Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2020 dotací ve výši 275 000 Kč).
16.10.2021
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V sobotu 16. října pokračuje 4. kolem Okresní přebor v hale v Maloměřicích a 7.kolem 1.A třída na hřišti na Rybnické a dále se odehraje 7. a 8.kolo 3. třídy v Řečkovicích. V neděli 17. října se odehraje a 7.kolo 1.B třídy na hřišti na Rybnické a dále pokračuje 9. a 10. kolem 2.C třída na Kamínkách a v Jundrově.   Okresní přebor Brno město 4.kolo                                                                      ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

05.10.2021 - KAM NA FUTSAL - Sobota 16.10.: OP (Malom.), 1.A (Rybn.), 3.tř. (Řečk.). Neděle 17.10.: 1.B (Rybn.), 2.C (Kam.+Sváž.).

16.08.2021 - Tým Slováků, žijících v Brně a hrajících Okresní přebor ve futsalu hledá do svého týmu Partizan Bludare posily do sezóny 2021/22. Informace na tel. 792458683 a e-mail: rtrastislavtoth@gmail.com.

05.08.2021 - Tým FK Slavoj Brno z 2. třídy hledá hráče pro pravidelné středeční fotbálky ve sport. areálu Hroch v Jundrově. Kontakt: futsal@slavojbrno.cz, tel.: 735230106.

15.05.2021 - Sháníme tým, který hledá hráče k doplnění kádru, bohužel se nám rozpadl tým. Nejlépe týmy z 2. nebo 3. třídy. Tel.: 774229995.

12.05.2021 - Tym Jopparamu hleda sparing na stredecni treninky v Obranech od 17:30 - 19:00. Tomáš Pelikan, 739 531 247

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 11.10.2021

1.FUTSAL liga - 5.kolo
Démoni Č.Lípa - Olympik Mělník 5:3 (4:2),
Helas Brno - Rapid Ústí  5:3 (2:2), 

Interobal Plzeň - Žab.Vlci Brno 15:2 (7:0), 
Slavia Praha - FTZS Liberec 3:2 (1:2), 
Dynamo Č.Bud. - Svarog Teplice 4:7 (2:4).

 1. Svarog Teplice  5  4 1 0  27:14  13
 2. FK Chrudim      3  3 0 0  23:2    9
 3. Interobal Plzeň 4  3 0 1  29:9    9
 4. Olympik Mělník  4  3 0 1  26:12   9
 5. Démoni Č.Lípa   6  3 0 3  19:22   9
 6. Slavia Praha    4  2 1 1   9:13   7
 7. Sparta Praha    3  2 0 1  16:10   6
 8. FTZS Liberec    6  2 0 4  19:17   6
 9. Helas Brno      4  2 0 2  11:15   6
10. Rapid Ústí n.L. 6  2 0 4  15:34   6
11. Dynamo Č.Buděj. 5  1 0 4  10:18   3
12. Žab.Vlci Brno   6  0 0 6   9:47   0

2.FUTSAL liga - 1.kolo
Baník Ostrava - Amor Vyškov 6:4 (3:1),  
Atraps Modřice - Tango Hodonín 4:5 (1:1), 
SKUP Olomouc - Vysoké Mýto 2:6 (0:1).

 1. Vysoké Mýto    1  1 0 0  6:2  3
 2. Baník Ostrava  1  1 0 0  6:4  3
 3. Tango Hodonín  1  1 0 0  5:4  3
 4. ATRAPS Modřice 1  0 0 1  4:5  0
 5. Amor Vyškov    1  0 0 1  4:6  0
 6. SKUP Olomouc   1  0 0 1  2:6  0

Divize jižní Moravy - 3.kolo
Napoleon Prace - Technika Brno 0:8 (0:2), 
Kozlany Bohdalice - Pramen Havlíčkův Brod 4:5 (2:3), 
Panama Boys Brno - ASM Dolní Loučky 1:2 (0:1), 
FFT Vinohrady Brno - Sokol Jehnice 6:4 (3:2), 
Helas Brno B - Kalábek Brno 9:8 (6:4).

 1. Helas Brno B       3  2 1 0  16:10  7
 2. ASM Dolní Loučky   3  2 1 0   8:5   7
 3. FFT Vinohrady Brno 3  2 0 1  17:12  6
 4. Agrotec Hustopeče  2  2 0 0  11:7   6
 5. Havlíčkův Brod     2  2 0 0   9:7   6
 6. Technika Brno      3  1 1 1  10:7   4
 7. Kozlany Bohdalice  2  0 1 1  11:12  1
 8. Panama Boys Brno   3  0 1 2   5:7   1
 9. Napoleon Prace     2  0 1 1   7:15  1
10. Sokol Jehnice      2  0 0 2   7:12  0
11. Kalábek Brno       3  0 0 3  15:22  0

Krajský přebor jižní Moravy - 3.kolo
Gladiators Brno - Hombres Brno 0:5 (0:3),  
Květnice Tišnov - Atraps Modřice 8:2 (6:1), 
Orel Řečkovice - Atraps Modřice 2:3 (0:0), 
Květnice Tišnov - Eliška Brno 5:2 (2:1), 
Orel Řečkovice - Eliška Brno 2:2 (1:2), 
Amor Kloboučky B - Hombres Brno 3:7 (1:2), 
Rájec-Jestřebí - Hombres Brno 0:7 (0:4), 
Amor Kloboučky B - Gladiators Brno 4:5 (1:4), 
Rájec-Jestřebí - Gladiators Brno 2:5 (1:2).

 1. Hombres Brno     3  3 0 0  19:3   9
 2. Květnice Tišnov  2  2 0 0  13:4   6
 3. Gladiators Brno  3  2 0 1  10:11  6
 4. Nasan Brno       1  1 0 0   4:1   3
 5. Atraps Modřice   2  1 0 1   5:10  3
 6. Orel Řečkovice   2  0 1 1   4:5   1
 7. Eliška Brno      2  0 1 1   4:7   1
 8. West Žab Brno    1  0 0 1   1:4   0
 9. Amor Kloboučky B 2  0 0 2   7:12  0
10. Rájec-Jestřebí   2  0 0 2   2:12  0

E-MOTION Okresní přebor Brno město - 3.kolo
RYBNICKÁ:
ASM B - Partizan 2:2 (1:0), Motyčka, Midrla P. - Tóth R., Petrič,
Sokolnice - Hombres B 3:5 (2:3), Martynink, Luskač J., Pospíšil - Oščádal, Žák 2, Janoušek, Ryšavý, ŽK: Pospíšil, Dobrovolný(Sok), Žák(Hom),
Wodowa - R.I.P. 4:1 (2:0), Mareček 2, Chlubný, Kříž - Bartoš ml., ŽK: Kříž(Wod), Macalík(RIP),
U Boba - AB Střelice 8:4 (3:1), Široký Ma.4, Perníkář 2, Cendelín, Kantor - Parys 2, Novotný, Šebeň, ČK: Rýzner Z.(Stř),
SK Líšeň - Atlantis 1:1 (0:1), Grus - Hulák,
Žab.Vlci B - Stones 15:1 (10:0), Havlín 6, Řezáč 3, Chráscina 4, Trbušek, Starý - Stanev.
 1. Hombres B   3  3 0 0  21:7   9
 2. U Boba      3  2 1 0  18:9   7
 3. Wodowa      3  2 1 0  14:6   7
 4. Žab.Vlci B  2  2 0 0  22:3   6
 5. Sokolnice   3  2 0 1  10:9   6
 6. Stones      3  2 0 1   7:17  6
 7. ASM B       3  1 1 1   8:8   4
 8. SK Líšeň    3  0 1 2   5:10  1
 9. Partizan    2  0 1 1   3:8   1
10. Atlantis    3  0 1 2   5:12  1
11. AB Střelice 3  0 0 3   7:17  0
12. R.I.P.      3  0 0 3   5:19  0
Střelci: Žák (Hombres B)-8, Široký Ma.(U Boba)-7, Havlín a Chráscina (ŽV B)-6.
STOP na 1 utkání:  Rýzner Z.(AB Střelice)-ČK!

1.A PENALTY brněnská třída - 6.kolo
RYBNICKÁ:
Chlup.pozůst. - Panama B 4:2 (2:0), Švácha Jan 2, Kadlčák ml.2 - Máčal, Gala J., ŽK: Švácha Jar.ml.(ChP), Gala J.(Pn),
Jopparamu - Panama B 2:4 (0:1), Kratochvíl, Stuchlík P. - Gala Z. 3, Studený, ČK: Gala J.(Pn), ŽK: Gala Z.(Pn),
Jopparamu - Chlup.pozůst. 0:1 (0:1), Švácha Jan,
Moravany - Technika B 4:4 (2:0), Králík 2, Raška, Štoček - Hudeček 2, Kraus, Mařan,
Moravany - Edesseg 0:6 (0:5), Procházka 3, Bureš, Nováček O. a K,.
Antabus - Technika B 5:3 (5:0), Daněček 2, David, Maša, Maleňák - Mařan, Psotka, Štork,
Antabus - Edesseg 10:4 (4:2), Daněček 4, Niedermeier 2, Maša 2, Vrána J., David - Nováček M.2, Nováček K., Müllner J..
 1. FFT B          6  5 1 0  21:11  16
 2. Panama B       6  5 0 1  30:13  15
 3. Edesseg        6  4 0 2  21:19  12
 4. Blue Flames    5  3 1 1  11:7   10
 5. Helas Pitkin C 5  3 0 2  22:14   9
 6. Parmagianni    5  2 1 2  17:14   7
 7. Chlup.pozůst.  4  2 1 1   8:7    7
 8. Jopparamu      6  2 1 3  11:12   7
 9. Antabus        3  2 0 1  17:16   6
10. Bianco         5  1 2 2   8:11   5
11. Technika B     6  0 3 3  14:21   3
12. Jehnice B      6  1 0 5   9:18   3
13. Moravany       3  0 1 2   6:16   1
14. Gladiators B   6  0 1 5   7:23   1
Střelci: Gala Z. (Pamana B)-7, Koutný (FFT B) a Daněček (Antabus) a Zelenka (Parmagianni)-6, Novotný (FFT B) a Martini (Bl.Flames)-5.
STOP na 2 utkání:  Gala J. (Panama B)-2ŽK=ČK+NCH!

1.B PENALTY brněnská třída - 5.kolo
RYBNICKÁ:
Starobrno - Lamy 1:1 (0:1), Vitáloš - Šponer, ŽK: Balcar(La),
Starobrno - Gloria 1:4 (1:1), Vitáloš - Frýbort O.2, Havlík, Pitrocha, ŽK: Frýbort O.(Gl),
Inter - Lamy 5:2 (2:1), Daněk L.3, Stehlík, Strýček - Šponer, Balcar,
Inter - Gloria 4:0 (1:0), Daněk L.3, Dvorník, ŽK: Daněk M.(In), Klíč(Gl),
Nasan B - Kalábek B 2:4 (1:1), Burian, Nesvadba - Horňák 2, Křivánek, Kaláb, ŽK: Zouhar(Na),
Nasan B - Schalke 5:4 (3:2), Čejka 2, Zouhar, Janeta, Burian - Tesař, Zejda, Dosedla, Kotrba,
Wodowa B - Kalábek B 5:5 (2:3), Mareček D.2 a J., Klejnot, Kříž - Horňák 3, Křivánek, Gottwald,
Wodowa B - Schalke 7:4 (3:1), Klejnot 3, Smejkal 2, Sendler, Rábek - Václavek, Pokorný, Kotrba, Zejda
Trpaslíci - Frutti di Mare 7:4 (2:0), Fremml M.2 a D., Belák 2, Tomašec, Tesař - Priesnitz 2, Malý, Ustohal,
Trpaslíci - Kampa 4:1 (1:1), Belák 2, Fremml M., Tesař - Jurda.
 1. Nasan B     6  5 0 1  24:11  15
 2. Debakl      6  4 0 2  22:11  12
 3. Gloria      6  4 0 2  21:15  12
 4. Trpaslíci   6  4 0 2  23:23  12
 5. Frutti Mare 6  3 1 2  27:20  10
 6. Wodowa B    6  3 1 2  29:24  10
 7. Kampa       6  3 1 2  18:20  10
 8. Kalábek B   6  2 3 1  26:26   9
 9. Across      6  3 0 3  23:24   9
10. Inter       6  2 2 2  19:20   8
11. Schalke     6  2 1 3  19:22   7
12. Starobrno   6  1 2 3  11:17   5
13. Bolest      6  1 1 4  12:15   4
14. Madrid      6  1 1 4  11:23   4
15. Lamy        6  0 1 5  14:28   1
Střelci: Deschner (Debakl)-10, Belák (Trpaslíci)-9, Knoflíček (Gloria)-8, Pospíšil Ma.(Frutti) a Mancír (Wodowa B)-7, Barša (Across)-6.
STOP na 2 utkání:  Porubský (Trpaslíci)-ČK+HNCH-ZBYTEK!

2.A brněnská třída - 9. a 10.kolo
JUNDROV:
Dynamo - Ethanol 4:0 (3:0), Ostrý 3, Patloka, ŽK: Skočovský(Et),
Dynamo - S.B. 5:0 (3:0), Ostrý 4, Patloka, ŽK: Ostrý(Dy), Bednář J., Stěpura(SB),
Soccer - Ethanol 6:2 (2:0), Kubát 4, Gryč D., Novotný Mat. - Komár, Trávníček, ŽK: Henzel(So),
Soccer - S.B. 3:1 (1:1), Gryč D.2, Kubát - Slaný,
Kobas - Oltec gang 5:4 (2:1), Faistl L.3, Kyjak, Šlof - Loub 3, Dvořák, ŽK: Faistl L.(Ko),
Kobas - AVM Metal 3:1 (2:1), Ježa, Kyjak, Šlof - Belžík,
Spitfire - Oltec gang 1:2 (0:2), Nantl O. - Kráfek, Šmarda J.,
Spitfire AVM Metal 1:5 (0:4), Hrabovský - Maté 2, Rohovský, Bek, Belžík.
KNESLOVA:
Poclain - Flamengo 11:1 (5:0), Šikula 4, Helleport 3, Bílek 2, Mikloš, Ptáček - Drugo,
Poclain - kAPPLe 2:5 (1:4), Bílek, Šikula - Kříčka 2, Kouřil, Zajíček, Hrůza, ŽK: Šikula(Po),
Old Blackburn - Flamengo 7:1 (2:1), Kříž 3, Janíček 2, Navrátil, Karika - Selecký,
Old Blackburn - kAPPLe 3:2 (2:0), Svoboda 2, Navrátil - Dorko, Zajíček, ŽK: Karika(OlB), Kouřil, Holešovský J.(kA),
Obřany - STŽ 1:1 (0:1), Minařík P. - Kratochvíl,
Pískovna - STŽ 1:0 (0:0), Krištof,
Pískovna - Obřany 7:3 (4:0), Purket 2, Marhold 2, Krištof, Šoc, Fiala - Adamec, Pivko M., Plch.
 1. Pískovna      10 10 0 0  72:21  30
 2. Dynamo        10  9 1 0  50:24  28
 3. Obřany        10  5 4 1  46:28  19
 4. Oltec gang    10  6 1 3  49:33  19
 5. STŽ           10  6 1 3  37:24  19
 6. Soccer        10  6 1 3  35:30  19
 7. Old Blackburn  9  5 1 3  33:28  16
 8. AVM Metal     10  4 0 6  34:30  12
 9. Kobas         10  3 3 4  31:45  12
10. Flamengo      10  3 2 5  26:48  11
11. S.B.          10  3 1 6  23:36  10
12. kAPPLe        10  2 2 6  30:33   8
13. Poclain        9  1 1 7  29:49   4
14. Ethanol        8  0 1 7  12:44   1
15. Spitfire      10  0 1 9  20:54   1
Střelci: Minařík P.(Bianco B)-18, Purkert-15, Fiala a Kubíček (vše Pískovna)-12.

2.B brněnská třída - 9. a 10.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.B - Tropicana 6:3 (2:0), Vlk 2, Slejška 2, Kugler, Vitásek - Zítka, Diviš P., Krohe,
Orel Řečk.B - Kampa B 3:1 (1:0), Vitásek 2, Vlk - Vágner,
Orel Řečk.C - Tropicana 3:0 (1:0), Lesenský, Kratochvíl, Paseka,
Orel Řečk.C - Kampa B 4:0 (1:0), Knopp 2, Vaculín, Lesenský,
ASK - La Speranza 12:1 (6:1), Siladi 5, Lipovský 2, Nesrsta 2, Průdek, Kuchtík, Lech - Klimeš F.,
ASK - Kometa 7:2 (3:0), Nesrsta 2, Lech 2, Lipovský, Siladi, Lenomar - Frolo, Juřina,
Gepard - La Speranza 3:2 (2:1), Kabát 2, Hanák - Amadei, Klimeš J.,
Gepard - Kometa 3:3 (2:1), Kabát 2, Hanák - Juřina 2, Seehofner, ŽK: Frolo(Ko).
JUNDROV:
Agora - Gooners 2:9 (1:5), Póč, Kolmačka - Pauzr 3, Maxa O. 2, Maxa P., Polák, Polášek, Drašar
Deportivo - Gooners 3:3 (2:2), Pazdera, Tóth, Fojtík - Drašar 3, ŽK: Maxa O.(Go),
Agora - XXX 1:3 (1:2), Krátký - Novák, Kučera, Sochor,
Deportivo XXX 2:3 (2:1), Pazdera, Špic - Novák 2, Tsetsegee,
Fauna - West Žab B 2:3 (1:2), Valder, Coufal - Johaník 2, Mademlis, ŽK: Jakš, Pazdera(WŽ),
Fauna - All in 3:6 (0:2), Coufal 2, Cont - Pavlovec 2, Matoušek 2, Otruba, Kir, ŽK: Pavlovec(All),
West Žab B - All in 4:1 (2:1), Mademlis 2, Šeregely, Koláček - Hons.
 1. ASK         10  9 0  1  56:21  27
 2. Gooners     10  6 2  2  45:20  20
 3. Orel Řečk.C 10  6 1  3  33:20  19
 4. Orel Řečk.B 10  6 1  3  31:28  19
 5. West Žab B  10  5 2  3  42:23  17
 6. Gepard      10  5 2  3  32:29  17
 7. Tropicana   10  5 1  4  32:22  16
 8. Agora       10  5 1  4  49:42  16
 9. Deportivo   10  5 1  4  34:28  16
10. All in      10  5 1  4  27:28  16
11. XXX         10  4 1  5  28:28  13
12. Kampa B     10  3 0  7  17:35   9
13. Kometa      10  2 1  7  20:40   7
14. Fauna       10  2 0  8  28:48   6
15. La Speranza 10  0 0 10  12:74   0
Střelci: Kabát (Gepard)-18, Siladi (ASK)-17, Nesrsta (ASK)-16.
STOP na 2 utkání: Hlaváč (Deportivo)-2ŽK=ČK+HNCH+UR-ZBYTEK!