Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
13.04.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoPOKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE A ZAHAJUJÍ OBĚ 3.TŘÍDY
V pátek  12.dubna pokračuje 19.kolem 2.B třída na hřišti na Rybnické. V sobotu 13.dubna se odehraje 20. a 21.kolo 2.A třídy na Rybnické a jarní část zahajuje 11. a12.kolo 3.A třídy v Řečkovicích. V neděli 14.dubna pokračuje 19.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a 20.kolo 2.B třídy na hřišti na Rybnické a jarní část zahajuje 11. a12.kolo 3.B třídy v Řečkovicích..   Okresní přebor Brno město 19. kolo                                      ...
POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE A ZAHAJUJÍ OBĚ 3.TŘÍDY

Krátké zprávy aktuálně

07.04.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 12.4.: 2.B (Rybn. 18-21:00). Sobota 13.4.: 2.A (Rybn. 9-18:00), 3.A (Řečkovice 9-15:30). Neděle 14.4.: OP (Malom. 9-15), 1.B (Rybnická 18-20:30), 2.B (Rybn. 9-18), 3.B (Řečkovice 9-15:30).

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře - Hospůdka na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

30.11.2023 - Tým Jobsko Brno z 3.třídy hledá brankáře a případně i hráče do pole pro doplnění týmu. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 9.10.2023

Okresní přebor Brno město - 3.kolo
MALOMĚŘICE:
Gladiators - U Boba 3:6 (1:3), Úlehla, Švancara, Vašina J. - Široký Ma.4, Tvarůžek, Pernikář,
Helas C - AB Střelice 2:1 (1:1), Haluza, Březovský - Feist,
Hombres B - Stones 6:1 (2:0), Michajilik, Do, Žák, Bukovský, Zouhar, Žilka - Pernica,
Madrid - Starobrno 2:1 (1:0), Žemba 2 - Szász
Pískovna - Sokolnice 4:8 (0:6), Purket 2, Šoc 2 - Kratochvíl 4, Martynink 2, Jedlička, Haman, ČK: Vintr(Pís),
Poclain - SK Líšeň 1:6 (0:4), Nerud - Kubáň 2, Linger D., Josefi, Kusák, Procházka.
 1. Hombres B     3  3 0 0  15:6   9
 2. SK Líšeň      3  2 1 0  11:5   7
 3. U Boba        3  2 1 0  11:7   7
 4. Madrid        3  2 1 0   8:5   7
 5. Helas C       2  2 0 0   8:3   6
 6. Poclain       3  1 0 2  11:9   3
 7. Sokolnice     3  1 0 2  14:15  3
 8. Gladiators    3  1 0 2   7:12  3
 9. Stones        3  1 0 2   7:13  3
10. AB Střelice   3  0 1 2   5:7   1
11. Starobrno     2  0 0 2   3:5   0
12. Pískovna      3  0 0 3   7:20  0
STOP na 3 násl.utkání:  Vintr (Pískovna)-2ŽK=ČK+HNCH!
Střelci: Martynink (Sokolnice) a Široký Ma.(U Boba)-5.

1.A brněnská třída - 6.kolo
RYBNICKÁ:
Boys - Dynamo 2:4 (0:3), Kypr 2 - Ostrý 2, Jenerál, Patloka, ŽK: Gala J.(Boy), Zavřel(Dyn),
Popůvky - Boys 1:4 (1:3), Hulák - Gala Z.2, Čikl, Kypr, ŽK: Dvořáček De.(Pop),
Popůvky - Dynamo 2:8 (0:3), Pacholek, Dvořáček De. - Patloka 2, Ostrý 2, Janík 2, Jenerál 2, ŽK: Zavřel(Dyn),
STŽ - Poclain B 4:1 (3:1), Hrůza 2, Novotný, Šimeček J. - Rešovský, ŽK: Kazmin(Poc),
STŽ - Edesseg 2:4 (0:0), Balkovič, Šimeček Ro. - Haminger, Procházka, Mejzlík, Vejmělek,
S.B. - Poclain B 7:0 (4:0), Hoffmann 2, Bednář J. 2, Vojtech, Blatný, Šidlo,
S.B. - Edesseg 3:2 (2:2), Bednář J., Hoffmann, Šidlo - Procházka, Vejmělek, ŽK: Hoffmann(SB).
 1. Edesseg       6  5 0 1  23:7   15
 2. STŽ           6  4 0 2  27:15  12
 3. FFT B         4  4 0 0  17:8   12
 4. S. B.         6  4 0 2  30:22  12
 5. Boys          6  4 0 2  19:12  12
 6. Kometa        6  3 1 2  19:20  10
 7. Dynamo        6  3 0 3  21:24   9
 8. Bianco        4  2 0 2  10:8    6
 9. Antabus       4  1 2 1  16:15   5
10. OldBlackburn  4  1 1 2  17:14   4
11. Parmagianni   4  1 1 2  17:19   4
12. Blue Flames   4  1 1 2   6:13   4
13. O5MY          4  0 1 3   6:17   1
14. Poclain B     6  0 1 5   5:22   1
15. Popůvky       4  0 0 4   7:24   0
Střelci: Hoffmann (S.B.)-11, Bednář J.(S.B.)-10, Hrůza (STŽ)-9, Sedlák (FFT B)-7.

2.A brněnská třída - 6.kolo
RYBNICKÁ:
Kobas - Oltec 2:6 (1:2), Tulej, Kopřiva - Pitrun 3, Loub 2, Žák, ŽK: Šeda(Olt),
Kobas - AVM Metal 0:3 (0:2), Jeřábek, Kraus, Havlík, ŽK: Tulej(Kob),
Starobrno B - Oltec 4:6 (0:3), Vitáloš, Pešina, Bumba, Nguyen - Pitrun 2, Loub 2, Žák 2, ČK: Šeda(Olt), ŽK: Pešina(StB), Pitrun(Olt),
Starobrno B - AVM Metal 1:3 (0:2), Vitáloš - Rohovský 2, Kraus, ŽK: Anděl(StB), Maté(AVM),
SKN - Lamy 1:1 (1:0), Lištvan - Procházka,
kAPPLE - Lamy 2:1 (0:0), Kouřil, Učeň - Šponer,
SKN - kAPPLE 3:3 (2:2), Lištvan 2, Malý - Vyleťal, Kouřil, Türscherl, ČK: Vyleťal(kAP), ŽK: Malý, David(SKN).
 1. kAPPLE        8  4 3 1  36:23  15
 2. Soccer        4  4 0 0  28:7   12
 3. AVM Metal     6  4 0 2  21:9   12
 4. Oltec         6  4 0 2  26:26  12
 5. SKN           8  3 2 3  29:34  11
 6. Kobas         6  2 1 3  18:21   7
 7. Starobrno B   6  2 0 4  19:18   6
 8. Lamy          6  1 2 3  12:17   5
 9. Bafanc. 11    6  1 2 3  13:25   5
10. Poclain C     4  1 1 2  12:19   4
11. Restart       6  1 1 4  18:33   4
STOP na 2 násl.utkání:  Šeda (Oltec)-2ŽK=ČK+NCH!
STOP na 1 násl.utkání:  Vyleťal (kAPPLE)-ČK!
Střelci: Dohnal (kAPPLE)-14, Tulej (Kobas)-10, Pitrun (Oltec)-9.

2.B brněnská třída - 5. a 6.kolo
RYBNICKÁ:
St.Lískovec - Juventus 3:5 (1:2), Wagner, Kamenický, Žižlavský - Kratochvíl 2, Václavek, Špiřík, Kobelka,
St.Lískovec - Deportivo 5:3 (3:1), Žižlavský 2, Grünhut, Uhlíř, Wagner - Jaša, Špic, Hlaváč, ŽK: Wagner(StL), Jaša(Dep),
Litrpůl - Juventus 4:1 (2:1), Vymazal, Soukup V., Sedlák, Jedlička M. - Kobelka,
Litrpůl - Deportivo 6:1 (4:1), Sedláček M.3 a A., Soukup V.2 - Tóth, ŽK: Špic(Dep),
Orel Řečk.B - All in 5:1 (2:1), Matuška 2, Deschner, Jelínek, Zerrich - Otruba,
Orel Řečk.B - Wodowa C 3:0 (1:0), Dočkal 2, Zerrich, ŽK: Havlík A., Matuška(OŘB),
Stones B - All in 5:0 (1:0), Hrabčák 3, Pokorný 2,
Stones B - Wodowa C 4:3 (1:1), Hradílek, Pokorný, Pernica, Osolsobě - Bek 2, Sendler, ŽK: Hradílek(StB),
Attack - XXX 0:0 (0:0),  
Excalibur - XXX 3:5 (2:2), Svánovský, Berger Pe., Svoboda T. - Uherek 2, Zelený, Pruch, Novák,
Attack - Excalibur 9:1 (4:0), Luska 3, Králíček 2, Tureček, Minařík, Boháč, Tušla - Vítek
Eliška B - Slavoj 3:1 (2:1), Rudolecký 2, Hopjan - Karásek, ŽK: Ilko(Sla),
Eliška B - Escobar 0:3 (0:2), Pavelka 2, Čejka,
Kometa B - Slavoj 1:0 (0:0), Frolo,
Kometa B - Escobar 2:3 (1:1), Škerle, Tichý - Klement 2, Zapletal, ŽK: Juras(Ec).
 1. Stones B      6  6 0 0  31:11  18
 2. Escobar       6  5 0 1  20:11  15
 3. Kometa B      6  4 1 1  14:9   13
 4. Orel Řečk.B   6  4 0 2  21:10  12
 5. Deportivo     8  4 0 4  35:35  12
 6. Slavoj        6  3 0 3  22:16   9
 7. St.Lískovec   6  3 0 3  22:20   9
 8. Eliška B      6  3 0 3  17:19   9
 9. Litrpůl       6  2 1 3  13:14   7
10. XXX           6  2 1 3  18:22   7
11. Juventus      8  2 0 6  26:40   6
12. Attack        4  1 1 2  13:13   4
13. Wodowa C      2  0 0 2   3:7    0
14. All in        2  0 0 2   1:10   0
15. Excalibur     4  0 0 4   6:25   0
Střelci: Hlaváč (Deportivo)-16, Hrabčák (Stones B)-11, Kružík (Juventus)-9.

3.A brněnská třída - 6. a 7.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.C - Hlt club 4:6 (1:4), Jelínek 2, Úředníček, Lesenský K. - Bečica 3, Řezníček, Brůha, Machek,
Hlt club - Bosonohy 10:5 (5:2), František 4, Machek 3, Brůha 2, Bečica - Bezděk M.2, Kechajov, Kostka, Vojáček,
Orel Řečk.C - Orel Obřany 5:4 (3:2), Knopp 2, Velek N., Lesenský K., Jelínek - Pivko M.3, Minařík P.,
Bosonohy - Hády 0:7 (0:2), Dvořák 2, Rebro 2, Zadera 2, Girstl V., ČK: Mareček(Bos), ŽK: Zadera(Hád),
Orel Obřany - Sokol Střelice 5:6 (2:3), Minařík P.4, Bettinec - Soldán Mi.2 a Ma., Kábrt 2, Stejskal, ŽK: Musil, Smutný A.(Stř),
Hády - Mejdan 4:4 (1:2), Girstl T.2 a V., Rebro - Řeřucha D.4, ŽK: Rebro(Hád),
Sokol Střelice - Parodia 7:1 (3:0), Kábrt 2, Soldán Ma. a Mi., Smutný A. a F., Kokorský - Hájek,
Ethanol - Rychlé pípy 4:4 (2:1), Komár 2, Štourač 2 - Beníček A.2, Cupák, Horník,
ASK - Ethanol 3:1 (1:1), Ouředník 2, Lech - Horňáček.
 1. Hlt club      7  5 0 2  36:31  15
 2. Parodia       6  4 0 2  27:18  12
 3. Sok.Střelice  6  3 2 1  25:18  11
 4. Orel Řečk. C  6  3 1 2  30:23  10
 5. ASK           6  3 1 2  24:20  10
 6. Rychlé pípy   6  3 1 2  24:25  10
 7. Orel Obřany   6  3 0 3  33:20   9
 8. Hády          8  2 3 3  23:27   9
 9. Bosonohy      7  2 1 4  28:36   7
10. Mejdan        7  1 2 4  21:35   5
11. Ethanol       5  0 1 4   8:26   1
STOP na 1 násl.utkání:  Mareček (Bosonohy)-ČK!
Střelci: Minařík P.(Obřany)-15, Bečica (Hlt)-11, Kechajov (Bosonohy) a Hájek (Parodia)-9. 

3.B brněnská třída - 6. a 7.kolo
ŘEČKOVICE:
Orel Řečk.D - Bolest 4:1 (2:0), Lesenský 3, Velek N. - Mužík,
Bolest - Red Devils 2:4 (1:1), Muzikář D., Dubáň ml. - Košík 3, Fremml D., ŽK: Dubáň st.(Bol),
Orel Řečk.D - Fauna 4:3 (2:2), Jůzl, Lesenský P. a K., Dlabáček V. - Mareš, Knesl, Žáček, ŽK: Mareš(Fau),
Red Devils - Kampa 5:2 (2:1), Fremml M.2, Žilka A., Košík, Tesař - Schneider 2,
Fauna - Agora 0:6 (0:4), Patera 3, Kyuchokov 2, Hloušek P.,
Kampa - Jobsko 1:4 (0:2), Schneider - Ptáčník 2, Svoboda, Kocur, ŽK: Radošinský(Job),
Agora - Atlantis 2:3 (0:2), Patera, Póč - Smital 2, Chytil,
Atraps D - Marvan 2:2 (1:1), Lázok E., Kotlár - Havlíček Jak., Vrbský,
Medlánky - Atraps D 1:4 (0:0), Rožínský - Pollák 3, Zámek.
 1. Red Devils    7  5 1 1  32:25  16
 2. Jobsko        7  5 0 2  30:20  15
 3. Atlantis      6  4 0 2  23:14  12
 4. Orel Řečk. D  7  3 2 2  30:25  11
 5. Agora         7  3 1 3  31:20  10
 6. Atraps D      7  3 1 3  21:28  10
 7. Bolest        7  3 0 4  19:17   9
 8. Marvan        6  2 2 2  20:16   8
 9. Medlánky      6  2 1 3  12:21   7
10. Fauna         6  2 0 4  10:20   6
11. Kampa         8  0 2 6   8:30   2
Střelci: Košík (R.Devils)-12, Fremml D.(R.Devils) a Ptáčník (Jobsko) a Patera (Agora)-10.