Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
27.05.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 27.5.2024
1.FUTSAL liga - finále Interobal Plzeň - FK Chrudim 3:2 (0:1) Stav série 3:1. Plzeň je mistrem republiky 2024. 2.A brněnská třída - 26. a 27.kolo Kobas - Oltec 4:4 (2:1), Tulej, Padrta, Novotný, Teplý - Loub 2, Jakubec, Slaný, ŽK: Honek(Olt), Kobas - AVM Metal 6:5 (3:1), Novotný 3, Padrta 2, Tulej - Makel 2, Havlík 2, Maté, Starobrno B - Oltec 5:4 (1:2), Nguyen 2, Růžička, Máca, Pešina - Slaný 2, Loub, Honek, Starobrno B - AVM Metal 4:0 (3:0), Lukács, Máca, Pešina, Sekula, Restart - kAPPLE 2:7 (2:3), Fischer, Honek - Turscherl 3, Dohnal 2, Horný, Učeň, Restart - SKN 0:4 (0:0), Malý 2, ...
FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 27.5.2024

Krátké zprávy aktuálně

20.05.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 24.5.: 2.B (Rybn. 18-21). Sobota 25.5.: 2.A (Rybn. 9-18:00), 1.A (Rybn. 18-21), 3.A (Řečk. 10-17:30). Neděle 26.5.: 2.B (Rybn. 09-18), 1.B (Rybn. 18-19), 3.B (Řečk. 9-16:30).

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře - Hospůdka na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 12.12.2022

1.FUTSAL LIGA - 12.kolo

Helas Brno - Česká Lípa 6:3 (1:0), 
FK Chrudim - Olympik Mělník 7:1 (2:1),
Slavia Praha - TJ Perštejn 4:1 (4:0), 
Interobal Plzeň - FTZS Liberec 8:0 (1:0),
SKUP Olomouc - Sparta Praha 5:6 (2:5).
 1. Interobal Plzeň 12 11 1  0  92:14  34
 2. FK Chrudim      11  9 2  0  79:17  29
 3. Sparta Praha    12  8 3  1  56:35  27
 4. Slavia Praha    12  7 2  3  69:41  23
 5. Helas Brno      11  5 3  3  31:28  18
 6. Olympik Mělník  12  5 2  5  45:62  17
 7. TJ Perštejn     12  4 2  6  43:52  14
 8. SKUP Olomouc    12  3 1  8  46:79  10
 9. FTZS Liberec    12  2 3  7  31:58   9
10. Rapid Ústí n.L. 11  3 0  8  26:59   9
11. Česká Lípa      12  2 1  9  29:58   7
12. Vysoké Mýto     11  1 0 10  28:72   3

2.LIGA - 10.kolo
Žab.Vlci Brno - Amor Vyškov 4:3 (4:1),
Helas Brno B - Atraps Modřice 5:0 (0:0),
Tango Hodonín - Gamaspol Jeseník 2:7 (0:4),
Havlíčkův Brod - Baník Ostrava 3:10 (1:6).
 1. Žab.Vlci Brno    10  9 1 0  62:27  28
 2. Helas Brno B     10  5 1 4  43:30  16
 3. Gamaspol Jeseník  9  5 1 3  49:41  16
 4. Baník Ostrava    10  5 1 4  51:45  16
 5. Tango Hodonín    10  5 1 4  48:48  16
 6. Amor Vyškov       9  4 0 5  36:48  12
 7. Havlíčkův Brod   10  2 1 7  38:53   7
 8. Atraps Modřice   10  0 2 8  22:57   2

Divize E jižní Moravy - 8.kolo
Napoleon Prace - Eliška Brno 7:2 (4:2),
Kozlany Bohdalice - Hombres Brno 4:3 (3:2),
Kalábek Brno - Amor Kloboučky B 4:3 (1:2),
FFT Vinohrady Brno - ASM Dolní Loučky 6:1 (1:0).
 1. ASM Dolní Loučky  8  7 0 1  50:24  21
 2. Hombres Brno      8  6 0 2  37:23  18
 3. KozlanyBohdalice  8  5 1 2  45:42  16
 4. Agrotec Hustopeče 7  5 0 2  51:37  15
 5. Napoleon Prace    8  3 1 4  31:40  10
 6. Kalábek Brno      7  3 0 4  29:36   9
 7. Amor Kloboučky B  8  2 1 5  36:38   7
 8. FFT Vinohr. Brno  7  2 0 5  25:26   6
 9. Eliška Brno       8  2 0 6  32:57   6
10. Technika Brno     7  1 1 5  26:39   4

Krajský přebor jižní Moravy - 9.kolo
Sokol Troubsko - Triangl Rájec-Jestřebí 3:9 (0:3),
Panama Boys Brno - Agrotec Hustopeče B 3:3 (1:2),
Panama Boys Brno - Nasan Brno 1:5 (1:1),
Panama Boys Brno - Atraps Modřice B 1:4 (1:2),
Agrotec Hustopeče B - Květnice Tišnov 5:2 (1:2),
Sokol Troubsko - West Žab Brno 11:3 (6:0).
 1. Atraps Modřice B  10  6 2 2  37:29  20
 2. TRIANGL Rájec      9  5 3 1  53:21  18
 3. Agr. Hustopeče B  10  5 3 2  31:28  18
 4. Žabinští Vlci B    9  5 1 3  35:23  16
 5. Nasan Brno         8  5 1 2  26:20  16
 6. Květnice Tišnov    6  2 2 2  23:20   8
 7. Panama Boys Brno   9  2 2 5  20:27   8
 8. West Žab Brno      7  2 1 4  18:46   7
 9. Sokol Troubsko     8  2 0 6  28:40   6
10. Repromeda Jehnice  8  0 1 7  18:35   1

Okresní přebor Brno město - 11.kolo
MALOMĚŘICE:
Sokolnice - Partizan 4:3 (2:0), Dobrovolný 2, Martynink, Luskač - Ondrejka, Horečný, Vaculka, ŽK: Koníček(Sok), Tóth R.(Part),
U Boba - Gladiators 4:4 (1:3), Široký Ma.2, Perníkář, Tvarůžek - Havránek, Toncr, Vlasák, Švancara, ŽK: Široký Mi.(UBob), Havránek(Glad),
Hombres B - AB Střelice 0:4 (0:2), Machát J., Herzán, Perna, Machálek, ŽK: Rybák(Homb),
ASM B - Madrid 5:3 (3:1), Cajzl, Burian D., Hanák, Urbánek, Podal - Opatřil 2, Bobrek, ČK: Bořuta(Mad),
SK Líšeň - Stones 3:5 (0:3), Ruibar, Grus, Šťastný - Hrabal 2, Kubík, Stanev, Otava, ŽK: Grus(Líš),
Atlantis - Wodowa 0:4 (0:2), Cífka 2, Klemensevič, Chlubný.
PODZIMNÍ TABULKA:
 1. ASM B         11  7 4  0  42:19  25
 2. Hombres B     11  5 4  2  36:24  19
 3. U Boba        11  5 4  2  52:42  19
 4. Gladiators    11  5 4  2  31:24  19
 5. Wodowa        11  6 1  4  35:33  19
 6. AB Střelice   11  5 3  3  44:28  18
 7. Madrid        11  4 4  3  33:32  16
 8. SK Líšeň      11  4 2  5  21:31  14
 9. Sokolnice     11  4 1  6  47:46  13
10. Atlantis      11  3 2  6  26:44  11
11. Stones        11  3 1  7  22:35  10
12. Partizan      11  0 0 11  15:46   0
Střelci: Široký Ma.(U Boba)-17, Machálek (Střelice) a Dobrovolný (Sokolnice)-13, Martynink (Sokolnice)-12.
STOP na 1 utkání:  Bořuta (Madrid)-2ŽK=ČK!

2.A brněnská třída - 13.kolo
RYBNICKÁ: 
Gooners - Oltec gang 7:1 (1:1), Pauzr 4, Polášek, Polák, Radek M. - Pitrun,
Gooners - AVM Metal 7:7 (4:3), Pauzr 3, Radek M.2, Franta, Polášek - Ondroušek 4, Maté, Makel', Růžička,
Popůvky - Oltec gang 4:1 (2:0), Drápal 2, Machata, Hulák - Šeda,
Popůvky - AVM Metal 5:2 (1:2), Chvátal, Goldman, Drápal, Sklář, Fretzer - Ondroušek, Maté,
Restart - Old Blackburn 0:13 (0:4), Svoboda 7, Karika 5, Novotný,
Soccer - Poclain B 0:2 (0:2), Šikula, Zedníček,
O5MY - Bianco B 8:0 (5:0), Čada 3, Dubec 2, Oumouch, Rakus, Vacula,
kAPPLE - S.B. 0:6 (0:2), Hoffmann 2, Šídlo 2, Brablec, Stěpura.
PODZIMNÍ TABULKA:
 1. Soccer       13 11 0  2  64:19  33
 2. Gooners      13 10 1  2  74:30  31
 3. Old Blackb.  13 10 0  3  73:18  30
 4. Popůvky      13  9 1  3  55:39  28
 5. O5MY         13  7 2  4  46:23  23
 6. S.B.         13  7 1  5  58:46  22
 7. AVM Metal    13  4 5  4  44:40  17
 8. kAPPLE       13  5 2  6  41:48  17
 9. Excalibur    13  4 1  8  31:63  13
10. Bianco B     13  4 1  8  30:64  13
11. Poclain B    13  3 3  7  25:46  12
12. Oltec gang   13  3 0 10  30:67   9
13. Restart      13  3 0 10  33:82   9
14. Kobas        13  2 1 10  33:52   7
Střelci: Svoboda (OldBlackburn)-32, Pauzr (Gooners)-24, Bednář (S.B.)-17.

2.B brněnská třída - 13.kolo
RYBNICKÁ: 
Orel Řečk.B - Eliška B 0:8 (0:4), Rudolecký 4, Novák 2, Kalvoda, Šebesta,
Orel Řečk.B - Blue Flames B 4:7 (2:4), Kugler 2, Paseka, Vitásek Š. - Kokorský 5, Žúbor M.2, ŽK: Dočkal(OŘB),
Stones B - Eliška B 4:2 (1:2), Hrabčák 3, Medveď - Rudolecký, Kalvoda,
Stones B - Blue Flames B 5:4 (0:3), Pokorný 3, Hradílek 2 - Kokorský 3, Krejčí,
XXX - Tropicana 1:6 (1:2), Hadrava - Šulák 2, Diviš A., Ondris, Štupák, Zítka,
XXX - Deportivo 3:7 (2:3), Uherek 2, Tsetsegee - Hlaváč 3, Krempaský 2, Tóth, Špic, ŽK: Uherek, Tsetsegee(Xxx),
Wodowa C - Tropicana 2:4 (1:1), Kaňok 2 - Krohe, Šulák, Brandejs, Diviš A., ŽK: Frank(WoC), Štupák(Tro),
Wodowa C - Deportivo 5:4 (4:1), Straško, Kaňok, Pospíšil, Šoltis, Rábek - Hlaváč 2, Krempaský, Špic, ŽK: Šoltis(WoC), Tóth(Dep),
Žab.Vlci C - All in 3:2 (0:1), Koutný 2, Chroust - Matoušek, Vaňorek,
Slavoj - All in 1:3 (1:1), Drábek - Vaňorek, Pavlovec, Matoušek, ŽK: Jakubčík(Sla),
Žab.Vlci C - Slavoj 6:2 (4:0), Koutný 4, Chroust, Pfeffer - Karásek, Drábek.
 1. Žab.Vlci C   14 11 2  1  71:25  35
 2. Stones B     12 10 0  2  56:42  30
 3. All in       14  8 3  3  65:40  27
 4. Tropicana    12  6 3  3  37:25  21
 5. Bl.Flames B  14  6 3  5  62:52  21
 6. Wodowa C     14  6 2  6  43:48  20
 7. Attack       14  5 4  5  30:26  19
 8. Litrpůl      14  6 1  7  42:44  19
 9. Slavoj       14  5 3  6  48:51  18
10. Eliška B     14  5 3  6  44:59  18
11. Deportivo    12  5 1  6  44:39  16
12. Orel Řečk.B  12  3 4  5  33:43  13
13. Gepard       14  2 6  6  38:56  12
14. XXX          14  3 2  9  30:55  11
15. St.Lískovec  14  1 1 12  30:68   4
Střelci: Hrabčák (Stones B)-27, Kokorský (Bl.Flames B)-24, Matoušek (All in) a Koutný (ŽV B)-19.
STOP na 6 násl. jarních  utkání:  Wagner (St.Lískovec)-2ŽK=ČK+HNCH!