Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
01.07.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoINFORMACE PRO BRNĚNSKÉ FUTSALOVÉ SOUTĚŽE 2022/23
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další brněnské futsalové sezóny 2022/23. Jak jsme vás před informovali, tak dojde k zásadním změnám pro 2.třídy a bude rozšířena 3.třída a jednu skupinu. Dále je bezpodmínečně nutné mít IČO klubu, klub zaregistrovaný ve futisu a ve futisu mít zaregistrované všechny hráče ze soupisky včetně uhrazeného čp 100 korun na rok 2022 a další. Naší prioritou je plnit vaše požadavky, které napíšete do závazných přihlášek ...
INFORMACE PRO BRNĚNSKÉ FUTSALOVÉ SOUTĚŽE 2022/23

Krátké zprávy aktuálně

29.06.2022 - Tým KAMPA B hledá pro pokračování v soutěži (pád do 3.třídy) nové spoluhráče. Brankář je naprostou nutností, pak by se hodili i 2 hráči do pole. Jsme pohodáři, viz letošní cena za fair play. Hlavním kritériem je spolehlivost. Zkrátka potřebujeme hráče co budou pravidelně chodit na zápasy. Pokud by se našel zájemce to s námi zkusit, nechť se mi ozve na jan.kunetka@centrum.cz nebo 777604261.

29.06.2022 - Tým Poclain (máme i "B" tým) hrající brněnskou třídy by rád mezi své řady přivítal nové hráče (ať už zkušené nebo i nováčky). Tréninky po dobu prázdnin každý pátek od 19:00 na Okruhu. Zájemci se můžou ozvat na richardrecman@seznam.cz, stejnojmenný FB nebo 774442874. Budeme rádi, když mezi nás zavítáš.

27.06.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 9.7.2022: Napoleon Cup (SK Prace).

24.06.2022 - Tým Panama B dlouhodobě hrající na špici 1.A třídy by rád mezi své řady přivítal nové hráče. Zároveň hledáme nového sparingpartnera na tréninky každou středu 18-19:30 na hřišti U Hrocha v Jundrově a v zimě v úterý 20-21:30 v nafukovací hale na Janouškové. Zájemci se můžou ozvat na zdenek.gala@seznam.cz nebo 734268366.

02.05.2022 - Tým GLORIA hrající 1.třídu hledá stabilní tým/soupeře na pravidelné tréninky v Úterý 18:30-20:00 na Okruhu (Nový Lískovec), případně tým se svým slotem na tréninky. Kontakt: duffson@seznam.cz nebo messenger. David Pitrocha

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 1.11.2021

1.FUTSAL liga - 8.kolo

Helas Brno - Žab.Vlci Brno 5:2 (2:0),
Démoni Č.Lípa - Svarog Teplice 2:8 (0:6),
Olympik Mělník - Slavia Praha 3:5 (2:2),
Dynamo Č.Bud. - Sparta Praha 17 5:6 (4:3),
FTZS Liberec - Helas Brno 3:6 (0:2).

 1. Svarog Teplice  9  7 2 0  50:21  23
 2. Helas Brno      9  6 0 3  34:34  18
 3. FK Chrudim      6  5 1 0  38:6   16
 4. Slavia Praha    8  5 1 2  32:20  16
 5. Interobal Plzeň 6  5 0 1  45:13  15
 6. Sparta Praha    8  4 0 4  34:34  12
 7. Olympik Mělník  7  3 0 4  35:29   9
 8. Démoni Č.Lípa   9  3 0 6  26:37   9
 9. Rapid Ústí n.L. 8  3 0 5  19:43   9
10. FTZS Liberec    9  2 0 7  24:33   6
11. Žab.Vlci Brno   9  2 0 7  19:57   6
12. Dynamo Č.Bud.   8  1 0 7  17:46   3

 

Okresní přebor Brno město - 5.kolo
Hombres B - ASM B 4:0 (2:0), Malíř 2, Holánek, Zouhar,
Žab.Vlci B - R.I.P. 13:3 (6:0), Havlín 4, Svoboda 4, Pokorný 3, Řezáč, Starý - Zbyrko 2, Barvíř, ŽK: Barvíř(RIP),
AB Střelice - Atlantis 2:3 (1:0), Drahonský, Machálek - Novotný 3,
Wodowa - SK Líšeň 3:6 (1:2), Blecha 2, Matula - Moudrý 2, Spasojevič 2, Grus, Kusák,
Stones - Sokolnice 3:4 (1:1), Šimeček 2, Šebetovský - Martynink 2, Dobrovolný, Luskač J.,
Partizan - U Boba 5:8 (2:0), Doležel 3, Desenský, Tóth R. - Široký Ma.4 a Mi., Pfeifer, Šenkýř, Perníkář.
 1. Hombres B   5  5 0 0  30:9   15
 2. U Boba      5  4 1 0  31:17  13
 3. Žab.Vlci B  4  4 0 0  38:7   12
 4. Sokolnice   5  4 0 1  18:14  12
 5. Wodowa      5  2 1 2  19:16   7
 6. SK Líšeň    5  2 1 2  17:16   7
 7. Stones      5  2 0 3  13:26   6
 8. ASM B       5  1 1 3   9:15   4
 9. Partizan    4  1 1 2   9:16   4
10. Atlantis    5  1 1 3  10:19   4
11. AB Střelice 5  0 0 5  12:26   0
12. R.I.P.      5  0 0 5   8:33   0
Střelci: Široký Ma.(U Boba) a Havlín (ŽV B)-11, Malíř (Hombres B)-9, Žák (Hombres B) a Chráscina (ŽV B)-8.

1.A PENALTY brněnská třída - 9.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames - Moravany 7:1 (2:0), Smíšek 2, Žúbor M.2, Sádlík, Martini, Pokorný - Hanáček, ŽK: Synek T.(Mo),
Blue Flames - Antabus 4:4 (2:3), Smíšek 2, Žúbor M., Martini - Maša 3, David,
Parmagianni - Moravany 7:4 (3:2), Sládek 4, Smutný, Šafář, Hečko - Nos 2, Králík, Kozohorský,
Parmagianni - Antabus 7:3 (2:2), Sládek 6, Smutný - Knapek 2, Uhlíř, ŽK: Šafář(Pr),
Bianco - Technika B 2:3 (2:0), Hude, Mazůrek - Přichystal, Psotka, Lošťák, ŽK: Látal(Bi), Přichystal(Te),
Bianco - Edesseg 3:5 (2:1), Mazůrek, Bernatík, Kašík - Pelikán 2, Müllner V.2, Nováček O.,
Helas Pitkin C - Technika B 3:2 (1:0), Vychodil 2, Hedija - Lošťák, Tavares, ŽK: Stratil(HP),
Helas Pitkin C - Edesseg 1:1 (1:1), Stratil - Nováček O., ŽK: Škrobala(HP), Bureš(Ed).
 1. FFT B          8  7 1 0  28:12  22
 2. Helas Pitkin C 9  6 1 2  29:17  19
 3. Parmagianni    9  5 2 2  38:26  17
 4. Panama B       8  5 1 2  36:21  16
 5. Edesseg        9  5 1 3  27:24  16
 6. Blue Flames    9  4 3 2  25:16  15
 7. Antabus        7  4 1 2  33:33  13
 8. Chlup.pozůst.  6  3 2 1  11:9   11
 9. Jopparamu      8  3 1 4  14:14  10
10. Jehnice B      8  2 0 6  16:24   6
11. Technika B     9  1 3 5  20:32   6
12. Bianco         9  1 2 6  14:24   5
13. Moravany       7  1 1 5  16:37   4
14. Gladiators B   8  0 1 7  13:31   1
Střelci: Sládek (Parmagianni)-19, Daněček (Antabus) a Koutný (FFT B) a David (Antabus)-8.
STOP na 1 utkání:  Švácha Jar.ml.(Ch.poz.)-4ŽK!

1.B PENALTY brněnská třída - 9.kolo
RYBNICKÁ:
Madrid - Starobrno 4:4 (1:3), Žemba 3, Nahodil - Křesťan 2, Bumba Š., Vitáloš, ŽK: Nahodil(Ma),
Madrid - Inter 3:2 (1:2), Konečný, Ryšavý, Žemba - Štěpánek, Strýček, ŽK: Šlachta(Ma), Strýček(In),
Debakl - Starobrno 3:0 (1:0), Jelínek 3, ČK: Bumba Š.(St), ŽK: Hrabal(De),
Debakl - Inter 1:3 (1:1), Hrabal - Stehlík, Chalabala O., Strýček, ŽK: Deschner(De),
Across - Lamy 6:0 (2:0), Ševčík 2, Trenz 2, Svoboda V., Barša, ŽK: Bočánek(Ac),
Across - Gloria 1:6 (1:2), Barša - Krumpholc R.3, Knoflíček L.2, Pitrocha,
Trpaslíci - Lamy 4:1 (1:0), Milašinovič, Tesař, Belák, Tomašec - Tuč, ŽK: Huňát(La),
Trpaslíci - Gloria 3:6 (1:3), Fremml D., Chaloupka, Frank - Knoflíček L.2, Klíč 2, Krumpholc R., Svoboda.
 1. Gloria     10  6 2 2  38:24  20
 2. Nasan B     8  6 1 1  32:15  19
 3. Debakl     10  6 1 3  30:17  19
 4. Trpaslíci  10  6 0 4  35:38  18
 5. Across     10  5 1 4  34:33  16
 6. Frutti Mare 8  4 2 2  34:24  14
 7. Kampa       8  4 2 2  26:24  14
 8. Kalábek B   8  3 3 2  33:31  12
 9. Starobrno  10  3 3 4  21:26  12
10. Inter      10  3 2 5  27:31  11
11. Wodowa B    8  3 1 4  32:29  10
12. Schalke     8  2 3 3  22:25   9
13. Madrid     10  2 3 5  22:36   9
14. Bolest      8  2 1 5  14:17   7
15. Lamy       10  0 1 9  18:48   1
Střelci: Knoflíček (Gloria)-15, Deschner (Debakl) a Barša (Across)-12, Pospíšil (Frutti)-11.
STOP na 1 utkání:  Bumba Š.(Starobrno)-ČK!

2.A brněnská třída - 13. a 14.kolo
JUNDROV:
Dynamo - Pískovna ODLOŽENO NA JARO 2021,
Dynamo - Obřany   ODLOŽENO NA JARO 2021,
Soccer - Pískovna 0:3 (0:2), Kubíček, Flendrovský ml., Marhold, ŽK: Fiala(Pí),
Soccer - Obřany 2:2 (0:1), Lavor, Pitel - Pešek, Pivko M., ŽK: Skácel(So), Mikulica(Ob),
Kobas - Ethanol 4:3 (2:2), Faistl T.2, Pavlas, Fábry - Trávníček 2, Komár,
Spitfire - Ethanol 1:3 (1:1), Grande M. - Skočovský 2, Komár, ŽK: Nantl O.(Sp),
Kobas - S.B. 3:8 (2:3), Faistl T., Šlof, Predný - Bednář J.3, Slaný 2, Bohata, Blažek, Gajda, ŽK: Faistl L.(Ko),
Spitfire - S.B. 2:10 (1:4), Grande M., Nantl O. - Gajda 3, Bednář J.2, Blatný 2, Bohata, Blažek, Slaný, ŽK: Gajda(SB).
KNESLOVA:
Flamengo - Oltec gang 5:7 (0:3), Havelka I.4, Wiacek - Baghdasaryan 2, Kráfek 2, Šeda, Dvořák, Fojt,
Flamengo - AVM Metal 6:7 (6:3), Havelka I.3, Filippi, Wiacek, Selecký - Hanuš 3, Belžík, Fišer, Bek, Rohovský, ŽK: Fišer(AVM),
kAPPLe - Oltec gang 6:8 (3:3), Dohnal 5, Holešovský J. - Dvořák 3, Baghdasaryan 3, Šeda, Kráfek, ŽK: Baghdasaryan, Šmarda L.(OG),
kAPPLe - AVM Metal 6:7 (3:5), Dohnal 3, Dorko 2, Zapletal - Belžík 4, Fišer 2, Hanuš,
Poclain - STŽ 2:5 (1:2), Helleport 2 - Höll J.2, Šimeček Ra.2, Kratochvíl,
Old Blackburn - STŽ 4:1 (2:0), Karika, Navrátil, Janíček, Mlejnek - Höll R.,
Poclain - Old Blackburn 1:7 (1:2), Hocek - Svoboda 3, Karika 2, Navrátil, Kříž.
PODZIMNÍ TABULKA
 1. Pískovna      13 13 0  0  95:26  39
 2. Dynamo        12 11 1  0  63:32  34
 3. Old Blackburn 13  9 1  3  62:36  28
 4. Oltec gang    14  9 1  4  75:57  28
 5. STŽ           14  8 1  5  45:35  25
 6. Obřany        13  6 6  1  53:31  24
 7. S.B.          14  7 1  6  51:42  22
 8. AVM Metal     14  7 0  7  55:47  21
 9. Soccer        14  6 2  6  42:45  20
10. Kobas         14  5 3  6  45:72  18
11. Flamengo      14  3 2  9  39:81  11
12. kAPPLe        14  2 3  9  46:54   9
13. Poclain       13  2 1 10  42:68   7
14. Ethanol       12  1 1 10  19:56   4
15. Spitfire      14  0 1 13  29:79   1
Střelci: Purket (Pískovna)-21, Baghdasaryan (Oltec)-20, Minařík P.(Obřany)-19, Kubíček (Pískovna)-18.
STOP na 1 utkání:  Ostrý (Dynamo)-2ŽK=ČK+NCH-ZBYTEK!

2.B brněnská třída - 13. a 14.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.C - Orel Řečk.B 5:4 (3:2), Kratochvíl 2, Paseka 2, Vaculín - Kugler, Vlk, Kasperan, Vitásek, ŽK: Dostál(OŘB),
Orel Řečk.B - Fauna 7:0 (5:0), Kugler 2, Dostál 2, Chovítek, Kasperan, Vlček,
Orel Řečk.C - Fauna 3:3 (0:2), Lesenský, Paseka, Úředníček - Mareš, Krška, Mazálek, ŽK: Lesenský, Kratochvíl(OŘC),
ASK - Tropicana 4:1 (1:0), Večeřa, Pernica, Siladi, Lipovský - Klobouk,
Gepard - Tropicana 5:1 (2:0), Proch 2, Kabát 2, Kolář - Jurnečka,
ASK - Kampa B 1:5 (1:2), Siladi - Lecointre 3, Vavák, Kunetka,
Gepard - Kampa B 8:0 (3:0), Kabát 6, Plšek, Kotík.
JUNDROV:
Agora - All in 2:3 (1:2), Hloušek P., Knapil - Otruba, Pinčiar, Kir,
Deportivo - All in 3:2 (0:1), Krempaský 2, Hlaváč - Matoušek 2, ŽK: Matoušek, Pavlovec(All),
Agora - West Žab B 2:4 (1:1), Kolmačka, Knapil - Špaček 2, Plachetka 2, ŽK: Fink(Ag), Plachetka, Johaník(WŽ),
Deportivo - West Žab B 2:2 (0:1), Špic 2 - Látal, Samlík,
XXX - La Speranza 9:0 (3:0), Tsetsegee 3, Císař 2, Hadrava 2, Růžička Dan a Dav.,
XXX - Kometa 3:0 (1:0), Sochor, Jurčík, Hornig,
Gooners - La Speranza 19:0 (10:0), Pauzr 6, Radek M.5, Drašar 4, Maxa O.2, Polák, Chocholáč, ŽK: Klimeš J.(LS),
Gooners - Kometa 8:2 (3:2), Pauzr 3, Radek M., Polák, Chocholáč, Drašar, Maxa O. - Juřina, Hanzlíček, ŽK: Moravec(Ko).
PODZIMNÍ TABULKA
 1. ASK          14 12 0  2  74:27  36
 2. Gooners      14  9 3  2  78:25  30
 3. Gepard       14  9 2  3  54:30  29
 4. Orel Řečk.B  14  9 1  4  50:37  28
 5. West Žab B   14  7 3  4  56:31  24
 6. Orel Řečk.C  14  7 3  4  47:35  24
 7. XXX          14  7 2  5  48:29  23
 8. Tropicana    14  7 1  6  40:35  22
 9. All in       14  7 1  6  38:35  22
10. Deportivo    14  6 2  6  39:44  20
11. Agora        14  5 1  8  53:59  16
12. Kampa B      14  4 0 10  22:54  12
13. Kometa       14  2 2 10  25:56   8
14. Fauna        14  2 1 11  33:70   7
15. La Speranza  14  1 0 13  21:111  3
Střelci: Kabát (Gepard)-28, Siladi (ASK)-19, Nesrsta (ASK)-16, Zítka (Tropicana) a Pauzr (Gooners)-15.

2.C brněnská třída - 13. a 14.kolo
KAMÍNKY:
Stones B - Eliška B 5:2 (3:1), Stanev 2, Hrabčák, Hradílek, Šebetovský - Kalvoda, Novák, ŽK: Medveď(St),
Stones B - Bafan.11 10:0 (4:0), Hrabčák 5, Stanev 2, Šebetovský 2, Hradílek,
Kocovina - Eliška B 4:8 (3:4), Elis, Pavlíček, Poslušný, Jurkovský - Zvara 2, Bartl 2, Kalvoda, Novák, Hofr, Šebesta,
Kocovina - Bafan.11 12:1 (4:1), Jurkovský 5, Pavlíček 3, Pryymachuk 2, Elis, Poslušný - Dufek, ŽK: Bujáček, Sedláček(B11),
Excalibur - Žab.Vlci C 0:2 (0:0), Trbušek 2, ŽK: Berger Pe., Svoboda(Ex), Letzel, Popek(ŽV),
Bianco B - Žab.Vlci C 10:4 (2:3), Malůšek T.3 a D. a B., Břínek 3, Sedlář 2 - Letzel, Trbušek, Popek, Fessl,
Excalibur - St.Lískovec 2:4 (1:2), Berger Pe. a Pa. - Ráab 3, Kucín, ŽK: Vilím T.(Ex),
Bianco B - St.Lískovec 1:1 (1:0), Malůšek D. - Kucín.
SVÁŽNÁ:
Jobsko - Litrpůl 2:4 (0:1), Svoboda, Kuchyňka - Šála 2, Sedláček M., Suchý, ŽK: Šeminský(Jb),
Sea Lions - Litrpůl 1:4 (0:2), Plšek P. - Sedláček M.2, Šála, Suchý,
Jobsko Sea - Lions 4:4 (2:2), Šeminský 2, Palán, Nykodým - Plšek P.2, Kolomazník, Smutný, ŽK: Döme M.(SL),
Wodowa C - Attack 1:2 (1:1), Sendler - Luska 2, ČK: Fanta(At), ŽK: Smejkal(Wo),
Wodowa C - Restart 7:4 (4:3), Smejkal 3, Sendler 2, Seitler 2 - Hladký 3, Šimon, ČK: Godava(Re), ŽK: Smutný ml.(Re),
Slavoj - Attack 4:3 (2:1), Jakubčík, Tóth, Odrazil, Drábek - Luska 2, Liška,
Slavoj - Restart 7:5 (4:2), Drábek 4, Černý P. a T., Kryštof - Honek 2, Smutný st. a ml., Šimon.
PODZIMNÍ TABULKA
 1. Stones B    14 10 1  3  64:27  31
 2. Slavoj      14  9 3  2  54:33  30
 3. Eliška B    14  9 1  4  57:36  28
 4. Bianco B    14  8 4  2  57:40  28
 5. Žab.Vlci C  14  9 1  4  42:43  28
 6. Kocovina    14  7 1  6  55:38  22
 7. Litrpůl     14  7 1  6  45:39  22
 8. Wodowa C    14  6 3  5  46:40  21
 9. Attack      14  7 0  7  38:34  21
10. St.Lískovec 14  6 3  5  27:28  21
11. Excalibur   14  4 3  7  23:40  15
12. Sea Lions   14  3 1 10  27:49  10
13. Bafan."11"  14  2 4  8  28:60  10
14. Restart     14  2 2 10  33:62   8
15. Jobsko      14  1 2 11  27:54   5
Střelci: Hrabčák (Stones B)-22, Rudolecký (Eliška B) a Drábek (Slavoj)-19, a Malůšek D.(Bianco B)-16.
STOP na 3 utkání:  Fanta (Attack)-ČK+HNCH!
STOP na 1 utkání:  Bužek (Eliška B)-ČK+HNCH-ZBYTEK, Godava (Restart)-ČK-ZBYTEK!

3. brněnská třída - 10. a 11.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.D - Hády 2:3 (2:1), Kahoun 2 - Girstl, Surý, Kamenický,
Hády - Escobar 4:3 (2:1), Lang, Girstl, Osolsobě, Chládek - Čejka 2, Prokeš,
Orel Řečk.D - O5 MY 5:1 (3:0), Kahoun 3, Vepřek, Paseka - Čada,
Slintadla - Escobar 3:3 (2:0), Chytil 2, Šírek - Čejka 2, Zapletal,
O5 MY - Slintadla 5:3 (3:1), Patočka, Vacula, Rakus, Čada, Dubec - Chytil 2, Mrňa,
Bosonohy - Hlt club 8:3 (5:2), Vojáček 3, Ševčík 2, Bezděk M.2, Kechajov - Bečica 2, Šťastný,
Hlt club - Parodia 3:5 (3:4), Bečica, Lászlo, František - Hájek 2, Hubáček, Osvald, Cipar,
Popůvky - Bosonohy 2:1 (1:0), Hulák, Drápal - Bezděk M.,
Parodia - AC Brno 3:0 (1:0), Koukal, Kubový, Grošov D.,
AC Brno - Popůvky 1:4 (0:1), Funty - Pavlík st.2, Sklář 2.
1. Popůvky      10  9 0 1  37:15  27
2. Bl.Flames B  10  8 1 1  52:23  25
3. O5 MY        12  8 0 4  55:22  24
4. Orel Řečk.D  12  6 2 4  44:30  20
5. Bosonohy     11  6 0 5  32:33  18
6. Hády         10  5 2 3  38:24  17
7. Escobar      10  5 2 3  29:26  17
8. Slintadla    10  3 3 4  30:37  12
9. AC Brno      10  4 0 6  39:54  12
10. Mejdan      10  3 0 7  40:50   9
11. Juventus    10  2 1 7  20:54   7
12. Parodia     11  2 0 9  17:40   6
13. Hlt club    10  1 1 8  38:63   4
Střelci: Funty (AC)-20, Kokorský (Bl.Flames B) a Kahoun (Orel D)-17, Oumouch (O5MY)-15.