Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
18.09.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoROZVRH VENKOVNÍHO HŘIŠTĚ - ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2019
  ROZVRH VENKOVNÍHO HŘIŠTĚ - září - říjen 2019 PONDĚLÍ 16:00 - 17:30 17:30 - 19:00 19:00 - 20:30 20:30 - 22:00  --- KŘÍŽ KAMPA ÓČKO    ÚTERÝ    15:30 - 17:00 16:30 - 18:00 18:00 - 19:30 19:30 - 21:00  --- SOUDCI SCHALKE+GLORIA ONYX ...
ROZVRH VENKOVNÍHO HŘIŠTĚ - ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2019

Krátké zprávy aktuálně

12.09.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 14.9.: 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.+Jundr.), 2.B (Srbs.), 3.tř. (Řečk.). Neděle 15.9.: 1.B (Rybn.), 2.C (Řečk.+Srbs.), 2.D (Kam.+Sváž.).

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

12.06.2019 - Across (1.tř.) hledá tréninkového soupeře. Středy, 18:00-19:30, hřiště za Boby. Jan Svoboda 603 108 573.

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 4.6.2012 - TOKA BRNĚNSKÝM PŘEBORNÍKEM

Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazechVýsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami. 
UPOZORŇUJEME kluby hrající v sobotu 9.6. ve 2.B třídě na Svážné, že se zápasy přesunují na hřiště Boby za Lužánkami. Důvodem je náhle odvolaný pronájem kvůli jiné akci na Svážné. Děkujeme za pochopení.


FUTSAL 4.6.2012

Okresní přebor Brno-město - 30.kolo
Rybnická: 
Panama-Mitra 3:3 (2:0), Studený 2, Mach-Baďura 3, 
Soccer-Dynamo 10:3 (2:2), Macík 5, Klimas 2, Hřebíček, Komínek, Novotný-Kopecký, Krátký, Zavřel, 
BB Press-Helas C 0:7 (0:2), Hráček 2, Nováček 2, Čoupek 2, Haluza, 
SOŠ OOM-Toka 4:6 (2:1), Škoda J.3, Hájek-Trávníček 4, Ryšavý, Zavadil, 
Gladiators-Rychlé pípy 1:1 (0:0), Koutný-Žvachula, 
Orel Řečkovice-Tango C 3:4 (0:3), Kahoun, Kugler, Strnad-Hladký 2, Konečný, Kubica, 
Fauna-Blue Flames 4:3 (1:1), Dvořák 3, Odehnal-Dilhof, Střidecký, Vrána, 
Gloria-Kalábek C 2:3 (1:1), Drga, Knoflíček-Gottwald, Kuncl, Ociepa.
Konečná tabulka
  1. Toka         30  24 0  6  153:92   72
  2. Mitra        30  22 3  5  146:80   69
  3. Panama       30  19 1 10  132:72   58
  4. Helas C      30  18 3  9  130:90   57
  5. Tango C      30  18 1 11  144:115  55
  6. Kalábek C    30  17 2 11  151:126  53
  7. Gladiators   30  16 2 12  118:79   50
  8. Gloria       30  15 2 13  119:111  47
  9. Rych.pípy    30  12 5 13  106:104  41
 10. SOŠ OOM      30  12 3 15  119:147  39
 11. Orel Řečkov. 30  11 5 14  153:131  38
 12. Soccer       30  10 3 17  103:123  33
 13. BB Press     30   9 3 18  102:156  30
 14. Bl. Flames   30   9 2 19  119:183  29
 15. Fauna        30   5 1 24   89:190  16
 16. Dynamo       30   4 2 24  110:195  14
STOP v 1 násl.utkání: Nachtnebl (Mitra)-ČK!
Střelci: Škoda J.(SOŠ OOM)-40, Šotola (Mitra)-39, Kahoun (Orel Řečk.)-35.



1.B brněnská třída - 25. a 26.kolo
Rybnická:
Žab.Vlci B-FFT Vinohrady 2:0 (0:0), Starý, Hansl,
Poclain-FFT Vinohrady 2:7 (2:2), Kopřiva, Bílek-Sedlák T.2, Koutný 2, Klusák, Pokluda, Šírek, ŽK: Vrbka(FFT), 
Žab.Vlci B-FC Vinohrady 15:6 (9:2), Hansl 9, Lange ml.4, Stoklásek, Starý-Kudrna 3, Jendruščák, Uhlíř, Vobořil D., 
Poclain-FC Vinohrady 4:2 (1:2), Hocek, Bílek 3-Tauš, Uhlíř,
Gladiators B-Saint Diana 6:1 (5:0), Hložánek, Kadlec, Bodický, Sochor, Koutný 2-Piler, 
Flamengo-Saint Diana 4:1 (2:0), Popek, Havelka 3-Koch, 
Gladiators B-Atraps 7:5 (5:2), Hložánek, Červenec, Kadlec, Bodický, Koutný, Pavlica 2-Jakšík 2, Jagoš 3, ŽK: Červenec(G), Jagoš(At), 
Flamengo-Atraps 6:1 (3:0), Popek 2, Buriánek 2, Pokorný, Havelka-Jakšík, ŽK: Jakšík, Skřivan(At). 
Lužánky:
Podolí-Across 2:1 (1:0), Vlach R.2-Ševčík, ŽK: Vlach R.(P), Ševčík, Trenz, Mitana, Fiedler(Ac), 
Arsenal B-Across 8:1 (3:1), Mažár, Mejtský 2, Martinů R.2, Kuldan 3-Fiedler, 
Podolí-Celtic 1:5 (1:3), Vlach M.-Kašpar, Starý, Špaček 3, 
Arsenal B-Celtic 6:6 (5:2), Martinů P., Kuldan 3, Šenkýř, Krejčí-Kašpar 3, Špaček, Břinka Jakub, Krčma, 
R.I.P.-Svážná 1:3 (1:2), Knotek-Greiffenegg, Antoš, Midrla, 
R.I.P.-Nasan B 1:11 (0:6), Toman-Rampula 5, Kocourek L.ml.2, Jaša A.ml., Kramoliš, Hoffmann, vlastní, ŽK: Knotek(RIP), 
Stones-Svážná 6:4 (3:3), Hrabčák 3, Šebetovský 2, Mrázek-Greiffenegg 2, Midrla, Antoš, ŽK: Greiffenegg, Antoš, Toman(Sv),
Stones-Nasan B 2:6 (1:2), Hrabčák, Šebetovský-Rampula 4, Jaša A.ml., Kocourek L.ml., ŽK: Krejsa(N).

  1. Gladiators B  26  20 3  3  107:47   63
  2. Flamengo      26  17 4  5  109:65   55
  3. Celtic        26  15 6  5   92:71   51
  4. Arsenal B     26  15 2  9  122:71   47
  5. Atraps        26  14 2 10   86:74   44
  6. Žab.Vlci B    26  13 3 10   88:90   42
  7. FFT Vinohrady 26  12 4 10   69:65   40
  8. Podolí        26  12 3 11   63:63   39
  9. Svážná        26  12 2 12   74:86   38
 10. R.I.P.        26  12 2 12   68:90   38
 11. Nasan B       26  12 1 13   84:68   37
 12. Stones        26   9 2 15   60:80   29
 13. Saint Diana   26   7 2 17   66:99   23
 14. Across        26   5 5 16   50:78   20
 15. FC Vinohrady  26   5 3 18   53:97   18
 16. Poclain       26   4 4 18   58:105  16
STOP do 4.7.2013: Krejčí Michal (R.I.P.)-převedený trest z VF Soběšice!
STOP ve 2 násl.utkáních: Vrbka (FFT)-8ŽK, Jakš (Poclain)-2ŽK=ČK+hr.urážka rozh.-zbytek!
STOP v 1 násl.utkání: Jakšík (Atraps)-4ŽK!
Střelci: Havelka (Flamengo)-37, Jakšík (Atraps) a Kašpar (Celtic)-30.


2.A brněnská třída - 27. a 28.kolo
Komárov:
Deportivo-Jiříkovice 0:2 (0:1), Spružina K.2, ŽK: Růžička, Tóth(D), 
Deportivo-Wodowa 3:2 (2:0), Tóth 2, Pazdera-Skovajsa, Kříž Ma., 
Experiment-Jiříkovice 1:6 (1:5), Žúbor M.-Spružina K.4, Kučera 2, ŽK: Žúbor J.(E), 
Experiment-Wodowa 2:11 (1:5), Žúbor M., Hamala-Chlubný Ji.5, Křivka, Skovajsa, Mráz 2, Kříž Mi.2, 
Technika B-Apollo 1:1 (1:0), Polách-Vlk,
Napoleon-Apollo 3:3 (2:1), Žáček Pa.3-Červinka, Sýkora J., Suchánek, ČK: Žáček O.(N). 
Srbská:
Gascar-Saňaři B 11:6 (5:1), Maňák P.5, Wágner 2, Krůtil 3, Rejda J.-Sedláček 2, Linhart, Kubíček 2, Poulík, ŽK: Kubíček, Poulík(S), 
Agora-Saňaři B 1:6 (1:2), Hloušek R.-Hajdin, Sedláček 2, Kubíček 2, Poulík, ŽK: Knihař(Ag), Hajdin(S), 
Gascar-Chl.pozůstalí 5:3 (5:2), Krůtil 3, Rejda J., Wágner-Kadlčák ml.2, Švácha ml., ŽK: Barták(ChP), 
Agora-Chl.pozůstalí 4:6 (1:4), Jonáš, Knihař 2, Tainaj-Kadlčák st. a ml., Skokan, Švácha st.2, Barták, 
Torcida-Q.P.Chrlice 7:1 (3:1), Novák P. a D.2, Soukop, Novotný, Rohánek, Kosík-Bělohlávek D., ŽK: Bělohlávek D.(QPCh), 
Torcida-Řečkovice 5:3 (3:0), Novák D., Soukop, Novotný, Kosík 2-Borýsek 2, Vašina J., 
Měnín-Q.P.Chrlice 2:10 (0:4), Vognárek, Odrážka-Bělohlávek P. a D.4, Lakomý 4, Porazil,
Měnín-Řečkovice 1:8 (1:5), Kantor-Borýsek 2, Vašina J.4, Jonáš, Pavlica.

  1. Torcida      28  20 6  2  140:75   66
  2. Wodowa       28  19 2  7  126:61   59
  3. Jiříkovice   28  18 5  5  108:69   59
  4. Napoleon     28  17 4  7  111:52   55
  5. Chl.pozůst.  28  16 3  9  110:83   51
  6. Gascar       28  14 5  9  115:92   47
  7. Technika B   28  12 5 11   63:63   41
  8. Experiment   28  13 1 14   95:100  40
  9. Q.P.Chrlice  28  11 5 12   72:80   38
 10. Agora        28  11 3 14   99:95   36
 11. Apollo       28  10 6 12   84:96   36
 12. Deportivo    28  12 0 16   75:95   36
 13. Řečkovice    28  10 2 16   78:97   32
 14. Saňaři B     28   9 1 18   91:107  28
 15. Měnín        28   7 2 19   64:126  23
STOP v 1 násl.utkání: Žáček O.(Napoleon)-ČK, Liška (Saňaři B)-ČK+hr.urážky rozh.-zbytek!
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-44, Novotný (Torcida)-32, Žúbor M.(Experiment)-31.



2.B brněnská třída - 25. a 26.kolo
Kamínky:
RLF-San Marino 0:1 (0:0), Mašek Ji., 
RLF-Stones B 2:5 (2:3), Kusák, Švehla-Syrový, Burian 2, Mrázek 2, ŽK: Kracík(St), 
Svážná B-San Marino 2:3 (0:1), Danis, Antoš-Křivý, Mašek Ja. a Ji., ČK: Řehůřek P., Toman(Sv), ŽK: Hanák(Sv), Špicl(SM), 
Svážná B-Stones B 3:3 (1:1), Antoš, Herynek, Hrazdíra-Šebetovský 2, Kracík, 
Greens-Flamengo B 1:4 (1:1), Balát-Filippi 2, Hradil 2, ČK: Zvěřina T.(Gr), ŽK: Balát(Gr), Krejčí, Pazio(F), 
Hombres-Flamengo B 6:2 (2:1), Kitner, Machala, Průša, Slavíček, Do, Kamenický-Filippi, Daněk, ŽK: Krejčí(F), 
Greens-Excalibur 4:6 (0:4), Balát, Rozumek 2, Jeniš-Tomsa 3, Hammer 2, Remeš, ŽK: Jeniš(Gr), 
Hombres-Excalibur 4:2 (2:2), Kitner, Machala, Do, Ryšavý-Tomsa, Hamer. 
Svážná:
Ingostav-Adom 8:4 (4:1), Lorenc 2, Březina 2, Kanuch 3, Neoral-Majzlík, Růžička 3, ŽK: Kanuch, Trunda(I), Zdráhal(Ad), 
König-Adom 2:5 (1:1), Máčal 2-Majzlík, Zdráhal, Růžička 3, ŽK: Tomsa, Kroupa, Keprt(Kn), Majzlík, Růžička(Ad), 
Ingostav-Poclain B 3:4 (1:2), Lorenc 2, Březina-Straško, Kuklínek, Havel, Šikula M., 
König-Poclain B 3:7 (1:3), Máčal, Audy, Keprt-Kuklínek 2, Havel 5, ŽK: Máčal(Kn), 
Kobas-Bianco 5:7 (3:4), Koutný 5-Šabánek, Šindelář, Holoubek, Mazůrek, Silva Luís 3, ŽK: Koutný, Šmarda(Kb), Podloucký(B), 
Kobas-Albion 2:9 (2:4), Hort, Koutný-Nevrtal 2, Durďák 2, Danč 3, Večeřa 2, ŽK: Koutný(Kb), 
Kormidlo-Bianco 4:2 (3:1), Kalvoda 2, Odehnal ml. a st.-Podloucký, Šindelář, ŽK: Cesar L.(Kr),
Kormidlo-Albion 5:4 (3:3), Buršík 2, Balák, Odehnal st., Kos-Nevrtal, Pešek 3, ŽK: Balák(Kr).

  1. San Marino   26  22 1  3  162:45   67
  2. Bianco       26  21 0  5  110:50   63
  3. Stones B     26  18 4  4  107:57   58
  4. Svážná B     26  17 3  6  137:87   54
  5. Flamengo B   26  14 3  9  105:87   45
  6. Albion       26  14 2 10  128:104  44
  7. Hombres      26  11 3 12   95:106  36
  8. RLF          26  10 4 12  112:92   34
  9. Poclain B    26  10 2 14   97:114  32
 10. Excalibur    26  10 1 15   82:96   31
 11. Greens       26   9 4 13   88:115  31
 12. Ingostav     26   7 5 14   90:122  26
 13. Adom         26   8 1 17   78:147  25
 14. Kormidlo     26   6 5 15   76:114  23
 15. Kobas        26   5 2 19   64:121  17
 16. König        26   4 4 18   69:143  16
STOP ve 4 násl.utkáních: Švábenský (Kormidlo)-2.ČK+nap.soupeře-zbytek!
STOP v 1 násl.utkání: Jeniš (Greens)-4ŽK, Majzlík (Adom)-4ŽK, Toman (Svážná B)-2.ČK, Řehůřek P.(Svážná B)-ČK+urážka rozh.-zbytek! 

Střelci: Kusák (RLF)-60, Nevrtal (Albion)-37, Růžička (Adom)-36.



2.D brněnská třída - 25. a 26.kolo
Svážná:
Sokolnice-Béďa team 4:2 (1:0), Sekanina, Straka, Beneš 2-Šmerda T., Ondra L.,
Holásky-Béďa team 2:1 (2:0), Šebela, Volejník-Šmerda T., 
Sokolnice-ProBrno 10:0 (4:0), Luskač, Sekanina 5, Beneš 2, Přichystal 2,
Holásky-ProBrno 3:4 (0:2), Lach L., Vodák 2-Mífek J., Přibyl 2, Chvátal, ČK: Vařeka(H), 
Surreal-Jezdci 1:2 (1:1), Hroník-Mánek, Smolka, 
Sunday-Jezdci 7:2 (3:2), Simandel R. a P., Malík 2, Javora, Pavlíček, Hrnčíř-Mánek, Kučera, ŽK: Mánek(Je), 
Surreal-Tornádo C 0:5 (0:3), Hofr, Zezula, Markytán 3, 
Sunday-Tornádo C 1:0 (0:0), Hrnčíř, ŽK: Hrnčíř(Sn). 
Komárov:
Schalke-Sekáči 4:5 (1:3), Suchý 2, Červený 2-Alexa, Bavor 4, ŽK: Václavek(Sch), 
XXX-Sekáči 6:3 (1:1), Paseka 3, Vaďura 2, Sláma-Bavor 2, Svoboda, ŽK: Trnečka(Se), 
Schalke-FPO Blansko 5:3 (2:3), Václavek, Körting, Suchý 2, Červený-Šmerda 2, Matuška, 
XXX-FPO Blansko 3:0 (1:0), Paseka 3,
Juve-Líšeň C 2:5 (1:1), Rus, Hrušovský-Duchovič 2, Pouchlý, Linger, Heriban, ČK: Kolář(Ju), ŽK: Heriban(L), 
Juve-Starobrno 1:7 (0:4), Jelínek-Pluháček 2, Navrátil, Bumba, Vrzala, Malina 2, 
Debakl-Líšeň C 0:7 (0:3), Linger 2, Pouchlý 2, Procházka P., Král, Denk, ŽK: Páleník(D), Linger(L),
Debakl-Starobrno 4:5 (3:2), Jelínek, Páleník, Másilko, Meitner-Pluháček, Vrzala, Navrátil 2, Malina, ŽK: Navrátil(St).

  1. Líšeň C     26  22 2  2  125:38   68
  2. Sokolnice   26  17 4  5  125:68   55
  3. Tornádo C   26  15 6  5  101:63   51
  4. Starobrno   26  15 4  7  108:81   49
  5. Béďa team   26  15 1 10  111:59   46
  6. Sunday      26  12 5  9   95:84   41
  7. Debakl      26   9 9  8   82:80   36
  8. Jezdci      26  10 6 10   71:77   36
  9. Holásky     26  10 3 13   70:84   33
 10. XXX         26  10 2 14   62:97   32
 11. Surreal     26   9 2 15   67:97   29
 12. FPO Blansko 26   8 4 14   95:110  28
 13. Sekáči      26   9 1 16  110:139  28
 14. ProBrno     26   6 4 16  101:144  22
 15. Juve        26   6 3 17   71:135  21
 16. Schalke     26   5 4 17   84:122  19
STOP ve 2 násl.utkáních: Vařeka (Holásky)-ČK+nesp.chování!
STOP ve 4 násl.utkáních: Kolář (Juve)-2ŽK=ČK+ur.rozh.-zbytek!
Střelci: Bavor (Sekáči)-54, Malina (Starobrno) a Sekanina (Sokolnice) a Suchý (Schalke)-32.



3.C brněnská třída - 18. a 19.kolo
Srbská: 
Bastards-Mitra C 0:5 (0:2), Pořízek 2, Samson, Šotola 2,
Gepard-West Žab B 4:0 (3:0), Hanák Ji., Valach, Kabát, Kolář,  
Mitra C-Gepard 2:5 (0:3), Meitner , Šotola-Košler Ma., Valach, Kabát 2, Man, 
West Žab B-FFT Vinohrady B 0:4 (0:3), Brtník, Klusák 2, Malý J., 
FFT Vinohrady B-Totenrum 4:1 (2:1), Zouhar 2, Pokluda, Soudek-Šanda, 
Totenrum-Antabus 1:9 (0:3), Chroust-Daněček 3, Voráč 2, Přerovský 4, ŽK: Přerovský(A),
Eldo-FC Vinohrady B 2:1 (1:1), Slámečka 2-Vobořil D.,
Antabus-Eldo 4:1 (2:0), Daněček, Přerovský, Sysel 2-Slámečka, ŽK: Purš, Buček P., Vojta(Eo),
FC Vinohrady B-Eliška 0:4 (0:0), Skácel, Andrysík 2, Urbánek P.,
Bastards-Antabus 6:5 (2:2),  Sedláček Jan a Jak.4, Jelínek-Daněček, Přerovský 3, Sysel, ŽK: Sedláček Jak.(B),
FC Vinohrady B-Bastards 2:8 (0:4),  Vobořil D., Kyselák-Hušek, Sedláček Jan 3 a Jak., Drmola 2, Grečko, ŽK: Kyselák(V).

  1. Eliška       18  14 1  3  55:32  43
  2. FFT Vinohr.B 18  12 4  2  72:30  40
  3. Eldo         19  11 1  7  55:33  34
  4. Gepard       18   9 3  6  63:38  30
  5. Mitra C      18   9 2  7  62:57  29
  6. Antabus      19   7 4  8  55:49  25
  7. Bastards     18   8 0 10  68:81  24
  8. FC Vinohr.B  18   6 4  8  49:44  22
  9. Zoner        18   6 3  9  45:60  21
 10. WestŽab B    18   4 2 12  37:60  14
 11. Totenrum     18   0 4 14  24:101  4
Střelci: Šotola (Mitra C)-29, Přerovský (Antabus)-17, Drmola (Bastards)-15.


3.F brněnská třída - 18. a 19.kolo
Kamínky: 
Madrid B-Blue Flames B 3:7 (1:3), Venhuda 2, Linhart-Dilhof, Jurečka, Sedlinský 5, 
Žabinští Vlci C-All in 0:5 (0:3), Souš 2, Otruba L.2, Kantar, ŽK: Souš(AI), 
Blue Flames B-Žabinští Vlci C 4:3 (0:2), Jurečka, Sosnar M. 3-Schneeweiss, Řezáč 2, 
All in-Ethanol 5:3 (2:1), Souš 2, Otruba L., Kantar, Kubát-Pokorný, Nedbal 2,
Ethanol-Carpe Diem 3:4 (1:3), Langer, Švestka, Kupčí-Jeřábek 4, ŽK: Lužina(CD), 
Predators-Hlt club 4:6 (1:0), Pokorný J.2 a L., Stehlíček-Vašíček A., Bečica 3, Přibyl, Procházka, 
Hlt club-Donkeys 5:0 (kont.), Donkeys se nedostavili.

  1. Bl. Flames B  19  18 0  1  118:42   54
  2. All in        18  16 0  2   97:32   48
  3. Žabin.Vlci C  18  11 3  4   94:54   36
  4. Kohouti       18  10 1  7   77:57   31
  5. Hlt club      19  10 1  8   78:71   31
  6. Madrid B      18   9 1  8   51:51   28
  7. Carpe Diem    18   8 1  9   56:50   25
  8. Ethanol       18   6 1 11   57:64   19
  9. Predators     19   5 1 13   53:94   16
 10. Donkeys       18   3 1 14   43:114  10
Střelci: Lange ml.(Žab.Vlci) a Souš (All in)-28, Bečica (Hlt)-21.



Okresní přebor Vyškov - 36. a 37. kolo
Hvězdlice: 
Hvězdlice-Orli Vyškov 10:0 (5:0), Handlíř Petr 4, Bárta Zdeněk 3, Pospíchal Pavel 3, 
Kloboučky-Orli Vyškov 12:3 (7:1), Dluhoš David 4, Tichý Pavel 3, Štrublík Ladislav 2, Macháň Petr, Leško Marek, Koval Stanislav-Nezdařil Vladimír, Nedvěd Petr, Holler Jiří, 
Hvězdlice-Amor Vyškov 1:5 (1:3), Pospíchal Pavel-Ševčík Milan 4, Bartoš Marián, 
Kloboučky-Amor Vyškov 3:6 (2:2), Dluhoš David, Koval Stanislav, Sečka Tomáš-Fiala Robin 2, Bartoš Marián, Hromek Vojtěch, Ševčík Milan, Derka Jan. 
Tyršova Slavkov: 
JČ Marefy-JK Letiště-PF 2:3 (0:2), Havlíček Karel, Jeřábek Lukáš-Pospíšil Petr 2, Kulíšek Petr, 
Bučanda Slavkov-JK Letiště-PF 5:0 (3:0), Klučka Michal 2, Novák Petr 2, Jáchymiák Jaroslav, 
JČ Marefy-Lazor-Domus 7:10 (3:1), Maláč Jakub 4, Jeřábek Lukáš 2, Novák Petr-Dorko Jaroslav 6, Mikloška Jan 3, Rusňák Martin, 
Bučanda Slavkov-Lazor-Domus 5:8 (2:3), Klučka Michal 2, Kučera Robert, Paleček Jiří, Novák Petr-Lička Josef st. 3, Dorko Jaroslav 3, Rusňák Martin 2, 
Bučanda Slavkov-JČ Marefy 4:0 (2:0), Kučera Robert 2, Klučka Michal, Koutný Ondřej.

  1. S. Bučovice B  30  26 1  3  257:97   79
  2. Amor Vyškov B  34  24 3  7  233:103  75
  3. Orli Bučovice  30  24 1  5  190:85   73
  4. Lazor Domus B  31  24 0  7  219:146  72
  5. Pivovar Vy B   31  20 1 10  284:195  61
  6. Litr. Studnice 31  17 4 10  205:173  55
  7. Orli Vyškov    34  17 4 13  187:174  55
  8. TJ Mouřínov    29  17 3  9  171:131  54
  9. United Vyškov  31  16 2 13  150:125  50
 10. Kloboučky B    31  15 2 14  139:143  47
 11. Bučan. Slavkov 34  15 1 18  187:165  46
 12. Sapp.Manerov B 28  12 1 15  130:175  37
 13. Fifák Nouzka   28   9 2 17  125:158  29
 14. FC Krásensko   31   9 1 21  122:184  28
 15. Hvězdlice      31   7 0 24  100:209  21
 16. JK Letiště     31   6 2 23   97:233  20
 17. JČ Marefy      34   5 0 29  131:262  15
 18. Nafta Mouřínov 27   1 0 26   72:241   3
Střelci: Henek Aleš (Studnice)–90, Ševčík Milan (Amor)–83, Lazor Jaromír (Bučovice)-72. 



Okresní třída Brno-venkov - 17. a 28.kolo
Jamolice: 
United B-Syrovice 2:1 (1:1), Juřena Petr, Závodský Jiří-Cechmeister Roman
Arsenal-Syrovice 5:7 (1:4), Čermák David, Kremláček Michal 4-Cechmeister Roman 2, Hókl Jan 2, Buršík Jakub, Hlavoň Vít 2, ŽK: Čermák David-Cechmeister Roman, 
Arsenal-Bratčice 2:1 (1:0), Hošek Karel 2-Janek Pavel,
United B-Bratčice 4:4 (0:2), Knotek Libor, Schvarz Martin, Stach Filip, Juřena Petr-Pavliš Jaroslav, Vilášek Richard, Raus Michal, Janek Pavel, ŽK: Čížek Aleš, 
Oslavany: 
Remos-MSC 8:3 (4:1), Bureš František, Oulehla David 4, Křípal Roman, Křípal František, Novotný Martin-Novotný Lubomír, Zahradník Jan 2,
Kratochvilka-MSC 14:2 (8:0), Kadlec Jan, Kolář Pavel, Procházka Michal 2, Smutný Jakub 3, Franěk Lukáš, Koudelný Milan 3, Husák Tomáš 3-Hanák Lukáš 2, 
Remos-Kratochvilka 3:5 (2:2), Oulehla David 2, Křípal František-Kadlec Jan, Kolář Pavel 2, Koudelný Milan, Husák Tomáš, ŽK: Kolář Pavel, 
Nebovidy: 
Nebovidy-Moravany 9:6 (5:2), Kroupa Tomáš 6, Machát Jakub, Machálek Patrik 2-Javorský Jan 2, Kalvoda Michal 2, Straka Josef, Raška Milan,
Střelice-Moravany 3:3 (0:2), Machát Adam, Sláma Adam 2–Raška Milan, Ruschka Josef, Okleštěk Michal, ČK: Trnka Filip-Raška Milan, 
Střelice-Tetčice 2:5 (1:1), Machát Adam, Ferdus Jan-Štoss Roman, Malata David 2, Loucký Martin, Konečný Luděk,
Nebovidy-Tetčice 10:6 (3:3), Kroupa Tomáš, Machát Jakub 3, Rýzner Michal 4, Chmelík Karel 2-Malata David 3, Loucký Martin, Holomek Jaroslav, Konečný Luděk, ŽK: Holomek Jaroslav.
  1. Remos         18  15 1  2   96:44   46
  2. Bratčice      18  12 3  3   85:46   39
  3. Kratochvilka  18  12 0  6  103:83   36
  4. Arsenal       18  10 0  8   92:92   30
  5. Nebovidy      18  10 0  8   91:91   30
  6. Tetčice       18   9 2  7  116:83   29
  7. Syrovice      18   9 0  9   60:50   27
  8. United B      18   6 1 11   74:96   19
  9. Moravany      18   4 2 12   67:98   14
 10. Střelice      18    3 2 13   69:102  11
 11. MSC           18   3 1 14   43:111  10
Střelci: Loucký M.(Tetčice)-37, Buc M.(Bratčice)-34, Koudelný M.(Kratochvilka)-33.


Okresní přebor Blansko - 24. a 25.kolo 
K.E.R.-FC Sijétl 2:6 (0:3), Krempaský 2-Kostka 4, Flek R. a P., ŽK: Landa (KER), 
Carpe Diem Blansko-K.E.R. 17:3 (5:2), Šmerda 8, Dobiášek 5, Beneš M.3, Srnský-Skoupý, Krempaský, Skoták, ŽK: Barák (KER), 
FC Sijétl-OSK Blansko 3:4 (1:3), Srba, Flek P., Kostka-Švéda 3, Kratochvíl, 
Hipopótamos FC-Carpe Diem Blansko 1:4 (1:2), Aboulaiche –Šmerda 2, Srnský, Beneš M., ŽK: Kotlán (Carpe Diem), 
OSK Blansko-Sezbo Blansko 5:4 (2:3), Kratochvíl 2, Cupák O., Petržela, Švéda-Kříž 4, ČK: Šváb, ŽK: Kříž (oba Sezbo), 
Mafia Blansko-Hipopótamos FC 1:4 (0:2), Uherka-Přikryl, Křepela Z., Sležek, Aboulaiche, 
Sezbo Blansko-Staroblansko 5:5 (3:3), Kříž 4, Málek-Svoboda 2, Pírkovský, Rech, Stloukal, 
Staroblansko-Mafia Blansko 1:3 (1:0), Svoboda-Záruba, Magda, Černý.

 1. Carpe Diem     25  22 1  2  145:45   67
 2. OSK Blansko    25  18 1  6  126:64   55
 3. Sezbo Blansko  25  14 3  8  103:62   45
 4. K.E.R.         25   8 4 12   77:119  28
 5. Hipopótamos    25   8 3 14   58:86   27
 6. Staroblansko   25   8 2 15   75:92   26
 7. FC Sijétl      13   4 1  8   39:47   13
 8. Mafia Blansko  25   4 1 20   35:143  13
Střelci: Kříž (Sezbo)-49, Kratochvíl (OSK)-41, Langr (Carpe Diem)-39.



TURNAJE
STAROBRNO OPEN 2012 - O POHÁR ČERVENÉHO DRAKA.
Futsalový tým REAL STAROBRNO ve spolupráci s pivovarem Starobrno a.s. Mužstvem ČERVENÝ DRAK pořádá v sobotu 30.6.2012 na travnatém hřišti TJ Sokolu Chudčice již 11.jubilejní ročník turnaje v malé kopané STAROBRNO OPEN 2012 - O POHÁR ČERVENÉHO DRAKA. Občerstvení-udírna, grilované maso, pivo-limo atd. Zajištěny jsou velmi hodnotné ceny, sada dresů, míče, mnoho piva pro první 4 mužstva a další ceny od hlavního sponzora pivovaru Starobrno. Večer po turnaji zajištěna živá hudba, bohatá tombola. Startovné 1000 Kč zasílejte nejpozději do 27.6. poštovní poukázkou (název týmu+kontakt) na adresu: Robert Grym, Chudčice 123, 664 71 Veverská Bítýška nebo na účet 173265883/0600 (GE MoneyBank) s kontaktem a názvem mužstva. Informace na tel. 602751198 nebo e-mail: 
boban@c-mail.cz.