Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
03.10.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoKONTROLUJTE SI PRAVIDELNĚ ROZLOSOVÁNÍ I SOUPISKY V ADRESÁŘI KLUBŮ
Zkontrolujte si prosím Rozlosování soutěží v levé liště a soupisky v Adresáři klubů. Jakékoliv změny, chyby a požadavky nám prosím co nejdříve nahlašte na bamako.polak@volny.cz Předběžné rozlosování - E-MOTION Okresní přebor podzim 2022 Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště 1. KOLO SO 24.9. 09:00 Stones Madrid MALOMĚŘICE SO 24.9. 10:00 Wodowa ...
KONTROLUJTE SI PRAVIDELNĚ ROZLOSOVÁNÍ I SOUPISKY V ADRESÁŘI KLUBŮ

Krátké zprávy aktuálně

28.09.2022 - Hala Maloměřice nabízí volný termín na trénink každé úterý 21:00-22:30. Info: Radomil Válek, e-mail : hala@majlont.cz, tel.: +420 604 674 150.

23.09.2022 - KAM NA FUTSAL - Pátek 30.9.2022: 2.B (Rybnická 18:00), 1.B (Rybnická 20:30). Sobota 1.10.2022: 1.A a 2.A (Rybnická), 3.A (Řečkovice). Neděle 2.10.2022: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická).

21.09.2022 - Tým Frutti di Mare nabízí společné trénování na venkovním hřišti i v nafukovací hale na Rybnické každou středu 20:30 - 22:00. Info Jiří Priesnitz, tel.: 723 337 357.

17.09.2022 - Tým Gepard (2.B) hledá soupeře na pravidelné tréninky. Prozatím venkovní s možností prodloužení do haly nebo nafukovačky. Hřiště dohodou a čas někdy v rozmezí od 17:30 do 21:30 od pondělí do čtvrtka. V případě zájmu nás prosím kontaktujte: Václav Plšek 723703787.

12.09.2022 - B.A.F. nabízí volné tréninkové termíny na venkovním hřišti i v nafukovací hale na Rybnické v pondělí od 20:30-22:00 a v sobotu i v neděli od 19:00-22:00 hodin. Info: 777 652 077 (Zdeněk Polák).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 5.9.2022

1.FUTSAL liga - 1. a 2.kolo

1.kolo:

Česká Lípa - Helas Brno 1:1 (1:1),
Olympik Mělník - FK Chrudim 1:10 (0:5),
Rapid Ústí n.L. - Vysoké Mýto 4:3 (3:3),
TJ Perštejn - Slavia Praha 5:5 (1:1), 
FTZS Liberec - Interobal Plzeň 1:8 (0:4),
Sparta Praha - SKUP Olomouc 11:1 (6:0).

2.kolo:

Helas Brno - Rapid Ústí n.L. 3:0 (1:0),
FK Chrudim - SKUP Olomouc 11:1 (4:1),
Interobal Plzeň - Sparta Praha 8:0 (3:0),
Slavia Praha - FTZS Liberec 7:2 (3:1), 
Vysoké Mýto - TJ Perštejn 2:4 (1:3),
Olympik Mělník - Česká Lípa 7:2 (4:2).

 1. FK Chrudim      2  2 0 0  21:2   6
 2. Interobal Plzeň 2  2 0 0  16:1   6
 3. Slavia Praha    2  1 1 0  12:7   4
 4. Helas Brno      2  1 1 0   4:1   4
 5. TJ Perštejn     2  1 1 0   9:7   4
 6. Sparta Praha    2  1 0 1  11:9   3
 7. Rapid Ústí n.L. 2  1 0 1   4:6   3
 8. Olympik Mělník  2  1 0 1   8:12  3
 9. Česká Lípa      2  0 1 1   3:8   1
10. Vysoké Mýto     2  0 0 2   5:8   0
11. FTZS Liberec    2  0 0 2   3:15  0
12. SKUP Olomouc    2  0 0 2   2:22  0


1.A brněnská třída - 1.kolo
RYBNICKÁ:
Dynamo - STŽ 4:1 (1:1),
Janík 2, Kopecký P., Klaudinger - Slezák,
Panama B - Dynamo 5:0 (0:0), Šamánek 2, Dundel 2, Plášek,
Panama B - STŽ 2:1 (0:0), Šamánek, Dundel - Kopřiva,
Pískovna - FFT B 7:3 (1:0), Kubíček 3, Purket 2, Fiala 2 - Lachout 2, Pokluda,
Pískovna - Bianco 5:1 (1:1), Kubíček 3, Krištof, Fiala - Kašík,
Kometa - FFT B 2:5 (0:4), Aver, Lanžhotský - Koutný 3, Bek, Maruš,
Kometa - Bianco 0:3 (0:2), Blaha 2, Páral.
 1. Pískovna    2  2 0 0  12:4  6
 2. Panama B    2  2 0 0   7:1  6
 3. FFT B       2  1 0 1   8:9  3
 4. Bianco      2  1 0 1   4:5  3
 5. Dynamo      2  1 0 1   4:6  3
 6. Edesseg     0  0 0 0   0:0  0
 7. Technika B  0  0 0 0   0:0  0
 8. Antabus     0  0 0 0   0:0  0
 9. Blue Flames 0  0 0 0   0:0  0
10. Parmagianni 0  0 0 0   0:0  0
11. Helas C     0  0 0 0   0:0  0
12. STŽ         2  0 0 2   2:6  0
13. Kometa      2  0 0 2   2:8  0
Střelci: 

1.B brněnská třída - 1.kolo
RYBNICKÁ:
ASK - Across 4:1 (2:0), Siladi 3, Pospíšil - Svoboda J.,
ASK - R.I.P. 2:4 (2:2), Pospíšil 2 - Krejčí 3, Pylypchuk,
Orel Řečk. - Across 3:1 (2:0), Deschner 2, Vitásek - Barša,
Orel Řečk. - R.I.P. 3:3 (0:2), Vitásek, Kvasnica, Deschner - Krejčí 2, Pylypchuk,
Bolest - Kampa 2:6 (2:1), Šimerle, Pfeiffer - Štencl 4, Vágner 2,
Bolest - Frutti di Mare 4:8 (4:5), Pfeiffer 2, Ryba, Šimerle - Dupal 4, Bajgar 2, Pospíšil Ma., Priesnitz, ŽK: Pfeiffer(Bol),
West Žab B - Kampa 5:7 (2:3), Svensson 4, Mademlis - Štencl 2, Lecointre, Vágner, Pilarčík T., Pilarčík M., Ehrenberger, ŽK: Hrabík(Kam),
West Žab B - Frutti di Mare 2:1 (1:1), Svensson, Šafář - Priesnitz.
 1. Kampa       2  2 0 0  13:7   6
 2. R.I.P.      2  1 1 0   7:5   4
 3. Orel Řečk.  2  1 1 0   6:4   4
 4. Frutti Mare 2  1 0 1   9:6   3
 5. ASK         2  1 0 1   6:5   3
 6. West Žab B  2  1 0 1   7:8   3
 7. Wodowa B    0  0 0 0   0:0   0
 8. Poclain     0  0 0 0   0:0   0
 9. Kalábek B   0  0 0 0   0:0   0
10. Lamy        0  0 0 0   0:0   0
11. Starobrno   0  0 0 0   0:0   0
12. Nasan B     0  0 0 0   0:0   0
13. Across      2  0 0 2   2:7   0
14. Bolest      2  0 0 2   6:14  0
Střelci: 

3.B brněnská třída - 1. a 2.kolo
JUNDROV:
Ethanol - Marvan 3:2 (2:1),
Horňáček 2, Prokopec - Vrána, Vrbský,
Marvan - LaSperanza 7:2 (3:1), Havlíček Jak.2, Vrbský 2, Holomčík, Čonka J. a P. - Novotný 2,
Red Devils - Ethanol 1:3 (0:0), Fremml D. - Horňáček, Langer, Rychlovský, ŽK: Hrabovský(RD), Trávníček(Eth),
Agora - Red Devils 9:1 (5:0), Póč 4, Krátký 3, Kolomačka, Hloušek R. - Fremml D.,
Atlantis B - Jobsko 1:7 (1:5), Teplý - Kuchyňka 2, Svoboda, Kocur J. a V., Ptáčník, Palán,
Jobsko - Agora 3:2 (2:1), Kocur J. 2, Ptáčník - Krátký, Póč, ČK: Kolomačka(Ag), ŽK: Nykodým(Job),
Kampa B - Atlantis B 1:3 (1:2), Horák - Smital 2, Šírek, ŽK: Horák(Kam),
Fauna - Kampa B 3:2 (0:1), Polášek 2, Bezděk - Vavák, Žák V.,
Kometa B - Escobar 2:1 (1:0), Juřina, Kopřiva - Knapp.
 1. Jobsko     2  2 0 0  10:3   6
 2. Ethanol    2  2 0 0   6:3   6
 3. Agora      2  1 0 1  11:4   3
 4. Marvan     2  1 0 1   9:5   3
 5. Fauna      1  1 0 0   3:2   3
 6. Kometa B   1  1 0 0   2:1   3
 7. Atlantis B 2  1 0 1   4:8   3
 8. Escobar    1  0 0 1   1:2   0
 9. Kampa B    2  0 0 2   3:6   0
10. LaSperanza 1  0 0 1   2:7   0
11. Red Devils 2  0 0 2   2:12  0
STOP na 1 utkání: Kolmačka (Agora)-ČK!