Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
18.09.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoROZVRH VENKOVNÍHO HŘIŠTĚ - ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2019
  ROZVRH VENKOVNÍHO HŘIŠTĚ - září - říjen 2019 PONDĚLÍ 16:00 - 17:30 17:30 - 19:00 19:00 - 20:30 20:30 - 22:00  --- KŘÍŽ KAMPA ÓČKO    ÚTERÝ    15:30 - 17:00 16:30 - 18:00 18:00 - 19:30 19:30 - 21:00  --- SOUDCI SCHALKE+GLORIA ONYX ...
ROZVRH VENKOVNÍHO HŘIŠTĚ - ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2019

Krátké zprávy aktuálně

12.09.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 14.9.: 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.+Jundr.), 2.B (Srbs.), 3.tř. (Řečk.). Neděle 15.9.: 1.B (Rybn.), 2.C (Řečk.+Srbs.), 2.D (Kam.+Sváž.).

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

12.06.2019 - Across (1.tř.) hledá tréninkového soupeře. Středy, 18:00-19:30, hřiště za Boby. Jan Svoboda 603 108 573.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 30.4.2012

Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami.


1.liga - play off
Semifinále: Tango Brno-Bohemians Praha 3:4 (1:0), stav série 0:1, EraPack Chrudim-Nejzbach Vysoké Mýto 9:1 (5:1), stav série 1:0.

Krajský přebor jižní Moravy - 23.kolo
Agromeli Brno B-Technika Brno 2:1 (1:0), Harnach Martin, Nedělník Jiří-Polach Stanislav, ŽK: Chrápavý (T), 
Amor Vyškov-Agromeli Brno B 3:3 (2:1), Bačovský Ondřej 3-Polák Michal, Augustin Tomáš, Teplý Roman, ŽK: Augustin (Ag),
Tornádo Brno-Arsenal Taurito Kuřim 4:11 (2:6), Hofr Ladislav, Vodička Miroslav, Matěj Zdeněk, Vaculík Tomáš-Kuldan František 3, Mejtský Pavel 2, Sláma Jiří 2, Sadílek Pavel 2, Martinů Radoslav, Hrazděra Michal, ŽK: Balkovič, Dujka, Jašek (Tor),
Slovan Brno-Sapporo Manerov 8:9 (6:4), Weiss David 2, Knee Radek 2, Hrabálek Marek 2, Čejka Lukáš, Belžík Oldřich-Mašlik Bohuslav 4, Pacula Petr 3, Tobolík Radek, Spáčil Petr.
  1. Arsenal Kuřim    24 17 3  4  162:79   54
  2. Amor Vyškov      24 15 5  4  109:89   50
  3. Agromeli Brno B  24 15 3  6  118:101  48
  4. FC Kloboučky     23 13 2  8  135:110  41
  5. Bosonohy Brno    24 11 4  9  140:128  37
  6. Slovan Brno      24 10 4 10  133:128  34
  7. Technika Brno    23 10 3 10  108:120  33
  8. FC Silůvky       23 10 1 12  111:115  31
  9. SK Líšeň Brno B  23  8 4 11   93:91   28
 10. United Ivančice  23  7 5 11  114:116  26
 11. Sokol Bučovice   23  8 1 14  115:140  25
 12. Sapporo Manerov  24  5 2 17  112:175  17
 13. Tornádo Brno     24  4 3 17  126:184  15


Okresní přebor Brno-město - 27.kolo
Rybnická:
Toka-Dynamo 11:6 (9:2), Ryšavý Vlastimil 5, Uher David 2, Přichystal Ondřej 2, Wagner Dan, Trávníček Martin-Kopecký Dominik 2, Lelek Roman 2, Zavřel David, Patka Ivo, ŽK: Patka (D),
Toka-Soccer 4:8 (2:2), Uher David, Soused Vít, Přichystal Ondřej, Ryšavý Vlastimil-Macík Milan 3, Hájek Radim 3, Novotný Martin 2, ŽK: Macík (S),
SOŠ OOM-Dynamo 9:3 (4:0), Kovář Václav 3, Polák Martin 3, Pospíšil Petr 2, Škoda Jiří-Krátký Ondřej 2, Jenerál Jiří, ŽK: Kopecký P.(D),
SOŠ OOM-Soccer 5:4 (3:2), Škoda Jiří 3, Kovář Václav, Hájek Filip-Novotný Martin, Komínek Libor, Malec Radek, Hájek Radim, ŽK: Novotný, Hřebíček, Macík, Sládek, Kaláb (vše Soccer), 
Blue Flames-Rychlé pípy 4:4 (2:3), Šlapák Vojtěch 3, Sedlínský Tomáš-Trávníček Milan, Sedlák Jindřich, Havlásek Petr, Ruibar Jakub, ŽK: Neugebauer (BF),
Fauna-Rychlé pípy 1:3 (0:1), Dvořák Miloš-Trávníček Milan 3,
Blue Flames-Gladiators 4:11 (3:6), Neugebauer Lukáš 2, Vrána Jan 2-Bodický Michal 3, Hložánek Tomáš 2, Kadlec Petr 2, Jakeš Tomáš 2, Červenec František, Rozehnal Tomáš,
Fauna-Gladiators 0:5 (kont.), Fauna se nedostavila.

  1. Toka        27  22 0  5  136:80   66
  2. Mitra       27  20 2  5  128:72   62
  3. Panama      27  17 0 10  122:67   51
  4. Helas C     27  16 2  9  113:82   50
  5. Tango C     27  16 1 10  134:105  49
  6. Gladiators  27  15 1 11  112:73   46
  7. Kalábek C   27  15 1 11  136:115  46
  8. Gloria      27  14 2 11  113:99   44
  9. SOŠ OOM     27  12 2 13  108:133  38
 10. Orel Řečk.  27  11 4 12  143:118  37
 11. Rych. pípy  27  11 3 13   94:95   36
 12. Soccer      27   9 3 15   91:113  30
 13. BB Press    27   8 3 16   90:136  27
 14. Bl. Flames  27   8 2 17  100:166  26
 15. Dynamo      27   4 2 21  102:170  14
 16. Fauna       27   4 0 23   80:178  12
STOP ve 2 násl.utkáních: Odehnal P.(Fauna)-2.ČK+urážky rozh.-zbytek, Gottwald (Kalábek C)-2.ČK!
STOP v 1 násl.utkání: Hřebíček (Soccer)-4ŽK!
Střelci: Škoda J.(SOŠ OOM)-35, Šotola (Mitra)-32, Kahoun (Orel Řečk.)-30.


1.A brněnská třída - 21. a 22.kolo
Kraví hora:
Kickers-Parmagianni 5:3 (0:2), Dítě 3, Sláma 2-Valášek, Pištěk, Šafář,
Kickers-Kalábek D 1:6 (1:4), Dítě-Kalina 4, Gottwald 2, ŽK: Purč(Ki), Kalina(Ka),
Comix-Parmagianni 2:3 (2:2), Solomon J., Jelínek-Valášek, Šafář 2, ŽK: Solomon J., Jelínek, Svoboda(Co), Šafář, Pištěk(Pr),
Comix-Kalábek D 2:4 (2:2), Koplík, Solomon J.-Kalina 2, Gottwald, Vojtek, ŽK: Spěšný(Ka),
Madrid-Tomson B 0:3 (0:2), Šimeček Ra.2, Slezák, ŽK: Michalak(M), Šimeček Ra.(Tm),
Bystrc-Tomson B 0:6 (0:3), Slezák 2, Kopřiva 2, Höll R.2, ŽK: Hnátek(B),
Madrid-Hustopeče 4:1 (1:0), Ryšavý 2, Schramek, Dvořák-Havlín, ČK: Fišmon(H),
Bystrc-Hustopeče 4:8 (2:2), Matěj, Hnátek, Souček, Tronner-Doušek 3, Fekete, Havlín 4.
Kneslova:
Obřany-Panama B 3:4 (2:3), Stratil, Šesták, Horáček-Janderka 2, Vrégr, Lejska, ŽK: Šesták(O), Janderka(Pn),
Atlantis-Panama B 2:0 (1:0), Valaškovčák, Veškrna, ŽK: Nešuta(A),
Obřany-Tornádo B 6:5 (1:1), Horáček 2, Gajdoš 2, Stratil, Adamec-Vaculík 2, Jašek, Klapko, Velčovský, ŽK: Beránek(Tr),
Atlantis-Tornádo B 4:1 (1:1), Čanky, Korček, Nešuta, Novák-Vaculík,
Saňaři-Slovan B 7:3 (3:1), Pospíšil, Čech, Sekanina 2, Kubíček, Poulík 2-Weiss 2, Polák,
Saňaři-Pískovna B 1:1 (1:1), Bohata-Kubíček R.,
Celeano-Slovan B 1:2 (1:1), Pátek-Mrázek 2,
Celeano-Pískovna B 3:6 (2:4), Sedláček, Strouhal, Aboulaiche-Kryštof 2, Kubíček R.2, Purket, Horvát.

  1. Pískovna B  22  17 3  2 129:55  54
  2. Tomson B    22  14 3  5  65:31  45
  3. Saňaři      22  14 3  5  94:61  45
  4. Parmagianni 22  13 1  8  89:67  40
  5. Celeano     22  10 4  8  64:63  34
  6. Slovan B    22  10 3  9  66:67  33
  7. Kickers     22  10 1 11  82:74  31
  8. Tornádo B   22   9 2 11  73:66  29
  9. Panama B    22   8 4 10  79:73  28
 10. Atlantis    22   9 1 12  58:74  28
 11. Madrid      22   8 3 11  75:98  27
 12. Hustopeče   22   8 2 12  75:99  26
 13. Kalábek D   22   7 4 11  66:74  25
 14. Comix       22   7 4 11  81:111 25
 15. Bystrc      22   7 3 12  43:81  24
 16. Obřany      22   4 1 17  49:94  13
Střelci: Purket (Pískovna B)-34, Pištěk (Parmagianni)-29.


2.A brněnská třída - 19. a 20.kolo
Komárov:
Torcida-Jiříkovice 3:3 (1:1), Pospíšil, Soukop, Novotný-Spružina K. a J., Suchna, ŽK: Novák D.(To),
Torcida-Wodowa 4:2 (2:1), Novák D.2 a P., Pospíšil-Chlubný Ji., Klemensevič I.,
Měnín-Jiříkovice 0:1 (0:1), Spružina K., ŽK: Horák(M),
Měnín-Wodowa 3:7 (2:3), Aujeský, Horák, Vognárek-Křivka 2, Klemensevič L.2 a I., Chlubný Ji., Kříž Mi.,
Chl.pozůstalí-Apollo 8:3 (3:2), Švácha st., Pumprla, Janoušek, Pupp 3, Kadlčák st., Skokan-Sýkora P.2 a J., ŽK: Sýkora P.(Ap),
Saňaři B-Apollo 4:5 (1:1), Flajzar, Sedláček 3-Sýkora P.2, Lošťák M., Suchánek, Červinka, ŽK: Fric J.(S), Lošťák M., Sýkora J.(Ap),
Chl.pozůstalí-Red Cards ODLOŽENO,
Saňaři B-Red Cards 5:0 (kont.), Red Cards se nedostavil,
Srbská:
Deportivo-Technika B 5:1 (1:0), Tóth 2, Hodulák 2, Pazdera-Jánoš, ŽK: Pazdera(D), Krátký(Te),
Experiment-Technika B 5:1 (1:1), Cach, Žúbor J.2 a M.2-Krátký, ČK: Pěček(Te),
Deportivo-Napoleon 2:0 (2:0), Hruška, Doležel, ČK: Kmeť(N), ŽK: Pazdera(D), Novák(N),
Experiment-Napoleon 3:4 (1:2), Žúbor J. a M., Sádlík-Čech, Filipec 2, Hofírek D., ŽK: Čech, Hofírek R.(N),
Gascar-Q.P.Chrlice 2:2 (1:0), Maňák J., Brom-Lakomý, Bělohlávek D., ŽK: Lakomý, Bělohlávek D.(QPCh),
Gascar-Řečkovice 3:1 (2:0), Maňák P.3-Pavlica, ŽK: Břínek(Ř),
Agora-Q.P.Chrlice 2:3 (1:2), Hloušek R., Jonáš-Bělohlávek P., Nováček 2, ŽK: Hloušek R., Lukacz(Ag), Nováček(QPCh),
Agora-Řečkovice 5:2 (2:0), Hloušek R., Knihař 2, Jonáš 2-Borýsek, Pavlica.

  1. Napoleon     20  13 2  5  87:36  41
  2. Wodowa       20  13 2  5  96:49  41
  3. Torcida      20  12 5  3  98:64  41
  4. Chl.pozůst.  19  13 2  4  82:49  41
  5. Jiříkovice   20  12 3  5  72:54  39
  6. Technika B   20  10 3  7  45:47  33
  7. Gascar       20   9 4  7  69:61  31
  8. Agora        20   9 3  8  79:62  30
  9. Apollo       20   9 2  9  59:72  29
 10. Experiment   20   9 0 11  61:62  27
 11. Q.P.Chrlice  20   8 3  9  41:60  27
 12. Deportivo    20   6 0 14  44:80  18
 13. Red Cards    19   5 2 12  38:69  17
 14. Saňaři B     20   5 1 14  54:68  16
 15. Řečkovice    20   4 3 13  48:81  15
 16. Měnín        20   4 1 15  39:98  13
STOP ve 2 násl.utkáních: Pěček (Technika B)-ČK+urážka rozh.!
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-29, Klemensevič I.(Wodowa)-25, Žáček O.(Napoleon)-23.


2.C brněnská třída - 19. a 20.kolo
Řečkovice:
Raz Náraz-West Žab 2:3 (0:3), Lesenský 2-Pařízek, Hezina P., Šlachta,
Raz Náraz-Orel Řečk. B 2:0 (1:0), Lesenský, Knopp, ŽK: Kotrbáček(OŘ),
Incident-West Žab 1:1 (1:1), Knotek-Šlachta, ŽK: Both, Kozák, Izák, Kučera V.(I), Hrouzek, Šafář(WŽ),
Incident-Orel Řečk. B 6:3 (4:1), Kučera V., Vítek R.3, Skřivánek, Knotek-Hruška, Dočkal, Vepřek, ŽK: Knotek, Izák(I),
Dream snů-Beermingham 2:2 (1:1), Mrština V., Navrkal-Perný, Sehnal, ČK: Navrkal(DS), ŽK: Wiacek, Stodůlka(Bee),
Sokol Jehnice-Beermingham 1:0 (0:0), Jičinský, ŽK: Granát(SJ), Perný(Bee),
Dream snů-Tropicana 5:2 (1:1), Petík 3, Mrština T., Brlica-Foral, Čtvrtečka,
Sokol Jehnice-Tropicana 11:2 (6:1), Král M.2, Šicha, Marek 3, Kaláb, Granát 4-Jurnečka, Čtvrtečka.
Srbská:
Onyx-BB Press B 0:2 (0:0), Lech, Kouřil, ŽK: Vlk(BB),
Barum-BB Press B 1:5 (0:3), Knoflíček-Kouřil 2, Lech, Novák, Pernica, ŽK: Šuhaj(Ba),
Onyx-Olymp 4:4 (2:1), Gorčík, Pospíšil, Kůta, Šašinka-Kunc L.3, Novotný, ŽK: Gorčík(O), Pekárek, Vaňkovský(O),
Barum-Olymp 3:3 (0:1), Šuhaj 2, Knoflíček-Kunc L.2, Novotný,
Adrenalin-Mitra B 4:1 (1:0), Machovský 2, Feigler, Sukovatý-Baďura, ŽK: Severa(A),
Adrenalin-Red Devils 4:1 (2:1), Sedláček, Sukovatý, Machovský, Gaspel-Fremml D., ŽK: Sukovatý(A),
Besídka-Mitra B 0:5 (0:2), Motyčka 2, Čadílek, Šotola, Hambálek,
Besídka-Red Devils 1:6 (1:2), Nesrsta-Smolík 3, Žilka 2, Nejezchleba, ŽK: Hanzlík(Bs).

  1. S.Jehnice    20  17 3  0  81:27  54
  2. Mitra B      20  14 4  2  75:29  46
  3. Incident     20  13 3  4  78:42  42
  4. Adrenalin    20  12 1  7  75:59  37
  5. West Žab     20  10 4  6  49:41  34
  6. Orel Řečk.B  20   8 6  6  60:55  30
  7. Beermingham  20   8 4  8  72:66  28
  8. Red Devils   20   8 3  9  68:69  27
  9. Tropicana    20   7 3 10  71:68  24
 10. BB Press B   19   7 2 10  48:62  23
 11. Onyx         20   6 4 10  67:60  22
 12. Besídka      20   6 3 11  49:70  21
 13. Barum        20   6 3 11  45:66  21
 14. Dream snů    20   6 1 13  47:88  19
 15. Olymp        19   4 4 11  51:86  16
 16. Raz Náraz    20   3 0 17  40:88   9
STOP v 1 násl.utkáních: Navrkal (Dream snů)-2Ž=ČK+nesp.chování-zbytek, Gorčík (Onyx)-4ŽK!
Střelci: Kunc L.(Olymp) a Jurnečka (Tropicana) a Machovský (Adrenalin)-28.


3.A brněnská třída - 13. a 14.kolo
Rybnická:
Storks-Brno City 3:9 (1:5), Ochvat 2, Kostka T.-Zouhar 3, Bartůněk 2, Kramář, Nesvadba, Effenberger, Čuta, ČK: Doleček(Z),
Špilberk-Storks 9:2 (2:1), Černý 3, Raáb 2, Tóth 2, Odrazil, Jaňura-Bezděk, Dostál, ŽK: Rotter(Z),
AVM Metal-Špilberk 2:4 (1:0), Beneš, Dubovov-Černý, Jaňura, Krčmárik, Tóth,
Modřice-AVM Metal 2:6 (2:2), Chalabala, Sedlák-Beneš 2, Dubovov 2, Trávníček 2, ŽK: Klepáček(Mo), Stejskal(Me),
St.Lískovec-Modřice 1:5 (1:2), Faistl T.-Chalabala 2, Strýček 2, Sedlák, ŽK: Novotný(SL),
Saky Paky-St.Lískovec 3:10 (1:5), Rašovský I. a L., Duchoň ml.-Faistl L.4 a T.3, Novotný 2, Vobora,
Řečkovice B-United 2:0 (0:0), Pavlica, Vašina J., ŽK: Pagáč(U),
Bolest-Řečkovice B 2:5 (2:2), Pokorný, Horák-Vašina J.2, Pavlica, Borýsek, Varga,
United-Bosonohy B 5:5 (2:4), Pagáč, Petrovský, Šelle R., Plšek, Lipovský-Ševčík, Výplach, Mareček 2, Cvrkal,
Bosonohy B-Bolest 3:3 (1:0), Ševčík, Výplach, Cvrkal-Fukan 2, Mička.

  1. Špilberk     14 10 1  3  68:35  31
  2. AVM Metal    14 10 0  4  65:33  30
  3. Brno City    13 10 0  3  52:29  30
  4. United       13  6 3  4  37:29  21
  5. Bosonohy B   14  6 3  5  42:43  21
  6. Bolest       13  5 3  5  26:33  18
  7. Storks       14  5 1  8  40:68  16
  8. Řečkovice B  13  5 0  8  24:32  15
  9. Saky Paky    13  5 0  8  30:43  15
 10. Modřice      13  3 1  9  19:38  10
 11. St.Lískovec  14  3 0 11  46:66   9
Střelci: Beneš (AVM Metal)-18, Effenberger (BrnoCity)-17, Raáb (Špilberk)-16.


3.B brněnská třída - 13. a 14.kolo
Řečkovice:
S.O.S.-R.I.P. B 4:5 (2:4), Balog 2, Kříž T., Šuhaj-Rágula 3, Barvíř, Rašovský,
Orel Řečkovice C-S.O.S. 18:3 (4:2), Orel 4, Žilka 4, Kugler 3, Dočkal 3, Bořecký 2, Havlík, Jurčík-Balog 2, Kříž T., ŽK: Kugler(OŘ),
UFO Sika-Orel Řečkovice C 6:1 (3:1), Meduňa 3, Kročil 2, Dupal-Kugler,
Vema-UFO Sika 2:1 (0:1), Repík, Roušavý-Viliš,
ASK-Vema 3:3 (1:2), Hrabovský, Lenomar, Hasara-Dlouhý, Matula, Abdalah, ŽK: Průdek(ASK),
Jehnice B-ASK 2:1 (1:0), Král M.2-Hradecký V.,
Parodia-Modřice B 4:6 (2:2), Voříšek 2, Cipar, Grošov-Stokláska 4, Spilka 2, ŽK: Spilka(M),
Handball-Parodia 4:1 (1:0), Del Favero, Srnský, Věrný, Přikryl I.-Grošov, ŽK: Přikryl I., Zelinger(H),
Modřice B-Nashville 3:10 (1:2), Stokláska 2, Filípek-Vaněk 5, Vágner 3, Štelcl 2, ČK: Skarka(N), ŽK: Stokláska, Spilka(M), Skarka(N),
Nashville-Handball 8:5 (4:2), Vaněk 3, Vágner 3, Dvořák 2-Přikryl I.2, Del Favero, Srnský, Sedláček.
 
  1. Jehnice B    13 13 0  0  74:15  39
  2. R.I.P. B     13  9 1  3  60:32  28
  3. ASK          14  8 2  4  54:27  26
  4. Vema         13  8 2  3  45:24  26
  5. Orel Řečk.C  14  7 2  5  81:51  23
  6. UFO Sika     14  7 2  5  49:27  23
  7. Nashville    14  5 2  7  63:59  17
  8. Modřice B    12  4 1  7  54:67  13
  9. Parodia      13  2 3  8  33:61   9
 10. Handball     12  2 1  9  36:69   7
 11. S.O.S.       14  0 0 14  23:140  0
STOP v 6 násl.utkáních: Skarka (Nashville)-ČK+hr.urážky rozh.-zbytek!
STOP v 1 násl.utkání: Spilka (Modřice)-4ŽK!
Střelci: Kugler (Orel Řečk.C)-24, Stokláska (Modřice B) a Vaněk (Nashville)-17.


3.D brněnská třída - 15.kolo
Komárov:
Luxury-Edesseg 2:3 (2:1), Bartolšic, Štefáček-Stupka, Minster D., Šlégl, ŽK: Pokorný(Lu), Müllner J.(E),
Dukla Noname-Luxury 7:3 (4:0), Horák 4, Svoboda 2, Szlauer-Pochop, Štefáček, Maška, ŽK: Svoboda(D), Maška(Lu),
Edesseg-Tropa 5:3 (2:2), Stupka 2, Müllner J.2, Müllner V.-Kozák, Uherka D., Heinz, ŽK: Prokop(Tr),
Atlantis B-Tembo 3:4 (1:2), Šťastný 2, Hradecký-Řeřucha, Brichta 2, Brýša R., ŽK: Mrňa(A),
Kobas B-Tropa 5:0 (2:0), Pazour, Sedlák, Misák, Liolias 2, ŽK: Misák(K), Kozák(Tr),
Tembo-Musketeers 4:4 (1:3), Brýša R.3 a D.-Haupt, Hošák 3, ŽK: Hala, Řeřucha(Te),
Židenice-Kobas B 2:1 (0:1), Janko D., Jebáček-Sedlák, ŽK: Sedlák(K),
Musketeers-Židenice 1:4 (1:2), Koch-Jebáček 4, ŽK: Haupt(M),
Bagattino-Frutti di Mare 1:3 (0:1), Richter-Blaha 2, Kouba, ŽK: Richter, Ramadani, Hájek(Bg), Kouba(F).

  1. Kobas B      15 12 2  1  74:17  38
  2. Židenice     16 11 3  2  56:27  36
  3. Edesseg      15 10 1  4  45:32  31
  4. Dukla Noname 15  9 1  5  68:35  28
  5. Atlantis B   15  8 2  5  58:38  26
  6. Frutti Mare  15  7 2  6  33:36  23
  7. Tembo        16  6 2  8  53:72  20
  8. Luxury       15  3 3  9  28:50  12
  9. Tropa        15  3 2 10  17:52  11
 10. Bagattino    14  2 2 10  27:60   8
 11. Musketeers   15  1 2 12  17:57   5
STOP v 1 násl.utkání: Svoboda (Dukla NoName)-4ŽK!
Střelci: Horák (No name)-22, Sedlák (Kobas B)-16, Jurásek V.(Židenice)-15.


3.E brněnská třída - 15.kolo
Kr.hora:
Attack-Černí andělé 4:1 (1:1), Rosendorf 2, Adam, Lidmila-Šenkýř,
Orel Obřany B-Attack 5:0 (1:0), Horáček 2, Pivko T., Minařík, Jeřábek,
Černí andělé-U Boba 2:4 (1:1), Šenkýř, Malachta ml.-Široký Mi.2, Jaroš, Perníkář,
Lamy-Psychotip 2:7 (1:2), Sklárčik 2-Juchelka 3, Sedlák 3, Pacek, ŽK: Dostál(La),
Opelik-U Boba 4:2 (2:0), Fritz 2, Kubík, Palát-Hunkes, Široký Ma.,
Psychotip-Restart 7:1 (2:1), Juchelka 5, Galatík, Relich-Rajsigl, ŽK: Černík(R),
Litrpůl-Opelik 1:0 (0:0), Skřička, ŽK: Fritz(OR),
Restart-Litrpůl 3:3 (3:2), Černík 2, Rajsigl-Vokřál, Sedlák 2, ŽK: Sedlák(Li),
Anitals-RST 1:0 (0:0), Tříska, ŽK: Tříska(An), Šafránek(RST).

  1. Or.Obřany B 15 12 3  0  61:25  39
  2. Attack      15 10 0  5  55:35  30
  3. Psychotip   16  8 1  7  64:63  25
  4. Lamy        15  7 2  6  49:46  23
  5. U Boba      15  6 2  7  64:57  20
  6. Restart     15  6 2  7  47:57  20
  7. Opelik      15  6 1  8  43:43  19
  8. Anitals     14  5 3  6  31:29  18
  9. Litrpůl     16  5 3  8  40:51  18
 10. Č.andělé    15  4 3  8  42:51  15
 11. RST         15  3 2 10  30:69  11
STOP v 1 násl.utkání: Tříska (Anitals)-4ŽK!
Střelci: Minařík (Obřany B)-27, Sedlák (Psychotip)-25, Kubík (Opelík)-17.


3.F brněnská třída - 13. a 14.kolo
Kamínky:
Kohouti-Madrid B 1:0 (0:0), Brusenbauch,
Blue Flames B-Kohouti 3:4 (2:2), Svícenec 2, Sedlinský-Bačík 2, Smejkal M., Pejchal, ČK: Zdražil(BF),
Predators-Blue Flames B 4:6 (3:3), Kabeláč, Piner, Pokorný J., Strašil-Sosnar L. 2, Svícenec 2, Sedlinský, Podhrázský,
All in-Predators 9:2 (5:0), Kantar 3, Pospíšil 2, Otruba L.2, Kotas, Richter-Pokorný J.2, ŽK: Pokorný J.(P),
Donkeys-All in 1:6 (1:0), Smetana-Kantar 2, Otruba L.2, Kurek, Pospíšil,
Carpe Diem-Donkeys 3:0 (3:0), Balhárek 2, Koláček, ŽK: Koláček(CD),
Hlt club-Ethanol 4:3 (1:2), Bečica 3, Šťastný-Nedbal 2, Horňáček, ŽK: Šťastný(Hlt),
Žab.Vlci C-Hlt club 4:4 (2:1), Lange ml.2, Letzel, Bažant-Bečica 2, Bareš, Brei, ŽK: Lange ml.(ŽV), Kadlec(Hlt).

  1. Bl.Flames B  14 12 1  1  86:34  37
  2. All in       13 12 0  1  76:30  36
  3. Žab.Vlci C   14  9 3  2  73:41  30
  4. Kohouti      14  7 0  7  61:50  21
  5. Hlt club     13  6 1  6  54:56  19
  6. Ethanol      13  5 1  7  43:41  16
  7. Carpe Diem   13  5 1  7  36:38  16
  8. Madrid B     13  5 1  7  32:38  16
  9. Donkeys      14  2 0 12  33:102  6
 10. Predators    14  1 1 12  29:87   4
STOP v 1 násl.utkání: Kadlec (Hlt)-4ŽK!
Střelci: Lange ml.(Žab.Vlci)-26, Souš (All in)-25, Bačík (Kohouti) a Bečica (Hlt)-16.


Okresní přebor Vyškov - 26. a 27.kolo
Habrovany:
Lazor-Domus-Amor Vyškov 4:8 (0:7), Dorko Jaroslav, Ertl Jaroslav, Rusňák Martin, Slovák František-Bartoš Marián 2, Ševčík Milan 2, Derka Jan 2, Lánský Martin, Derka Tomáš,
JK Letiště-PF-Amor Vyškov 1:14 (0:6), Moučka Michal-Petlach Martin 5, Ševčík Milan 3, Vymazal Radek, Bartoš Marián, Hromek Vojtěch, Lánský Martin, Derka Jan, Derka Tomáš,
Lazor-Domus-Orli Vyškov 3:5 (1:3), Ertl Jaroslav, Rusňák Martin, Rusňák Tomáš-Brunclík Martin 2, Nezdařil Vladimír, Holler Jiří, Pořízek Zbyněk,
JK Letiště-PF-Orli Vyškov 5:14 (1:5), Ševčík Lukáš 3, Jelínek Jan 2-Nedvěd Petr 5, Talarovič Roman 2, Doležel Miroslav 2, Holler Jiří 2, Pořízek Zbyněk 2, Nezdařil Vladimír.
Bučovice:
Kloboučky-Krásensko 7:5 (4:3), Tichý Pavel 2, Štrublík Ladislav 2, Zpěvák Martin, Macháň Petr, Koval Stanislav-Jelínek Milan 2, Sedlák Ondřej 2, Surák Jaromír,
Hvězdlice–Krásensko 7:1 (5:0), Handlíř Petr 2, Beránek Petr 2, Korkován David 2, Bárta Zdeněk-Doležel Karel,
Kloboučky-Litrpool Studnice 6:7 (2:3), Tichý Pavel 2, Macháň Petr 2, Koval Stanislav, Štrublík Ladislav-Henek Aleš 4, Štaffa Lukáš 2, Čtvrtníček Pavel,
Hvězdlice-Litrpool Studnice 5:4 (2:2), Korkován David 3, Handlíř Petr, Bárta Zdeněk-Henek Aleš 2, Hořava Jiří 2.
Lípová Vyškov:
Pivovar Vyškov-Bučanda Slavkov 4:10 (1:7), Kolečkář Jaroslav 3, Gregor Petr-Jáchymiák Jaroslav 7, Klučka Michal, Kopáček Lukáš, Půček Tomáš,
United Vyškov-Bučanda Slavkov 11:0 (5:0), Gryc David 4, Jorda Daniel 3, Trávníček Michal 2, Pytela Jan, Pytela Pavel,
Pivovar Vyškov-JČ Marefy 16:6 (7:3), Pospíšil Jan 6, Kolečkář Jaroslav 4, Lukášek Michal 4, Gregor Petr 2-Maláč Jakub 5, Šafařík Petr,
United Vyškov-JČ Marefy 8:2 (2:0), Trávníček Michal 3, Gryc David 2, Toman Jiří, Kozák Patrik, Pytela Pavel-Hák František, Maláč Jakub.

  1. Sok.Bučovice B  21 18 1  2  196:70   55
  2. Amor Vyškov B   25 17 3  5  182:73   54
  3. Orli Bučovice   21 18 0  3  140:52   54
  4. Lazor Domus B   23 18 0  5  146:103  54
  5. Pivovar Vy B    25 17 0  8  241:155  51
  6. Litr.Studnice   23 15 2  6  173:129  47
  7. Orli Vyškov     25 15 2  8  149:116  47
  8. United Vyškov   25 14 2  9  132:98   44
  9. TJ Mouřínov     19 12 2  5  109:76   38
 10. Sapp.Manerov B  22  9 1 12   93:144  28
 11. Buč. Slavkov    21  7 1 13  109:113  22
 12. FC Krásensko    23  7 0 16   94:132  21
 13. Fifák Nouzka    22  7 0 15   90:131  21
 14. FC Kloboučky B  21  6 2 13   75:111  20
 15. Hvězdlice       21  5 0 16   66:142  15
 16. JK Letiště      23  3 2 18   78:203  11
 17. JČ Marefy       21  3 0 18   85:190   9
 18. Nafta Mouřínov  19  0 0 19   43:163   0
Střelci: Henek Aleš (Studnice)–79, Ševčík Milan (Amor)–61, Lazor Jaromír (Bučovice)–55.


Okresní třída Brno-venkov - 15. a 16.kolo
Jamolice:
Japex 06 Ivančice-FC Rokytná 7:3 (4:1), Strmiska Vít 2, Vávra Štefan, Žák Petr, Krajčí Roman, Minster Roman, Zajíc David-Chvátal Radim, Hanzel Martin, Nováček Martin,
FC Rokytná-SK Veselka 1:6 (1:5), Šlapanský Bronislav-Dvořáček Jaroslav 3, Komínek Radim 3, ŽK: Šlapanský Bronislav(ROK),
Japex 06 Ivančice-SK Veselka 10:4 (5:0), Krajčí Roman 4, Zajíc David 2, Strmiska Vít 2, Žák Petr, Ondráček Petr-Dvořáček Jaroslav 2, Komínek Radim, Sedláček Radek.
Zastávka:
FC Čechie Zastávka-Kalamita Padochov 9:1 (5:1), Chačatrjan Vardan 4, Bartošek František 2, Pospíšil Zdeněk, Sláma Jan, Chačatrjan Vahe-Bureš Petr, ŽK: Chačatrjan Vardan(ZAS),
Kalamita Padochov Trafo Padochov 2:7 (1:3), Bureš Petr, Koudelka Vít-Hruška Lukáš 2, Juříček Ondřej 2, Musil Milan, Jandl Filip, Průša Tomáš,
FC Čechie-Zastávka Trafo Padochov 4:1 (1:0), Sláma Jan, Pohl Jakub, Chačatrjan Vardan, Ambrož Ondřej-Juříček Ondřej, ŽK: Bartošek František(ZAS).
Neslovice:
TJ Sokol Neslovice-Dream Team Budkovice 1:7 (0:4), Vašulín Petr-Kleibl Tomáš 5, Petrák Vladimír, Hubený Jiří, ŽK: Miňovský Daniel, Stejskal Jakub, Hošek Ondřej(všichni NES), ČK: Hošek Ondřej(NES),
Dream Team Budkovice-FC Pitchpunti 5:2 (2:0), Kleibl Tomáš 3, Široký Emil, Hubený Jiří-Podhrázký Leoš 2,
TJ Sokol Neslovice-FC Pitchpunti 0:7 (0:4), Podhrázký Leoš 2, Paška Richard 2, Příhoda Václav, Šípl Michal, Zelinka Marek.

  1. DT Budkovice     16 13 1  2  103:44 40
  2. SK Veselka       16 12 0  4  81:44  36
  3. Japex Ivančice   16 11 1  4  97:53  34
  4. Čechie Zastávka  16  8 1  7  50:47  25
  5. FC Pitchpunti    16  8 0  8  56:51  24
  6. FC Rokytná       16  7 0  9  77:67  21
  7. Kalam. Padochov  16  5 1 10  38:70  16
  8. Trafo Padochov   16  3 0 13  32:77   9
  9. Sokol Neslovice  16  3 0 13  28:109  9
Střelci: Hašek Luboš (Rokytná)-44, Šedrla Marek (Japex) a Široký Emil (Budkovice)-30.


Okresní přebor Blansko - 17. a 18.kolo
FC Sijétl-K.E.R. 3:4 (0:0), Král, Flek P., Tihon-Rek A. 2, Barák, Gregor, ŽK: Musil (FC Sijétl), Rek A. (K.E.R.),
K.E.R.-Carpe Diem Blansko 3:3 (0:0), Rek A. 3-Langr, Matuška, Beneš,
OSK Blansko-FC Sijétl 6:2 (4:1), Kratochvíl 4, Adiasuren 2– Musil, Štreit,
Carpe Diem Blansko-Hipopótamos FC 2:1 (2:1), Langr, Matuška-Přikryl,
Sezbo Blansko-OSK Blansko 1:5 (0:2), Kunc-Adiyasuren, 2, Kratochvíl, Švéda, Cupák I,
Hipopótamos FC-Mafia Blansko 3:0 (2:0), Přikryl, Křepela J., Sležek,
Staroblansko-Sezbo Blansko 1:4 (0:2), Žák-Šváb 2, Kříž 2,
Mafia Blansko-Staroblansko 5:2 (2:0), Magda 2, Zezula, Uherka, Michálek-Földvary, Svoboda.

  1. Carpe Diem     17 14 1  2  88:33  43
  2. OSK Blansko    17 13 0  4  91:40  39
  3. Sezbo Blansko  18 10 2  6  71:33  32
  4. K.E.R.         17  8 4  5  64:59  28
  5. Staroblansko   18  6 0 12  55:65  18
  6. Hipopótamos    16  2 3 11  20:60   9
  7. Mafia Blansko  16  2 1 13  19:110  7
  8. FC Sijétl       5  1 1  1  12:20   4
Střelci: Langr (Carpe Diem)-30, Kříž (Sezbo)-27, Kratochvíl (OSK)-27.