Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2020 dotací ve výši 275 000 Kč).
16.10.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V sobotu 16. října pokračuje 4. kolem Okresní přebor v hale v Maloměřicích a 7.kolem 1.A třída na hřišti na Rybnické a dále se odehraje 7. a 8.kolo 3. třídy v Řečkovicích. V neděli 17. října se odehraje a 7.kolo 1.B třídy na hřišti na Rybnické a dále pokračuje 9. a 10. kolem 2.C třída na Kamínkách a v Jundrově.   Okresní přebor Brno město 4.kolo                                                                      ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

05.10.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 16.10.: OP (Malom.), 1.A (Rybn.), 3.tř. (Řečk.). Neděle 17.10.: 1.B (Rybn.), 2.C (Kam.+Sváž.).

16.08.2021 - Tým Slováků, žijících v Brně a hrajících Okresní přebor ve futsalu hledá do svého týmu Partizan Bludare posily do sezóny 2021/22. Informace na tel. 792458683 a e-mail: rtrastislavtoth@gmail.com.

05.08.2021 - Tým FK Slavoj Brno z 2. třídy hledá hráče pro pravidelné středeční fotbálky ve sport. areálu Hroch v Jundrově. Kontakt: futsal@slavojbrno.cz, tel.: 735230106.

15.05.2021 - Sháníme tým, který hledá hráče k doplnění kádru, bohužel se nám rozpadl tým. Nejlépe týmy z 2. nebo 3. třídy. Tel.: 774229995.

12.05.2021 - Tym Jopparamu hleda sparing na stredecni treninky v Obranech od 17:30 - 19:00. Tomáš Pelikan, 739 531 247

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 27.9.2021

1.FUTSAL liga - 3.kolo

Démoni Č.Lípa-Žab.Vlci Brno 7:2 (3:1), 
Svarog Teplice-FTZS Liberec 4:2 (4:2), 
Rapid Ústí n.L.-Dynamo Č.Bud. 4:2 (2:1).
 1. Svarog Teplice  3  2 1 0  12:7   7
 2. FK Chrudim      2  2 0 0  17:2   6
 3. Olympik Mělník  2  2 0 0  15:4   6
 4. FTZS Liberec    4  2 0 2  16:10  6
 5. Rapid Ústí n.L. 4  2 0 2   9:21  6
 6. Slavia Praha    2  1 1 0   6:5   4
 7. Interobal Plzeň 2  1 0 1  10:6   3
 8. Sparta Praha    2  1 0 1  10:8   3
 9. Dynamo Č.Bud.   3  1 0 2   5:7   3
10. Helas Brno      2  1 0 1   4:6   3
11. Démoni Č.Lípa   4  1 0 3  10:18  3
12. Žab.Vlci Brno   4  0 0 4   4:24  0

1.A PENALTY brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:
Panama B-Technika B 3:1 (0:1), Moučka O. a P., Gala Z. - Mařan, ŽK: Máčal(Pn), Indra, Tavares(Te),
Panama B-Edesseg 6:2 (4:1), Gala Z.3, Máčal 3 - Kozumplík, Nováček O.,
Chlup.pozůst.-Technika B 2:2 (1:1), Švácha Jar.ml. a Jan - Štork, Tavares, ŽK: Švácha Jar.ml. a Jan(ChP), Štork(Te),
Chlup.pozůst.-Edesseg 1:3 (1:0), Radil - Kozumplík, Nováček O., Vaněk, ŽK: Švácha Jan(ChP),
Jehnice B-FFT B 2:4 (0:3), Marinč, Šmerda - Novotný, Vašina, Koutný, Zouhar M.,
Gladiators B-FFT B 3:4 (1:2), Hložánek, Havelka, Rozehnal - Koutný 2, Zouhar M. a R.,
Jopparamu-Jehnice B 4:2 (2:0), Lanžhotský 2, Pelikan 2 - Král, Marinč,
Jopparamu-Gladiators B 1:0 (0:0), Stuchlík P..
 1. Panama B     4  4 0 0  24:7  12
 2. FFT B        4  4 0 0  15:6  12
 3. Bl.Flames    4  3 0 1   8:4   9
 4. Edesseg      4  3 0 1  11:9   9
 5. Parmagianni  4  2 1 1  15:11  7
 6. Jopparamu    4  2 1 1   9:7   7
 7. Pitkin C     3  1 0 2   9:11  3
 8. Jehnice B    4  1 0 3   7:11  3
 9. Technika B   4  0 2 2   7:12  2
10. Chl.pozůst.  2  0 1 1   3:5   1
11. Bianco       3  0 1 2   3:9   1
12. Moravany     1  0 0 1   2:6   0
13. Antabus      1  0 0 1   2:9   0
14. Gladiators B 4  0 0 4   4:12  0
Střelci: Koutný (FFT B) a Zelenka (Parmagianni)-5, Martini (Bl.Flames)-4.

1.B PENALTY brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:
Schalke-Lamy 7:4 (4:1), Zejda 2, Opluštil 2, Pokorný, Tesař, Výleta - Šponer 3, Knoth, ŽK: Zejda(Sch),
Schalke-Gloria 2:5 (1:3), Zeman R., Zejda - Knoflíček L. 2, Havlík 2, Klíč,
Kalábek B-Lamy 6:4 (1:2), Horňák 2, Gottwald 2, Křivánek, Čičatka - Šotola, Tuč, Šponer, Knoth,
Kalábek B-Gloria 2:6 (2:2), Moravec, Křivánek - Knoflíček L. 2, Buksa, Frýbort O., Svoboda, Najt, ŽK: Frýbort O.(Gl),
Nasan B-Inter 5:0 (4:0), Burian 2, Štefl 2, Čejka,
Nasan B-Starobrno 4:1 (2:1), Voráč 2, Čejka, Janeta - Lukács, ŽK: Janeta, Staněk(Na),
Wodowa B-Inter 6:3 (4:0), Mancír 2, Smejkal 2, Cífka, Sendler - Florek, Mervart, Štěpánek,
Wodowa B-Starobrno 4:5 (0:2), Cífka 2, Čtvrtníček, Mancír - Navrátil 2, Lukács 2, Ondra, ŽK: Cífka(Wo), Bumba Š.(St).
 1. Nasan B     4  4 0 0  17:3  12
 2. Frutti Mare 3  3 0 0  20:6   9
 3. Debakl      4  3 0 1  16:7   9
 4. Gloria      4  3 0 1  17:10  9
 5. Schalke     4  2 1 1  11:10  7
 6. Across      4  2 0 2  19:17  6
 7. Wodowa B    4  2 0 2  17:15  6
 8. Kalábek B   4  1 2 1  17:19  5
 9. Starobrno   4  1 1 2   9:12  4
10. Kampa       3  1 1 1   9:13  4
11. Trpaslíci   2  1 0 1   7:12  3
12. Madrid      4  1 0 3   7:16  3
13. Inter       4  0 2 2  10:18  2
14. Bolest      4  0 1 3   5:12  1
15. Lamy        4  0 0 4  11:22  0
Střelci: Knoflíček (Gloria)-8, Mancír (Wodowa B)-7, Deschner (Debakl) a Barša (Across)-6.
STOP na 1 utkání: Sargsjan (Trpaslíci)-ČK!

2.A brněnská třída - 5. a 6.kolo
JUNDROV:
Dynamo-STŽ 6:3 (2:1), Patloka 2, Ostrý, Kodras, Patka, Janík - Kopřiva 2, Höll J., ŽK: Ostrý(Dy), Kratochvíl(STŽ),
Soccer-STŽ 0:5 (0:3), Hrůza 2, Höll J., Novotný, Sláma, ŽK: Henzel(So), Höll J.(STŽ),
Soccer-Dynamo 3:5 (1:4), Novotný Mat.2, Gryč P. - Janík 2, Kodras, Patka, Ostrý, ŽK: Gryč P.(So),
Kobas-Flamengo 5:5 (0:3), Faistl L.3, Pavlas 2 - Hlouch 2, Havelka I. a J., Drugo, ŽK: Havelka I(Fl),
Spitfire-Flamengo 4:5 (1:2), Grande M.2, Nantl O. a J. - Hlouch 2, Havelka I. a J., Perný,
Kobas-kAPPLe 2:2 (2:2), Cimra, Šlof - Holešovský P., Kouřil, ŽK: Ježa(Ko),
Spitfire-kAPPLe 1:5 (0:3), Nantl J. - Fridrich, Holešovský P., Kouřil, Hrůza, Chaloupka.
KNESLOVA:
Ethanol-Oltec gang 2:5 (2:2), Prokopec, Skočovský - Baghdasaryan 2, Šmarda J., Urbánek, Žák, ŽK: Švestka(Et), Baghdasaryan, Vašíček(OG),
Ethanol-AVM Metal 2:5 (1:1), Horňáček, Skočovský - Maté 2, Dubovov, Bek, Belžík,
S.B.-Oltec gang 2:10 (1:6), Bednář J.2 - Urbánek 5, Baghdasaryan 5,
S.B.-AVM Metal 0:4 (0:1), Dubovov, Bek 3,
Obřany-Old Blackburn 1:1 (1:0), Pešek - Kříž, ŽK: Kříž, Novotný(OlB),
Obřany-Poclain 5:4 (1:3), Pivko M. 3, Saučuk, Minařík P. - Mikloš 3, Helleport, ŽK: Saučuk(Ob),
Pískovna-Old Blackburn 9:1 (4:0), Purket 3, Fiala 2, Prokop ml., Hřebíček Z., Kubíček, Krištof - Srb,
Pískovna-Poclain 10:3 (4:2), Purket 4, Kubíček 3, Fiala 2, Csefay - Bílek 2, Šikula.
 1. Pískovna      6  6 0 0  46:13  18
 2. Dynamo        6  6 0 0  31:16  18
 3. STŽ           6  5 0 1  31:14  15
 4. Obřany        6  3 3 0  27:17  12
 5. Oltec gang    6  3 1 2  32:22  10
 6. Old Blackburn 5  3 1 1  17:15  10
 7. AVM Metal     6  3 0 3  24:19   9
 8. Flamengo      6  2 2 2  21:25   8
 9. Soccer        6  2 1 3  18:23   7
10. Kobas         6  1 3 2  16:26   6
11. kAPPLe        6  1 1 4  19:21   4
12. S.B.          6  1 1 4  12:24   4
13. Spitfire      6  0 1 5  17:28   1
14. Ethanol       4  0 0 4   8:31   0
15. Poclain       5  0 0 5  10:35   0
Střelci: Purkert (Pískovna)-12, Minařík P.(Bianco B)-11, Janík (Dynamo)-9.

2.B brněnská třída - 5. a 6.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.B-All in 4:0 (1:0), Vlk 2, Chovítek, Kasperan,
Orel Řečk.B-West Žab B 2:1 (1:0), Vlk, Kahoun - Johaník,
Orel Řečk.C-All in 1:2 (1:0), Lesenský - Vaňorek, Pavlovec,
Orel Řečk.C-West Žab B 5:5 (1:2), Lesenský 3, Kratochvíl, Viskot - Koláček 2, Johaník, Hezina R., Šafář,
ASK-XXX 5:2 (3:0), Nesrsta 3, Siladi 2 - Císař 2,
Gepard-XXX 6:3 (2:2), Kabát 3, Plšek, Máca, Urban - Císař 2, Hrabovský,
ASK-Gooners 4:2 (2:2), Lipovský, Lech, Siladi, Nesrsta - Lisický, Maxa P.,
Gepard-Gooners 2:5 (2:2), Kabát 2 - Radek M., Pauzr, Lisický, Konečný, Franta.
JUNDROV:
Tropicana-LaSperanza 4:3 (3:1), Zítka 2, Jurnečka, Šulák - Klimeš F. a J., Kvarda,
Tropicana-Kometa 2:1 (2:1), Brandejs, Zítka - Dobrovolný,
Kampa B-LaSperanza 4:2 (2:0), Pilarčík 2, Kalivoda 2 - Klimeš F. a J.,
Kampa B-Kometa 3:1 (1:1), Dvořák, Vavák, Kalivoda - Seehofner,
Fauna-Deportivo 0:5 (kont.), neopr.start hráče z Kampy za Faunu,
Fauna-Agora 0:5 (kont.), neopr.start hráče z Kampy za Faunu,
Agora-Deportivo 5:2 (2:1), Kolmačka, Hloušek R., Póč, Krátký, Knapil - Krempaský 2, ČK: Hlaváč, Tóth(De), ŽK: Hloušek R.(Ag), Penčák(De).
 1. Agora       6  5 0 1  33:18  15
 2. Deportivo   6  5 0 1  27:13  15
 3. ASK         6  5 0 1  20:12  15
 4. Tropicana   6  4 0 2  25:11  12
 5. Gooners     6  4 0 2  24:15  12
 6. Gepard      6  3 1 2  19:18  10
 7. Kampa B     6  3 0 3  16:17   9
 8. Orel Řečk.B 6  3 0 3  13:17   9
 9. Orel Řečk.C 6  2 1 3  18:18   7
10. All in      6  2 1 3  10:19   7
11. Fauna       6  2 0 4  16:18   6
12. Kometa      6  2 0 4  12:19   6
13. West Žab B  6  1 2 3  16:18   5
14. XXX         6  1 1 4  18:21   4
15. La Speranza 6  0 0 6   8:41   0
Střelci: Zítka (Tropicana)-12, Krátký (Agora) a Kabát (Gepard)-9.
STOP na 6 utkání: Hlaváč (Deportivo)-2ŽK=ČK+HNCH+UR!
STOP na 1 utkání: Tóth (Deportivo)-2ŽK=ČK!

2.C brněnská třída - 5. a 6.kolo
KAMÍNKY:
Stones B-Litrpůl 2:6 (2:3), Šimeček 2 - Šála 3, Sedláček A., Vymazal, Skřička, ŽK: Vymazal(Li),
Kocovina-Litrpůl 0:5 (kont.), Kocovina se nedostavila,
Kocovina-Stones B 0:5 (kont.), Kocovina se nedostavila,
Excalibur-Wodowa C 0:2 (0:1), Švehla, Pijáček, ŽK: Máchal(Ex), Pijáček(Wo),
Bianco B-Wodowa C 10:5 (5:2), Malůšek D.6, Grim 3, Páral - Smejkal 2, Sendler, Seitler, Švehla,
Excalibur-Slavoj 1:4 (0:0), Vilím Z. - Drábek 3, Jakubčík, ŽK: Hlaváč(Ex), Tóth(Sl),
Bianco B-Slavoj 4:4 (3:0), Břínek, Malůšek D., Cízler, Grim - Kryštof, Drábek, Odrazil, Tóth.
SVÁŽNÁ:
Žab.Vlci C-Attack 2:1 (0:0), Klečka, Stoklásek - Hegr,
St.Lískovec-Attack 3:1 (0:1), Wagner 3 - Hegr, ŽK: Wagner(StL),
Žab.Vlci C-Restart 3:2 (0:2), Saxl, Odehnal 2 - Honek, Šimon,
St.Lískovec-Restart 1:1 (1:1), Palát - Honek,
Bafan.11-Sea Lions 2:1 (0:0), Bujáček 2 - Döme P.,
Bafan.11-Jobsko 0:0 (0:0),  
Eliška B-Sea Lions 5:2 (3:0), Kalvoda, Rudolecký, Šebesta, Vogt, Okleštěk - Kolomazník, Kulich, ŽK: Vogt(El),
Eliška B-Jobsko 3:1 (2:0), Rudolecký 2, Šebesta - Kuchyňka.
 1. Eliška B     6  5 0 1  29:10  15
 2. Bianco B     6  4 2 0  28:18  14
 3. St.Lískovec  6  4 1 1  15:9   13
 4. Žab. Vlci C  6  4 0 2  18:19  12
 5. Stones B     6  3 1 2  20:14  10
 6. Wodowa C     6  3 1 2  21:20  10
 7. Attack       6  3 0 3  16:11   9
 8. Litrpůl      6  3 0 3  19:16   9
 9. Slavoj       6  2 3 1  18:15   9
10. Bafan. 11    6  2 1 3  11:16   7
11. Sea Lions    6  2 0 4  13:16   6
12. Jobsko       6  1 1 4  10:17   4
13. Excalibur    6  1 1 4   8:18   4
14. Restart      6  1 1 4  10:24   4
15. Kocovina     6  1 0 5  10:23   3
Střelci: Malůšek D.(Bianco B)-14, Rudolecký (Eliška B)-9, Drábek (Slavoj) a Wagner (St.Lísk.)-6.

3. brněnská třída - 4. a 5.kolo
ŘEČKOVICE:
Bl.Flames B-Hlt club 7:3 (3:1), Vlašič 4, Chmel, Cihlář, Faltýnek - Šťastný 2, František,
Hlt club-Hády 2:2 (1:1), Táborský 2 - Girstl, Šubrt, ŽK: Pitrocha(Hád),
Popůvky-Bl.Flames B 2:6 (2:1), Hulák, Manai - Musil M.4, Soldán, Švanda,
Hády-O5 MY 1:5 (0:3), Šubrt - Kubík 2, Vacula, Požár, Kužela, ŽK: Girstl(Hád),
Popůvky-Parodia 3:0 (2:0), Manai 2, Drápal,
O5 MY-Parodia 1:0 (1:0), Požár,
Mejdan-Bosonohy 1:2 (0:1), Hubík - Bezděk M., Cvrkal, ŽK: Ševčík(Bo),
Mejdan-Escobar 1:3 (1:1), Řeřucha D. - Knapp 3, ŽK: Stokláska(Me),
AC Brno-Bosonohy 3:4 (1:0), Funty 2, Koky - Dostál 2, Vojáček 2, ŽK: Funty, Tomi N., Krištof(AC), Bezděk M., Ševčík(Bo),
AC Brno-Escobar 4:6 (1:3), Funty 3, Tomi N. - Čejka 2, Knapp 2, Vavřík, Zapletal.
 1. Popůvky      5  4 0 1  18:9  12
 2. Bl.Flames B  4  3 1 0  19:8  10
 3. O5 MY        5  3 0 2  16:9   9
 4. AC Brno      6  3 0 3  32:30  9
 5. Escobar      4  3 0 1  11:10  9
 6. Bosonohy     4  3 0 1  10:9   9
 7. Hády         4  2 1 1  14:9   7
 8. Mejdan       5  2 0 3  22:17  6
 9. Orel Řečk.D  4  1 1 2   8:11  4
10. Hlt club     4  1 1 2  16:22  4
11. Slintadla    4  1 1 2  12:19  4
12. Juventus     4  0 1 3   7:18  1
13. Parodia      5  0 0 5   6:20  0
Střelci: Funty (AC)-15, Řeřucha D.(Mejdan)-10, Bečica (Hlt) a Manai (Popůvky)-6.