Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
28.01.2023
ilustrační obrazek futsalbrnoBRNO OPEN 2023: LOS 4.HRACÍHO DNE 28. a 29. 1. 2023
LOS 4. HRACÍHO DNE SKUPINA A 4. hrací den, sobota 28.1.2023 (rozh. Knosp, Synek, Pašek) 08:00  Poclain - Deportivo  1:0 (1:0) 08:35  Poclain - S.B.Brno  4:0 (1:0) 09:10  Deportivo - S.B.Brno  5:4 (2:2) 09:40  West Žab A - STŽ 10:15  West Žab A - OldBlackburn 10:50  STŽ - OldBlackburn 11:20  Soccer - Antabus 11:55  Soccer - Poclain C 12:30  Antabus - Poclain C   Tabulka po 3.hracím dni: 1. Poclain       8 710  29:8  22 2. S.B. Brno     8 413  39:20 13 3. Soccer        6 402  15:13 12   4. STŽ           6 321  ...
BRNO OPEN 2023: LOS 4.HRACÍHO DNE 28. a 29. 1. 2023

Krátké zprávy aktuálně

22.01.2023 - KAM NA FUTSAL - Sobota 28.1.2023: BRNO OPEN sk.A+B (Rybnická 8-18). Neděle 29.1.2023: BRNO OPEN sk.C+D (Rybnická 8-18), Brněnský pohár 2.kolo (18-20:30).

16.01.2023 - 50tiletý brankář chytající divizi hledá mužstvo, kterému by pomohl v bráně, radou i zkušenostmi, kontakt: petrvalik@seznam.cz

10.01.2023 - Tým Benchwarmers hledá tým na trénování každý čtvrtek v 19:00 v Lužánkách vedle kluziště. Kontakt: Heidinger - 702 180 456.

29.12.2022 - Tým Kometa Brno hledá sparinga každý čtvrtek 19:30-21:00 v hale Tatran Bohunice. Od dubna pak přechod na umělou trávu do Areálu SK Obřany. Kontakt Michal Dobrovolný 608 311 173 nebo M.dobrovoln@seznam.cz, podmínka dlouhodobá spolupráce.

13.12.2022 - Tým ASM "B" hledá nového sparingpartnera mezi týmy KP nebo OP pro společné tréninky, které by byly v dlouhodobě pronajaté hale v Tišnově a to každé úterý od 20:00 do 21:30. Zájemci se mohou hlásit na email: Petrmidrla@centrum.cz.

další krátké zprávy

KONTROLUJTE SI PRAVIDELNĚ ROZLOSOVÁNÍ I SOUPISKY V ADRESÁŘI KLUBŮ

Zkontrolujte si prosím Rozlosování soutěží v levé liště a soupisky v Adresáři klubů. Jakékoliv změny, chyby a požadavky nám prosím co nejdříve nahlašte na bamako.polak@volny.cz

Předběžné rozlosování - E-MOTION Okresní přebor jaro 2023

Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště
12. KOLO NE  5.2. 09:00 Madrid Stones MALOMĚŘICE
NE  5.2. 10:00 Sokolnice AB Střelice MALOMĚŘICE
NE  5.2. 11:00 U Boba Wodowa MALOMĚŘICE
NE  5.2. 12:00 ASM B Atlantis MALOMĚŘICE
NE  5.2. 13:00 Gladiators Partizan MALOMĚŘICE
NE  5.2. 14:00 SK Líšeň Hombres B MALOMĚŘICE
13. KOLO NE  5.3. 09:00 SK Líšeň Sokolnice MALOMĚŘICE
NE  5.3. 10:00 Wodowa Partizan MALOMĚŘICE
NE  5.3. 11:00 AB Střelice Gladiators MALOMĚŘICE
NE  5.3. 12:00 Hombres B Madrid MALOMĚŘICE
NE  5.3. 13:00 Atlantis U Boba MALOMĚŘICE
NE  5.3. 14:00 Stones ASM B MALOMĚŘICE
14. KOLO NE 19.3. 09:00 Partizan ASM B MALOMĚŘICE
NE 19.3. 10:00 Atlantis SK Líšeň MALOMĚŘICE
NE 19.3. 11:00 AB Střelice U Boba MALOMĚŘICE
NE 19.3. 12:00 Stones Gladiators MALOMĚŘICE
NE 19.3. 13:00 Madrid Wodowa MALOMĚŘICE
NE 19.3. 14:00 Hombres B Sokolnice MALOMĚŘICE
15. KOLO NE 26.3. 09:00 Stones U Boba MALOMĚŘICE
NE 26.3. 10:00 Wodowa Sokolnice MALOMĚŘICE
NE 26.3. 11:00 Hombres B Atlantis MALOMĚŘICE
NE 26.3. 12:00 Partizan Madrid MALOMĚŘICE
NE 26.3. 13:00 AB Střelice SK Líšeň MALOMĚŘICE
NE 26.3. 14:00 Gladiators ASM B MALOMĚŘICE
16. KOLO NE  2.4. 09:00 U Boba Partizan MALOMĚŘICE
NE  2.4. 10:00 Madrid Gladiators MALOMĚŘICE
NE  2.4. 11:00 SK Líšeň Wodowa MALOMĚŘICE
NE  2.4. 12:00 Atlantis AB Střelice MALOMĚŘICE
NE  2.4. 13:00 Sokolnice Stones MALOMĚŘICE
NE  2.4. 14:00 ASM B Hombres B MALOMĚŘICE
17. KOLO NE 16.4. 09:00 Partizan Atlantis MALOMĚŘICE
NE 16.4. 10:00 Wodowa AB Střelice MALOMĚŘICE
NE 16.4. 11:00 ASM B U Boba MALOMĚŘICE
NE 16.4. 12:00 Gladiators SK Líšeň MALOMĚŘICE
NE 16.4. 13:00 Stones Hombres B MALOMĚŘICE
NE 16.4. 14:00 Madrid Sokolnice MALOMĚŘICE
18. KOLO NE 23.4. 09:00 ASM B SK Líšeň MALOMĚŘICE
NE 23.4. 10:00 Partizan Stones MALOMĚŘICE
NE 23.4. 11:00 Gladiators Wodowa MALOMĚŘICE
NE 23.4. 12:00 Sokolnice Atlantis MALOMĚŘICE
NE 23.4. 13:00 Madrid AB Střelice MALOMĚŘICE
NE 23.4. 14:00 U Boba Hombres B MALOMĚŘICE
19. KOLO SO 29.4. 09:00 Stones Wodowa MALOMĚŘICE
SO 29.4. 10:00 ASM B Sokolnice MALOMĚŘICE
SO 29.4. 11:00 Gladiators Hombres B MALOMĚŘICE
SO 29.4. 12:00 Madrid Atlantis MALOMĚŘICE
SO 29.4. 13:00 Partizan AB Střelice MALOMĚŘICE
SO 29.4. 14:00 U Boba SK Líšeň MALOMĚŘICE
20. KOLO NE 14.5. 09:00 Hombres B Partizan MALOMĚŘICE
NE 14.5. 10:00 SK Líšeň Madrid MALOMĚŘICE
NE 14.5. 11:00 Sokolnice U Boba MALOMĚŘICE
NE 14.5. 12:00 Wodowa ASM B MALOMĚŘICE
NE 14.5. 13:00 AB Střelice Stones MALOMĚŘICE
NE 14.5. 14:00 Atlantis Gladiators MALOMĚŘICE
21. KOLO NE 21.5. 09:00 Wodowa Hombres B MALOMĚŘICE
NE 21.5. 10:00 ASM B AB Střelice MALOMĚŘICE
NE 21.5. 11:00 Sokolnice Gladiators MALOMĚŘICE
NE 21.5. 12:00 U Boba Madrid MALOMĚŘICE
NE 21.5. 13:00 Atlantis Stones MALOMĚŘICE
NE 21.5. 14:00 SK Líšeň Partizan MALOMĚŘICE
22. KOLO SO 27.5. 09:00 Partizan Sokolnice MALOMĚŘICE
SO 27.5. 10:00 Stones SK Líšeň MALOMĚŘICE
SO 27.5. 11:00 AB Střelice Hombres B MALOMĚŘICE
SO 27.5. 12:00 Gladiators U Boba MALOMĚŘICE
SO 27.5. 13:00 Wodowa Atlantis MALOMĚŘICE
SO 27.5. 14:00 Madrid ASM B MALOMĚŘICE