Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
27.05.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 27.5.2024
1.FUTSAL liga - finále Interobal Plzeň - FK Chrudim 3:2 (0:1) Stav série 3:1. Plzeň je mistrem republiky 2024. 2.A brněnská třída - 26. a 27.kolo Kobas - Oltec 4:4 (2:1), Tulej, Padrta, Novotný, Teplý - Loub 2, Jakubec, Slaný, ŽK: Honek(Olt), Kobas - AVM Metal 6:5 (3:1), Novotný 3, Padrta 2, Tulej - Makel 2, Havlík 2, Maté, Starobrno B - Oltec 5:4 (1:2), Nguyen 2, Růžička, Máca, Pešina - Slaný 2, Loub, Honek, Starobrno B - AVM Metal 4:0 (3:0), Lukács, Máca, Pešina, Sekula, Restart - kAPPLE 2:7 (2:3), Fischer, Honek - Turscherl 3, Dohnal 2, Horný, Učeň, Restart - SKN 0:4 (0:0), Malý 2, ...
FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 27.5.2024

Krátké zprávy aktuálně

20.05.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 24.5.: 2.B (Rybn. 18-21). Sobota 25.5.: 2.A (Rybn. 9-18:00), 1.A (Rybn. 18-21), 3.A (Řečk. 10-17:30). Neděle 26.5.: 2.B (Rybn. 09-18), 1.B (Rybn. 18-19), 3.B (Řečk. 9-16:30).

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře - Hospůdka na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 6.5.2012

Víkendové výsledky odehraných brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami.

FUTSAL 6.5.2012

1.liga - play off
Semifinále: Bohemians Praha-Tango Brno 8:2 (4:0), stav série 2:0, Nejzbach Vysoké Mýto-EraPack Chrudim 4:4, 4:7 po prodl., stav série 0:2.


Krajský přebor jižní Moravy - 24.kolo
Agromeli Brno B-Technika Brno 2:1 (1:0), Harnach Martin, Nedělník Jiří-Polach Stanislav, ŽK: Chrápavý (T),
Amor Vyškov-Agromeli Brno B 3:3 (2:1), Bačovský Ondřej 3-Polák Michal, Augustin Tomáš, Teplý Roman, ŽK: Augustin (Ag),
Technika Brno-United Ivančice 7:3 (3:1), Hudeček Jaromír 5, Machálek Pavel, Stojanov Ivo-Juřena Petr, Vošický Pavel, Štěpanovský Martin, ŽK: Slezáček (UI),
Tornádo Brno-Arsenal Kuřim 4:11 (2:6), Hofr Ladislav, Vodička Miroslav, Matěj Zdeněk, Vaculík Tomáš-Kuldan František 3, Mejtský Pavel 2, Sláma Jiří 2, Sadílek Pavel 2, Martinů Radoslav, Hrazděra Michal,  ŽK: Balkovič, Dujkal, Jašek (T),
Sokol Bučovice-SK Líšeň Brno B 6:8 (5:5), Dufek Ladislav 2, Chadima Jan 2, Lazor Jaromír, Havránek Marek-Linger David 2, Grus Vojtěch 2, Ptáček Jan, Heriban František, Jahoda Pavel, Procházka Petr, ŽK: Rotrekl (Buč),
FC Silůvky-FC Kloboučky 6:5 (4:3), Kolbert David 4, Kopal Lukáš, Cesar Martin-Tichý Pavel 2, Konečný Libor, Koval Stanislav, Štrublík Ladislav,  ŽK: Kopal, Sedláček (S), Maryšler (K),
Slovan Brno-Sapporo Manerov 8:9 (6:4), Weiss David 2, Knee Radek 2, Hrabálek Marek 2, Čejka Lukáš, Belžík Oldřich-Mašlik Bohuslav 4, Pacula Petr 3, Tobolík Radek, Spáčil Petr.

Konečná tabulka
  1. Arsenal Kuřim    24 17 3  4  162:79   54
  2. Amor Vyškov      24 15 5  4  109:89   50
  3. Agromeli Brno B  24 15 3  6  118:101  48
  4. FC Kloboučky     24 13 2  9  140:116  41
  5. Bosonohy Brno    24 11 4  9  140:128  37
  6. Technika Brno    24 11 3 10  115:123  36
  7. Slovan Brno      24 10 4 10  133:128  34
  8. FC Silůvky       24 11 1 12  117:120  34
  9. SK Líšeň Brno B  24  9 4 11  101:97   31
 10. United Ivančice  24  7 5 12  117:123  26
 11. Sokol Bučovice   24  8 1 15  121:148  25
 12. Sapporo Manerov  24  5 2 17  112:175  17
 13. Tornádo Brno     24  4 3 17  126:184  15


1.B brněnská třída - 19. a 20.kolo
Rybnická:
R.I.P.-FC Vinohrady 1:0 (1:0), Knotek,
Stones-FC Vinohrady 4:1 (1:1), Hrabčák 2, Šebetovský 2-Blažek, ŽK: Hrabčák, Doležal P.(St), Kudrna(V),
R.I.P.-FFT Vinohrady 5:3 (4:1), Lepka, Knotek, Máša, Toman, Schafer-Klusák, Pešek 2, ŽK: Sedlák T.(FFT),
Stones-FFT Vinohrady 2:1 (1:0), Šimeček, Hrabčák-Pešek, ŽK: Hrabčák, Doležal J.(St), Vrbka, Koutný(FFT),
Celtic-Saint Diana 4:1 (2:0), Starý, Špaček, Frydrýšek, Kopečný-Mikulinec,
Across-Saint Diana 2:2 (0:1), Ševčík 2-Koch, Fatrdla, ŽK: Svoboda A.(Ac), Karásek(SD),
Celtic-Atraps 2:5 (1:1), Kašpar, Kopečný-Jakšík 4, Šarik,
Across-Atraps 3:6 (2:2), Svoboda B.2, Ševčík-Vlček 2, Skřivan, Jakšík, Macháček, Šarik.
Lužánky:
Poclain-Arsenal B 3:7 (0:4), Bílek 2, Kopřiva-Hrazděra 2, Kuldan 2, Martinů R., Krejčí, Báňa T.
Žab.Vlci B-Arsenal B 2:6 (1:3), Řezáč, Lange ml.-Kuldan 2, Hlávka, Krejčí, Martinů R., Mejtský, ŽK: Letzel(ŽV), Báňa T., Martinů P.(Ar),
Poclain-Podolí 0:5 (0:2), Vlach R.4, Rafaj, ŽK: Jakš, Škaroupka(P),
Žab.Vlci B-Podolí 1:4 (1:1), Hansl-Vlach R.2 a M., Šafář P., ŽK: Lange ml.(ŽV),
Gladiators B-Svážná 2:3 (1:2), Drápal, Bodický-Antoš, Mach, Hanák,
Gladiators B-Nasan B 1:3 (0:2), Drápal-Rampula 2, Kocourek L.ml.,
Flamengo-Svážná 9:5 (5:1), Havelka 6, Buriánek 2, Pokorný-Antoš 2, Mach 2, Greiffenegg,
Flamengo-Nasan B 2:2 (1:2), Buriánek, Havelka-Kocourek L.ml.2, ŽK: Jaša A.ml.(N).

  1. Gladiators B  20 14 3  3  73:34  45
  2. Celtic        20 13 4  3  71:44  43
  3. Flamengo      20 12 4  4  81:55  40
  4. Atraps        20 12 1  7  70:50  37
  5. FFT Vinoh.    20 11 3  6  53:45  36
  6. Arsenal B     20 11 1  8  84:54  34
  7. Podolí        20 10 2  8  53:46  32
  8. R.I.P.        20 10 1  9  56:68  31
  9. Žab. Vlci B   20  9 2  9  58:74  29
 10. Svážná        20  9 1 10  55:64  28
 11. S. Diana      20  7 2 11  58:68  23
 12. Across        20  5 4 11  42:57  19
 13. Nasan B       20  6 1 13  45:62  19
 14. Stones        20  6 1 13  38:57  19
 15. FC Vinoh.     20  4 2 14  37:63  14
 16. Poclain       20  3 4 13  43:76  13
STOP do 4.7.2013: Krejčí Michal (R.I.P.)-převedený trest z VF Soběšice!
STOP v 1 násl.utkání: Hrabčák (Stones)-4ŽK!
Střelci: Havelka (Flamengo)-28, Jakšík (Atraps)-24, Kašpar (Celtic)-22.


2.A brněnská třída - 21. a 22.kolo
Komárov:
Saňaři B-Jiříkovice 2:6 (1:3), Hajdin, Sedláček-Spružina J.4 a K., Šildeberger, ŽK: Skalník(S),
Saňaři B-Wodowa 2:5 (2:3), Kopeček, Sedláček-Skovajsa 3, Chlubný Ji.2, ŽK: Kopeček, Sedláček(S),
Chl.pozůstalí-Jiříkovice 3:3 (1:2), Hartl, Pumprla, Skokan-Spružina K.2 a J., ŽK: Skokan, Bubílek(ChP),
Chl.pozůstalí-Wodowa 1:5 (1:1), Pupp-Křivka 4, Chlubný Ji., ŽK: Pupp, Kuchta, Hartl(ChP),
Měnín-Red Cards 3:2 (2:2), Aujeský 2, Chudáček-Hrazdíra, Moravec, ČK: Moravec, Duda(RC), ŽK: Moravec(RC),
Torcida-Red Cards 5:0 (kont.), Red Cards nenastoupili,
Měnín-Apollo 2:1 (1:0), Aujeský, Tomek-Lošťák M.,
Torcida-Apollo 3:3 (1:1), Pospíšil, Galvas, Novotný-Sýkora P., Lošťák J., Pešek.
Srbská:
Experiment-Agora 4:2 (3:1), Žúbor J.3 a M.-Hloušek R.2, ŽK: Cach, Novotný(E), Lukacz(Ag),
Deportivo-Agora 1:2 (0:2), Steinhauser-Hloušek I., Jonáš, ŽK: Steinhauser(D),
Experiment-Gascar 3:3 (0:2), Žúbor J. a M., Hamala-Maňák P.2, Krůtil, ŽK: Žúbor M.(E), Novák(G),
Deportivo-Gascar 2:6 (2:4), Tóth, Pazdera-Maňák P.3, Krůtil, Jedlička, Brom, ŽK: Pazdera(D), Maňák P., Maňák J.(G),
Napoleon-Q.P.Chrlice 2:2 (0:0), Žáček Pe. a Pa.-Porazil 2, ČK: Hofírek R.(N), ŽK: Žáček Pe.(N), Bělohlávek P.(QPCh),
Napoleon-Řečkovice 6:1 (3:0), Žáček O.2 a Pa.2, Filipec, Kmeť-Jonáš, ČK: Růžička(Ř), ŽK: Dvořák(Ř),
Technika B-Q.P.Chrlice 5:2 (1:0), Hudeček 2, Votava, Dohnal, Satoria-Lakomý, Nováček, ŽK: Hudeček(Te), Lakomý, Bělohlávek P., Václavík(QPCh),
Technika B-Řečkovice 0:2 (0:2), Pavlica, Pokorný.

  1. Wodowa      22 15 2  5  106:52  47
  2. Napoleon    22 14 3  5  95:39   45
  3. Torcida     22 13 6  3  106:67  45
  4. Jiříkovice  22 13 4  5  81:59   43
  5. Ch.pozůst.  21 13 3  5  86:57   42
  6. Technika B  22 11 3  8  50:51   36
  7. Gascar      22 10 5  7  78:66   35
  8. Agora       22 10 3  9  83:67   33
  9. Experiment  22 10 1 11  68:67   31
 10. Apollo      22  9 3 10  63:77   30
 11. Q.P.Chrlice 22  8 4 10  45:67   28
 12. Měnín       22  6 1 15  44:101  19
 13. Řečkovice   22  5 3 14  51:87   18
 14. Deportivo   22  6 0 16  47:88   18
 15. Red Cards   21  5 2 14  40:77   17
 16. Saňaři B    22  5 1 16  58:79   16
STOP ve 12 násl.utkáních: Duda (Red Cards)-2.ČK+hr.urážky a vyhr.rozh.!
STOP v 8 násl.utkáních: Hrazdíra (Red Cards)-ČK+vyhr.rozh.!
STOP v 1 násl.utkání: Růžička (Řečkovice)-2.ČK-zbytek, Maňák P.(Gascar)-4ŽK, Bělohlávek P.(Q.P.Ch.)-4ŽK!
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-32, Klemensevič I.(Wodowa) a Žáček O.(Napoleon)-25.


2.B brněnská třída - 19. a 20.kolo
Kamínky:
Poclain B-San Marino 6:4 (1:3), Havel 2, Jakš, Měřínský, Pudelka, Švanda-Martinek, Mašek Ji., Křivý, Plachký, ŽK: Jakš(P), Plachký, Špicl(SM),
Poclain B-Stones B 4:5 (2:2), Havel 2, Jakš, Měřínský-Šebetovský 4, Hrabčák,
Adom-San Marino 1:10 (1:3), Růžička-Křivý 3, Mašek Ja.2 a Ji.2, Burian, Doubravský, Kroupa, ŽK: Bernášek, Majzlík, Jantač(Ad),
Adom-Stones B 4:9 (0:5), Zdráhal 2, Růžička 2-Sienty 3, Šebetovský 2, Burian, Hrabčák, Skála, Kracík,
Kormidlo-Excalibur 1:2 (0:0), Cesar M.-Walla 2, ŽK: Švábenský(Kr),
Kobas-Excalibur 5:4 (2:2), Koutný 4, Hort-Berger Pe.2, Tomsa, Ohniště, ŽK: Berger Pe., Tomsa(E),
Kormidlo-Flamengo B 10:5 (3:3), Buršík 4, Odehnal st.3, Cesar M.2, Vitásek-Krejčí 2, Pazio, Brabec, Valkovič, ŽK: Ježa (F), 
Kobas-Flamengo B 3:2 (2:1), Koutný 2, Šmarda-Brabec, Krejčí.
Svážná:
Hombres-König 5:3 (3:1), Kamenický 3, Do, Ryšavý-Máčal, Kroupa, Kolář, ČK: Kroupa(Kn),
Greens-König 0:5 (kont.), Greens se nedostavili,
Hombres-Ingostav 3:1 (1:0), Dozbaba, Kamenický, Prudil-Březina,
Greens-Ingostav 4:3 (1:3), Jeniš, Hopjan, Rozumek, Zvěřina T.-Březina 2, Neoral, ČK: Anděl(I), ŽK:Trunda(I),
Svážná B-Bianco 2:4 (1:2), Hanák, Mach-Vondra 3, Podloucký,
Svážná B-Albion 6:5 (4:0), Greiffenegg 2, Mach 2, Antoš, Danis-Durďák 3, Horáček, Pešek, ŽK: Danč(Al),
RLF-Bianco 1:5 (0:1), Bohumel-Jedlička 2, Podloucký, Šána, Šindelář, ŽK: Kropáček(RLF),
RLF-Albion 4:4 (1:0), Bohumel, Kusák, Hanák, Květon-Nevrtal 2, Durďák, Křemenák A..

  1. San Marino  20 17 0  3 125:36   51
  2. Bianco      20 16 0  4  84:37   48
  3. Svážná B    20 14 2  4  95:65   44
  4. Stones B    20 13 3  4  73:49   42
  5. Flamengo B  20 11 3  6  82:65   36
  6. Albion      20  9 2  9  83:91   29
  7. RLF         20  8 3  9  82:76   27
  8. Greens      20  8 3  9  67:87   27
  9. Excalibur   20  8 1 11  69:76   25
 10. Ingostav    20  6 5  9  71:79   23
 11. Hombres     20  7 2 11  73:91   23
 12. Adom        20  7 1 12  68:91   22
 13. Poclain B   20  6 2 12  71:87   20
 14. Kobas       20  5 2 13  51:81   17
 15. König       20  4 4 12  58:102  16
 16. Kormidlo    20  3 3 14  58:97   12
STOP ve 4 násl.utkáních: Anděl (Ingostav)-2ŽK=ČK+urážky rozh.!
STOP v 1 násl.utkání: Berger Pe.(Excalibur)-4ŽK!
Střelci: Kusák (RLF)-48, Růžička (Adom)-30, Havelka (Flamengo B)-26.


2.D brněnská třída - 19. a 20.kolo
Svážná:
Juve-ProBrno 3:3 (1:0), Šmehlík, Kolář, Rus-Přibyl, Ovesný, Šlapanský, ŽK: Rus(Ju), Modlitba(PB),
Debakl-ProBrno 7:1 (3:0), Másilko 3, Fical 2, Páleník 2-Mífek J., ŽK: Šlapanský, Chvátal(PB),
Juve-Béďa team 1:8 (0:6), Kolář-Hlaváč, Šmerda T.2, Ondra L., Rejman 2, Tvarůžek 2,
Debakl-Béďa team 2:2 (1:0), Másilko, Baránek-Šmerda T., Tvarůžek,
FPO Blansko-Jezdci 7:4 (2:1), Šmerda, Beneš M.6-Doležal, Paravan 2, Mánek,
Sekáči-Jezdci 3:3 (1:1), Bavor, Alexa, Hlaváč-Doležal, Paravan, Duchaň, ŽK: Fridrich(Se),
FPO Blansko-Tornádo C 6:3 (2:0), Šmerda, Dobiášek, Beneš M.3, Florián-Markytán 2, Král, ŽK: Zezula(T),
Sekáči-Tornádo C 4:8 (2:3), Bavor 2, Alexa, Macháček-Hofr, Němeček, Zezula, Markytán, Vodička 4.
Komárov:
Holásky-XXX 5:0 (1:0), Pejchal 2, Plšek 3, ŽK: Vařeka, Grolich(H),
Sokolnice-XXX 7:0 (4:0), Beneš 2, Straka, Sekanina, Urban, Bil 2,
Holásky-Schalke 5:1 (2:0), Šebela, Pejchal 3, Růžička-Sládek, ŽK: Körting(Sch),
Sokolnice-Schalke 9:2 (3:1), Luskač, Přichystal, Beneš 4, Sekanina, Hotový, Bil-Klíč, Suchý, ŽK: Beneš(So), Hofman P.(Sch),
Surreal-Líšeň C 0:7 (0:2), Duchovič, Linger 2, Heriban 3, Mach, ŽK: Fišer, Křenek(Sr),
Surreal-Starobrno 0:5 (kont.), neopr.start Křenka (S), po 4ŽK,
Sunday-Líšeň C 2:8 (2:3), Malík, Pavlíček-Duchovič, Linger 3, Heriban, Mach, Procházka P., Jahoda, ŽK: Jahoda(L),
Sunday-Starobrno 3:1 (0:1), Malík, Simandel P., Šelešovský-Pluháček, ŽK: Bumba(St).

  1. Líšeň C     20 16 2  2  93:33   50
  2. Sokolnice   20 13 4  3  98:54   43
  3. Tornádo C   20 12 5  3  84:50   41
  4. Starobrno   20 12 3  5  80:61   39
  5. Béďa team   20 12 1  7  93:46   37
  6. Sunday      20  9 4  7  75:62   31
  7. Surreal     20  9 2  9  61:67   29
  8. Debakl      20  7 7  6  67:61   28
  9. Holásky     20  8 2 10  53:66   26
 10. Jezdci      20  6 5  9  51:64   23
 11. XXX         20  7 2 11  44:74   23
 12. FPO Blansko 20  6 4 10  71:80   22
 13. Sekáči      20  7 1 12  90:103  22
 14. Schalke     20  4 4 12  68:94   16
 15. ProBrno     20  3 3 14  68:117  12
 16. Juve        20  3 3 14  48:112  12
STOP ve 4 násl.utkáních: Křenek (Surreal)-neopr.start, Fišer (Surreal)-trest kap.!
Střelci: Bavor (Sekáči)-43, Malina (Starobrno)-28, Suchý (Schalke)-26.


3.A brněnská třída - 15.kolo
Rybnická:
Bolest-BrnoCity 3:4 (3:3), Sýkora P.2, Kohlíček-Zouhar 2, Kramář, Nesvadba,
Špilberk-Bolest 1:2 (1:1), Havel-Kohlíček, Fukan,
BrnoCity-United 0:2 (0:1), Šelle R.2, ŽK: Staněk, Čuta, Kramář(BC), Šebetovský Ji., Macháček(U),
St.Lískovec-AVM Metal 0:17 (0:9), Beneš 5, Dubovov 5, Makel R.4, Trávníček 2, Hanuš,
Modřice-United 2:3 (0:1), Klepáček, Strýček-Pagáč 2, Šelle R.,
AVM Metal-Saky Paky 5:2 (2:0), Beneš 2, Makel R.2, Trávníček-Peřina 2, ŽK: Makel R.(Me), Charvát, Krepčík(SP),
Storks-Modřice 4:2 (0:0), Bezděk 2, Doleček 2-Chalabala 2,
Saky Paky-Storks 8:1 (1:1), Sabela L.3, Peřina 2, Charvát, Krepčík, Duchoň ml.-Doleček,
Řečkovice B-Bosonohy B 2:6 (2:3), Břínek, Grim-Výplach 3, Křetínský 2, Karásek, ŽK: Pokorný, Vašina P.(Ř), Karásek(Bs).

  1. AVM Metal   16 12 0  4  87:35  36
  2. BrnoCity    15 11 0  4  56:34  33
  3. Špilberk    15 10 1  4  69:37  31
  4. United      15  8 3  4  42:31  27
  5. Bosonohy B  15  7 3  5  48:45  24
  6. Bolest      15  6 3  6  31:38  21
  7. Storks      16  6 1  9  45:78  19
  8. SakyPaky    15  6 0  9  40:49  18
  9. Řečkovice B 14  5 0  9  26:38  15
 10. Modřice     15  3 1 11  23:45  10
 11. St.Lískovec 15  3 0 12  46:83   9
Střelci: Beneš (AVM Metal)-25, Dubovov (AVM Metal)-18, Effenberger (BrnoCity)-17.


3.C brněnská třída - 15.kolo
Srbská:
Eliška-Eldo 4:3 (1:2), Pokorný, Urbánek P.2, Kalina-Purš 2, Csizmár, ŽK: Pokorný(Ea),
West Žab B-Antabus 3:1 (0:1), Andrle, Doležal, Krůta-Přerovský,
Eldo-Totenrum 5:0 (1:0), Buček J.2, Polehla, Slámečka, Žvátora,
Zoner-West Žab B 3:3 (0:1), Ondrášek 2, Patloka-Halbina, Krůta, Hotárek,
Totenrum-Zoner 2:2 (0:2), Máca, Chroust-Sabela, Gruber, ŽK: Chroust(T), Ondrášek(Z),
FFT Vinohrady B-Gepard 2:4 (1:3), Brtník, Malý J.-Košler Ma.4.

  1. Eliška       15 11 1  3  42:29  34
  2. FFT Vinoh.B  14  9 3  2  56:22  30
  3. Eldo         16  9 1  6  46:26  28
  4. Mitra C      14  7 1  6  45:46  22
  5. Gepard       15  6 3  6  42:33  21
  6. Zoner        16  6 3  7  41:47  21
  7. Antabus      14  5 4  5  32:31  19
  8. FC Vinoh.B   13  5 3  5  40:25  18
  9. Bastards     13  6 0  7  46:51  18
 10. WestŽab B    15  4 2  9  34:48  14
 11. Totenrum     15  0 3 12  20:86   3
STOP ve 3 násl.utkáních: Votoupal (Bastard)-neopr.start po 4ŽK-zbytek!
Střelci: Šotola (Mitra C)-22, Drmola (Bastards)-13, Pokluda (FFT)-12.


3.E brněnská třída - 16. a 17.kolo
Kr.hora:
U Boba-Orel Obřany B 5:4 (2:3), Hunkes, Šenkýř ml., Pavlovič, Široký Ma. 2-Minařík 2, Jeřábek 2, ŽK: Kantor(UB),
Lamy-U Boba 2:12 (2:8), Konečný, Hanák-Hromek, Kantor, Šenkýř ml., Široký Mi. a Ma.4, Pavlovič 4,
Anitals-Orel Obřany B 4:4 (3:4), Elinger, Smetana, Kukla 2-Minařík 4,
Litrpůl-Lamy 4:1 (0:0), Sedlák, Vokřál, Tauchman 2-Konečný, ŽK: Keclík(La),
Černí andělé-Anitals 2:5 (1:3), Malachta ml.2-Krištof, Petráš, Tříska 3, ŽK: Krištof(An),
Psychotip-Litrpůl 8:6 (4:2), Pacek 2, Juchelka 2, Relich, Havránek, Telecký, Sedlák-Sedlák, Skřička, Jedlička 2, Tauchman 2,
RST-Černí andělé 3:5 (0:3), Prokeš 2, Šuléř-Šenkýř, Malachta ml.2 a st.2, ŽK: Šuléř(RST),
Restart-Attack 4:10 (3:3), Honek, Rajsigl 3-Šebesta 2, Lidmila 2, Luska, Líška, Rosendorf, Adam 3,
Attack-Opelik 2:2 (0:2), Pakosta, Luska-Fritz 2, ŽK: Elbl(OR).

  1. Obřany B   17 12 4  1  69:34  40
  2. Attack     17 11 1  5  67:41  34
  3. Psychotip  17  9 1  7  72:69  28
  4. U Boba     17  8 2  7  81:63  26
  5. Lamy       17  7 2  8  52:62  23
  6. Anitals    16  6 4  6  40:35  22
  7. Litrpůl    18  6 3  9  50:60  21
  8. Opelik     16  6 2  8  45:45  20
  9. Restart    16  6 2  8  51:67  20
 10. Č.andělé   17  5 3  9  49:59  18
 11. RST        16  3 2 11  33:74  11
Střelci: Minařík (Obřany B)-33, Sedlák (Psychotip)-26, Kubík (Opelík)-17.


Okresní přebor Vyškov - 28. a 29.kolo
Gymn.Bučovice:
Orli Bučovice-Mouřínov TJ 7:4 (3:0), Šrom Marek 3, Volec Rudolf 2, Svoboda Michal, Lazor Zdeněk-Křivánek Radovan, Proch Dominik, Konečný Jiří, Jelínek Roman,
Sokol Bučovice-Mouřínov TJ 6:3 (3:3), Chadima Jan 3, Dufek Ladislav, Machálek David, Lazor Jaromír-Jelínek Roman 2, Navrátil Marek,
Orli Bučovice-Mouřínov Nafta 11:1 (3:0), Volec Lubomír 4, Volec Rudolf 2, Lazor Zdeněk 2, Svoboda Michal, Šrom Marek, Koudelka Petr-Petřík Lukáš,
Sokol Bučovice-Mouřínov Nafta1 3:3 (5:2), Lazor Jaromír 4, Machálek David 2, Havránek Marek 2, Chadima Jan 2, Vrábel Patrik 2, Dufek Ladislav-Štěrba Lukáš, Petřík Lukáš, Lánský Radim.
Lípová Vyškov:
United Vyškov-Orli Vyškov 2:4 (1:2),
Pivovar Vyškov-Orli Vyškov 9:6 (6:3),
United Vyškov-Amor Vyškov 1:5 (0:1),
Pivovar Vyškov-Amor Vyškov 11:4 (4:2).
Mor.Málkovice:
Fifák Nouzka-Litrpool Studnice 5:5 (1:3), Donneberger Jan 4, Tynkl Milan-Henek Aleš 2, Čtvrtníček Pavel, Štaffa Lukáš, Ryšánek Ondřej,
Sapporo Manerov-Litrpool Studnice 4:2 (1:1), Tobolík Radek 4-Henek Aleš, Štaffa Lukáš,
Fifák Nouzka-Krásensko 4:4 (1:4), Donneberger Jan 2, Štěrba Jiří, Tynkl Milan-Zukal Petr 2, Vágner Pavel, Strnad Matěj,
Sapporo Manerov-Krásensko 8:4 (5:3), Tobolík Radek 4, Surák Luboš 3, Kučera Vlastimil-Pátek Jiří 2, Vágner Pavel, Zukal Petr.
Tyršova Slavkov:
JČ Marefy-Hvězdlice 0:4 (0:3), Břoušek Roman, Beránek Petr, Juhaňák Michal, Bárta Ondřej,
Bučanda Slavkov-Hvězdlice 9:3 (2:0), Jáchymiák Jaroslav 6, Klučka Michal 2, Kučera Robert-Pospíšil Michal 2, Přerovský Tomáš,
JČ Marefy-Kloboučky 2:9 (1:5), Šťastný Jan, Jeřábek Lukáš-Štrublík Ladislav 3, Tichý Pavel 2, Leško Marek 2, Handlíř Michal 2,
Bučanda Slavkov-Kloboučky 3:5 (1:3), Klučka Michal 2, Půček Tomáš-Handlíř Michal 3, Tichý Pavel, Koval Stanislav,
Bučanda Slavkov-Mouřínov Nafta 9:0 (1:0), Klučka Michal 3, Bystřický Richard 2, Jáchymiák Jaroslav 2, Koutný Ondřej, Půček Tomáš,
JČ Marefy-Mouřínov Nafta 9:2 (3:1), Maláč Jakub 5, Levíček Pavel 2, Maláč Petr, Adamík Tomáš-Petřík Lukáš, Švec Radek,
Bučanda Slavkov-Mouřínov TJ 11:7 (4:3), Jáchymiák Jaroslav 4, Půček Tomáš 3, Paleček Jiří 2, Klučka Michal, Bystřický Richard-Křivánek Radovan 3, Konečný Jiří 3, Navrátil Marek,
JČ Marefy-Mouřínov TJ 5:6 (4:3), Maláč Jakub 3, Adamík Tomáš 2-Navrátil Marek 4, Proch Dominik 2.

  1. Sok.Bučovice B  23 20 1  2  215:76   61
  2. Orli Bučovice   23 20 0  3  158:57   60
  3. Amor Vyškov B   27 18 3  6  191:85   57
  4. Pivovar Vy B    27 19 0  8  261:165  57
  5. LazorDomus B    23 18 0  5  146:103  54
  6. Orli Vyškov     27 16 2  9  159:127  50
  7. Litrp.Studnice  25 15 3  7  180:138  48
  8. United Vyškov   27 14 2 11  135:107  44
  9. TJ Mouřínov     23 13 2  8  129:105  41
 10. Sap.Manerov B   24 11 1 12  105:150  34
 11. Buč. Slavkov    25 10 1 14  141:128  31
 12. Kloboučky B     23  8 2 13   89:116  26
 13. Fifák Nouzka    24  7 2 15   99:140  23
 14. FC Krásensko    25  7 1 17  102:144  22
 15. Hvězdlice       23  6 0 17   73:151  18
 16. JČ Marefy       25  4 0 21  101:211  12
 17. JK Letiště      23  3 2 18   78:203  11
 18. Nafta Mouřínov  23  0 0 23   49:205   0
Střelci: Henek Aleš (Studnice)–82, Ševčík Milan (Amor)–61, Lazor Jaromír (Bučovice)–60.


Okresní přebor Brno-venkov - 11. - 14.kolo
Střelice:
Střelice-United B 10:6 (5:2), Šebeň Z.4, Vávra V.3, Šimerda J.2, Otoupalík P.-Juřena P.3, Závodský J., Blaha J., Pátek D., ŽK: Závodský J.(Uni),
Nebovidy-United B 10:5 (5:2), Doležal K.2, Parys P.4, Herinek P., Rýzner M.3-Blaha J.2, Pátek D.3,
Nebovidy-Arsenal 3:10 (1:2), Kotala D., Parys P., Herinek P.-Hošek K., Kremláček M.4, Chajma I.2,  Kocáb Z.3, ČK: Kotala D.(Neb),
Střelice-Arsenal 6:11 (5:4), Vávra V.4, Machát A.2-Hošek K.2, Kremláček M.2, Chajma I.2, Čermák D.2, Kocáb Z.3.
Oslavany:
Remos-Tetčice 6:5 (3:2), Skopal P., Křípal R. a F., Oulehla D., Michalica I.-Loucký M.3, Malata D., Konečný L., ŽK: Malata D.(Tet), 2ŽK=ČK: Skopal P.(Rem),
Kratochvilka-Tetčice 6:3 (3:1), Husák T., Koudelný M.2, Smutný J. 3-Šrajtl J., Malata D., Holomek J., ŽK: Franěk L.(Kra), Kejda J., Kippersberger J.(Tet),
Kratochvilka-Moravany 5:0 (2:0), Smutný J., Husák T., Koudelný M.2, Franěk L.,
Remos-Moravany 5:0 (kont.), Moravany nenastoupily.
Letkovice:
MSC-Bratčice 0:2 (0:1), Buc M., Bartoš I., Syrovice-Bratčice  1:4 (0:1), Hlavoň V.-Vacula M.2, Buc M.2,
MSC-Syrovice  1:8 (1:5), Kahún P.-Hlavoň V.2, Cechmeister R., Hókl J.2, Getos Ch.3, ŽK: Junek L.(Syr).
Oslavany:
Remos-United B 6:2 (3:1), Křípal Roman, Oulehla David 3, Křípal František,Skopal Petr-Gacov David, Knotek Petr,
Kratochvilka-United B 5:4 (1:3), Tribula David, Procházka Michal, Franěk Lukáš, Daněk Filip, Koudelný Milan-Blaha Jaroslav, Gacov David, Schvarz Martin, Závodský Jiří,
Kratochvilka-Arsenal 6:9 (5:4), Tribula David 2, Procházka Michal, Čermák Jiří, Koudelný Milan 2-Kremláček Michal, Franěk Radim, Hošek Karel 3, Čermák David, Kocáb Zdeněk 3, ŽK: Kremláček Michal, Čermák David (Ars),
Remos-Arsenal 4:5 (0:2), Gašparík Dušan, Křípal Roman, Čermák Vladimír, Michalica Ivan-Kremláček Michal, Hošek Karel 2, Čermák David, Kocáb Zdeněk, ŽK: Skopal Petr (Rem).
Nebovidy:
Nebovidy-Syrovice 3:4 (1:1), Kroupa Tomáš 2, Herinek Petr-Buršík Jakub, Hókl Jan, Bravenec Lukáš 2, ŽK: Parys Petr ), Neb),
Střelice-Syrovice 0:2 (0:1), Hlavoň Vít, Buršík Jakub, ŽK:Perna Tomáš-Buršík Jakub,
Střelice-Bratčice 2:4 (0:0), Ferdus Jan, Teplý Jiří-Zajíc Jan, Vacula Marek, Buc Marek 2, ŽK: Trnka Filip-Bartoš Igor,
Nebovidy-Bratčice 2:8 (2:8), Parys Petr, Herinek Petr-Čížek Aleš 2, Janek Pavel, Vilášek Richard, Buc Marek 2, Raus Michal 2,
Moravany-MSC 6:1 (4:1), Kalvoda Michal, Kozohorský Miloš 2, Ruschka Pavel 2, Fiala Zbyněk-Hanák Lukáš,
Tetčice-MSC 8:1 (3:1), Malata David 2, Loucký Martin 5, Konečný Luděk-Brůža Zdeněk,
Moravany-Tetčice 5:5 (3:1), Kalvoda Michal 2, Ruschka Pavel 2, Fiala Zbyněk-Štoss Roman, Malata David, Loucký Martin 2, Konečný Luděk, ŽK: Loucký Martin (Tet).

  1. Remos         14 12 1  1  78:32  37
  2. Bratčice      14 11 2  1  69:33  35
  3. Kratochvilka  14 10 0  4  78:64  30
  4. Tetčice       14  7 2  5  94:61  23
  5. Arsenal       14  7 0  7  70:78  21
  6. Syrovice      14  7 0  7  45:37  21
  7. Nebovidy      14  6 0  8  61:72  18
  8. Moravany      14  4 1  9  48:68  13
  9. United B      14  4 0 10  55:76  12
 10. MSC           14  3 0 11  31:80   9
 11. Střelice      14  3 0 11  56:84   9
Střelci: Loucký M.(Tetčice)-33, Buc M.(Bratčice)-32, , Koudelný M.(Kratochvilka)-27.


Okresní přebor Blansko - 19.kolo
Hipopótamos FC-Staroblansko 3:2 (0:1), Tomandl M., Křepela, Aboulaiche-Žák, Földvary, ŽK: Křepela (Hip),
FC Sijétl-Sezbo Blansko 3:6 (2:6), Král, Kostka, Flek M.-Kříž 3, Pokorný 2, Smola,
Carpe Diem-OSK Blansko 3:2 (2:0), Langr, Srnský, Šmerda-Kratochvíl, Švéda, ŽK: Dobiášek (CD), Adiyasuren (OSK),
FC Sijétl-Mafia Blansko 3:1 (1:0), Slouka, Tihon, Musil-Černý,
Mafia Blansko-Carpe Diem 1:2 (0:1), Magda-Dobiášek, Langr.

  1. Carpe Diem     19 16 1  2  93:36  49
  2. OSK Blansko    18 13 0  5  93:43  39
  4. Sezbo Blansko  19 11 2  6  77:36  35
  3. K.E.R.         17  8 4  5  64:59  28
  5. Staroblansko   19  6 0 13  57:68  18
  6. Hipopótamos    17  3 3 11  23:62  12
  7. FC Sijétl       7  2 1  4  18:27   7
  8. Mafia Blansko  18  2 1 15  21:115  7
Střelci: Langr (Carpe Diem)-32, Kříž (Sezbo)-30, Kratochvíl (OSK)-28.