Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
05.12.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoPARTNEREM BRNO OPEN JE SPORTSHUB. JE ROZLOSOVÁNO A NÁHRADNÍCI SE MOHOU HLÁSIT.
Vážení sportovní přátelé, připravujeme náš tradiční 27.ročník zimní ligy SPORTSHUB BRNO OPEN 2023. Brněnská asociace futsalu pokračuje v tradici a od ledna do února 2023 uspořádá zimní halovou soutěž SPORTSHUB BRNO OPEN 2023, jejíž vyvrcholení je plánováno v polovině měsíce února 2023. Bude se hrát stejně jako každý rok v nafukovací hale v areálu B.A.F. na Rybnické v Brně v níže uvedených termínech na umělém trávníku. Věříme, že si z uvedených termínů velice pečlivě vyberete, aby jste se ...
PARTNEREM BRNO OPEN JE SPORTSHUB. JE ROZLOSOVÁNO A NÁHRADNÍCI SE MOHOU HLÁSIT.

Krátké zprávy aktuálně

04.12.2022 - KAM NA FUTSAL - Pátek 9.12.2022: 1.B (Rybnická 18:00). Sobota 10.12.2022: OP (Maloměřice), 2.A a Pohár (Rybnická). Neděle 11.12.2022: 2.B (Rybnická).

02.12.2022 - Hráč futsalu (26 let) hledá tým brněnské futsalové soutěže, ve kterém by mohl hrát a trénovat. Kontakt: 778 551 235 (Igor Tymkovič).

02.12.2022 - Hráč fotbalu (39 let z Měnína) by rád našel klub nižší soutěže v Brně, za který by mohl co nejdříve nastoupit, hrát a trénovat. Kontakt: 725 742 434 (Josef Zachar).

25.11.2022 - KAM NA FUTSAL - Pátek 2.12.2022: 2.B (Rybnická 18:00). Sobota 3.12.2022: 1.A a 2.A (Rybnická). Neděle 4.12.2022: OP (Maloměřice), 1.B (Rybnická).

23.11.2022 - Tým Panama B dlouhodobě hrající na špici 1.A hledá nového sparingpartnera na tréninky, které máme v zimním období každé úterý 20 - 21:30 v nafukovací hale na Janouškové a na jaře každou středu 18 - 19:30 hodin na hřišti U Hrocha v Jundrově. Zájemci se mohou ozvat na zdenek.gala@seznam.cz anebo 734268366."

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 21.11.2022

1.FUTSAL LIGA - 9.kolo

Vysoké Mýto - Helas Brno 3:4 (2:2),
SKUP Olomouc - Rapid Ústí n.L. 6:2 (2:1),
Sparta Praha - TJ Perštejn 4:1 (2:0),
Interobal Plzeň - Česká Lípa 4:0 (2:0),
Slavia Praha - Olympik Mělník 7:2 (4:2), 
FTZS Liberec - FK Chrudim 1:12 (0:8).
 1. Interobal Plzeň   9  8 1 0  68:11  25
 2. FK Chrudim        9  8 1 0  70:14  25
 3. Sparta Praha      9  7 1 1  46:26  22
 4. Slavia Praha      9  4 2 3  50:37  14 
 5. Helas Brno        9  4 2 3  23:23  14 
 6. Olympik Mělník    9  4 1 4  37:52  13 
 7. TJ Perštejn       9  3 2 4  32:37  11 
 8. Rapid Ústí n.L.   9  3 0 6  26:40   9 
 9. SKUP Olomouc      9  3 0 6  34:64   9 
10. FTZS Liberec      9  2 1 6  27:46   7 
11. Česká Lípa        9  2 1 6  20:40   7 
12. Vysoké Mýto       9  0 0 9  21:64   0

2.LIGA - 7.kolo
Tango Hodonín - Žab.Vlci Brno 1:8 (1:4),
Helas Brno B - Baník Ostrava 1:2 (0:0),
Gamaspol Jeseník - Havlíčkův Brod 5:4 (1:0), 
Atraps Modřice - Amor Vyškov 1:6 (1:2).
 1. Žab.Vlci Brno     7  7 0 0  47:15  21 
 2. Gamaspol Jeseník  6  4 0 2  34:27  12 
 3. Amor Vyškov       6  4 0 2  31:26  12 
 4. Baník Ostrava     7  4 0 3  32:31  12 
 5. Tango Hodonín     7  3 1 3  32:35  10 
 6. Helas Brno B      7  2 1 4  20:26   7 
 7. Havlíčkův Brod    7  1 1 5  26:33   4 
 8. Atraps Modřice    7  0 1 6  14:43   1

Divize E jižní Moravy - 5.kolo
Amor Kloboučky B - Eliška Brno 8:2 (5:1),
Technika Brno - Hombres Brno 2:3 (2:0),
Kalábek Brno - Napoleon Prace 7:2 (2:2),
ASM Dol.Loučky - Kozlany Bohdalice 7:4 (2:0),
FFT Vinohrady Brno - Agrotec Hustopeče 4:6 (2:2).
 1. ASM Dol. Loučky   5  5 0 0  34:10  15 
 2. Agr. Hustopeče    5  4 0 1  42:24  12 
 3. Hombres Brno      5  4 0 1  21:14  12 
 4. Kozlany Bohdalice 5  3 0 2  27:28   9 
 5. Amor Kloboučky B  5  2 1 2  24:20   7 
 6. Kalábek Brno      5  2 0 3  20:27   6 
 7. Napoleon Prace    5  1 1 3  22:31   4
 8. FFT Vinohr. Brno  5  1 0 4  19:24   3
 9. Technika Brno     5  1 0 4  15:26   3 
10. Eliška Brno       5  1 0 4  19:39   3

Krajský přebor jižní Moravy - 6.kolo
Nasan Brno - Agrotec Hustopeče B 3:1 (1:0),
West Žab Brno - Triangl Rájec-Jestřebí 4:17 (1:7),
Atraps Modřice B - Sokol Troubsko 5:2 (3:1),
Žabinští Vlci B - Panama Boys Brno 2:0 (2:0),
Květnice Tišnov - Repromeda Jehnice 6:1 (2:1).
 1. Atraps Modřice B  7  4 2 1  26:17  14 
 2. Žabinští Vlci B   7  4 1 2  25:13  13 
 3. Agr. Hustopeče B  7  3 2 2  17:18  11 
 4. Nasan Brno        5  3 1 1  16:11  10 
 5. TRIANGL Rájec     6  2 3 1  32:15   9 
 6. Květnice Tišnov   4  2 2 0  17:10   8 
 7. West Žab Brno     6  2 1 3  15:35   7 
 8. Panama Boys Brno  5  1 1 3  12:14   4 
 9. Reprom. Jehnice   4  0 1 3   7:18   1 
10. Sokol Troubsko    5  0 0 5   9:25   0

Okresní přebor Brno město - 8.kolo
MALOMĚŘICE:
Wodowa - Stones 1:3 (1:1), Skovajsa - Hračák, Kracík, Syrový, ŽK: Čtvrtníček(Wod),
Sokolnice - ASM B 2:7 (1:4), Dobrovolný 2 - Burian D.2, Urbánek, Šotola, Cajzl, Midrla P., Rybníček, ŽK: Jedlička(Sok),
Hombres B - Gladiators 1:1 (1:1), Zouhar - Vlasák, ŽK: Do(Homb),
AB Střelice - Partizan 6:0 (3:0), Procházka 2, Machálek 2, Perna 2, ŽK: Drahonský(Stř), Horečný(Part),
Atlantis - Madrid 2:3 (1:1), Teplý, August - Nahodil, Karafiát, Ryšavý,
SK Líšeň - U Boba 3:1 (1:1), Kusák, Ruibar, Linger - Perníkář.
 1. ASM B         8  5 3 0  28:11  18
 2. Wodowa        8  5 1 2  26:21  16
 3. Gladiators    8  4 3 1  21:11  15
 4. Madrid        8  4 3 1  26:19  15
 5. Hombres B     8  3 4 1  21:15  13
 6. U Boba        8  3 3 2  34:30  12
 7. AB Střelice   8  3 2 3  32:25  11
 8. SK Líšeň      8  3 1 4  14:23  10
 9. Atlantis      8  2 2 4  19:34   8
10. Sokolnice     8  2 1 5  31:33   7
11. Stones        8  2 1 5  15:23   7
12. Partizan      8  0 0 8   9:31   0
Střelci: Machálek (Střelice) a Dobrovolný (Sokolnice)-11, Široký Ma.(U Boba)-10, Martynink (Sokolnice)-9.
STOP na 1 utkání:  Hulák (Atlantis)-ČK+HNCH-ZBYTEK!

1.A brněnská třída - 10.kolo
RYBNICKÁ:
Antabus - Technika B 5:2 (3:1), Daněček 2, Němeček, Maša, Koutný T. - Toman, Vít, ŽK: Knapek(Ant), Vít, Přichystal(Tech),
Antabus - Edesseg 3:3 (1:1), Koutný T., Maša, Daněček - Procházka 2, Müllner V., ŽK: Knapek(Ant), Müllner J., Eichler(Ede),
Helas C - Technika B 3:3 (2:3), Pelikán 2, Hedija - Toman, Přichystal, Indra, ŽK: Škrobala(HeC), Toman(Tech),
Helas C - Edesseg 1:5 (0:2), Sedláček - Nováček K.2, Müllner V., Eichler, Procházka.
 1. Parmagianni  12  9 1 2  56:33  28
 2. Pískovna     10  8 1 1  54:18  25
 3. Blue Flames  12  7 2 3  44:34  23
 4. Panama B     10  5 3 2  27:23  18
 5. STŽ           8  5 1 2  23:12  16
 6. Dynamo       10  5 1 4  26:34  16
 7. Edesseg      10  4 1 5  23:20  13
 8. FFT B         8  4 0 4  26:29  12
 9. Antabus      10  2 3 5  36:41   9
10. Bianco        8  2 2 4  18:25   8
11. Technika B   10  1 3 6  17:35   6
12. Kometa       10  2 0 8  24:44   6
13. Helas C      10  0 2 8  21:47   2
Střelci: Sládek (Parmagianni)-19, Kubíček (Pískovna)-16, Daněček (Antabus)-13.

1.B brněnská třída - 10.kolo
RYBNICKÁ:
ASK - Lamy 5:1 (1:0), Redl 3, Pospíšil 2 - Hanák,
ASK - Kalábek B 10:2 (4:1), Siladi 5, Pospíšil 2, Lech, Redl, Pernica - Hladký 2,
Orel Řečk. - Lamy 2:2 (1:1), Kratochvíl 2 - Knoth, Hanák,
Orel Řečk. - Kalábek B 2:6 (0:1), Kahoun, Paseka - Čičatka 2, Held 2, Gottwald, Hladký, ŽK: Šimák(OŘ),
Frutti di Mare - Poclain 1:10 (1:6), Bajgar - Dvorník 3, Mervart 3, Chalabala D., Pecha, Stehlík, Daněk L.,
Kampa - Poclain 0:3 (0:2), Daněk M. a L., Mervart, ŽK: Hrabík, Štencl(Kam),
Frutti di Mare - Starobrno 2:3 (2:1), Pospíšil Ma.2 - Kinc, Novotný, Ondra,
Kampa - Starobrno 2:3 (1:2), Štencl, Vágner - Kinc 2, Novotný.
 1. Kampa        13  8 1 4  64:44  25
 2. Nasan B       8  8 0 0  64:11  24
 3. Starobrno    10  7 2 1  36:22  23
 4. Poclain      10  7 1 2  28:17  22
 5. Wodowa B      8  6 1 1  62:12  19
 6. ASK          10  5 0 5  37:31  15
 7. Orel Řečk.   10  4 3 3  34:29  15
 8. R.I.P.       10  4 2 4  28:43  14
 9. Frutti Mare  11  4 0 7  34:51  12
10. Across       10  3 2 5  27:36  11
11. West Žab B    8  2 0 6  20:34   6
12. Bolest        8  1 1 6  18:37   4
13. Kalábek B    10  1 1 8  25:51   4
14. Lamy         10  0 2 8  14:73   2
Střelci: Štencl (Kampa)-23, Knoflíček (Nasan B)-17, Siladi (ASK)-16. 

2.A brněnská třída - 10.kolo
RYBNICKÁ: 
Excalibur - Old Blackburn 1:7 (0:4), Jelínek - Navrátil 3, Svoboda 2, Janíček, Karika,
Kobas - Old Blackburn 1:4 (1:2), Grande - Janíček 2, Svoboda, Navrátil,
Excalibur - Restart 7:4 (4:1), Hlaváč 3, Jelínek 2, Lorenc, Máchal - Baboša 3, Honek,
Kobas - Restart 3:4 (1:2), Šlof, Faistl L. a T. - Baboša, Opatřil, Godava, Honek, ŽK: Ježa(Kob), Baboša(Res),
Bianco B - Popůvky 3:5 (1:1), Malůšek T.2, Pruch - Sobocík 2, Drápal 2, Sklář,
Bianco B - Gooners 0:7 (0:3), Radek M.2, Polák 2, Pauzr 2, Drašar,
O5MY - Popůvky 2:4 (1:2), Dubec, Kužela - Pacholek, Hulák, Sobocík, ŽK: Patočka(O5MY),
O5MY - Gooners 1:2 (0:1), Dubec - Pauzr, Drašar, ŽK: Pauzr, Maxa O.(Gon), .
 1. Old Blackburn  12  9 0 3  60:18  27
 2. Gooners         9  8 0 1  47:17  24
 3. Soccer          8  7 0 1  41:9   21
 4. Popůvky         9  7 0 2  41:27  21
 5. O5MY           10  5 2 3  35:17  17
 6. AVM Metal      11  4 4 3  35:28  16
 7. kAPPLE         10  4 1 5  35:38  13
 8. S.B.           10  4 1 5  35:43  13
 9. Excalibur      11  4 0 7  27:50  12
10. Bianco B       10  3 1 6  26:49  10
11. Oltec gang     11  3 0 8  28:56   9
12. Restart        12  3 0 9  33:69   9
13. Poclain B       8  2 2 4  19:29   8
14. Kobas          11  2 1 8  30:42   7
Střelci: Svoboda (OldBlackburn)-25, Pauzr (Gooners)-15, Drápal (Popůvky)-12.
2.B brněnská třída - 11.kolo
RYBNICKÁ: 
St.Lískovec - Tropicana 0:6 (0:3), Jurnečka 2, Diviš A.2, Šulák, Klobouk,
St.Lískovec - Deportivo 2:6 (1:1), Wagner 2 - Hlaváč 2, Jaša 2, Konečný, Fojtík, ŽK: Žižlavský(StL),
Litrpůl - Tropicana 1:0 (1:0), Sedláček M.,
Litrpůl - Deportivo 1:2 (0:1), Sedláček M. - Tóth 2, ŽK: Jaša(Dep),
Attack - All in 1:3 (1:1), Lidmila - Levocký, Otruba, Kolev, ŽK: Pavlovec(All),
Gepard - All in 1:1 (1:1), Sekula - Vaňorek, ŽK: Urban(Gep), Kir, Kolev(All),
Attack - Gepard 0:2 (0:0), Hanák, Sekula, ŽK: Liška(Att).
 1. Žab.Vlci C     12  9 2  1  62:21  29
 2. All in         12  7 3  2  60:36  24
 3. Stones B       10  8 0  2  47:36  24
 4. Slavoj         12  5 3  4  45:42  18
 5. Litrpůl        12  6 0  6  37:37  18
 6. Wodowa C       10  5 1  4  32:32  16
 7. Tropicana       8  4 1  3  22:17  13
 8. Orel Řečk.B    10  3 4  3  29:28  13
 9. Blue Flames B  10  3 3  4  41:39  12
10. Attack         10  3 2  5  19:19  11
11. XXX            10  3 2  5  22:34  11
12. Eliška B       10  3 2  5  28:51  11
13. Deportivo       8  3 0  5  22:25   9
14. Gepard         10  2 3  5  23:36   9
15. St.Lískovec    12  1 0 11  24:60   3
Střelci: Hrabčák (Stones B)-24, Matoušek (All in)-17, Pavlovec (All in)-16.
STOP na 1 utkání:  Kugler (Orel Řečk.B)-2ŽK=ČK+HNCH+ZBYTEK!