Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
19.07.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25. PŘIHLÁŠKY ODEVZDALO 88 TÝMŮ!
Upřesňujeme čtyři termíny, které jsou důležité pro bezproblémové plnění všech povinností ke zdárnému zahájení nové sezóny 2024/25:   1.termínem je PONDĚLÍ 15. července 2024 – ZASLÁNÍ ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY e-mailem na bamako.polak@volny.cz s vyplněným názvem klubu, jménem a adresou vedoucího, telefonem, emailem, číslem Futisu a IČem klubu. Dále si vyberte skupinu, hrací den a hřiště, které vám vyhovuje, zda chcete hrát Pohár Svazu futsalu a nakonec je potřeba ...
NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25. PŘIHLÁŠKY ODEVZDALO 88 TÝMŮ!

Krátké zprávy aktuálně

11.07.2024 - Tým SOCCER (2. třída) hledá sparinga na herní tréninky v pondělí 20:00 – 21:00 v hale na Janouškové. Začátek v září (případně v říjnu, listopadu) Kontakt: mrnovotny@seznam.cz, mob. 724463800.

03.07.2024 - KAM NA FUTSAL - sobota 20.7.2024: Den pro Nellinku - turnaj (Hodějice).

23.06.2024 - Tým Jobsko (3.třída) hledá hráče pro doplnění týmu, případně tým, který by měl zájem o spojení. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře na Drakenu. Robert, m: 777780888.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 24.4.2023

Okresní přebor Brno město - 18.kolo
MALOMĚŘICE:
ASM B - SK Líšeň 3:5 (2:2), Urbánek, Podal, Seyfert - Ruibar 3, Šťastný 2, ČK: Havlík(ASM), ŽK: Urbánek, Pavelka(ASM),
Partizan - Stones 0:5 (kont.), Partizan se nestavil,
Gladiators - Wodowa 6:8 (5:1), Vašina 3, Kejduš 2, Němec - Cífka 5, Blecha 3, ČK: Křemenák(Wod), ŽK: Kejduš, Němec, Červenec(Glad), Cífka, Kříž Ma.(Wod),
Sokolnice - Atlantis 6:1 (2:0), Martynink 3, Dobrovolný 2, Koníček - Valaškovčák, ŽK: Valaškovčák(Atl),
Madrid - AB Střelice 5:2 (3:0), Havelka 2, Možíš, Konečný, Ryšavý - Parys, Perna, ŽK: Nowak(Mad), Herzán(Stř),
U Boba - Hombres B 4:4 (2:2), Široký Ma.3, Musil - Malíř 2, Szabó, Oščádal.
 1. ASM B        18 12 4  2  76:36  40
 2. Wodowa       18 11 3  4  74:56  36
 3. Madrid       18  9 6  3  69:54  33
 4. Hombres B    18  8 5  5  56:44  29
 5. SK Líšeň     18  8 3  7  52:49  27
 6. Gladiators   18  7 4  7  56:60  25
 7. Stones       18  8 1  9  51:59  25
 8. U Boba       18  6 6  6  75:70  24
 9. Sokolnice    18  6 3  9  77:69  21
10. AB Střelice  18  5 5  8  57:63  20
11. Atlantis     18  6 2 10  50:72  20
12. Partizan     18  1 0 17  22:83   3
STOP na 2 násl.utkání:  Křemenák (Wodowa)-2ŽK=ČK+NCH!
STOP na 1 násl.utkání:  Havlík (ASM B)-ČK!
Střelci: Široký Ma.(U Boba)-25, Martynink (Sokolnice)-23, Cífka (Wodowa)-20.

1.A brněnská třída - 18. a 19.kolo
RYBNICKÁ:
Panama B - Blue Flames 3:3 (0:0), Bělák 2, Studený - Pokorný J., Smíšek, Sádlík, ŽK: Bělák, Moučka O.(Pan),
Dynamo - Blue Flames 3:4 (0:2), Janík, Vodička, Kodras - Pokorný J.2, Smíšek, Křivák, ŽK: Varga(BF),
Panama B - Parmagianni 4:1 (1:1), Bělák 3, Moučka P. - Sládek,
Dynamo - Parmagianni 2:10 (0:5), Vodička, Patka - Sládek 5, Hlouch 3, Hečko, Valášek, ŽK: Kopecký P., Zavřel(Dyn),
STŽ - Pískovna 2:4 (1:2), Šimeček P., Novotný - Kubíček 2, Purket, Prokop ml., ŽK: Šimeček P.(STŽ),
Kometa - Pískovna 8:1 (4:0), Michalkovič 3, Kowalczyk 2, Mucherl, Škerle, Frolo - Purket, ŽK: Škerle(Kom),
STŽ - Kometa 5:2 (1:1), Hrůza 2, Šimeček P.2, Höll R. - Michalkovič 2,
Edesseg - FFT B 6:4 (2:2), Haminger 2, Müllner V.2, Bureš D.2 - Vašina, Novotný, Malý, Koutný,
Technika B - FFT B 3:3 (3:2), Vít 2, Mařan - Novotný 2, Klusák, ŽK: Malý, Vašina(FFT),
Edesseg - Bianco 5:2 (1:0), Haminger 3, Müllner V., Bureš D. - Mazůrek, Hude,
Technika B - Bianco 4:1 (0:1), Vlk 2, Mařan, Vít - Cizler.
 1. Parmagianni  20 15 1  4  98:54  46
 2. Pískovna     20 13 2  5  94:67  41
 3. Edesseg      18 11 1  6  61:39  34
 4. STŽ          18 10 2  6  57:45  32
 5. Panama B     18  8 7  3  50:39  31
 6. Blue Flames  20  9 4  7  70:68  31
 7. Dynamo       18  9 1  8  52:69  28
 8. Antabus      18  7 3  8  85:77  24
 9. Helas C      18  6 2 10  51:64  20
10. Kometa       20  6 0 14  48:70  18
11. Technika B   18  4 5  9  39:56  17
12. Bianco       20  4 3 13  48:76  15
13. FFT B        20  4 3 13  55:84  15
STOP na 1 násl.utkání:  Konečný (Antabus)-2ŽK=ČK, Zavřel (Dynamo)-4ŽK!
Střelci: Daněček (Antabus) a Sládek (Parmagianni)-38, Kubíček (Pískovna)-27.

1.B brněnská třída - 21. a 22.kolo
RYBNICKÁ:
Kalábek B - Kampa 3:3 (1:1), Citovecký, Václavek, Gottwald - Štencl 2, Hrabík,
Lamy - Kampa 3:8 (1:3), Dostál 2, Knoth - Kalivoda 4, Pilarčík T.2, Štencl, Lecointre, ŽK: Knoth, Doubek(Lam),
Kalábek B - Frutti di Mare 2:8 (1:1), Václavek, Lukšija - Beránek L.3, Malý 2, Bajgar, Dvořáček, Švácha Jar.,
Lamy - Frutti di Mare 6:4 (3:1), Dostál 2, Knoth 2, Šponer, Balcar - Bajgar 2, Švácha Jan, Krajíček, ČK: Dvořáček, Beránek L.(FdM), ŽK: Krajíček(FdM),
Across - Nasan B 1:11 (0:4), Svoboda V. - Knoflíček 3, Janeta 3, Čejka 2, Voráč, Hoffman, Pitrocha, ŽK: Šenkýř(Acr),
Across - Wodowa B 1:6 (0:2), Svoboda A. - Nešpor 2, Sláma 2, Meszáros, Kříž Mi.,
R.I.P. - Nasan B 0:8 (0:2), Čejka 2, Knoflíček 2, Pitrocha, Janeta, Voráč, Staněk,
R.I.P. - Wodowa B 1:7 (0:1), Bartoš - Meszáros 2, Peml 2, Kaňok, Nešpor, Sláma
Starobrno - West Žab B 7:4 (1:2), Ondra 3, Malina 2, Szász, Krajíček - Ondra 3, Johaník, ŽK: Ondra (WŽB),
Poclain - West Žab B 5:0 (1:0), Stehlík 2, Chalabala D., Nerud, Strýček, ŽK: Bolcár(WŽB),
Starobrno - Bolest 4:1 (1:0), Ondra 2, Novotný, Szász - Pfeiffer, ŽK: Kinc(Sta),
Poclain - Bolest 2:2 (2:2), Chalabala D., Strýček - Sýkora T.2, ŽK: Daněk P.(Poc).
 1. Nasan B      19 16 0  3 137:37  48
 2. Poclain      19 15 2  2  65:27  47
 3. Starobrno    20 13 3  4  76:46  42
 4. Kampa        22 12 2  8 101:81  38
 5. Wodowa B     19 11 1  7 106:49  34
 6. Orel Řečk.   20  9 3  8  65:62  30
 7. ASK          20  9 1 10  71:77  28
 8. Frutti Mare  22  9 0 13  82:97  27
 9. R.I.P.       22  8 3 11  69:102 27
10. Bolest       21  6 4 11  62:86  22
11. West Žab B   21  6 2 13  79:105 20
12. Kalábek B    19  6 2 11  57:87  20
13. Across       22  5 4 13  50:95  19
14. Lamy         20  3 3 14  46:115 12
STOP na 4 násl.utkání:  Dvořáček (Frutti)-ČK+HNCH+uráž.soup.!
STOP na 3 násl.utkání:  Beránek L. (Frutti)-2.ČK+NCH!
Střelci: Knoflíček (Nasan B)-40, Štencl (Kampa)-27, Janeta (Nasan B)-26.
2.B brněnská třída - 21.kolo
RYBNICKÁ:
Tropicana - Litrpůl 3:3 (2:1), Jurnečka 2, Klobouk - Sedláček M.2, Vymazal,
Deportivo - Litrpůl 5:4 (1:2), Fojtík, Tóth, Konečný, Hlaváč, Jaša - Vymazal 2, Sedláček M., Sedlák, ŽK: Vymazal(Lit),
Tropicana - St.Lískovec 6:1 (3:0), Diviš A.3 a P., Zítka 2 - Wagner, ŽK: Klobouk(Tro), Pokora(StL),
Deportivo - St.Lískovec 7:5 (3:1), Hlaváč 5, Tóth, Konečný - Kamenický, Wagner, Pokora, Vlk, Turčínek.
 1. Žab.Vlci C   20 17 2  1 114:35  53
 2. Stones B     20 14 3  3  84:58  45
 3. Tropicana    20 11 4  5  70:54  37
 4. All in       20  9 6  5  75:53  33
 5. Deportivo    20 10 2  8  80:75  32
 6. Slavoj       20  8 5  7  75:62  29
 7. Attack       20  7 7  6  44:41  28
 8. Wodowa C     20  8 3  9  65:63  27
 9. Litrpůl      20  8 2 10  59:65  26
10. Bl.Flames B  20  7 3 10  78:76  24
11. XXX          20  7 3 10  60:71  24
12. Eliška B     20  6 4 10  64:87  22
13. Orel Řečk.B  20  5 6  9  52:74  21
14. Gepard       20  2 9  9  49:84  15
15. St.Lískovec  20  1 1 18  44:115  4
STOP na 1 násl.utkání:  Smejkal (Wodowa C)-2ŽK=ČK, Kir (All in)-4ŽK!
Střelci: Hlaváč (Deportivo)-34, Kokorský (Bl.Flames B)-32, Hrabčák (Stones B)-27.

3.A brněnská třída - 11. a 12.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk. D - Orel Řečk. C 2:5 (1:1), Hruška 2 - Lesenský P.2, Sýs, Úředníček, Havlík A., ŽK: Úředníček(OŘC),
Orel Řečk. C - Bosonohy 2:4 (1:1), Lesenský P., Úředníček - Kechajov, Vojáček 3,
Bafancova "11" - Orel Řečk. D 4:5 (2:2), Marcinka 2, Bajza, Sedláček - Kotrbáček 2, Hruška, Vepřek, Suchánek,
Hády - Bosonohy 3:3 (0:1), Hamerník 2, Kamenický - Kechajov, Kostka, Vojáček, ŽK: Surý, Chládek(Hád), Cvrkal(Bos),
Bafancova "11" - Hlt club 3:2 (0:1), Dufek 2, Sedláček - Bečica, Řezníček,
Juventus - Hády 3:0 (1:0), Špiřík, Hádek, Duda,
Hlt club - Obřany 0:12 (0:7), Minářík P.4, Pivko M.4, Pešek 2, Plch, Gajda,
Parodia - Juventus 1:6 (0:2), Hájek - Hádek 2, Václavek, Burda, Pavliš, Duda,
Obřany - Mejdan 5:4 (4:3), Pivko M.3, Minářík P., Gajda - Kozlíček 2, Dostál, Řeřucha D., ŽK: Gajda(Obř),
Mejdan - Poclain C 4:7 (2:4), Spilka 2, Řeřucha D., Frýba - Zedníček 2, Salát 2, Závodský, Müller, Švarcberger, ŽK: Řeřucha D.(Mej), Rada(Poc).
 1. Obřany       12  9 1 2  72:36  28
 2. Orel Řečk.C  12  7 2 3  43:28  23
 3. Bosonohy     12  5 3 4  34:41  18
 4. Juventus     12  6 0 6  39:47  18
 5. Parodia      11  5 2 4  36:29  17
 6. Orel Řečk.D  12  5 1 6  40:39  16
 7. Bafanc."11"  12  5 1 6  34:39  16
 8. Hlt club     12  5 0 7  49:57  15
 9. Hády         12  3 4 5  26:33  13
10. Mejdan       12  4 0 8  54:73  12
11. Poclain C    11  3 2 6  30:35  11
Střelci: Minařík (Obřany)-31, Pivko M.(Obřany)-19, Řeřucha D.(Mejdan)-18.

3.B brněnská třída - 13. a 14.kolo
JUNDROV:
Kampa B - Agora 0:4 (0:1), Patera 2, Kolomačka, Póč, ŽK: Patera, Krátký(Ag),
Ethanol - Kampa B 1:2 (1:1), Lang - Habrovec, Žák V., ŽK: Lang(Eth),
Jobsko - Ethanol 4:0 (2:0), Kocur J. a V., Nykodým, Ptáčník,
LaSperanza - Jobsko 1:17 (0:8), Amadei M. - Kocur J.6, Ptáčník 5, Svoboda 4, Kuchyňka, Nykodým,
Red Devils - LaSperanza 11:3 (4:1), Fremml D.8, Žilka, Frank, Ducháček - Amadei M. a R., Látal,
Marvan - Red Devils 3:5 (1:0), Komyschanchenko 2, Vrána - Žilka 2, Fremml D.2 a M.,
Fauna - Escobar 2:7 (2:4), Hradil 2 - Klement 2, Zapletal 2, Vavřík, Knapp, Maar,
Kometa B - Fauna 4:1 (4:1), Hrbáček 2, Kopřiva 2 - Polášek,
Escobar - Atlantis B 3:0 (2:0), Klement 2, Vavřík,
Atlantis B - Kometa B 3:2 (2:1), Ondřej 2, Chytil - Juřina 2, ŽK: Korček(AtB), Dobrovolný(Kom).
 1. Kometa B     13 10 1  2  39:13  31
 2. Jobsko       14  9 1  4  82:28  28
 3. Escobar      13  9 1  3  49:29  28
 4. Agora        13  8 2  3  60:32  26
 5. Atlantis B   14  8 2  4  39:32  26
 6. Kampa B      14  6 0  8  37:39  18
 7. Fauna        13  6 0  7  32:50  18
 8. Red Devils   14  5 1  8  47:67  16
 9. Marvan       13  4 1  8  33:38  13
10. Ethanol      14  3 0 11  22:52   9
11. LaSperanza   13  1 1 11  30:90   4
Střelci: Fremml D.(Red Devils)-24, Ptáček (Jobsko)-23, Póč (Agora)-20.