Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
03.10.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoKONTROLUJTE SI PRAVIDELNĚ ROZLOSOVÁNÍ I SOUPISKY V ADRESÁŘI KLUBŮ
Zkontrolujte si prosím Rozlosování soutěží v levé liště a soupisky v Adresáři klubů. Jakékoliv změny, chyby a požadavky nám prosím co nejdříve nahlašte na bamako.polak@volny.cz Předběžné rozlosování - E-MOTION Okresní přebor podzim 2022 Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště 1. KOLO SO 24.9. 09:00 Stones Madrid MALOMĚŘICE SO 24.9. 10:00 Wodowa ...
KONTROLUJTE SI PRAVIDELNĚ ROZLOSOVÁNÍ I SOUPISKY V ADRESÁŘI KLUBŮ

Krátké zprávy aktuálně

28.09.2022 - Hala Maloměřice nabízí volný termín na trénink každé úterý 21:00-22:30. Info: Radomil Válek, e-mail : hala@majlont.cz, tel.: +420 604 674 150.

23.09.2022 - KAM NA FUTSAL - Pátek 30.9.2022: 2.B (Rybnická 18:00), 1.B (Rybnická 20:30). Sobota 1.10.2022: 1.A a 2.A (Rybnická), 3.A (Řečkovice). Neděle 2.10.2022: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická).

21.09.2022 - Tým Frutti di Mare nabízí společné trénování na venkovním hřišti i v nafukovací hale na Rybnické každou středu 20:30 - 22:00. Info Jiří Priesnitz, tel.: 723 337 357.

17.09.2022 - Tým Gepard (2.B) hledá soupeře na pravidelné tréninky. Prozatím venkovní s možností prodloužení do haly nebo nafukovačky. Hřiště dohodou a čas někdy v rozmezí od 17:30 do 21:30 od pondělí do čtvrtka. V případě zájmu nás prosím kontaktujte: Václav Plšek 723703787.

12.09.2022 - B.A.F. nabízí volné tréninkové termíny na venkovním hřišti i v nafukovací hale na Rybnické v pondělí od 20:30-22:00 a v sobotu i v neděli od 19:00-22:00 hodin. Info: 777 652 077 (Zdeněk Polák).

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 12.9.2022

1.FUTSAL liga - 3.kolo
Spartak Perštejn – Helas Brno 1:4 (1:2),
SKUP Olomouc – Interobal Plzeň 2:10 (1:4),
Sparta Praha – Slavia Praha 4:2 (3:0),
Démoni Česká Lípa – FK Chrudim 0:6 (0:3),
Rapid Ústí n.L. – Olympik Mělník 5:3 (5:1),
FTZS Liberec – Nejzbach V.Mýto 6:4 (4:3).

 1. FK Chrudim       3  3 0 0  27:2   9
 2. Interobal Plzeň  3  3 0 0  26:3   9
 3. Helas Brno       3  2 1 0   8:2   7
 4. Sparta Praha     3  2 0 1  15:11  6
 5. Ústí n. L.       3  2 0 1   9:9   6
 6. Slavia Praha     3  1 1 1  14:11  4
 7. Spartak Perštejn 3  1 1 1  10:11  4
 8. Olympik Mělník   3  1 0 2  11:17  3
 9. FTZS Liberec     3  1 0 2   9:19  3
10. Démoni Č.Lípa    3  0 1 2   3:14  1
11. Nejzbach V.Mýto  3  0 0 3   9:14  0
12. SKUP Olomouc     3  0 0 3   4:32  0


1.B brněnská třída - 2.kolo
RYBNICKÁ:
Nasan B - Kalábek B 4:3 (2:3), Nesvadba 2, Hoffman, Knoflíček - Zlínský 2, Čičatka
Nasan B - Lamy 23:0 (10:0), Knoflíček 7, Janeta 4, Hoffman 4, Bartůněk 4, Nesvadba 3, Jaša,
Wodowa B - Kalábek B 7:2 (1:2), Klejnot 2, Kříž M.2, Cífka, Čtvrtníček, Seitler - Čičatka, Zlínský. ŽK: Cífka(WoB),
Wodowa B - Lamy 24:1 (9:1), Nešpor 4, Seitler 4, Kříž M.3, Čtvrtníček 3, Lončařič 3, Matula 3, Klejnot 2, Peml 2 - Šponer.
 1. Wodowa B    2  2 0 0  31:3   6
 2. Nasan B     2  2 0 0  27:3   6
 3. Kampa       2  2 0 0  13:7   6
 4. R.I.P.      2  1 1 0   7:5   4
 5. Orel Řečk.  2  1 1 0   6:4   4
 6. Frutti Mare 2  1 0 1   9:6   3
 7. ASK         2  1 0 1   6:5   3
 8. West Žab B  2  1 0 1   7:8   3
 9. Poclain     0  0 0 0   0:0   0
10. Starobrno   0  0 0 0   0:0   0
11. Across      2  0 0 2   2:7   0
12. Kalábek B   2  0 0 2   5:11  0
13. Bolest      2  0 0 2   6:14  0
14. Lamy        2  0 0 2   1:47  0
Střelci: Knoflíček (Nasan B)-8.

2.A brněnská třída - 1.kolo
RYBNICKÁ:
Old Blackburn - kAPPLE 4:0 (0:0), Svoboda 2, Janíček 2,
Old Blackburn - S.B. 9:0 (4:0), Svoboda 3, Mlejnek 3, Karika 2, Janíček,
Restart - kAPPLE 4:3 (2:1), Opatřil, Honek, Hladký, Godava - Türscherl 2, Holešovský J., ŽK: Holešovský P.(kAP),
Restart - S.B. 5:7 (3:5), Honek 2, Baboša, Godava, Opatřil - Bednář J.2, Blatný 2, Malík 2, Blažek, ČK: Bednář F.(SB),
Poclain B - Kobas 3:2 (0:0), Chalabala O., Mikloš, Bílek - Lobos, Nantl O., ŽK: Holý(Poc),
Poclain B - Excalibur 1:3 (0:2), Ptáček - Hlaváč 2, Ohniště, ŽK: Svánovský(Exc),
Soccer - Kobas 10:0 (5:0), Novotný Mat. 4, Novotný Mar.2, Kubát 2, Gryč D., Lavor, ČK: Fábry(Kob), ŽK: Faistl L.(Kob),
Soccer - Excalibur 4:0 (2:0), Kubát 2, Pitel, Novotný Mat., ŽK: Henzel(Soc), Hlaváč, Máchal(Exc),
Bianco B - AVM Metal 2:2 (1:1), Malůšek B.2 - Jeřábek 2,
O5MY - AVM Metal 1:1 (1:0), Kubík - Makel',
Bianco B - Oltec gang 5:2 (2:1), Malůšek B.2, Grim 2, Miháč - Slaný 2,
O5MY - Oltec gang 6:0 (3:0), Čada 2, Kužela, Požár, Vacula, Horník.
 1. Soccer      2  2 0 0  14:0  6
 2. Old Blackb. 2  2 0 0  13:0  6
 3. O5MY        2  1 1 0   7:1  4
 4. Bianco B    2  1 1 0   7:4  4
 5. Restart     2  1 0 1   9:10 3
 6. Poclain B   2  1 0 1   4:5  3
 7. Excalibur   2  1 0 1   3:5  3
 8. S.B.        2  1 0 1   7:14 3
 9. AVM Metal   2  0 2 0   3:3  2
10. Popůvky     0  0 0 0   0:0  0
11. Gooners     0  0 0 0   0:0  0
12. kAPPLE      2  0 0 2   3:8  0
13. Oltec gang  2  0 0 2   2:11 0
14. Kobas       2  0 0 2   2:13 0
Střelci: Novotný Mat.(Soccer) a Svoboda (Old Blackburn)-5.
STOP na 2 utkání: Fábry (Kobas)-ČK+surová hra!
STOP na 1 utkání: Bednář F.(S.B.)-ČK!

2.B brněnská třída - 2.kolo
RYBNICKÁ:
Orel Řečk.B -  Attack 1:1 (0:0), Kugler - Lidmila,
Orel Řečk.B - Gepard 4:4 (1:1), Kasperan, Kratochvíl, Slejška, Paseka - Hanák 2, Pěšina, Kotík, ŽK: Dostál(OŘB),
Stones B - Attack 2:1 (1:0), Hrabčák, Pokorný - Liška, ŽK: Medveď(StB), Luska(Att),
Stones B - Gepard 8:0 (3:0), Hrabčák 5, Pokorný 3,
XXX - Wodowa C 2:4 (2:0), Hadrava, Uherek - Šoltis 2, Švehla, Pospíšil, ŽK: Uherek(Xxx),
Wodowa C - All in 1:5 (1:1), Kříž - Pavlovec 3, Otruba, Matoušek, ŽK: Smejkal(WoC),
XXX - All in 4:4 (2:2), Uherek 3, Tsetsegee - Matoušek 2, Pavlovec, Otruba, ŽK: Uherek(Xxx).
 1. Žab.Vlci C  2  2 0 0  16:6  6
 2. Stones B    2  2 0 0  10:1  6
 3. All in      2  1 1 0   9:5  4
 4. Wodowa C    2  1 0 1   5:7  3
 5. Orel Řečk.B 2  0 2 0   5:5  2
 6. Slavoj      2  0 2 0   4:4  2
 7. Attack      2  0 1 1   2:3  1
 8. XXX         2  0 1 1   6:8  1
 9. Bl.Flames B 2  0 1 1   6:10 1
10. Eliška B    2  0 1 1   4:10 1
11. Gepard      2  0 1 1   4:12 1
12. Litrpůl     0  0 0 0   0:0  0
13. Deportivo   0  0 0 0   0:0  0
14. Tropicana   0  0 0 0   0:0  0
15. St.Lískovec 0  0 0 0   0:0  0
Střelci: Hrabčák (Stones B)-6.

3.A brněnská třída - 1. a 2.kolo
ŘEČKOVICE:
Hády - Orel Řečk.C 3:3 (2:0), Girstl V., Chládek, Vybíral - Lesenský P. a K., Viskot, ŽK: Girstl V., Vybíral, Koudela(Hád), Viskot, Sýs(OŘC),
Bafancova"11" - Hády 1:1 (0:0), Dufek - Girstl V., ŽK: Oulehla(B11), Vybíral, CHládek(Hád),
Orel Řečk.C - Orel Řečk.D 5:2 (2:2), Lesenský P., Bořecký, Sýs, Viskot, Knopp - Sýkora, Suchánek,
Hlt club - Bafancova"11" 5:6 (4:5), Řezníček 2, Lászlo 2, Říha - Dufek 3, Marcinka 2, Sedláček, ŽK: Šutera, Oulehla(B11),
Orel Řečk.D - Juventus 5:2 (3:0), Kotrbáček, Zikuška, Dlábáček V., Vitásek, Suchánek - Diviš, Šafář,
Obřany - Hlt club 7:4 (5:2), Minařík M.2 a P.2, Pivko M.3 - František 2, Říha, Šťastný,
Juventus - Parodia 0:8 (0:5), Strakoň 3, Grošov D.2, Cipar, Leger, Hubáček,
Mejdan - Obřany 3:9 (2:5), Kozlíček, Dostál, Spilka - Minářík P.3 a M., Gajda 2, Pivko M.2, Adamec,
Poclain C - Mejdan 2:3 (2:2), Závodský 2 - Frýba, Řeřucha T., Dostál.
 1. Obřany        2  2 0 0  16:7  6
 2. Orel Řečk.C   2  1 1 0   8:5  4
 3. Bafancova"11" 2  1 1 0   7:6  4
 4. Parodia       1  1 0 0   8:0  3
 5. Orel Řečk.D   2  1 0 1   7:7  3
 6. Mejdan        2  1 0 1   6:11 3
 7. Hády          2  0 2 0   4:4  2
 8. Bosonohy      0  0 0 0   0:0  0
 9. Poclain C     1  0 0 1   2:3  0
10. Hlt club      2  0 0 2   9:13 0
11. Juventus      2  0 0 2   2:13 0
Střelci:  Minařík P. a Pivko M.(Obřany)-5.