FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 10.6.2012 - PŘELOŽENÁ 1.A TŘÍDA!!!
Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami.
FUTSAL 10.6.2012
1.A brněnská třída - 27. a 28.kolo
Kraví hora a Kneslova:
Odloženo kvůli dešti a nepřizpůsobivému povrchu na pátek 15.6. na Kr.hoře od 18:30 (3 zápasy: Atlantis-Obřany-Parmagianni-Kalábek D), na Kneslové od 17:00 (4 zápasy: Bystrc-Madrid-Slovan B-Pískovna B), na Rybnické od 17:00 (3 zápasy: Tornádo B-Panama B-Kickers-Comix) a v Komárově od 17:00 (4 zápasy: Celeano-Saňaři-Hustopeče-Tomson B).
1.B brněnská třída - 27. a 28.kolo
Rybnická:
Arsenal B-FC Vinohrady 3:3 (2:1), Kuldan, Krejčí 2-Blažek, Erben, Uhlíř,
Podolí-FC Vinohrady 7:1 (3:0), Vlach M.2 a R.3, Šafář M., Kepák-Bužek,
Arsenal B-FFT Vinohrady 3:2 (2:1), Mejtský, Krejčí, Hrazděra-Klusák, Šírek,
Podolí-FFT Vinohrady 2:7 (1:3), Vlach R., Šafář M.-Sedlák T.5, Pešek 2, ŽK: Vlach R., Rafaj(P),
Poclain-Saint Diana 0:3 (0:1), Mikulinec, Koch, Piler,
Žab.Vlci B-Saint Diana 4:1 (0:0), Bažant, Lange ml.2, Lang-Vlček,
Poclain-Atraps 2:6 (0:2), Kopřiva, Bílek-Vlček, Šarik 5,
Žab.Vlci B-Atraps 4:2 (3:1), Saxl 2, Stoklásek, Řezáč-Vlček, Macek.
Lužánky:
Flamengo-Stones 3:1 (1:0), Popek 2, Hejlek-Mrázek, ŽK: Doležal P.(St),
Gladiators B-Stones 5:1 (2:0), Hložánek 2, Pavlica, Bodický, Sochor-Pokorný, ŽK: Šebetovský(St),
Flamengo-R.I.P. 3:3 (1:0), Buriánek, Daněk, Pazio-Knotek, Lepka, Jimramovský,
Gladiators B-R.I.P. 8:1 (1:0), Pavlica 2, Koutný 2, Hložánek, Jakeš, Bodický, Sochor-Bartoš,
Celtic-Svážná 4:5 (3:3), Kašpar, Starý, Špaček, Krčma-Greiffenegg 2, Danis, Toman, Hrazdíra,
Celtic-Nasan B 4:6 (2:2), Kašpar 3, Krčma-Rampula 2, Jaša A.ml.2, Hoffmann, Kramoliš,
Across-Svážná 5:6 (3:2), Ševčík 3, Mitana, Prokeš-Antoš 2, Greiffenegg 2, Hrazdíra 2, ŽK: Toman(Sv),
Across-Nasan B 2:8 (1:5), Svoboda V., Prokeš-Rampula 4, Kocourek L.ml.3, Hoffmann.
1. Gladiators B 28 22 3 3 120:49 69
2. Flamengo 28 18 5 5 115:69 59
3. Arsenal B 28 16 3 9 128:76 51
4. Celtic 28 15 6 7 100:82 51
5. Žab.Vlci B 28 15 3 10 96:93 48
6. Atraps 28 15 2 11 94:80 47
7. Svážná 28 14 2 12 85:95 44
8. Nasan B 28 14 1 13 98:74 43
9. FFT Vinoh. 28 13 4 11 78:70 43
10. Podolí 28 13 3 12 72:71 42
11. R.I.P. 28 12 3 13 72:101 39
12. Stones 28 9 2 17 62:88 29
13. Saint Diana 28 8 2 18 70:103 26
14. Across 28 5 5 18 57:92 20
15. FC Vinoh. 28 5 4 19 57:107 19
16. Poclain 28 4 4 20 60:114 16
STOP do 4.7.2013: Krejčí Michal (R.I.P.)-převedený trest z VF Soběšice!
Střelci: Havelka (Flamengo)-37, Kašpar (Celtic)-34, Rampula (Nasan B)-32.
2.B brněnská třída - 27. a 28.kolo
Kamínky:
Hombres-San Marino 3:4 (0:1), Průša 2, Ryšavý-Doubravský, Kroupa, Maňásek, Plachký, ŽK: Křivý(SM),
Hombres-Stones B 1:3 (0:2), Průša-Hrabčák, Mrázek, Pokorný,
Greens-San Marino 3:4 (1:3), Hopjan, Smetana J.2-Doubravský 2, Kroupa, Křivý,
Greens-Stones B 2:2 (1:1), Hopjan 2-Burian, Sodomka,
König-Excalibur 4:3 (3:2), Kroupa, Roštinský 3-Berger Pe.2, Hammer, ŽK: Roštinský(Kn), Tomsa(E),
Ingostav-Excalibur 4:5 (4:2), Dvořák 2, Gdovec, Lorenc-Vilím, Berger Pe., Remeš, Hammer 2,
König-Flamengo B 6:4 (4:2), Máčal 3, Kroupa, Roštinský, Pecen-Krejčí 3, Brabec,
Ingostav-Flamengo B 4:3 (3:1), Gdovec, Kanuch, Lorenc 2-Pazio, Opletal, Janecký.
Lužánky:
Svážná B-Kobas 6:1 (2:1), Antoš 2, Danis, Řehůřek J., Herynek, Midrla-Liolias D.,
RLF-Kobas 2:2 (1:1), Kusák 2-Hnízdo, Liolias D.,
Svážná B-Kormidlo 6:2 (3:2), Antoš 2, Danis 3, Midrla-Odehnal ml., Buršík,
RLF-Kormidlo 1:3 (1:2), Kusák-Odehnal st.3, ŽK: Odehnal ml.(Kr),
Poclain B-Bianco 1:0 (0:0), Pudelka,
Poclain B-Albion 4:3 (2:0), Havel, Pudelka 3-Nevrtal, Horáček 2,
Adom-Bianco 2:7 (2:4), Jantač, Růžička-Podloucký J. a O., Šindelář, Jedlička, Holoubek 3,
Adom-Albion 3:10 (1:7), Majzlík, Růžička, Jantač-Nevrtal 3, Horáček 2, Danč 2, Křemenák A.3.
1. San Marino 28 24 1 3 170:51 73
2. Bianco 28 22 0 6 117:53 66
3. Stones B 28 19 5 4 112:60 62
4. Svážná B 28 19 3 6 149:90 60
5. Albion 28 15 2 11 141:111 47
6. Flamengo B 28 14 3 11 112:97 45
7. Poclain B 28 12 2 14 102:117 38
8. Hombres 28 11 3 14 99:113 36
9. RLF 28 10 5 13 115:97 35
10. Excalibur 28 11 1 16 90:104 34
11. Greens 28 9 5 14 93:121 32
12. Ingostav 28 8 5 15 98:130 29
13. Kormidlo 28 7 5 16 81:121 26
14. Adom 28 8 1 19 83:164 25
15. König 28 6 4 18 79:150 22
16. Kobas 28 5 3 20 67:129 18
STOP ve 2 násl.utkáních: Švábenský (Kormidlo)-2.ČK+nap.soupeře-zbytek!
Střelci: Kusák (RLF)-63, Nevrtal (Albion)-41, Růžička (Adom)-38.
2.C brněnská třída - 27. a 28.kolo
Řečkovice:
Onyx-West Žab 5:9 (2:4), Šašinka 3, Brenkus, Kůta-Hladík 2, Halbina, Šafář 2, Šlachta, Pozidis 3,
Onyx-Orel Řečk. B 3:5 (1:1), Šašinka, Brenkus 2-Vepřek, Jurčík, Dočkal 3,
Barum-West Žab 2:3 (1:1), Klíč Š., Knoflíček-Tomaszewský, Hezina P.2, ŽK: Šuhaj(Ba), Šafář(WŽ),
Barum-Orel Řečk. B 1:1 (0:0), Mader-Kotrbáček, ČK: Vepřek(OŘ), ŽK: Mader, Klíč L.(Ba), Dostál(OŘ),
BB Press B-Beermingham 6:1 (2:0), Kouřil, Caha 3, Lipovský, Vlk-Jelínek,
Olymp-Beermingham 2:1 (1:1), Pekárek, Tulis-Pospíšil, ŽK: Pekárek(O), Pospíšil(Bee),
BB Press B-Tropicana 2:1 (0:0), Kouřil 2-Čtvrtečka, ŽK: Špic(T),
Olymp-Tropicana 4:6 (1:3), Kunc L.2, Novotný, Tulis-Čtvrtečka, Jurnečka 3, Špic 2, ŽK: Pekárek(O), Čtvrtečka, Špic(T).
Srbská:
Adrenalin-Sokol Jehnice 0:2 (0:1), Granát 2, ŽK: Šolc F.(A), Král M.(SJ),
Besídka-Sokol Jehnice 2:7 (2:5), Johaník, Hanzlík-Granát 3, Král M.2, Axman, Valach,
Adrenalin-Dream snů 5:2 (1:1), Hrazdíra 2, Sukovatý 2, Severa-Němeček, Mrština T.,
Besídka-Dream snů 3:3 (2:1), Smejkal, Johaník 2-Vetchý, Petík, Vrubel, ŽK: Petík(DS),
Raz Náraz-Mitra B 1:6 (0:3), Lesenský-Buršík P.3 a D., Baďura, Nachtnebl,
Raz Náraz-Red Devils 1:6 (0:3), Koukal-Jelínek, Ducháček 2, Malíř, Kamenský 2, ŽK: Švrčina(RD),
Incident-Mitra B 1:1 (1:1), Železný-Rybníček, ŽK: Baďura(M),
Incident-Red Devils 5:1 (1:0), Dvořák, Kučera T., Izák, Skřivánek, Dobeš-Nejezchleba.
1. Sok.Jehnice 28 24 3 1 106:36 75
2. Mitra B 28 20 6 2 112:36 66
3. Incident 28 18 4 6 117:55 58
4. Adrenalin 28 15 2 11 98:87 47
5. West Žab 28 14 4 10 79:72 46
6. BB Press B 28 14 2 12 82:87 44
7. Orel Řečk.B 28 10 8 10 78:72 38
8. Barum 28 11 4 13 62:81 37
9. Onyx 28 10 5 13 100:93 35
10. Beermingham 28 10 5 13 88:94 35
11. Tropicana 28 10 3 15 95:96 33
12. Red Devils 28 10 3 15 94:101 33
13. Besídka 28 9 4 15 70:99 31
14. Olymp 28 7 5 16 75:126 26
15. Dream snů 28 8 2 18 68:122 26
16. Raz Náraz 28 4 0 24 62:129 12
STOP ve 2 násl.utkáních: Vepřek (Orel Řečk.B)-2ŽK=ČK+nesp.chování, Navrkal (Dream Snů)-vyhr.rozh.-zbytek!
STOP v 1 násl.utkáních: Mader (Barum)-4ŽK!
Střelci: Kunc L.(Olymp)-42, Jurnečka (Tropicana)-39, Machovský (Adrenalin)-37.
2.D brněnská třída - 27. a 28.kolo
Svážná:
XXX-ProBrno 2:5 (2:2), Vašut, Kraus-Dvořák M.3, Přibyl, Šlapanský,
Schalke-ProBrno 7:5 (3:2), Václavek, Suchý 3, Dosedla T., Körting 2-Dvořák M.2, Ovesný 3, ŽK: Körting(Sch), Chvátal(PB),
XXX-Béďa team 3:4 (2:3), Vašut, Wachsberger, Kraus-Hlaváč, Ondra L.2, Tvarůžek,
Schalke-Béďa team 3:8 (1:2), Václavek 2, Hofman P.-Hlaváč, Ventruba, Tvarůžek 5, Šmerda T.,
Holásky-Jezdci 2:7 (0:2), Lach L.2-Doležal, Paravan, Mánek 2, Kučera 3,
Holásky-Tornádo C 2:6 (1:1), Lach L., Šebela-Hofr, Markytán 4, Král,
Sokolnice-Jezdci 3:0 (1:0), Urban, Straka 2, ŽK: Přichystal, Beneš(So),
Sokolnice-Tornádo C 7:3 (4:2), Luskač 2, Sekanina, Beneš, Urban, Straka 2-Jecelín, Král, Beránek, ČK: Beneš(So), Markytán(T).
Komárov:
Sunday-Debakl 6:1 (3:1), Simandel R. a P., Malík 2, Michl 2-Meitner, ŽK: Baránek(D),
Surreal-Debakl 7:4 (2:2), Půža 2, Tlustý, Kosť 2, Obruča, Havelka-Macháček, Páleník, Mikoláško 2,
Sunday-Juve 4:8 (1:3), Simandel R., Malík 2, Michl-Žaluda, Rus 3, Školný, Hrušovský 3, ŽK: Malík, Michl(Sn),
Surreal-Juve 7:1 (1:0), Půža 2, Kosť 2, Tlustý, Křenek, Obruča-Rus, ŽK: Křenek(Sr), Žaluda(Ju),
FPO Blansko-Líšeň C 0:7 (0:1), Linger, Moudrý, Jahoda, Král, Rychnovský, Mach 2,
FPO Blansko-Starobrno 4:1 (2:0), Žák, Alexa, Šmerda, Florián-Pluháček,
Sekáči-Líšeň C 1:3 (0:0), Bavor-Linger, Duchovič 2,
Sekáči-Starobrno 7:3 (3:1), Dohnal 4, Bavor, Svoboda, Alexa-Pluháček 2, Chaloupka.
1. Líšeň C 28 24 2 2 135:39 74
2. Sokolnice 28 19 4 5 135:71 61
3. Tornádo C 28 16 6 6 110:72 54
4. Béďa team 28 17 1 10 123:65 52
5. Starobrno 28 15 4 9 112:92 49
6. Sunday 28 13 5 10 105:93 44
7. Jezdci 28 11 6 11 78:82 39
8. Debakl 28 9 9 10 87:93 36
9. Surreal 28 11 2 15 81:102 35
10. Holásky 28 10 3 15 74:97 33
11. XXX 28 10 2 16 67:106 32
12. FPO Blansko 28 9 4 15 99:118 31
13. Sekáči 28 10 1 17 118:145 31
14. ProBrno 28 7 4 17 111:153 25
15. Juve 28 7 3 18 80:146 24
16. Schalke 28 6 4 18 94:135 22
STOP ve 2 násl.utkáních: Kolář (Juve)-2ŽK=ČK+ur.rozh.-zbytek!
STOP v 1 násl.utkání: Beneš (Sokolnice)-2ŽK=ČK, Martykán (Tornádo C)-2ŽK=ČK, Jelínek (Debakl)-4ŽK, Chvátal (ProBrno)-4ŽK, Malík (Sunday)-4ŽK!
Střelci: Bavor (Sekáči)-56, Suchý (Schalke)-35, Sekanina (Sokolnice)-33.
3.A brněnská třída - 20.kolo
Rybnická:
Modřice-Brno City 0:6 (0:4), Effenberger 2, Zouhar 2, Kovář, Staněk,
Špilberk-Modřice 4:2 (1:1), Jaňura, Odrazil, Raáb 2-Pivoda 2, ŽK: Pilný(Mo),
Brno City-Saky Paky ODLOŽENO na sobotu 16.6. v 15:40,
Saky Paky-Bosonohy B ODLOŽENO na sobotu 16.6. v 16:30 (Rybnická),
Bosonohy B-St.Lískovec 5:0 (kont.),
Řečkovice B-AVM Metal 1:6 (1:1), Vašina J.-Beneš 3, Makel R., Stejskal, Václavek,
St.Lískovec-Řečkovice B 0:5 (kont.), St.Lískovec se nedostavil,
Storks-United 2:4 (0:3), Odrazil, Ochvat-Petrovský 2, Lipovský, Pagát,
Bolest-Storks 4:3 (2:1), Trávníček 3, Kohlíček-Kostka T.2, Bezděk.
Konečná tabulka
1. AVM Metal 20 16 0 4 105:38 48
2. Brno City 19 13 1 5 76:44 40
3. United 20 12 3 5 61:41 39
4. Špilberk 20 12 2 6 81:52 38
5. Bosonohy B 19 11 3 5 62:49 36
6. Bolest 20 10 3 7 43:45 33
7. Storks 20 7 1 12 63:94 22
8. Saky Paky 18 7 0 11 46:59 21
9. Řečkovice B 20 6 1 13 39:58 19
10. Modřice 20 3 2 15 28:61 11
11. St.Lískovec 20 3 0 17 51:114 9
STOP v 3 násl.utkáních: Kramář (BrnoCity)-2.ČK+nap.soupeře-zbytek!
Střelci: Beneš (AVM Metal)-30, Effenberger (BrnoCity)-24, Raáb (Špilberk)-21.
3.B brněnská třída - 18. a 19.kolo
Řečkovice:
R.I.P. B-Orel Řečkovice C 2:2 (1:1), Barvíř, Rágula-Kugler, Bořecký,
Nashville-Vema 4:1 (3:1), Čížek 2, Vaněk, Dvořák-Abdalah, ŽK: Dvořák, Štelcl(N),
Orel Řečkovice C-Nashville 3:2 (2:0), Kugler, Dočkal, Knecht-Vágner 2, ŽK: Bořecký(OŘ), Vágner, Čížek, Štelcl(N),
Vema-Parodia 3:0 (1:0), Roušavý 2, Řondik, ŽK: Osvald(P),
Parodia-Jehnice B 2:2 (0:1), Hájek, Halámek-Král M., Hadrava, ŽK: Cipar(P),
Jehnice B-Modřice B 3:1 (0:0), Večeřa, Král M., Pluháček-Strýček, ŽK: Pilný(M),
UFO Sika-Handball 3:1 (2:0), Dupal, Kročil, Viliš-Přikryl I., ŽK: Viliš(UFO), Janeček R., Přikryl M.(H),
Modřice B-UFO Sika 4:1 (2:0), Strýček, Pala Ma. a Mi.2-Viliš, ŽK: Viliš(UFO),
Handball-ASK 0:6 (0:1), Lenomar 2, Večeřa 2, Hradecký V., Čupr, ŽK: Del Favero, Přikryl I. a M.(H), Čupr, Ouředník(ASK).
1. Jehnice B 18 17 1 0 112:20 52
2. R.I.P. B 18 12 2 4 97:45 38
3. Vema 18 12 2 4 64:30 38
4. ASK 18 11 2 5 74:36 35
5. Orel Řečk.C 19 10 3 6 104:64 33
6. UFO Sika 19 8 3 8 60:47 27
7. Nashville 18 7 2 9 75:69 23
8. Modřice B 18 6 1 11 71:97 19
9. Parodia 18 4 4 10 47:76 16
10. Handball 18 2 1 15 41:105 7
11. S.O.S. 18 0 1 17 27:183 1
STOP v 2 násl.utkáních: Skarka (Nashville)-ČK+hr.urážky rozh.-zbytek!
STOP v 1 násl.utkání: Přikryl I.(Handball)-4ŽK, Čížek (Nashville)-4ŽK!
Střelci: Kugler (Orel Řečk.C)-33, Stokláska (Modřice B)-20, Král M.(Jehnice)-19.
3.C brněnská třída - 20.kolo
Srbská:
West Žab B-Bastards 0:8 (0:4), Drmola 3, Sedláček Jak. 3, Cerman, Adamec,
Mitra C-West Žab B 4:1 (2:0), Mach, Šotola 3-Halbina,
Bastards-Totenrum 11:2 (4:2), Drmola 2, Hušek 3, Sedláček Jak.3 a Jan 2, Adamec-Chroust 2,
Totenrum-Gepard 2:4 (0:2), Chroust 2-Bláha, Košler Ma.3,
Gepard-Eliška 1:2 (0:1), Kabát-Okleštěk, Kalina,
FFT Vinohrady B-Eldo 1:1 (1:0), Soudek-Buček P.,
Eliška-FFT Vinohrady B 1:7 (0:5), Urbánek J.-Soudek, Pokluda, Brtník, Malý J.4,
Zoner-Antabus 3:1 (0:1), Patloka, Man Ma.2-Fiala, ŽK: Sysel(A),
FC Vinohrady B-Zoner 4:3 (2:3), Blažek 2, Marcin, Volný-Knapek, Patloka 2.
Konečná tabulka
1. Eliška 20 15 1 4 58:40 46
2. FFT Vinoh. B 20 13 5 2 80:32 44
3. Eldo 20 11 2 7 56:34 35
4. Mitra C 20 11 2 7 73:59 35
5. Gepard 20 10 3 7 68:42 33
6. Bastards 20 10 0 10 87:83 30
7. Antabus 20 7 4 9 56:52 25
8. FC Vinoh. B 20 7 4 9 54:54 25
9. Zoner 20 7 3 10 51:65 24
10. WestŽab B 20 4 2 14 38:72 14
11. Totenrum 20 0 4 16 28:116 4
Střelci: Šotola (Mitra C)-36, Drmola (Bastards)-20, Přerovský (Antabus)-17.
3.D brněnská třída - 20.kolo
Komárov:
Kobas B-Edesseg 0:3 (0:0), Vaněk 2, Minster M.,
Dukla Noname-Kobas B 2:0 (2:0), Horák, Marek,
Edesseg-Musketeers 4:1 (3:1), Vaněk, Botorek, Beránek, Musil-Kňažík,
Musketeers-Frutti di Mare 1:3 (0:0), Hošák-Beránek, Blaha, Vozdecký,
Frutti di Mare-Atlantis B 4:0 (1:0), Priesnitz, Tachtatzis J., Blaha, Kouba,
Bagattino-Tembo 2:0 (0:0), Svoboda, Fouma, ŽK: Ramadani(Bg),
Atlantis B-Bagattino 2:2 (1:0), Veškrna, Smital-Butler, Fouma,
Židenice-Tropa 7:0 (5:0), Jurásek V.2 a D., Janko D.2, Jebáček, Čermák,
Luxury-Židenice 0:6 (0:2), Jurásek V.2 a Š., Janko D., Jebáček, Pail, ŽK: Pokorný(Lu).
Konečná tabulka
1. Židenice 20 14 4 2 72:29 46
2. Edesseg 20 14 1 5 59:35 43
3. Kobas B 20 13 2 5 80:32 41
4. Frutti Mare 20 12 2 6 55:38 38
5. Dukla Noname 20 11 1 8 81:51 34
6. Atlantis B 20 10 3 7 70:49 33
7. Luxury 20 6 3 11 39:62 21
8. Tembo 20 6 3 11 55:86 21
9. Tropa 20 6 2 12 41:66 20
10. Bagattino 20 4 3 13 41:79 15
11. Musketeers 20 1 2 17 20:86 5
Střelci: Horák (No name)-26, Jurásek V.(Židenice)-20, Sedlák (Kobas B)-16.
3.E brněnská třída - 20.kolo
Kr.hora:
Opelik-Černí andělé 1:2 (0:0), Lieskovský-Seehofner, Malachta ml.,
Orel Obřany B-Opelik 5:2 (0:1), Horáček 3, Jeřábek, Pivko M.-Fritz, Žák, ŽK: Lieskovský(OR),
Černí andělé-Restart 1:4 (0:1), Seehofner-Honek 2, Černík, Rajsigl, ŽK: Černík(R),
Restart-RST 2:8 (1:4), Alexa 2-Prokeš 3, Zemánek 4, Hovsepjan,
RST-Lamy 1:1 (1:1), Hovsepjan-Sklenář,
Anitals-Psychotip 0:6 (0:0), Sedlák 2, Havránek, Kolůch 2, Pacek,
Lamy-Anitals 1:1 (0:1), Hanák-Tříska, ŽK: Tříska(An),
Litrpůl-U Boba 5:0 (1:0), Vokřál 2, Sedlák 2, Studený,
Attack-Litrpůl 3:1 (2:0), Šebesta, Líška, Teplý-Sedlák.
Konečná tabulka
1. Obřany B 20 15 4 1 83:38 49
2. Attack 20 12 1 7 75:51 37
3. Psychotip 20 11 1 8 88:79 34
4. U Boba 20 10 2 8 95:79 32
5. Lamy 20 8 4 8 57:65 28
6. Restart 20 8 2 10 68:85 26
7. Litrpůl 20 7 3 10 56:63 24
8. Opelik 20 7 2 11 54:59 23
9. Anitals 20 6 5 9 46:51 23
10. Č.andělé 20 6 3 11 54:68 21
11. RST 20 5 3 12 45:83 18
STOP v 1 násl.utkání: Lieskovský (Opelik)-4ŽK!
Střelci: Minařík (Obřany B)-35, Sedlák (Psychotip)-29, Rajsigl (Restart)-23.
Okresní přebor Vyškov - 32. a 33.kolo
Mouřínov:
TJ Mouřínov–Hvězdlice 14:2 (7:1), Navrátil Marek 5, Jelínek Roman 4, Křivánek Radovan 2, Konečný Jiří 2, Sádlík Michal-Pospíchal Pavel, Bárta Ondřej,
Nafta Mouřínov–Hvězdlice 5:5 (2:1), Bárek Libor 2, Venera Jaromír, Byrtus Bronislav, Lánský Radim-Pospíchal Pavel 2, Handlíř Petr, Vítek Ladislav, Bárta Ondřej,
TJ Mouřínov-Kloboučky 7:4 (5:2), Sádlík Michal 2, Jelínek Roman 2, Křivánek Radovan, Vintr Dalibor, Navrátil Marek-Tichý Pavel, Ondráček Vlastimil, Štrublík Ladislav, Handlíř Michal,
Nafta Mouřínov-Kloboučky 0:7 (0:4), Tichý Pavel 2, Macháň Petr 2, Ondráček Vlastimil, Zbytek Libor, Štrublík Ladislav.
Studnice:
Litrpool Studnice-JK Letiště-PF 12:1 (4:0), Brunclík Jiří 3, Henek Aleš 3, Štaffa Lukáš 2, Ryšánek Ondřej 2, Kratochvil Martin, Štaffa Martin-Moučka Michal,
Krásensko-JK Letiště-PF 9:2 (5:1), Ševčík Karel 4, Pátek Jiří 2, Sedlák Ondřej, Zukal Petr, Koutný Jan-Moučka Michal, Ševčík Lukáš,
Litrpool Studnice-Lazor-Domus 7:6 (3:3), Henek Aleš 5, Pernica Jan, Jelínek František-Mikloška Jan 3, Lička Josef st. 2, Slovák František, Krásensko-Lazor-Domus 3:1 (1:1), Jelínek Milan 2, Surák Jaromír-Mikloška Jan,
Krásensko-Nafta Mouřínov 12:1 (3:1), Ševčík Karel 4, Zukal Petr 3, Vágner Pavel, Pásek Ludvík, Sedlák Ondřej, Pátek Jiří, Koutný Jan-Petřík Lukáš,
Litrpool Studnice-Nafta Mouřínov 10:1 (5:1), Ryšánek Ondřej 4, Henek Aleš 3, Štaffa Lukáš 3-Petřík Lukáš.
Bučovice:
Sokol Bučovice-Fifák Nouzka 10:2 (4:1), Chadima Jan 4, Dufek Ladislav 2, Nedoklanov Kiril, Drlík Martin, Šafařík Stanislav, Nový Miroslav-Hradil Radek, Kudlička Tomáš,
Orli Bučovice Fifák Nouzka 6:0 (2:0), Svoboda Michal 2, Svoboda Zdeněk 2, Spirit Michal 2,
Sokol Bučovice-Sapporo Manerov 3:7 (2:3), Dufek Ladislav, Šafařík Stanislav, Vrábel Patrik-Tobolík Radek 5, Hanák Pavel, Kučera Vlastimil,
Orli Bučovice-Sapporo Manerov 11:3 (6:2), Volec Lubomír 3, Volec Rudolf 2, Nový Ondřej 2, Svoboda Michal, Šrom Marek, Svoboda Zdeněk, Spirit Michal-Hanák Pavel, Tobolík Radek, Václavík Jiří.
1. Orli Bučovice 32 27 1 4 207:76 82
2. Sok.Bučovice B 32 27 1 4 270:106 82
3. Amor Vyškov B 34 24 3 7 233:103 75
4. Lazor Domus B 33 23 0 10 214:156 69
5. Litr.Studnice 34 20 4 10 234:181 64
6. Pivovar Vy B 31 20 1 10 284:195 61
7. TJ Mouřínov 31 19 3 9 192:137 60
8. Orli Vyškov 34 17 4 13 187:174 55
9. FC Kloboučky B 33 16 2 15 150:150 50
10. United Vyškov 31 16 2 13 150:125 50
11. Bučanda Slavkov 34 15 1 18 187:165 46
12. Sap. Manerov B 30 13 1 16 140:189 40
13. Krásensko 34 12 1 21 146:188 37
14. Fifák Nouzka 30 9 2 19 127:174 29
15. Hvězdlice 33 7 1 25 107:228 22
16. JK Letiště 33 6 2 25 100:254 20
17. JČ Marefy 34 5 0 29 131:262 15
18. Nafta Mouřínov 31 1 1 29 79:275 4
Střelci: Henek Aleš (Studnice)–101, Ševčík Milan (Amor)–83, Lazor Jaromír (Bučovice)-72.