Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
17.06.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoPŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25
Važení futsalisté, předběžně jsme sestavili nasazení klubů do sezóny 2024/25 od Okresního přeboru Brna do nejnižší 3.brněnské třídy. Přihlášky do soutěží připravujeme a budou rozeslány ke konci června s dalšími bližšími informacemi. Samozřejmě si můžete v Závazné přihlášce vybrat hrací den, skupinu a čas domácích zápasů. Předběžné nasazení týmů Okresního přeboru 2024/25 - 12 týmů, start. 27 000+1000 korun AB Střelice Gladiators Hombres B        Jehnice (z 1.B) Madrid Poclain SK ...
PŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25

Krátké zprávy aktuálně

03.06.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 7.6.: 2.B (Rybn. 18-21:30). Sobota 8.6.: 2.A (Rybn. 9-18:00). Neděle 9.6.: 2.B (Rybn. 9-18).

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 10.10.2022

2.LIGA - 1.kolo

Žab.Vlci Brno - Havlíčkův Brod 4:3 (3:1),
Baník Ostrava - Tango Hodonín 5:2 (1:0),
AC Jeseník - Atraps Modřice 13:2 (5:0),
Amor Vyškov - Helas Brno B 1:3 (0:1).
 1. AC Jeseník      1  1 0 0 13:2  3  
 2. Baník Ostrava   1  1 0 0  5:2  3
 3. Helas Brno B    1  1 0 0  3:1  3
 4. Žab.Vlci Brno   1  1 0 0  4:3  3
 5. Havlíčkův Brod  1  0 0 1  3:4  0
 6. Amor Vyškov     1  0 0 1  1:3  0
 7. Tango Hodonín   1  0 0 1  2:5  0
 8. Atraps Modřice  1  0 0 1  2:13 0

Krajský přebor jižní Moravy - 1.kolo
Žabinští Vlci B - Sokol Troubsko 7:0 (2:0), 
West Žab Brno - Agrotec Hustopeče B 2:2 (2:1),  
FC Atraps B - Panama Boys Brno 4:3 (1:0).
 1. Žab. Vlci B     1  1 0 0 7:0  3
 2. FC Atraps B     1  1 0 0 4:3  3
 3. Hustopeče B     1  0 1 0 2:2  1
 4. West Žab Brno   1  0 1 0 2:2  1
 5. Panama Brno     1  0 0 1 3:4  0
 6. Sokol Troubsko  1  0 0 1 0:7  0

EMOTION Okresní přebor Brno město - 3.kolo
MALOMĚŘICE:
ASM B - Partizan 2:1 (1:0), Cajzl, Urbánek - Horečný, ŽK: Urbánek(ASM), Kotoul(Part),
Sokolnice - Hombres B 4:4 (2:2), Dobrovolný 2, Martynink 2 - Janoušek 2, Ryšavý, Fellman,
Wodowa - Madrid 2:6 (0:5), Klemensevič, Matula - Molek 4, Konečný, Ryšavý, ŽK: Matula(Wod),
U Boba - AB Střelice 5:5 (4:1), Šenkýř 2, Široký Ma., Perníkář, Kantor - Perna 2, Machálek, Feist, Novotný, ŽK: Parys(Stř),
SK Líšeň - Atlantis 4:3 (0:1), Mach, Grus, Denk, Ptáček - Zich, Novotný, Uherka, ČK: Valaškovčák(Atl), ŽK: Denk(Líš),
Gladiators - Stones 4:1 (1:0), Němec 2, Vlasák, Vašina - Kozák.
 1. Gladiators    3  3 0 0  15:2   9 
 2. Hombres B     3  2 1 0  13:7   7 
 3. ASM B         3  2 1 0   9:4   7 
 4. U Boba        3  1 2 0  22:12  5 
 5. Sokolnice     3  1 1 1  15:10  4 
 6. Madrid        3  1 1 1  10:9   4 
 7. AB Střelice   3  1 1 1  12:14  4 
 8. Wodowa        3  1 1 1   8:11  4 
 9. SK Líšeň      3  1 0 2   4:13  3 
10. Stones        3  0 1 2   3:10  1 
11. Atlantis      3  0 1 2   8:19  1 
12. Partizan      3  0 0 3   2:10  0
Střelci: Široký Ma.(U Boba)-9, Dobrovolný (sokolnice)-7.
STOP na 2 utkání: Valašovčák (Atlantis)-ČK+HNCH!
1.A brněnská třída - 5.kolo
RYBNICKÁ:
Blue Flames - Bianco 6:4 (3:2), Smíšek 2, Pokorný J., Kubaský, Žúbor M., Kokorský - Blaha, Cizler, Hude, Silva, ŽK: Pokorný J.(BF),
Blue Flames - FFT B 4:2 (2:2), Žúbor M., Smíšek, Kokorský, Křivák - Sedlák, Klusák,
Parmagianni - Bianco 7:3 (3:2), Valášek 2, Sládek 2, Zelenka, Mísař, Dobrovolný - Látal 2, Bernatík, ČK: Hude(Bia),
Parmagianni - FFT B 7:2 (5:1), Dobrovolný 3, Sládek 2, Zelenka, Onderka - Sedlák, Hela, ŽK: Sládek(Par), Sedlák(FFT).
 1. Pískovna     6  5 1 0  29:9  16 
 2. Parmagianni  6  5 1 0  36:18 16 
 3. Blue Flames  6  5 0 1  29:21 15 
 4. Panama B     4  3 1 0  12:5  10 
 5. FFT B        6  3 0 3  22:23  9 
 6. Bianco       6  2 1 3  16:22  7 
 7. STŽ          4  2 0 2  11:7   6 
 8. Dynamo       4  2 0 2   6:9   6 
 9. Kometa       6  2 0 4  15:23  6 
10. Technika B   4  1 1 2   6:13  4 
11. Edesseg      4  1 0 3   7:8   3 
12. Antabus      6  0 1 5  19:30  1 
13. Helas C      6  0 0 6  12:32  0
Střelci: Sládek (Parmagianni)-15, Kubíček (Pískovna)-9.
STOP do 3.12.2022: Krištof (Pískovna)-ČK+HNCH+vzájem.napadení!
STOP na 1 utkání: Hude (Bianco)-2ŽK=ČK!

1.B brněnská třída - 6.kolo
RYBNICKÁ:
Starobrno - Lamy 3:2 (2:1), Křesťan 2, Szász - Knoth, Studený, ŽK: Thiella(Sta),
Starobrno - Kalábek B 5:3 (2:1), Szász 3, Bumba Š., Kinc - Zlínský 2, Václavek, ŽK: Gottwald(Kal),
Poclain - Lamy 2:1 (1:0), Daněk M.2 - Šotola, ŽK: Daněk M.(Poc),
Poclain - Kalábek B 1:1 (1:0), Wachsberger - Václavek, ŽK: Zlínský(Kal).
 1. Kampa        7  6 1 0  42:24 19 
 2. Orel Řečk.   6  4 1 1  25:15 13 
 3. Nasan B      4  4 0 0  38:4  12 
 4. R.I.P.       6  2 2 2  21:26  8 
 5. Wodowa B     4  2 1 1  36:9   7 
 6. Across       6  2 1 3  19:19  7 
 7. Starobrno    4  2 1 1  11:11  7 
 8. Poclain      4  2 1 1   7:12  7 
 9. Frutti Mare  5  2 0 3  20:19  6 
10. ASK          6  2 0 4  19:23  6 
11. West Žab B   6  2 0 4  18:24  6 
12. Bolest       6  1 1 4  17:31  4 
13. Kalábek B    4  0 1 3   9:17  1 
14. Lamy         4  0 0 4   4:52  0
Střelci: Štencl (Kampa)-15.


2.A brněnská třída - 4.kolo
RYBNICKÁ: 
kAPPLE - Oltec gang 7:4 (4:2), Dohnal 3, Horný 2, Vyleťal, Kouřil - Žák 2, Slaný, Loub,
kAPPLE - AVM Metal 4:3 (1:1), Dohnal 3, Kouřil - Belžík 2, Jeřábek, ŽK: Dohnal(kAP),
S.B. - Oltec gang 5:3 (3:0), Bednář J.2, Šídlo 2, Brablec - Vašíček, Pitrun, Slaný, ŽK: Šídlo, Brablec, Bohata(SB),
S.B. - AVM Metal 2:2 (0:0), Bednář J.2 - Belžík, Růžička, ŽK: Havlík(AVM),
Kobas - Gooners 3:6 (2:2), Lobos, Souček, Hájek - Pauzr 2, Špilar 2, Heidinger 2, ŽK: Hrabovský, Šlof(Kob), Heidinger(Gon),
Excalibur - Gooners 1:4 (0:2), Svoboda T. - Heidinger 2, Pauzr, Špilar, ŽK: Svánovský(Exc), Chocholáč(Gon),
Kobas - Popůvky 2:6 (1:2), Hájek 2 - Drápal 2, Manai 2, Machata, Sýkora,
Excalibur - Popůvky 3:2 (0:2), Svánovský 2, Smutný - Sýkora, Manai, ŽK: Máchal(Exc), Sýkora(Pop).
 1. Old Blackb.  4  4 0 0  27:1  12 
 2. O5MY         4  3 1 0  17:3  10 
 3. kAPPLE       6  3 0 3  22:22  9 
 4. Bianco B     4  2 1 1  14:12  7 
 5. S.B.         6  2 1 3  16:29  7 
 6. Soccer       2  2 0 0  14:0   6 
 7. Gooners      2  2 0 0  10:4   6 
 8. AVM Metal    6  1 3 2  16:17  6 
 9. Excalibur    4  2 0 2   7:11  6 
10. Popůvky      2  1 0 1   8:5   3 
11. Poclain B    2  1 0 1   4:5   3 
12. Restart      4  1 0 3  12:21  3 
13. Oltec gang   6  1 0 5  13:32  3
14. Kobas        4  0 0 4   7:25  0
Střelci: Svoboda (OldBlackburn)-13.

2.B brněnská třída - dohrávka 5.kola
RYBNICKÁ: 
Žab.Vlci C - Deportivo 2:1 (1:1), Chroust, Koutný - Špic, ŽK: Konečný(Dep),
Slavoj - Deportivo 4:3 (1:1), Karásek 2, Halamásek, Černý P. - Jaša 2, Hlaváč,
Žab.Vlci C - Tropicana 2:3 (0:1), Koutný, Pfeffer - Zítka, Štupák, Pešta,
Slavoj - Tropicana 2:2 (2:2), Karásek 2 - Klobouk, Šulák, ŽK: Jakubčík(Sla), Klobouk, Pešta(Tro),
Blue Flames B - Litrpůl 1:6 (1:4), Faltýnek - Sedláček A.3 a M., Jedlička J.2, ŽK: Sedláček A. a M.(Lit),
Blue Flames B - St.Lískovec 1:4 (0:2), Mendel - Žižlavský 2, Wagner, Grunhut, ŽK: Raab(StL),
Eliška B - Litrpůl 2:4 (2:1), Doležal, Rudolecký - Šála, Jedlička J., Soukup P., Sedláček A., ŽK: Vogt(ElB), Sedláček M., Jedlička M.(Lit),
Eliška B - St.Lískovec 7:4 (3:3), Rudolecký 3, Bartl 2, Sabela, Šebesta - Raab 3, Wagner, ČK: Wagner(StL).
 1. Žab.Vlci C   6  5 0 1  30:14 15 
 2. Stones B     4  4 0 0  19:7  12 
 3. Litrpůl      6  4 0 2  27:18 12 
 4. Slavoj       6  3 3 0  20:16 12 
 5. Eliška B     6  3 1 2  17:19 10 
 6. All in       4  2 1 1  18:12  7 
 7. Orel Řečk.B  4  1 3 0   8:6   6 
 8. Wodowa C     4  1 1 2   9:12  4 
 9. Bl.Flames B  6  1 1 4  21:28  4 
10. Tropicana    4  1 1 2   8:15  4 
11. Deportivo    4  1 0 3  10:12  3 
12. St.Lískovec  6  1 0 5  14:27  3 
13. Attack       2  0 1 1   2:3   1 
14. XXX          4  0 1 3   9:15  1 
15. Gepard       2  0 1 1   4:12  1
Střelci: Hrabčák (Stones B)-11.
STOP na 2 utkání: Wagner (St.Lískovec)-ČK+HNCH!

3.A brněnská třída - 6. a 7.kolo
ŘEČKOVICE:
Parodia - Orel Řečk.C 2:2 (1:2), Grošov D.2 - Lesenský P., Paseka, ŽK: Bořecký(OŘC),
Orel Řečk.C - Hlt club 5:2 (5:1), Lesenský P.2, Velek, Viskot, Vaculín - František, Lászlo,
Bosonohy - Parodia 1:4 (0:2), Bezděk M. - Grošov D., Kříž, Hubáček, Hájek,
Hlt club - Hády 4:3 (3:2), František 3, Brůha - Girstl V., Kamenický, Koudela,
Poclain C - Bosonohy 1:1 (1:0), Švarcberger - Vojáček, ŽK: Břenek(Bos),
Hády - Juventus 3:0 (0:0), Chládek, Girstl T. a V., ČK: Diviš(Juv), ŽK: Koudela(Hád),
Juventus - Obřany 1:8 (1:2), Šafář - Minářík P.4 a M., Pivko M.2, Pešek, ŽK: Kobelka(Juv),
Orel Řečk.D - Obřany 3:4 (1:2), Vepřek, Kotrbáček, Smolinský - Pivko M.2, Minářík P., Gajda.
 1. Obřany        8  6 1 1  47:27  19 
 2. Orel Řečk.C   7  4 2 1  26:14  14 
 3. Parodia       7  4 1 2  27:15  13 
 4. Orel Řečk.D   6  3 0 3  24:18   9 
 5. Hlt club      8  3 0 5  31:36   9 
 6. Mejdan        6  3 0 3  25:31   9 
 7. Juventus      7  3 0 4  21:33   9 
 8. Hády          7  2 2 3  18:22   8 
 9. Bafancova"11" 6  2 1 3  18:21   7 
10. Poclain C     6  1 2 3  16:22   5 
11. Bosonohy      6  1 1 4  10:24   4
Střelci: Minařík P.(Obřany)-21, Pivko M. (Obřany)-11.
3.B brněnská třída - 5.kolo
JUNDROV:
Agora - Kometa B 2:2 (1:2), Póč 2 - Kopřiva, Frolo,
Kometa B - Ethanol 3:0 (1:0), Tomášek, Auer, Frolo,
Escobar - Agora 5:9 (3:6), Knapp 2, Tumurbaatar 2, Sedláček - Póč 3, Kolomačka 2, Hloušek P.2 a R., Krátký, ŽK: Sedláček(Esc),
Jobsko - Red Devils 11:0 (5:0), Svoboda 3, Nykodým 2, Palán 2, Tomov, Ptáčník, Kocur V., Kuchyňka, ŽK: Fremml D.(RD),
Escobar - LaSperanza 5:4 (1:3), Zapletal 3, Knapp 2 - Amadei M.2, Novotný, Marini, ŽK: Zapletal, Vavřík(Esc),
Marvan - Jobsko 2:2 (0:0), Havlíček Jak., Komyschanchenko - Kuchyňka, Ptáčník, ŽK: Nykodým(Job),
LaSperanza - Kampa B 3:6 (1:3), Amadei M.2, Marini - Schneider 2, Žák V.2, Kunetka O., Horák, ŽK: Louen(LS),
Kampa B - Marvan 3:2 (1:2), Kunetka J., Žák V., Horák - Vrbský, Komyschanchenko, ŽK: Rozlílek(Kam), Havlíček Jar.(Mar),
Atlantis B - Fauna 6:1 (3:0), Šírek 2, Chytil, Mrňa, Korček, Nádeníček - Polášek, ŽK: Krška(Fau).
 1. Jobsko      6  5 1 0  43:9  16 
 2. Kometa B    5  4 1 0  12:3  13 
 3. Agora       5  3 1 1  26:13 10 
 4. Kampa B     6  3 0 3  18:15  9 
 5. Marvan      5  2 1 2  17:13  7 
 6. Atlantis B  5  2 1 2  12:13  7 
 7. Fauna       4  2 0 2   7:13  6 
 8. Ethanol     5  2 0 3  10:18  6 
 9. Escobar     5  1 1 3  15:20  4 
10. LaSperanza  5  0 1 4  14:35  1 
11. Red Devils  5  0 1 4  10:32  1
Střelci: Minařík Ptáčník (Jobsko)-13, Póč (Agora)-11.