Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
01.12.2023
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ VYŠŠÍ SOUTĚŽE!
V pátek 1.prosince se uskuteční večerní 13.kolo 1.A třídy v nafukovací hale na Rybnické. V sobotu 2.prosince pokračuje dohrávkou 13.kola 1.A třída a odehraje se 11. a 12.kolo 2.A třídy v nafukovací hale na Rybnické. V neděli 3.prosince se uskuteční 9.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a dále poslední podzimní 13. kolo 1.B třídy v nafukovací hale na Rybnické.   Okresní přebor Brno město 9. kolo                                    ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ VYŠŠÍ SOUTĚŽE!

Krátké zprávy aktuálně

30.11.2023 - KAM NA FUTSAL - Pátek 1.12.: 1.A (Rybnická 18:30-22), Sobota 2.12.: 1.A (Rybnická 15:30-19), 2.A (Rybnická 9-15:30). Neděle 3.12.: OP (Maloměřice 9:00-15:00), 1.B (Rybnická 9-16:30).

30.11.2023 - Tým Jobsko Brno z 3.třídy hledá brankáře a případně i hráče do pole pro doplnění týmu. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

27.11.2023 - Tým West Žab (KP) hledá soupeře na pravidelné tréninky. K dispozici máme Halu v Bohunicích každou Středu 19,30 - 20,30 hod Kontakt Richard Hezina 737 419 281 Email:HezinaRichard@email.cz

30.10.2023 - Hledáme tým na pravidelné tréninky ve čtvrtek 20:30 - 22:00 na Rybnické. Prosím ozvěte se na tel. 605 464 354. Tomáš Honek, Restart(2. A třída).

21.09.2023 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napište na: vojtech.grus@gmail.com.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.4.2022

1.A PENALTY brněnská třída - 18.kolo

RYBNICKÁ:
Antabus - Blue Flames 1:5 (1:1), Daněček - Kozumplík 2, Pokorný, Martini, Sádlík,
FFT B - Blue Flames 6:0 (1:0), Koutný 2, Malý, Kremr, Vrbka, Trojáček,
Antabus - Parmagianni 1:12 (1:5), Daněček - Smutný 3, Sládek 2, Onderka 2, Valášek 2, Šafář, Hečko, Daniel, ŽK: Niedermeier(An),
FFT B - Parmagianni 4:1 (3:1), Koutný 3, Trojáček - Sládek, ČK: Šafář(Pr), ŽK: Gottwald, Hečko(Pr),
Gladiators B - Helas C 2:1 (0:0), Úlehla, Havránek - Pelikán,
Jehnice B - Helas C 3:4 (1:3), Ptáček, Luzar, Král T. - Hedija 2, Vychodil, Chládek
Gladiators B - Bianco 1:3 (1:0), Jakoubek - Štefáček 2, Hude,
Jehnice B - Bianco 2:5 (1:3), Luzar, Ptáček - Látal 4, Hude.
 1. FFT B        19 15 3  1  60:30  48
 2. Panama B     17 13 1  3  60:34  40
 3. Parmagianni  18 12 3  3  82:47  39
 4. Edesseg      17 11 1  5  61:42  34
 5. Helas C      17 10 2  5  51:36  32
 6. Blue Flames  18  7 4  7  50:48  25
 7. Chl.pozůst.  19  7 4  8  42:50  25
 8. Bianco       19  6 4  9  41:47  22
 9. Antabus      19  6 3 10  65:83  21
10. Jopparamu    16  6 2  8  35:43  20
11. Jehnice B    17  5 0 12  34:48  15
12. Gladiators B 19  4 2 13  31:55  14
13. Technika B   17  2 4 11  39:59  10
14. Moravany     16  3 1 12  38:67  10
Střelci: Sládek (Parmagianni)-31, Daněček (Antabus)-17, Koutný (FFT B)-15.
STOP na 2 utkání:  Šafář (Parmagianni)-2ŽK=ČK+NCH!
STOP na 1 utkání:  Niedermeier (Antabus)-4ŽK!

1.B PENALTY brněnská třída - 19.kolo
RYBNICKÁ:
Frutti di Mare - Madrid 2:3 (0:2), Dvořáček, Pospíšil Ma. - Konečný, Šlachta, Žemba,
Kampa - Madrid 4:3 (1:0), Kalivoda, Pilarčík T., Vágner, Handl - Ryšavý, Žemba, Konečný, ŽK: Ryšavý, Molek(Ma),
Frutti di Mare - Debakl 1:8 (0:3), Luňák - Deschner 4, Jelínek 2, Másilko, Sedlák,
Kampa - Debakl 6:3 (0:2), Pilarčík M.2 a T. 2, Kalivoda, Handl - Deschner 2, Másilko, ŽK: Másilko(De),
Bolest - Trpaslíci 5:4 (4:2), Pfeiffer 2, Sýkora T., Svoboda, Mužík - Danis 2, Košík, Tichý, ČK: Danis, Řehák(Tr), ŽK: Frank, Kordia, Belák(Tr),
Trpaslíci - Across 4:7 (4:2), Baghdasaryan 3, Košík - Svoboda V.3 a A. 2, Mitana 2,
Bolest - Across 10:1 (4:1), Pfeiffer 4, Šimerle 2, Mužík 2, Svoboda, Sýkora T. - Barša, ŽK: Barša(Ac),
Starobrno - Kalábek B 3:9 (2:2), Vitáloš, Jaroš, Bumba Š. - Křivánek 4, Zlínský 2, Hakl 2, Čičatka, ŽK: Zlínský, Čičatka(Kal),
Starobrno - Schalke 2:6 (1:2), Schabatka 2 - Pokorný 3, Václavek 2, Hladký, ŽK: Jaroš(St).
 1. Nasan B     18 13 2  3  78:36  41
 2. Kampa       20 11 3  6  73:61  36
 3. Kalábek B   18 10 4  4  83:64  34
 4. Gloria      18 10 3  5  72:47  33
 5. Inter       18  9 3  6  54:44  30
 6. Bolest      20  9 1 10  64:56  28
 7. Madrid      20  8 3  9  61:63  27
 8. Trpaslíci   19  8 2  9  65:71  26
 9. Debakl      18  8 1  9  65:43  25
10. Wodowa B    18  7 3  8  71:62  24
11. Schalke     18  7 3  8  59:64  24
12. Frutti Mare 20  6 5  9  59:74  23
13. Across      19  7 2 10  55:76  23
14. Starobrno   18  6 4  8  48:57  22
15. Lamy        18  1 1 16  32:121  4
Střelci: Knoflíček (Gloria) a Deschner (Debakl)-23, Křivánek (Kalábek B)-21, Pfeiffer (Bolet a Gottwald (Kalábek B)-19.
STOP na 1 násl.utkání:  Danis (Trpaslíci)-2ŽK=ČK+NCH-ZBYTEK, Řehák (Trpaslíci)-ČK+NCH-ZBYTEK!

2.A brněnská třída - 15. a 16.kolo
JUNDROV:
Spitfire - Dynamo 1:10 (1:4), Nantl J. - Vodička 3, Procházka, Janík, Ostrý, Jenerál, Kopecký J., Patloka, Kodras,
Kobas - Dynamo 1:13 (1:6), Cimra - Kodras 3, Patloka 3, Janík 3, Ostrý 2, Jenerál, Vodička,
Spitfire - Soccer 1:5 (1:2), Nantl O. - Kubát 3, Novotný Mar., Malec,
Soccer - Kobas 6:5 (3:4), Novotný Mat.3, Gryč D.2, Malec - Šlof 2, Pavlas 2, Kyjak,
STŽ - kAPPLe 3:0 (3:0), Slezák, Kuchovský, Kratochvíl, ŽK: Holešovský J., Obermann(kA),
kAPPLe - Flamengo 7:0 (3:0), Zajíček 2, Kříčka 2, Holešovský J., Horný, Dorko,
STŽ - Flamengo 6:0 (2:0), Šimeček J.3 a Ra., Höll R., Kopřiva.
KNESLOVA:
S.B. - Old Blackburn 0:8 (0:3), Svoboda 3, Karika 2, Kříž 2, Navrátil,
Ethanol - Old Blackburn ODLOŽENO na sobotu 28.5. ve 12:20 na Rybnické,
S.B.  Poclain 5:1 (2:0), Blatný 2, Bednář J.2, Blažek - Helleport,
Ethanol - Poclain  ODLOŽENO na sobotu 28.5. ve 13:10 na Rybnické,
Oltec gang - Obřany 2:4 (0:2), Žák, Loub - Kaňok 2, Minařík P., Adamec,
Oltec gang - Pískovna 1:14 (1:5), Loub - Fiala 3, Hřebíček Z.3, Krištof 2, Šoc 2, Kubíček 2, Prokop ml., Křemeček,
AVM Metal - Obřany 1:6 (0:3), Makel' - Minařík P.2, Kaňok 2, Saučuk 2,
AVM Metal - Pískovna 1:4 (0:2), Maté - Kubíček 2, Prokop ml., Šoc.
 1. Pískovna      16 16 0  0  120:30  48
 2. Dynamo        16 14 1  1   92:43  43
 3. Old Blackburn 15 11 1  3   74:38  34
 4. STŽ           16 10 1  5   54:35  31
 5. Obřany        16  8 6  2   65:38  30
 6. Oltec gang    16  9 1  6   78:75  28
 7. Soccer        16  8 2  6   53:51  26
 8. S.B.          16  8 1  7   56:51  25
 9. AVM Metal     16  7 0  9   57:57  21
10. Kobas         16  5 3  8   51:91  18
11. kAPPLe        16  3 3 10   53:57  12
12. Flamengo      16  3 2 11   39:94  11
13. Poclain       15  3 1 11   46:74  10
14. Ethanol       14  1 1 12   22:63   4
15. Spitfire      16  0 1 15   31:94   1
Střelci: Kubíček (Pískovna)-24, Minařík P.(Obřany)-23, Purket (Pískovna)-22, Baghdasaryan (Oltec)-20.

2.B brněnská třída - 15.kolo
JUNDROV:
Orel Řečk. B - Orel Řečk. C 7:2 (5:0), Slejška 4, Kugler, Dostál, Vitásek - Vaculín, Havlík P.,
Gepard - ASK ODLOŽENO na neděli 8.5. v 15:40 v Řečkovicích,
Gooners - XXX 4:2 (0:0), Chocholáč, Polášek, Pauzr, Polák - Tsetsegee, Smoláík,
All in - West Žab B 2:4 (0:1), Matoušek 2 - Mademlis 2, Johaník, Samlík, ŽK: Matoušek(All),
Deportivo - Agora 11:6 (3:2), Hlaváč 3, Fojtík 3, Špic 2, Penčák, Jaša, Krempaský - Hloušek R.3, Krátký 2, Kolmačka,
Kampa B - Tropicana 0:13 (0:5), Klobouk 5, Zítka 3, Krohe 2, Brandejs, Diviš A., Štupák,
Kometa - La Speranza 11:0 (9:0), Hanzlíček 5, Večeřa 2, Kopřiva 2, Dobrovolný, Seehofner,
Obřany - B Fauna 7:2 (6:1), Minařík P.5, Adamec, Gajda - Bezděk L., Coufal.
 1. ASK         14 12 0  2  74:27  36
 2. Gooners     15 10 3  2  82:27  33
 3. Orel Řečk.B 15 10 1  4  57:39  31
 4. Gepard      14  9 2  3  54:30  29
 5. West Žab B  15  8 3  4  60:33  27
 6. Tropicana   15  8 1  6  53:35  25
 7. Orel Řečk.C 15  7 3  5  49:42  24
 8. XXX         15  7 2  6  50:33  23
 9. Deportivo   15  7 2  6  50:50  23
10. All in      15  7 1  7  40:39  22
11. Agora       15  5 1  9  59:70  16
12. Kampa B     15  4 0 11  22:67  12
13. Kometa      15  3 2 10  36:56  11
14. Fauna       15  2 1 12  35:77   7
15. Obřany B     1  1 0  0   7:2    3
16. La Speranza 15  1 0 14  21:122  3
Střelci: Kabát (Gepard)-28, Siladi (ASK)-19, Zítka (Tropicana)-18, Nesrsta (ASK) a Pauzr (Gooners)-16.

2.C brněnská třída - 15. a 16.kolo
SVÁŽNÁ:
Bianco B - Stones B 0:6 (0:3), Hrabčák 3, Medveď, Pokorný, Hradílek, ŽK: Hlavoň(Bi),
Excalibur - Stones B 1:8 (0:3), Ohniště - Hrabčák 4, Pokorný 2, Medveď, Syrový,
Bianco B - Kocovina 0:3 (0:2), Elis 3,
Excalibur - Kocovina 1:5 (1:3), Lorenc - Pavlíček 2, Elis 2, Jurkovský,
Litrpůl - Slavoj 1:3 (1:0), Skřička - Drábek 2, Černý T., ŽK: Černý T.(Sl),
Slavoj - Wodowa C 6:5 (3:3), Černý T.3 a P., Drábek, Karásek - Kříž 2, Smejkal, Strašil, Pospíšil,
Litrpůl - Wodowa C 4:3 (0:0), Skřička 2, Sedláček A.2 - Saul, Pospíšil, Kříž,
St.Lískovec - Sea Lions 3:4 (3:2), Turčínek, Kucín, Palát - Plšek P.3, Krištof, ŽK: Kucín(StL), Döme M.(SL),
Žab.Vlci C - Sea Lions 3:0 (1:0), Chráscina 2, Řezník F., ŽK: Chráscina(ŽV),
St.Lískovec - Jobsko 4:1 (0:0), Ráab 2, Grunhut, Wagner - Svoboda,
Žab.Vlci C - Jobsko 1:2 (0:1), Popek - Ptáčník, Svoboda, ŽK: Kuchyňka(Jb).
 1. Stones B    16 12 1  3  78:28  37
 2. Slavoj      16 11 3  2  63:39  36
 3. Žab.Vlci C  16 10 1  5  46:45  31
 4. Kocovina    16  9 1  6  63:39  28
 5. Eliška B    14  9 1  4  57:36  28
 6. Bianco B    16  8 4  4  57:49  28
 7. Litrpůl     16  8 1  7  50:45  25
 8. St.Lískovec 16  7 3  6  34:33  24
 9. Wodowa C    16  6 3  7  54:50  21
10. Attack      14  7 0  7  38:34  21
11. Excalibur   16  4 3  9  25:53  15
12. Sea Lions   16  4 1 11  31:55  13
13. Bafan. 11   14  2 4  8  28:60  10
14. Restart     14  2 2 10  33:62   8
15. Jobsko      16  2 2 12  30:59   8
Střelci: Hrabčák (Stones B)-29, Drábek (Slavoj)-22, Rudolecký (Eliška B)-19, Malůšek D.(Bianco B)-16.
STOP na 3 utkání:  Fanta (Attack)-ČK+HNCH!
STOP na 1 utkání:  Bužek (Eliška B)-ČK+HNCH-ZBYTEK, Godava (Restart)-ČK-ZBYTEK!

3. brněnská třída - 13. a 14.kolo
ŘEČKOVICE:
AC Brno - Orel Řečk. D 10:7 (4:4), Funty 6, Tomi J.3, Tomek - Lesenský P.3 a K., Kotrbáček, Velek N., Jůzl, ŽK: Bořecký(OŘ),
Hlt club - AC Brno 9:2 (6:1), František 4, Bečica 2, Táborský 2, Brůha - Danihel, Funty, ŽK: Funty(AC),
Orel Řečk. D - Bl.Flames B 1:4 (0:3), Kotrbáček - Kokorský 3, Sedlinský,
Juventus - Hlt club 2:5 (1:3), Roudenský, Kobelka - František 2, Bečica, Šťastný, Řezníček,
Bl.Flames B - O5 MY 3:5 (0:2), Kokorský, Sedlinský, Musil V. - Kvasnica 2, Čada 2, Oumouch,
Slintadla - Juventus 7:3 (3:1), Mrňa 2, Chytil 2, Šírek 2, Veškrna - Kobelka, Prokeš, Šafář,
O5 MY - Popůvky 2:1 (2:0), Čada, Kvasnica - Drápal, ŽK: Manai(Po),
Mejdan - Slintadla 3:1 (2:1), Stokláska, Řeřucha D., Dostál - Mrňa,
Hády - Popůvky 1:7 (1:4), Surý - Drápal 2, Machata 2, Sýkora, Hulák, Dvořák, ŽK: Manai(Po),
Hády - Mejdan 4:4 (3:0), Šubrt 2, Girstl, Vybíral - Frýba 2, Jurza, Řeřucha D., ČK: Lang(Hád), ŽK: Stokláska(Me).
 1. Bl.Flames B 14 11 1  2  72:40  34
 2. Popůvky     14 11 0  3  49:20  33
 3. O5 MY       14 10 0  4  62:26  30
 4. Hády        14  7 3  4  57:37  24
 5. Escobar     12  7 2  3  44:30  23
 6. Orel Řečk.D 14  6 2  6  52:44  20
 7. Slintadla   14  5 3  6  43:48  18
 8. Bosonohy    12  6 0  6  33:39  18
 9. Mejdan      14  5 1  8  54:71  16
10. AC Brno     14  5 0  9  62:83  15
11. Hlt club    14  3 1 10  55:79  10
12. Juventus    14  3 1 10  34:75  10
13. Parodia     12  2 0 10  18:43   6
Střelci: Funty (AC)-32, Kokorský (Bl.Flames B)-27, Frýba (Mejdan)-19, Kahoun (Orel D)-17.
STOP na 1 násl.utkání:  Lang (Hády)-ČK!