Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2021 dotací ve výši 460 000 Kč).
02.12.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A PODZIM ZAKONČÍ OBĚ 1.TŘÍDY
Vážení vedoucí klubů Okresního přeboru a 1.třídy, jelikož se stále zabýváme epidemickou situací v ČR a s ní souvisejícími restrikcemi, které se nás bohužel úzce dotýkají, tak bychom vás chtěli informovat a uklidnit. Na základě výkladového stanoviska FAČR můžeme nadále pokračovat v rozehrané soutěži OP i 1.třídě. Pokud se na utkání vejdeme do počtu 20 osob není nutná kontrola bezinfekčnosti. Na každý tým tedy připadá cca 8-9 lidí plus 2 rozhodčí a delegát. Chápeme, že to ...
O VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A PODZIM ZAKONČÍ OBĚ 1.TŘÍDY

Krátké zprávy aktuálně

29.11.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 4.12.: OP (Maloměřice), 1.A (Rybnická). Neděle 5.12.: 1.B (Rybnická).

16.08.2021 - Tým Slováků, žijících v Brně a hrajících Okresní přebor ve futsalu hledá do svého týmu Partizan Bludare posily do sezóny 2021/22. Informace na tel. 792458683 a e-mail: rtrastislavtoth@gmail.com.

05.08.2021 - Tým FK Slavoj Brno z 2. třídy hledá hráče pro pravidelné středeční fotbálky ve sport. areálu Hroch v Jundrově. Kontakt: futsal@slavojbrno.cz, tel.: 735230106.

15.05.2021 - Sháníme tým, který hledá hráče k doplnění kádru, bohužel se nám rozpadl tým. Nejlépe týmy z 2. nebo 3. třídy. Tel.: 774229995.

12.05.2021 - Tym Jopparamu hleda sparing na stredecni treninky v Obranech od 17:30 - 19:00. Tomáš Pelikan, 739 531 247

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 6.9.2021

1.FUTSAL liga - 1. a 2.kolo

1.kolo:
Žab.Vlci Brno-Dynamo Č.Budějovice 0:3
Interobal Plzeň-Helas Brno 6:1
Slavia Praha-Svarog Teplice Svarog 1:1 
Česká Lípa-Sparta Praha 1:6
Chrudim-Rapid Ústí 13:1
Liberec-Olympik Mělník 3:5
2.kolo
Olympik Mělník-Žab.Vlci Brno 10:1
Interobal Plzeň-Slavia Praha 4:5
Démoni Česká Lípa-Chrudim 1:4
Svarog Teplice-Sparta Praha 7:4
Rapid Ústí-FTZS Liberec 0:5
Helas Brno-Č.Budějovice 3:0
 1. Chrudim         2  2 0 0 17:2  6
 2. Olympik Mělník  2  2 0 0 15:4  6
 3. Svarog Teplice  2  1 1 0  8:5  4
 4. Slavia Praha    2  1 1 0  6:5  4
 5. Interobal Plzeň 2  1 0 1 10:6  3
 6. FTZS Liberec    2  1 0 1  8:5  3
 7. Dynamo Č.Buděj. 2  1 0 1  3:3  3
 8. Sparta Praha    2  1 0 1 10:8  3
 9. Helas Brno     2  1 0 1  4:6  3
10. Démoni Č.Lípa   2  0 0 2  2:10 0
11. Žab.Vlci Brno   2  0 0 2  1:13 0
12. Ústí n. L.     2  0 0 2  1:18 0

1.A PENALTY brněnská třída - 1.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames-Bianco 1:0 (0:0), Smíšek, ŽK:Látal(Bi),
Blue Flames-Helas Pitkin C 6:3 (1:0), Martini 4, Žúbor 2 - Stratil, Pelikán, Urbánek,
Parmagianni-Bianco 3:3 (2:1), Onderka, Zelenka, Šafář - Hude, Blaha, Kašík, ČK: Chlíbek(Bi),
Parmagianni-Helas Pitkin C 3:5 (0:2), Zelenka 2, Šafář - Vychodil 2, Urbánek, Havel, Valouch.
 1. Blue Flames    2  2 0 0 7:3 6
 2. Helas Pitkin C 2  1 0 1 8:9 3
 3. Bianco         2  0 1 1 3:4 1
 4. Parmagianni    2  0 1 1 6:8 1
 5. Antabus        0  0 0 0 0:0 0
 6. Jopparamu      0  0 0 0 0:0 0
 7. Chlup.pozůst.  0  0 0 0 0:0 0
 8. Gladiators B   0  0 0 0 0:0 0
 9. Edesseg        0  0 0 0 0:0 0
10. Technika B     0  0 0 0 0:0 0
11. FFT B          0  0 0 0 0:0 0
12. Jehnice B      0  0 0 0 0:0 0
13. Moravany       0  0 0 0 0:0 0
14. Panama B       0  0 0 0 0:0 0
Střelci: Martini (Bl.Flames)-4, Zelenka (Parmagianni)-3.
STOP na 1 utkání: Chlíbek (Bianco)-ČK!

1.B PENALTY brněnská třída - 1.kolo
RYBNICKÁ:
Madrid-Across 1:7 (0:2), Ryšavý - Barša 2, Ševčík 2, Svoboda V.2, Bočánek, ŽK: Ševčík(Ac),
Madrid-Trpaslíci 3:5 (1:1), Nahodil 2, Ryšavý - Fremml D. a L. a M., Belák, Frank, ČK: Sargsjan(Tr), ŽK: Fremml M.(Tr),
Debakl-Across 3:5 (1:3), Deschner 3 - Ševčík 2, Svoboda V.2, Barša,
Debakl-Trpaslíci 9:2 (5:1), Hrabal 3, Deschner 2, Jelínek 2, Másilko, Hanák - Belák, Fremml M., ŽK: Jelínek(De),
Bolest-Kampa 2:2 (0:0), Fukan, Pfeiffer - Kalivoda 2, ČK: Mužík(Bo),
Bolest-Frutti di Mare 1:5 (1:4), Sýkora T. - Pospíšil Ma.2, Malý, Luňák, Beránek L.,
Kampa-Frutti di Mare 1:8 (0:4), Štencl - Pospíšil Ma.2, Doubrava 2, Niku 2, Malý, Dvořáček.
 1. Frutti Mare  2  2 0 0 13:2  6
 2. Across       2  2 0 0 12:4  6
 3. Debakl       2  1 0 1 12:7  3
 4. Trpaslíci    2  1 0 1  7:12 3
 5. Bolest       2  0 1 1  3:7  1
 6. Kampa        2  0 1 1  3:10 1
 7. Wodowa B     0  0 0 0  0:0  0
 8. Schalke      0  0 0 0  0:0  0
 9. Inter        0  0 0 0  0:0  0
10. Gloria       0  0 0 0  0:0  0
11. Lamy         0  0 0 0  0:0  0
12. Starobrno    0  0 0 0  0:0  0
13. Nasan B      0  0 0 0  0:0  0
14. Kalábek B    0  0 0 0  0:0  0
15. Madrid       2  0 0 2  4:12 0
Střelci: Deschner (Debakl)-5, Pospíšil Ma.(Frutti) a Svoboda V. a Ševčík (oba Across)-4.
STOP na 1 utkání: Sargsjan (Trpaslíci)-ČK, Maužík (Bolest)2ŽK=ČK+NCH-zbytek!

2.A brněnská třída - 1. a 2.kolo
JUNDROV:
Dynamo-Kobas 7:2 (4:0), Křižák 2, Kodras 2, Vodička, Patloka, Janík - Faistl L., David, ŽK: David(KO),
Dynamo-Spitfire 4:2 (1:2), Janík 2, Patloka 2 - Nantl O. a J.,
Soccer-Kobas 3:4 (1:1), Gryč P., Novotný Mat., Skácel - Faistl L., Hájek, David, Kyjak, ŽK: Gryč P.(SO),
Soccer-Spitfire 6:4 (3:2), Kubát 2, Gryč D.2, Novotný Mat.2 - Grande M.2, Nantl O., Hrabovský,
Flamengo-kAPPLe 5:2 (1:1), Selecký 2, Perný 2, Pazio M. - Zapletal, Holešovský P.,
Flamengo-STŽ 1:7 (0:5), Pazio M. - Šimeček P.4, Kratochvíl 2, Kuchovský,
kAPPLe-STŽ ODLOŽENO na sobotu 18.9. ve 14:50 v Jundrově.
KNESLOVA:
Old Blackburn-Ethanol ODLOŽENO na sobotu 6.11. ve 13:10 na Rybnickou,
Poclain-Ethanol ODLOŽENO na sobotu 6.11. ve 14:00 na Rybnickou,
Old Blackburn-S.B. 6:2 (2:2), Kříž 3, Janíček 3 - Bednář J., Brablec, ŽK: Janíček(OLB),
Poclain-S.B. 1:6 (1:2), Helleport - Stěpura 2, Blatný, Bednář J., Brablec, Slaný, ŽK: Šikula(PO), Blatný(SB),
Obřany-Oltec gang 6:6 (1:4), Minařík P.2, Saučuk 2, Pivko M., Plch - Kráfek 2, Šeda 2, Loub, Žák,
Pískovna-Oltec gang 8:3 (5:0), Purket 3, Hřebíček Z.3, Šoc 2 - Kráfek 2, Šeda,
Obřany-AVM Metal 6:3 (3:2), Minařík P.5, Pivko M. - Belžík, Hanuš, Ondroušek,
Pískovna-AVM Metal 4:3 (2:1), Krištof, Prokop ml., Purket, Šoc - Beneš 2, Rohovský.
 1. Dynamo       2  2 0 0 11:4  6
 2. Pískovna     2  2 0 0 12:6  6
 3. Obřany       2  1 1 0 12:9  4
 4. STŽ          1  1 0 0  7:1  3
 5. Old Blackb.  1  1 0 0  6:2  3
 6. Soccer       2  1 0 1  9:8  3
 7. S.B.         2  1 0 1  8:7  3
 8. Flamengo     2  1 0 1  6:9  3
 9. Kobas        2  1 0 1  6:10 3
10. Oltec gang   2  0 1 1  9:14 1
11. Ethanol      0  0 0 0  0:0  0
12. kAPPLe       1  0 0 1  2:5  0
13. AVM Metal    2  0 0 2  6:10 0
14. Spitfire     2  0 0 2  6:10 0
15. Poclain      1  0 0 1  1:6  0
Střelci: Minařík (Obřany)-7.

2.B brněnská třída - 1. a 2.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.B-ASK 0:4 (0:2), Nesrsta 2, Siladi 2, ŽK: Nesrsta(ASK),
Orel Řečk.B-Gepard 1:3 (0:1), Vitásek - Bláha, Urban 2, ŽK: Vitásek(OŘB),
Orel Řečk.C-ASK 5:0 (2:0), Lesenský, Kolář, Šimák, Knopp, Paseka,
Orel Řečk.C-Gepard 6:1 (4:1), Lesenský, Havlík A.2 a P., Kolář, Paseka - Kabát,
Gooners-West Žab B 4:3 (2:1), Radek M., Maxa O., Polák, Drašar - Pazdera, Jakš, Plachetka, ŽK: Maxa P.(Go), Jakš, Plachetka(WŽ),
Gooners-All in 3:4 (0:4), Polák 2, Radek M. - Matoušek 2, Pavlovec, Kurek,
XXX-West Žab B 2:3 (2:1), Jurčík, Hadrava - Špaček, Zadák, Plachetka, ŽK: Novák(Xxx), Zadák(WŽ),
XXX-All in 2:2 (1:0), Jurčík, Hadrava - Vaňorek, Pinčiar, ŽK: Kir(All).
JUNDROV: 
Deportivo-Tropicana 4:3 (2:2), Špic 2, Hlaváč, Krempaský - Jurnečka, Šulák, Zítka,
Agora-Tropicana 0:10 (0:0), Zítka 4, Šulák 2, Jurnečka 2, Diviš A. a P.,
Deportivo-Kampa B 4:2 (3:1), Špic 3, Fojtík - Dvořák 2,
Agora-Kampa B 7:4 (1:3), Krátký 4, Hloušek P.2 a R. - Jurda 3, Dvořák,
Fauna-Kometa 1:2 (1:1), Vedral - Kopřiva, Juřina, ŽK: Bezděk L.(Fa),
Fauna-La Speranza 12:0 (0:0), Polášek 5, Bezděk L.3, Valder 2, Vedral 2,
La Speranza-Kometa 2:4 (1:3), Klimeš F., Blatný - Juřina 2, Moravec, Kopřiva.
 1. Orel Řečk.C  2  2 0 0 11:1  6
 2. Deportivo    2  2 0 0  8:5  6
 3. Kometa       2  2 0 0  6:3  6
 4. All in       2  1 1 0  6:5  4
 5. Fauna        2  1 0 1 13:2  3
 6. Tropicana    2  1 0 1 13:4  3
 7. Gooners      2  1 0 1  7:7  3
 8. West Žab B   2  1 0 1  6:6  3
 9. ASK          2  1 0 1  4:5  3
10. Gepard       2  1 0 1  4:7  3
11. Agora        2  1 0 1  7:14 3
12. XXX          2  0 1 1  4:5  1
13. Kampa B      2  0 0 2  6:11 0
14. Orel Řečk.B  2  0 0 2  1:7  0
15. La Speranza  2  0 0 2  2:16 0
Střelci: Zítka (Tropicana) a Špic (Deportivo) a Polášek (Fauna)-5.

 2.C brněnská třída - 1. a 2.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Excalibur 4:0 (2:0), Hrabčák 2, Medveď, Pokorný,
Stones B-Bianco B 2:3 (2:1), Hrabčák, Pernica - Malůšek T. a D., Břínek, ŽK: Malůšek D.(Bi),
Kocovina-Excalibur 6:0 (1:0), Jurkovský 3, Elis 2, Pryymachuk, ŽK: Horáček(Ex),
Kocovina-Bianco B 3:6 (1:1), Jurkovský 2, Pryymachuk - Malůšek D. 4, Miháč 2, ŽK: Pařízek(Ko),
Wodowa C-Slavoj 3:3 (2:2), Strašil, Pijáček, Sendler - Černý T.2, Odrazil,
Wodowa C-Litrpůl 3:1 (1:1), Strašil, Straško, Mareček - Šála, ŽK: Sedláček M.(Li),
Slavoj-Litrpůl 3:5 (2:1), Černý P.3 - Sedláček M.2 a A.2, Skřička.
SVÁŽNÁ:
Sea Lions-Žab.Vlci C 2:5 (1:4), Petrlík A.2 - Řezáč 3, Popek, Bažant,
Jobsko-Žab.Vlci C 2:0 (0:0), Svoboda M., Ptáčník, ŽK: Jandek, Hovsepjan(Jb),
Sea Lions-St.Lískovec 0:3 (0:1), Uhlíř, Wagner, Grunhut,
Jobsko-St.Lískovec 2:4 (2:2), Ptáčník, Šeminský - Wagner 2, Grunhut, Ráab, ŽK: Čepička(Jb),
Bafan. 11-Restart 5:1 (3:0), Marcinka 2, Štelcl, Sedláček, Bujáček - Hladký,
Bafan. 11-Attack 1:3 (0:0), Dufek - Luska, Lidmila, Králíček,
Eliška B-Restart 5:1 (2:1), Rudolecký 3, Doležal, Kučera - Smutný ml.,
Eliška B-Attack 2:5 (1:3), Rudolecký, Vogt - Králíček 2, Luska, Lidmila, Liška, ŽK: Rudolecký, Kučera(El), Tušla(At).
 1. Attack       2  2 0 0  8:3  6
 2. St.Lískovec  2  2 0 0  7:2  6
 3. Bianco B     2  2 0 0  9:5  6
 4. Wodowa C     2  1 1 0  6:4  4
 5. Kocovina     2  1 0 1  9:6  3
 6. Stones B     2  1 0 1  6:3  3
 7. Bafan. 11    2  1 0 1  6:4  3
 8. Eliška B     2  1 0 1  7:6  3
 9. Žab.Vlci C   2  1 0 1  5:4  3
10. Litrpůl      2  1 0 1  6:6  3
11. Jobsko       2  1 0 1  4:4  3
12. Slavoj       2  0 1 1  6:8  1
13. Sea Lions    2  0 0 2  2:8  0
14. Restart      2  0 0 2  2:10 0
15. Excalibur    2  0 0 2  0:10 0
Střelci: Jurkovský (Kocovina) a Malůšek D.(Bianco B)-5.

3. brněnská třída - 1. a 2.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.D-AC Brno 2:5 (0:3), Matuška 2 - Funty 3, Adamovič 2,
AC Brno-Hlt club 11:6 (5:4), Funty 4, Adamovič 3, Tomi J.2 a N.2 - Bečica 3, František, Šťastný, Potrusil,
Bl.Flames B-Orel Řečk.D 2:2 (1:1), Kokorský, Mendel - Kahoun, Matuška,
Hlt club-Juventus 5:2 (2:1), Bečica 3, František, Šťastný - Pavliš, Boček,
O5 MY-Bl.Flames B 1:4 (1:2), Kvasnica - Kokorský 2, Vlašič, Soldán, ŽK: Kokorský, Mendel, Švanda(BFB),
Juventus-Slintadla 3:3 (2:1), Špiřík, Kobelka, Svoboda - Mrňa, Šírek, Chytil,
Popůvky-O5 MY 2:1 (1:0), Dvořák, Manai - Oumouch, ŽK: Sklář(Po), Vojáček(O5),
Slintadla-Mejdan 2:7 (1:2), Chytil 2 - Řeřucha D.3, Frýba 2, Stoklásků, Stokláska, ŽK: Chytil(Sl),
Mejdan-Parodia 11:3 (4:1), Řeřucha D.4 a T., Frýba 3, Stoklásků, Mika, Stokláska - Hájek, Grošov Š., Grošov D., ČK: Mika(Me), ŽK: Hubáček(Pa).
 1. Mejdan      2  2 0 0 18:5  6
 2. AC Brno     2  2 0 0 16:8  6
 3. Bl.Flames B 2  1 1 0  6:3  4
 4. Popůvky     1  1 0 0  2:1  3
 5. Hlt club    2  1 0 1 11:13 3
 6. Juventus    2  0 1 1  5:8  1
 7. Orel Řečk.D 2  0 1 1  4:7  1
 8. Slintadla   2  0 1 1  5:10 1
 9. Hády        0  0 0 0  0:0  0
10. Bosonohy    0  0 0 0  0:0  0
11. Escobar     0  0 0 0  0:0  0
12. O5 MY       2  0 0 2  2:6  0
13. Parodia     1  0 0 1  3:11 0
Střelci: Funty (AC Brno) a Řeřucha D.(Mejdan)-7, Bečica (Hlt)-6.
STOP na 1 utkání: Mika (Mejdan)2ŽK=ČK!