINÁLOVÁ SKUPINA F
12:00  Kampa - West Žab  2:7 (1:4)
12:35  Eliška - Trpaslíci  1:3 (1:0)
13:10  Eliška - West Žab 0:2 (0:0)
13:40  Kampa - Trpaslíci  0:5 (kont.)
14:15  Kampa - Eliška  0:5 (kont.)
14:50  West Žab - Trpaslíci 1:2 (1:2)
Konečná tabulka osmifinálové skupiny F:
1.  Trpsalíci    3  3 0 0   10:2     9
2.  West Žab   3  2 0 1   10:3     6
3.  Eliška         3  1 0 2     6:5      3
4.  Kampa       3  0 0 3     2:17    0

OSMIFINÁLOVÁ SKUPINA G
08:00  STŽ - Oltec  5:1 (1:1)
08:35  Mishmash - Bianco  0:1 (0:1)
09:10  Mishmash - Oltec  4:1 (3:0)
09:40  STŽ - Bianco  0:0 (0:0)
10:15  STŽ - Mishmash  5:2 (4:1)
10:50  Oltec - Bianco  0:11 (0:7)
Konečná tabulka osmifinálové skupiny G:
1.  Bianco       3  2 1 0   12:0     7
2.  STŽ            3  2 1 0   10:3     7
3.  Mishmash   3  1 0 2     6:7     3
4.  Oltec           3  0 0 3     2:20   0

OSMIFINÁLOVÁ SKUPINA H
12:00  Soccer - Inter  3:2 (2:2)
12:35  Schalke - Blue Flames  3:5 (2:2)
13:10  Schalke - Inter  1:1 (0:1)
13:40  Soccer - Blue Flames  4:3 (1:2)
14:15  Soccer - Schalke  4:8 (3:3)
14:50  Inter - Blue Flames  3:2 (1:0)
Konečná tabulka osmifinálové skupiny H:
1.  Soccer        3  2 0 1   11:3     6
2.  Schalke      3  1 1 1   12:10   4
3.  Inter             3  1 1 1     6:6     4
4.  Bl. Flames   3  1 0 2   10:10   3



VÝSLEDKY ZÁKLADNÍCH SKUPIN
SKUPINA A
Konečná tabulka skupina A:
1.  Obřany Tasan.   8  8 0 0   42:7     24
2.  Inter                    8  6 0 2   29:16   18
3.  STŽ                     8  4 1 3   23:18   13
4.  Eliška                 8  4 1 3   25:19   13
5.  Old Blackburn     8  3 3 2   27:17   12
6.  Kalábek               8  3 1 4   28:26   10
7.  S.B. Brno            8  2 1 5   14:32     7
8.  O5 MY                8  0 3 5   12:32     3

9.  Restart                8  1 0 7   13:46     3

4. hrací den, sobota 29.1.2022
08:00  Old Blackburn - Inter  5:0 (kont.)
08:35  Obřany Tasanda - Inter  5:0 (kont.)
09:10  Obřany Tasanda - Old Blackburn  3:1 (2:0)
09:40  S.B.Brno - O5 MY  3:1 (0:1)
10:15  S.B.Brno - Restart  4:3 (0:2)
10:50  O5 MY - Restart  3:5 (0:2)
11:20  STŽ - Eliška  2:1 (1:1)
11:55  STŽ - Kalábek  5:3 (1:1) 
12:30  Eliška - Kalábek  7:3 (2:1) 
3.hrací den, sobota 22.1.2022
08:00  O5 MY - Old Blackburn  2:2 (1:0) 
08:35  O5 MY - Eliška  1:1 (1:0) 
09:10  Old Blackburn - Eliška  3:5 (0:3) 
09:40  S.B.Brno - Obřany Tasanda  2:5 (0:2) 
10:15  S.B.Brno - STŽ  0:3 (0:1) 
10:50  Obřany Tasanda - STŽ  2:0 (0.0)
11:20  Restart - Inter  2:6 (1:2)
11:55  Restart - Kalábek 2:6 (2:5)
12:30  Inter - Kalábek  3:1 (1:1)
2. hrací den, sobota 15.1.2022
08:00  Restart - Obřany Tasanda  1:7 (0:2)
08:35  Restart - Eliška  0:5 (0:2)
09:10  Obřany Tasanda - Eliška  6:2 (3:1)
09:40  O5 MY - Inter  1:3 (1:2)
10:15  O5 MY - STŽ  2:2 (0:0)
10:50  Inter - STŽ  6:1 (1:1)
11:20  S.B.Brno - Old Blackburn  2:2 (1:1)
11:55  S.B.Brno - Kalábek  2:7 (1:3) 
12:30  Old Blackburn - Kalábek  3:3 (1:0) 
1. hrací den, sobota 8.1.2022
08:00  S.B.Brno - Inter  0:8 (0:3)
08:35  S.B.Brno - Eliška  1:3 (0:2)
09:10  Inter - Eliška  3:1 (2:1)
09:40  Restart - Old Blackburn  0:7 (0:4)
10:15  Restart - STŽ  0:8 (0:3)
10:50  Old Blackburn - STŽ  4:2  (2:0)
11:20  O5 MY - Obřany Tasanda  1:11 (0:6)
11:55  O5 MY - Kalábek  1:5 (1:1)
12:30  Obřany Tasanda - Kalábek 3:0 (1:0)

SKUPINA B
Konečná tabulka skupina B:
1.  Trpaslíci               8  7 0 1   37:7     21
2.  Sokol Troubsko   8  6 1 1   28:14   19
3.  Soccer                  8  3 1 4   18:23   10
4.  Mishmash            8  1 1 6   14:28     4
5.  Dorost Troubsko   8  1 1 6    11:36     4

4. hrací den, sobota 29.1.2022
13:00  Mishmash - Trpaslíci  3:4 (1:2) 
13:35  Mishmash - Sokol Troubsko  0:5 (0:2)
14:10  Trpaslíci - Dorost Troubsko  6:1 (2:0)
14:40  Soccer - Sokol Troubsko  0:5 (kont.)
15:15  Dorost Troubsko - Soccer 5:0 (kont.)
3. hrací den, sobota 22.1.2022
13:00  Sokol Troubsko - Dorost Troubsko  6:1 (2:0)
13:35  Sokol Troubsko - Trpaslíci  0:8 (0:4)
14:10  Dorost Troubsko - Mishmash  3:3 (3:3)
14:40  Trpaslíci - Soccer  4:0 (2:0)
15:15  Soccer - Mishmash  5:1 (3:1)
2. hrací den, sobota 15.1.2022
13:00  Trpaslíci - Mishmash  4:0 (3:0) 
13:35  Sokol Troubsko - Mishmash  4:2 (1:1) 
14:10  Dorost Troubsko - Trpaslíci  0:8 (0:4)
14:40  Sokol Troubsko - Soccer  3:3 (2:2)
15:15  Soccer - Dorost Troubsko  6:1 (3:0)
1. hrací den, sobota 8.1.2022
13:00  Dorost Troubsko - Sokol Troubsko  0:3 (0:1)
13:35  Trpaslíci - Sokol Troubsko  0:2 (0:1)
14:10  Mishmash - Dorost Troubsko  4:0 (2:0)
14:40  Soccer - Trpaslíci  1:3 (0:3)
15:15  Mishmash - Soccer  1:3 (1:1)

SKUPINA C
Konečná tabulka skupina C:
1.  Bianco               8  6 0 2   36:20   18
2.  West Žab           8  6 0 2   36:25   18
3.  Kocovina           8  5 1 2   36:23   16

4.  Schalke              8  5 1 2   28:23   16
5.  Indepediente       8  5 0 3   44:28   15
6.  Madrid                 8  4 1 3   27:27   13
7.  LaSperanza        8  1 1 6   18:48     4
8.  Deportivo            8  1 0 7   22:37     3
9.  Mělčany              8  0 2 6   21:41     2

4. hrací den, neděle 30.1.2022
08:00  Kocovina - Deportivo  4:3 (2:2)
08:35  Kocovina - Madrid  3:1 (1:1)
09:10  Deportivo - Madrid  2:3 (1:1)
09:40  LaSperanza - Mělčany  5:5 (1:2)
10:15  LaSperanza - Bianco  1:6 (1:2)
10:50  Mělčany - Bianco  2:4 (0:1)
11:20  Independiente - Schalke  0:3 (0:1)
11:55  Independiente - West Žab  4:7 (3:3)
12:30  Schalke - West Žab  5:1 (2:0)
3. hrací den, neděle 23.1.2022
08:00  Mělčany - Deportivo  1:5 (1:1)
08:35  Mělčany - Schalke  1:4 (1:3)
09:10  Deportivo - Schalke  1:5 (0:3)
09:40  LaSperanza - Kocovina  1:7 (0:5)
10:15  LaSperanza - Independiente  1:10 (0:4)
10:50  Kocovina - Independiente  6:3 (3:2)
11:20  Bianco - Madrid  1:5 (0:4)
11:55  Bianco - West Žab  4:3 (0:2)
12:30  Madrid - West Žab  1:5 (0:1)
2. hrací den, neděle 16.1.2022
08:00  Bianco - Kocovina  3:0 (3:0)
08:35  Bianco - Schalke  5:1 (1:1)
09:10  Kocovina - Schalke  4:4 (0:2)
09:40  Mělčany - Madrid  3:3 (2:2)
10:15  Mělčany - Independiente  4:8 (2:3)
10:50  Madrid - Independiente  0:9 (0:5)
11:20  LaSperanza - Deportivo  4:2 (1:2)
11:55  LaSperanza - West Žab  2:6 (2:2)
12:30  Deportivo - West Žab  2:5 (0:3)
1. hrací den, neděle 9.1.2022
08:00  LaSperanza - Madrid  2:7 (1:4)
08:35  LaSperanza - Schalke  3:5 (0:2)
09:10  Madrid - Schalke  8:1 (3:1)
09:40  Independiente - Deportivo  5:4 (2:0)
10:15  Independiente - Bianco  5:3 (3:2)
10:50  Deportivo - Bianco  3:10 (1:7)
11:20  Mělčany - Kocovina  3:8 (1:3)
11:55  Mělčany - West Žab  3:4 (0:3)
12:30  Kocovina - West Žab  4:5 (2:2)
 
SKUPINA D
Konečná tabulka skupiny D:
1.  Blue Flames     8  7 0 1   42:16   21
2.  Oltec gang        8  4 1 3   34:36   13
3.  Kampa               8  4 1 3   33:20   13
4.  Gumoví řízci     8  4 0 4   29:29   12
5.  Poclain               8  0 0 8     9:43     0

4. hrací den, neděle 30.1.2022
13:00  Gumoví řízci - Kampa  6:2 (2:2)
13:35  Gumoví řízci - Oltec gang  11:3 (5:3)
14:10  Kampa - Poclain  9:1 (2:0)
14:40  Blue Flames - Oltec gang  5:4 (2:3)
15:15  Poclain - Blue Flames  0:6 (0:3)
3. hrací den, neděle 23.1.2022
13:00  Oltec gang - Poclain  4:0 (2:0)
13:35  Oltec gang - Kampa  3:3 (2:1)
14:10  Poclain - Gumoví řízci  3:4 (1:2)
14:40  Kampa - Blue Flames  2:5 (2:2)
15:15  Blue Flames - Gumoví řízci  6:1 (3:0)
2. hrací den, neděle 16.1.2022
13:00  Kampa - Gumoví řízci  3:1 (1:1)
13:35  Oltec gang - Gumoví řízci  8:4 (4:0)
14:10  Poclain - Kampa  1:6 (0:2)
14:40  Oltec gang - Blue Flames  2:8 (2:3)
15:15  Blue Flames - Poclain  8:1 (4:1)
1. hrací den, neděle 9.1.2022
13:00  Poclain - Oltec gang  2:4 (1:1)
13:35  Kampa - Oltec gang  3:6 (2:3)
14:10  Gumoví řízci - Poclain  2:1 (2:0)
14:40  Blue Flames - Kampa  1:5 (1:2)
15:15  Gumoví řízci - Blue Flames  1:3 (0:2)
 

Vážení sportovní přátelé, náš tradiční 26.ročník zimní ligy BRNO OPEN 2022 je připraven.
Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a od ledna do února 2022 uspořádá zimní halovou soutěž BRNO OPEN 2022, jejíž vyvrcholení je plánováno na konec měsíce února 2022. Bude se hrát stejně jako každý rok v nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech na umělém trávníku. Věříme, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se nedostali do kolize se soutěžemi, které hrajete. Startovné je 5000 korun a určitě budete po organizační stránce spokojeni stejně jako při loňském turnaji. 

V případě, že by některý ze sponzorů vašeho klubu měl zájem o reklamu na tomto zimním turnaji, může být po dohodě částka za reklamu ze startovného odečtena (podle výše příspěvku za reklamu). Proto se včas obraťte na svého sponzora a případně nám s ním dohodněte schůzku.
 
PROPOZICE BRNO OPEN 2022 + ROZLOSOVÁNÍ (doc)

TERMÍNY A LOS TÝMŮ DO SKUPIN BRNO OPEN 2022

Skupina A  (dop., 8 - 13 hodin): 
S.B. Brno,  O5 MY,  Old Blackburn,  Restart,  Eliška, STŽ,  Kalábek B,  Obřany Tasanda,  Inter 
sobota 8. ledna,          sobota 15. ledna,        sobota 22. ledna,        sobota 29. ledna.

Skupina B  (odp., 13 - 16 hodin): 
Trpaslíci,  Troubsko dorost,  Troubsko,  Soccer,  Mishmash 
sobota 8. ledna,          sobota 15. ledna,        sobota 22. ledna,        sobota 29. ledna.
 
Skupina C  (dop., 8 - 13 hodin): 
Independiente,  Kocovina,  Deportivo,  West Žab,  BiancoMadrid,  Mělčany,  LaSperanza, Schalke 
neděle 9. ledna,        neděle 16. ledna,         neděle 23. ledna,        neděle 30. ledna.

Skupina D  (odp., 13 - 16 hodin): 
Kampa,  Blue Flames,  Oltec gang,  Poclain,  Gumoví řízci 
neděle 9. ledna,        neděle 16. ledna,         neděle 23. ledna,        neděle 30. ledna.
 
Jakékoliv další informace o turnaji BRNO OPEN 2022 se dozvíte u p. Poláka na tel.: 777 652 077.  
Vzhledem k velkému zájmu o tento turnaj vás prosím o včasné přihlášení a zaplacení startovného na účet 182 176 698 / 0300 nebo složenkou, nejpozději však do středy 23.12.2021, a to na adresu Zdeněk Polák, Rybnická 75, 634 00 Brno.