Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
17.06.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoPŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25
Važení futsalisté, předběžně jsme sestavili nasazení klubů do sezóny 2024/25 od Okresního přeboru Brna do nejnižší 3.brněnské třídy. Přihlášky do soutěží připravujeme a budou rozeslány ke konci června s dalšími bližšími informacemi. Samozřejmě si můžete v Závazné přihlášce vybrat hrací den, skupinu a čas domácích zápasů. Předběžné nasazení týmů Okresního přeboru 2024/25 - 12 týmů, start. 27 000+1000 korun AB Střelice Gladiators Hombres B        Jehnice (z 1.B) Madrid Poclain SK ...
PŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25

Krátké zprávy aktuálně

03.06.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 7.6.: 2.B (Rybn. 18-21:30). Sobota 8.6.: 2.A (Rybn. 9-18:00). Neděle 9.6.: 2.B (Rybn. 9-18).

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 23.5.2022

1.A PENALTY brněnská třída - 24.kolo

RYBNICKÁ:
Edesseg - Blue Flames 2:3 (0:1), Vejmělek, Procházka - Smíšek 2, Sádlík,
Technika B - Blue Flames 2:0 (2:0), Štork, Malinek,
Edesseg - Parmagianni 5:4 (2:2), Müllner V.3, Nováček O., Bureš - Sládek 2, Daniel, Zelenka, ŽK: Sládek(Pr),
Technika B - Parmagianni 1:7 (1:4), Kroupa - Sládek 5, Baláž, Čermák, ŽK: Kadlec(Te),
Panama B - Bianco 2:2 (0:2), Moučka P., Šamánek - Štefáček 2, ŽK: Látal (Bi),
Panama B - Helas C 5:2 (5:1), Moučka O. a P., Šamánek, Dundel, Šíma - Kříž P., Novák,
Chlup.pozůst. - Bianco 1:8 (1:4), Pupp - Mazůrek 2, Štefáček 2, Silva 2, Hude, Blaha,
Chlup.pozůst. - Helas C 2:4 (1:3), Pupp 2 - Stratil, Urbánek, Vychodil, Kříž D., ŽK: Stratil, Novák(HP).
 1. Parmagianni   25 18 3  4 127:61   57
 2. FFT B         23 17 4  2  78:43   55
 3. Edesseg       24 17 1  6  82:54   52
 4. Panama B      24 15 4  5  76:51   49
 5. Blue Flames   25 11 5  9  80:61   38
 6. Bianco        25 10 5 10  64:54   35
 7. Helas C       25 11 2 12  66:77   35
 8. Chl.pozůst.   26  9 4 13  65:81   31
 9. Antabus       23  8 4 11  83:94   28
10. Gladiators B  23  7 3 13  45:60   24
11. Jopparamu     22  7 3 12  51:75   24
12. Jehnice B     21  6 1 14  45:62   19
13. Technika B    24  5 4 15  51:80   19
14. Moravany      22  3 1 18  45:105  10
Střelci: Sládek (Parmagianni)-54, Daněček (Antabus)-24, Pelikán (Jopparamu)-19, Koutný (FFT B)-17.

1.B PENALTY brněnská třída - 25.kolo
RYBNICKÁ:
Kalábek B - Across 3:3 (1:2), Křivánek 3 - Ševčík 2, Mitana,
Schalke - Across 8:1 (5:0), Pokorný 2, Tesař 2, Zejda 2, Hladký, Václavek - Svoboda J.,
Gloria - Madrid 2:3 (1:1), Knoflíček L., Frýbort O. - Opatřil, Nowak, Ryšavý,
Lamy - Madrid 0:6 (0:4), Daněk 2, Opatřil, Petruš, Weyr, Nowak,
Gloria - Debakl 5:2 (3:1), Knoflíček L.2, Pitrocha 2, Türscherl - Hrabal, Deschner, ŽK: Pitrocha, Frýbort O.(Gl), Sedlák(De),
Lamy - Debakl 3:3 (1:0), Veleba 2, Šotola - Jelínek, Deschner, Hrabal.
 1. Nasan B      24 18 2  4 103:43   56
 2. Kalábek B    26 15 5  6 121:87   50
 3. Kampa        24 16 2  6  97:63   50
 4. Madrid       26 15 3  8  91:65   48
 5. Gloria       26 13 4  9  97:59   43
 6. Bolest       24 13 1 10  87:60   40
 7. Inter        24 12 3  9  69:59   39
 8. Frutti Mare  24 11 4  9  79:78   37
 9. Schalke      26 11 3 12  87:85   36
10. Debakl       26 10 4 12  82:62   34
11. Wodowa B     24 10 4 10  91:81   34
12. Starobrno    24  9 6  9  68:69   33
13. Across       26  7 5 14  62:97   26
14. Lamy         26  4 2 20  53:149  14
Střelci: Knoflíček (Gloria)-31, Křivánek (Kalábek B)-30, Pfeiffer (Bolest) a Deschner (Debakl)-25.
STOP na 1 násl.utkání:  Bočánek (Across)-4ŽK!

2.A brněnská třída - 23. a 24.kolo
JUNDROV:
S.B. - Dynamo 4:3 (0:2), Stěpura 2, Bednář J., Blatný - Janík, Ostrý, Vodička,
Ethanol - Dynamo 2:6 (0:3), Štourač, Skočovský - Janík 3, Jenerál 2, Zavřel,
S.B. - Soccer 4:9 (2:5), Bednář J.2 a F., Stěpura - Kubát 4, Pitel 2, Pšíkal 2, Novotný Mar.,
Ethanol - Soccer 3:3 (2:3), Komár, Štourač, Trávníček - Gryč D., Novotný Mar., Pitel,
Oltec gang - Spitfire 6:2 (3:1), Loub 3, Šmarda J.2, Vašíček - Grande M., Nantl J.,
AVM Metal - Spitfire 6:1 (3:0), Belžík 3, Dubovov, Maté, Bek - Nantl J.,
Oltec gang - Kobas 4:4 (3:1), Vašíček 2, Loub, Šmarda J. - Faistl L.2, Hájek 2,
AVM Metal - Kobas 7:1 (3:1), Bek 3, Růžička 2, Dubovov, Maté - Faistl T..
KNESLOVA:
kAPPLe - Old Blackburn ODLOŽENO na sobotu 4.6.2022 v 15:40 na RYBNICKÉ,
kAPPLe - Poclain ODLOŽENO na sobotu 4.6.2022 v 16:30 na RYBNICKÉ,
Flamengo - Old Blackburn 0:8 (0:4), Srb 3, Karika 2, Svoboda, Kříž, Mlejnek,
Flamengo - Poclain 0:10 (0:1), Helleport 4, Ptáček 3, Kien 2, Mikloš,
STŽ - Obřany 2:3 (1:0), Höll R., Šimeček J. - Minařík P.2, Gajda,
Obřany - Pískovna 3:8 (1:5), Minařík P.2, Pivko M. - Fiala 4, Kubíček 4,
STŽ - Pískovna 5:5 (2:3), Kopřiva 2, Höll J.2, Šimeček J. - Fiala 2, Purket, Prokop ml., Kubíček.
 1. Pískovna     24 23 1  0 180:45   70
 2. Dynamo       24 19 1  4 140:65   58
 3. Obřany       24 15 6  3 105:59   51
 4. STŽ          24 16 2  6  91:53   50
 5. Old Blackb.  22 15 1  6 104:55   46
 6. Soccer       24 13 3  8  95:72   42
 7. Oltec gang   24 13 3  8 117:104  42
 8. AVM Metal    24 12 1 11  85:70   37
 9. S.B.         24 11 1 12  80:88   34
10. Kobas        24  7 4 13  73:129  25
11. kAPPLe       22  5 4 13  78:87   19
12. Poclain      22  4 1 17  59:120  13
13. Flamengo     24  3 2 19  45:151  11
14. Ethanol      22  2 3 17  36:100   9
15. Spitfire     24  1 1 22  47:137   4
Střelci: Kubíček (Pískovna)-46, Minařík P.(Obřany)-41, Fiala (Pískovna) a Janík (Dynamo)-32.

2.B brněnská třída - 24. a 25.kolo
ŘEČKOVICE:
Kampa B - Orel Řečk.B 2:10 (1:5), Schneider 2 - Vlk 3, Kahoun 2, Kasperan 2, Kugler, Vlček, Vitásek Š.,
Tropicana - Orel Řečk.B 1:3 (1:0), Diviš A. - Dostál, Kasperan, Vitásek Š.,
Kampa B - Orel Řečk.C 4:8 (0:6), Schneider 2, Vágner 2 - Úředníček 2, Paseka 2, Novák 2, Havlík A., Knopp,
Tropicana - Orel Řečk.C 4:2 (3:2), Šulák 2, Štupák, Ondris - Paseka, Úředníček,
La Speranza Gepard 2:11 (2:4), Amadei, Hálek - Kabát 3, Plšek 2, Máca 2, Hanák 2, Urban 2,
Kometa - Gepard 2:3 (0:1), Seehofner 2 - Kabát 3,
La Speranza - ASK 3:13 (1:6), Amadei, Kozel, Látal - Lipovský 4, Nesrsta 3, Siladi 3, Večeřa 2, Polák,
Kometa - ASK 2:2 (2:1), Hanzlíček, Kopřiva - Nesrsta 2,
JUNDROV:
Gooners - Deportivo 0:2 (0:2), Fojtík 2, ŽK: Drašar, Pauzr(Go),
Gooners - Agora 6:1 (4:1), Radek M.2, Vepřek 2, Drašar, Pauzr - Drobilič,
XXX - Deportivo 2:6 (1:2), Hadrava, Sochor - Fojtík 2, Krempaský 2, Špic, Tóth, ŽK: Tóth(De),
XXX - Agora 3:9 (0:4), Růžička Dan 2, Hadrava - Drobilič 2, Hloušek R.2, Kolmačka 2, Póč 2, Fink,
All in Fauna 2:0 (2:0), Matoušek, Vaňorek, ŽK: Kolev(All), Mareš(Fa),
West Žab B - Fauna 10:0 (7:0), Zadák 3, Jakš 2, Kříž 2, Janovský, Pazdera, Hrabal,
All in - Obřany B 9:3 (5:2), Pavlovec 6, Matoušek 3 - Adamec, Minařik M. a P..
West Žab B - Obřany B 2:1 (1:1), Hrabal, Kříž - Minařík P., ŽK: Mikulica(ObB),
 1. ASK          25 17 1  7 120:68   52
 2. West Žab B   25 16 3  6 117:48   51
 3. Gepard       25 16 2  7  98:63   50
 4. Orel Řečk.B  25 16 1  8 113:73   49
 5. Gooners      25 15 3  7 121:53   48
 6. Deportivo    25 14 3  8 105:78   45
 7. All in       25 13 3  9  86:66   42
 8. Orel Řečk.C  25 12 5  8  86:66   41
 9. Tropicana    25 13 1 11  96:61   40
10. XXX          25  9 3 13  71:76   30
11. Agora        25  9 3 13 105:121  30
12. Kampa B      25  7 1 17  53:115  22
13. Kometa       25  6 3 16  66:98   21
14. Obřany B     11  6 1  4  38:31   19
15. Fauna        25  5 3 17  61:115  18
16. La Speranza  25  1 0 24  36:240   3
Střelci: Kabát (Gepard)-43, Siladi (ASK)-37, Pavlovec (All in)-29, Hlaváč (Deportivo)-27.

2.C brněnská třída - 24. a 25.kolo
SVÁŽNÁ:
Restart - Stones B 0:9 (0:5), Hrabčák 4, Hradílek, Pokorný, Brychta, Medveď, Husák,
Attack - Stones B 1:5 (1:3), Tušla - Hrabčák 3, Pokorný, Stanev,
Restart - Kocovina 5:0 (kont.), Kocovina se nedostavila,
Attack - Kocovina 5:0 (kont.), Kocovina se nedostavila,
Sea Lions - Excalibur 4:4 (1:2), Koky 3, Plšek P. - Prokofyev 4, ŽK: Prokofyev, Vilím T.(Ex),
Sea Lions - Bianco B 6:4 (2:2), Plšek P.2, Döme P., Koky, Petrlík M., Havlín - Hlavoň 2, Miháč, Břínek,
Jobsko - Excalibur 2:4 (1:0), Kuchyňka, Ptáčník - Prokofyev 2, Smutný 2, ŽK: Kuchyňka(Jb),
Jobsko - Bianco B 6:2 (3:0), Brychta 3, Šeminský 2, Svoboda - Hlavoň 2,
Litrpůl - Bafan. 11 8:0 (4:0), Sedláček M.2 a A., Skřička 2, Jedlička J. a M., Suchý, ŽK: Bujáček(B11),
Eliška B - Bafan. 11 7:4 (4:2), Bartl 2, Šebesta 2, Zvara, Rudolecký, Kalvoda - Bujáček 2, Zimek, Sedláček,
Litrpůl - Eliška B 1:3 (1:1), Jedlička M. - Bartl 2, Vogt.
 1. Stones B     26 20 2  4 135:42   62
 2. Žab. Vlci C  24 18 1  5 118:64   55
 3. Eliška B     24 17 1  6 100:68   52
 4. Bianco B     24 13 4  7  95:77   43
 5. Attack       24 14 0 10  79:59   42
 6. Slavoj       24 13 3  8   82:69  42
 7. Kocovina     26 12 3 11  96:77   39
 8. Wodowa C     24 11 5  8  93:82   38
 9. Litrpůl      24 10 3 11  67:68   33
10. St.Lískovec  24  8 4 12  48:64   28
11. Excalibur    24  6 4 14  45:81   22
12. Sea Lions    26  6 4 16  61:116  22
13. Bafan. 11    24  5 4 15  54:109  19
14. Restart      24  4 5 15  54:110  17
15. Jobsko       26  4 3 19  60:101  15
Střelci: Hrabčák (Stones B)-51, Malůšek D.(Bianco B)-37, Rudolecký (Eliška B)-30, Drábek (Slavoj)-27.

3. brněnská třída - 19. a 20.kolo
ŘEČKOVICE:
Mejdan - Orel Řečk.D 5:6 (5:2), Řeřucha D.4, Stokláska - Lesenský P.3, Lesenský K., Dlabáček L., Velek N.,
AC Brno - Mejdan 0:5 (kont.), AC Brno se nedostavilo včas k utkání,
Popůvky - Orel Řečk.D 9:1 (3:0), Dvořák 3, Drápal 2, Manai 2, Hulák, Pazourek - Bořecký,
Juventus - Popůvky 0:2 (0:1), Manai, Dvořák, ŽK: Manai(Po),
Juventus - Parodia 4:2 (1:1), Špiřík 3, Pavliš - Leger, Osvald, ŽK: Ševčík(Pa),
Bl.Flames B - Bosonohy 8:2 (5:0), Kokorský 3, Musil M., Mendel, Soldán, Kábrt, Chmel - Bezděk M., Ševčík,
Parodia - Bl.Flames B 0:5 (0:2), Musil M.2, Mendel, Kokorský, Soldán,
Hlt club - Bosonohy 4:4 (3:3), Bečica 2, Řezníček 2 - Bezděk M.3, Vojáček.
 1. Popůvky      20 16 0  4  73:28   48
 2. Bl.Flames B  20 15 1  4  98:54   46
 3. O5 MY        19 14 1  4  89:36   43
 4. Escobar      18 10 2  6  66:52   32
 5. Hády         19  9 3  7  70:52   30
 6. Orel Řečk.D  20  9 3  8  74:69   30
 7. Mejdan       21  9 1 11  85:100  28
 8. AC Brno      20  8 1 11  94:109  25
 9. Slintadla    18  6 3  9  50:67   21
10. Bosonohy     20  6 2 12  56:85   20
11. Juventus     20  6 1 13  52:89   19
12. Hlt club     19  5 2 12  75:97   17
13. Parodia      20  4 0 16  36:80   12
Střelci: Funty (AC)-43, Kokorský (Bl.Flames B)-36, Řeřucha D.(Mejdan)-31.