Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
19.07.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25. PŘIHLÁŠKY ODEVZDALO 88 TÝMŮ!
Upřesňujeme čtyři termíny, které jsou důležité pro bezproblémové plnění všech povinností ke zdárnému zahájení nové sezóny 2024/25:   1.termínem je PONDĚLÍ 15. července 2024 – ZASLÁNÍ ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY e-mailem na bamako.polak@volny.cz s vyplněným názvem klubu, jménem a adresou vedoucího, telefonem, emailem, číslem Futisu a IČem klubu. Dále si vyberte skupinu, hrací den a hřiště, které vám vyhovuje, zda chcete hrát Pohár Svazu futsalu a nakonec je potřeba ...
NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25. PŘIHLÁŠKY ODEVZDALO 88 TÝMŮ!

Krátké zprávy aktuálně

11.07.2024 - Tým SOCCER (2. třída) hledá sparinga na herní tréninky v pondělí 20:00 – 21:00 v hale na Janouškové. Začátek v září (případně v říjnu, listopadu) Kontakt: mrnovotny@seznam.cz, mob. 724463800.

03.07.2024 - KAM NA FUTSAL - sobota 20.7.2024: Den pro Nellinku - turnaj (Hodějice).

23.06.2024 - Tým Jobsko (3.třída) hledá hráče pro doplnění týmu, případně tým, který by měl zájem o spojení. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře na Drakenu. Robert, m: 777780888.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 3.10.2022

1.FUTSAL LIGA - 4.kolo
Helas Brno  -  FTZS Liberec  4:1 (1:1),
Vysoké Mýto  -  Sparta Praha 3:6 (2:1), 
Olympik Mělník - TJ Perštejn 5:3 (4:2),
Česká Lípa - Rapid Ústí n.L. 1:3 (1:1),
FK Chrudim - Interobal Plzeň 3:3 (2:1),
Slavia Praha - SKUP Olomouc  8:4 (5:3).

 1. FK Chrudim      4  3 1 0  30:5  10
 2. Interobal Plzeň 4  3 1 0  29:6  10
 3. Helas Brno      4  3 1 0  12:3  10
 4. Sparta Praha    4  3 0 1  21:14  9
 5. Rapid Ústí n.L. 4  3 0 1  12:10  9
 6. Slavia Praha    4  2 1 1  22:15  7
 7. Olympik Mělník  4  2 0 2  16:20  6
 8. TJ Perštejn     4  1 1 2  13:16  4
 9. FTZS Liberec    4  1 0 3  10:23  3
10. Česká Lípa      4  0 1 3   4:17  1
11. Vysoké Mýto     4  0 0 4  12:20  0
12. SKUP Olomouc    4  0 0 4   8:40  0

EMOTION Okresní přebor Brno město - 2.kolo
MALOMĚŘICE:
Sokolnice - SK Líšeň 7:0 (4:0), Dobrovolný 4, Martynink 2, Jedlička, ŽK: Grus(Líš),
U Boba - Atlantis 13:3 (5:1), Široký Ma.5, Kantor 3, Perníkář 2, Cendelín, Jelínek, Šenkýř - Hulák 3, ŽK: Hulák(Atl),
Madrid - Hombres B 3:6 (1:3), Nowak, Možíš, Nahodil - Spáčil 2, Malíř 2, Křen, Nos, ŽK: Nowak, Bořuta(Mad),
ASM B - Stones 5:1 (3:1), Urbánek 2, Burian D., Lychkivskyi, Podal - Hrabal, ŽK: Kozák(Ston),
Gladiators - AB Střelice 5:1 (3:1), Šuvada 3, Vašina 2 - Parys, ŽK: Červenec(Glad), Procházka(Stř),
Partizan - Wodowa 1:2 (1:1), Petrič - Sedláček, Peml, ŽK: Tóth J.(Part).
 1. Gladiators   2  2 0 0  11:1   6
 2. Hombres B    2  2 0 0   9:3   6
 3. U Boba       2  1 1 0  17:7   4
 4. ASM B        2  1 1 0   7:3   4
 5. Wodowa       2  1 1 0   6:5   4
 6. Sokolnice    2  1 0 1  11:6   3
 7. AB Střelice  2  1 0 1   7:9   3
 8. Madrid       2  0 1 1   4:7   1
 9. Stones       2  0 1 1   2:6   1
10. Atlantis     2  0 1 1   5:15  1
11. Partizan     2  0 0 2   1:8   0
12. SK Líšeň     2  0 0 2   0:10  0
Střelci: Široký Ma.(U Boba)-8.
1.A brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames - Helas C 6:5 (2:2), Smíšek 3, Žúbor M.3 - Prokofjev 3, Měcháček, Hedija,
Blue Flames - Antabus 8:4 (4:1), Sádlík 3, Smíšek 2, Pokorný M., Křivák, Kubaský - Daněček 3, Němeček, ŽK: Nekvapil(Ant),
Parmagianni - Helas C 8:3 (4:2), Sládek 4, Hečko 2, Smutný 2 - Měcháček 2, Prokofjev,
Parmagianni - Antabus 6:5 (4:2), Sládek 3, Dobrovolný, Onderka, Valášek - Maša 2, Knapek, Daněček, Koutný O., ČK: Hečko(Par), ŽK: Knapek, Niedermeier(Ant),
STŽ - Technika B 7:1 (4:1), Novotný 3, Hrůza 2, Slezák, Balkovič - Zejda,
STŽ - Edesseg 2:0 (1:0), Kratochvíl, Slezák,
Technika B - Edesseg 1:4 (1:1), Kadlec - Nováček K.2, Procházka 2, ŽK: Tavares(Tech).
 1. Pískovna     6  5 1 0  29:9  16
 2. Parmagianni  4  3 1 0  22:13 10
 3. Panama B     4  3 1 0  12:5  10
 4. FFT B        4  3 0 1  18:12  9
 5. Blue Flames  4  3 0 1  19:15  9
 6. Bianco       4  2 1 1   9:9   7
 7. STŽ          4  2 0 2  11:7   6
 8. Dynamo       4  2 0 2   6:9   6
 9. Kometa       6  2 0 4  15:23  6
10. Technika B   4  1 1 2   6:13  4
11. Edesseg      4  1 0 3   7:8   3
12. Antabus      6  0 1 5  19:30  1
13. Helas C      6  0 0 6  12:32  0
Střelci: Sládek (Parmagianni)-11.
STOP do 3.12.2022: Krištof (Pískovna)-ČK+HNCH+vzájem.napadení!
STOP do 22.10.2022: Šafář (Parmagianni)-ČK+HNCH+vzájem.napadení!
STOP na 2 utkání: Hečko (Parmagianni)-ČK+surová hra!

1.B brněnská třída - 5.kolo
RYBNICKÁ:
Kampa - Frutti di Mare 5:3 (1:1), Štencl 2, Vágner, Handl, Pilarčík T. - Malý 2, Luňák, ŽK: Vágner(Kam),
ASK - Frutti di Mare 2:6 (1:4), Siladi, Lech - Beránek L.3, Pospíšil Ma.2, Malý,
ASK - Kampa 5:6 (2:0), Lech 3, Siladi 2 - Vágner 3, Lecointre, Štencl, Pilarčík M., ŽK: Handl, Jurda(Kam),
Orel Řečk. - Frutti di Mare 6:2 (3:0), Deschner 4, Kratochvíl 2 - Dvořáček 2, ŽK: Bajgar(FdM),
Orel Řečk. - Kampa 1:6 (0:2), Jelínek - Hrabík, Handl, Štencl, Lecointre, Pilarčík M., Jurda,
Across - Bolest 3:3 (1:3), Mitana, Barša, Trenz - Poslušný 2, Pařízek, ŽK: Poslušný, Pařízek(Bol),
R.I.P. - Bolest 5:2 (2:1), Toman 2, Knotek 2, Bartoš - Fukan, Růžička, ŽK: Mužík(Bol),
Across - West Žab B 4:1 (2:1), Barša 3, Ševčík - Rus, ŽK: Mademlis(WŽB),
R.I.P. - West Žab B 3:7 (1:3), Toman, Bartoš, Knee - Štefl 3, Špaček, Koliba, Wilson, Mademlis.
 1. Kampa        7  6 1 0  42:24 19
 2. Orel Řečk.   6  4 1 1  25:15 13
 3. Nasan B      4  4 0 0  38:4  12
 4. R.I.P.       6  2 2 2  21:26  8
 5. Wodowa B     4  2 1 1  36:9   7
 6. Across       6  2 1 3  19:19  7
 7. Frutti Mare  5  2 0 3  20:19  6
 8. ASK          6  2 0 4  19:23  6
 9. West Žab B   6  2 0 4  18:24  6
10. Bolest       6  1 1 4  17:31  4
11. Poclain      2  1 0 1   4:10  3
12. Starobrno    2  0 1 1   3:6   1
13. Kalábek B    2  0 0 2   5:11  0
14. Lamy         2  0 0 2   1:47  0

Střelci: Štencl (Kampa)-15.


2.A brněnská třída - 3.kolo
RYBNICKÁ: 
Bianco B - S.B. 3:2 (3:2), Pruch 2, Páral - Bednář J., Šídlo, ČK: Bohata(SB), ŽK: Malůšek B.(BiB),
Bianco B - kAPPLE 4:6 (1:3), Osolsobě 2, Břínek, Malůšek B. - Holešovský P.2, Kleis 2, Türscherl, Vyleťal, ŽK: Pruch(BiB),
O5MY - S.B. 7:0 (2:0), Oumouch 2, Čada, Horník, Patočka, Vacula, Křivánek,
O5MY - kAPPLE 3:2 (2:1), Dubec, Patočka, Vacula - Dorko, Zajíček, ŽK: Čada, Rakus, Vojáček(O5MY), Dorko(kAP).
1. Old Blackb.   4  4 0 0  27:1  12
2. O5MY          4  3 1 0  17:3  10
3. Bianco B      4  2 1 1  14:12  7
4. Soccer        2  2 0 0  14:0   6
5. AVM Metal     4  1 2 1  11:11  5
6. Poclain B     2  1 0 1   4:5   3
7. Excalibur     2  1 0 1   3:5   3
8. kAPPLE        4  1 0 3  11:15  3
9. Restart       4  1 0 3  12:21  3
10. Oltec gang   4  1 0 3   6:20  3
11. S.B.         4  1 0 3   9:24  3
12. Popůvky      0  0 0 0   0:0   0
13. Gooners      0  0 0 0   0:0   0
14. Kobas        2  0 0 2   2:13  0
Střelci: Svoboda (OldBlackburn)-13.
STOP na 2 utkání: Fábry (Kobas)-ČK+surová hra!

2.B brněnská třída - předehrávka 5.kola
RYBNICKÁ: 
All in - Litrpůl 4:5 (2:2), Vaňorek 2, Matoušek, Pavlovec - Skřička, Jedlička M. a J., Sedláček A. a M.,
St.Lískovec - Litrpůl 0:5 (0:3), Jedlička J.2, Skřička, Šála, Sedláček A., ŽK: Wagner(StL), Sedláček A.(Lit),
All in - St.Lískovec 5:2 (3:0), Vaňorek 2, Matoušek 2, Pavlovec - Raab, Uhlíř.
 1. Žab.Vlci C   4  4 0 0  26:10 12
 2. Stones B     4  4 0 0  19:7  12
 3. Slavoj       4  2 2 0  14:11  8
 4. All in       4  2 1 1  18:12  7
 5. Eliška B     4  2 1 1   8:11  7
 6. Litrpůl      4  2 0 2  17:15  6
 7. Orel Řečk.B  4  1 3 0   8:6   6
 8. Bl.Flames B  4  1 1 2  19:18  4
 9. Wodowa C     4  1 1 2   9:12  4
10. Deportivo    2  1 0 1   6:6   3
11. Attack       2  0 1 1   2:3   1
12. XXX          4  0 1 3   9:15  1
13. Gepard       2  0 1 1   4:12  1
14. Tropicana    2  0 0 2   3:11  0
15. St.Lískovec  4  0 0 4   6:19  0
Střelci: Hrabčák (Stones B)-11.

3.A brněnská třída - 5.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.D - Bafancova "11" 0:4 (0:2), Dufek 3, Bajza, ŽK: Vykypěl(OŘD), Bujáček(B11),
Orel Řečk.C - Bafancova "11" 3:1 (1:0), Lesenský P.2, Sýs - Dufek, ŽK: Sýs(OŘC), Šutera(B11),
Orel Řečk.D - Mejdan 8:2 (5:1), Smolinský 4, Zikuška, Suchánek, Vepřek, Matuška - Stokláska 2,
Bosonohy - Orel Řečk.C 2:1 (1:0), Kostka, Vojáček - Bořecký,
Mejdan - Parodia 5:6 (2:2), Dostál 2, Stokláska, Řeřucha T., Spilka - Hubáček 4, Cipar, Hájek,
Obřany - Bosonohy 6:3 (2:2), Minářík P.2, Pivko M.2, Gajda, Plch - Bezděk M., Kechajov, Kostka,
Parodia - Poclain C 2:3 (1:2), Hájek 2 - Zedníček 2, Švarcberger, ŽK: Mendes(Poc),
Obřany - Hády 7:2 (3:2), Minářík P.6, Gajda - Dvořák, Girstl V., ŽK: Lang(Hád),
Poclain C - Hlt club 2:7 (0:3), Zedníček, Jančík - František 3, Řezníček 3, Bečica,
Hlt club - Juventus 2:7 (0:5), František, Šťastný - Špiřík 2, Kadubec 2, Burda, Hádek, Václavek.
 1. Obřany       6  4 1 1  35:23  13
 2. Orel Řečk.C  5  3 1 1  19:10  10
 3. Parodia      5  3 0 2  21:12   9
 4. Orel Řečk.D  5  3 0 2  21:14   9
 5. Juventus     5  3 0 2  20:22   9
 6. Mejdan       6  3 0 3  25:31   9
 7. Bafanc."11"  6  2 1 3  18:21   7
 8. Hlt club     6  2 0 4  25:28   6
 9. Hády         5  1 2 2  12:18   5
10. Poclain C    5  1 1 3  15:21   4
11. Bosonohy     4  1 0 3   8:19   3
Střelci: Minařík P.(Obřany)-16.