Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
27.05.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 27.5.2024
1.FUTSAL liga - finále Interobal Plzeň - FK Chrudim 3:2 (0:1) Stav série 3:1. Plzeň je mistrem republiky 2024. 2.A brněnská třída - 26. a 27.kolo Kobas - Oltec 4:4 (2:1), Tulej, Padrta, Novotný, Teplý - Loub 2, Jakubec, Slaný, ŽK: Honek(Olt), Kobas - AVM Metal 6:5 (3:1), Novotný 3, Padrta 2, Tulej - Makel 2, Havlík 2, Maté, Starobrno B - Oltec 5:4 (1:2), Nguyen 2, Růžička, Máca, Pešina - Slaný 2, Loub, Honek, Starobrno B - AVM Metal 4:0 (3:0), Lukács, Máca, Pešina, Sekula, Restart - kAPPLE 2:7 (2:3), Fischer, Honek - Turscherl 3, Dohnal 2, Horný, Učeň, Restart - SKN 0:4 (0:0), Malý 2, ...
FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 27.5.2024

Krátké zprávy aktuálně

20.05.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 24.5.: 2.B (Rybn. 18-21). Sobota 25.5.: 2.A (Rybn. 9-18:00), 1.A (Rybn. 18-21), 3.A (Řečk. 10-17:30). Neděle 26.5.: 2.B (Rybn. 09-18), 1.B (Rybn. 18-19), 3.B (Řečk. 9-16:30).

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře - Hospůdka na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.4.2024

1.A brněnská třída - 21. a 22.kolo
Dynamo - Popůvky 3:3 (1:1), Ostrý, Jenerál, Lelek - Sýkora 2, Kudláček, ŽK: Klaudinger(Dyn), Fretzer T.(Pop),
Boys - Popůvky 2:6 (1:2), Gala Z., Kypr - Kudláček 3, Dvořák 2, Nekvapil, ŽK: Machata(Pop),
Dynamo - Boys 3:1 (1:1), Jenerál, Ostrý, Vodička - Gala Z., ŽK: Lelek(Dyn),
Bianco - Blue Flames 1:2 (0:1), Silva Luís Filipe - Pokorný J., Žůbor M., ŽK: Kozumplík(BF),
FFT B - Blue Flames 3:2 (1:1), Kaňa 2, Sedlák - Pokorný J., Smíšek,
Bianco - Parmagianni 1:4 (0:0), Hude - Sládek 2, Valášek, Onderka, ŽK: Cízler(Bia),
FFT B - Parmagianni 3:3 (1:2), Rozbořil, Čech, Kaňa - Zelenka, Sládek, Kamenov, ŽK: Rozbořil(FFT), Šafář, Hečko(Par),
Poclain B - S. B. 4:2 (2:0), Helleport 2, Salát, Šikula - Hoffmann, Bednář F., ŽK: Šikula(Poc), Hoffmann(SB),
Edesseg - S. B. 4:0 (1:0), Haminger 2, Nováček O. a K., ŽK: Blatný(SB),
Poclain B - STŽ 0:2 (0:1), Novotný 2,
Edesseg - STŽ  ODLOŽENO na 25.5. v 19:50 na Rybnické.
 1. Boys          22 14 2  6  91:53  44
 2. OldBlackburn  22 14 2  6 106:74  44
 3. Parmagianni   22 13 4  5  95:76  43
 4. STŽ           20 12 3  5  76:48  39
 5. Edesseg       19 11 1  7  71:40  34
 6. S. B.         21 11 1  9  80:76  34
 7. FFT B         20 10 3  7  73:68  33
 8. Antabus       22 10 3  9  88:84  33
 9. Dynamo        22  9 4  9  83:83  31
10. Kometa        22  8 2 12  57:70  26
11. Popůvky       22  7 2 13  59:90  23
12. Bianco        20  7 1 12  57:66  22
13. O5MY          20  6 4 10  46:65  22
14. Blue Flames   22  6 3 13  54:81  21
15. Poclain B     20  2 1 17  32:94   7
STOP na 2 násl.utkání:  Gala J. (Boys)-2ŽK=ČK+HNCH-ZBYTEK!
STOP na 1 násl.utkání:  Hečko a Šafář (Parmagianni)-oba 4ŽK, Křižák (Dynamo)-ČK+HNCH+nap.soupeře-ZBYTEK!
Střelci: Sládek (Parmagianni)-37, Svoboda (OldBlackburn)-34, Kypr (Boys)-33, Hoffmann (S.B.)-25.

1.B brněnská třída - 20. a 21.kolo
Kalábek B - Panama 3:5 (0:3), Lukšija 3 - Mach Z.2, Smital, Bělák, Barbuš,
Jehnice - Panama 5:4 (3:0), Jiříček 3, Král M.2 - Šamánek 3, Barbuš,
Tropicana - Nasan B 1:5 (0:3), Fendrich - Knoflíček 2, Čejka 2, Kovář,
Tropicana - Wodowa B 2:7 (2:3), Jurnečka, Klobouk - Čtvrtníček 2, Machát, Bek, Peml, Smejkal, Matula, ŽK: Diviš P.(Tro),
R.I.P. - Nasan B 1:11 (1:6), Barvíř - Knoflíček 4, Čejka 3, Hoffman 2, Svoboda, Janeček,
R.I.P. - Wodowa B 1:9 (1:2), Bartoš - Peml 3, Machát 2, Mészáros 2, Bek, Smejkal,
Žab.Vlci C - West Žab B 1:4 (0:2), Stoklásek - Špaček 2, Knoth, Blažek, ŽK: Popek(ŽVC), Ondra(WŽB),
Frutti di Mare - West Žab B 3:2 (2:2), Pospíšil 2, Beránek - Rus, Blažek,
Žab.Vlci C - Gooners 2:3 (1:2), Bažant, Stoklásek - Polášek 2, Maxa O., ŽK: Pauzr(Gon),
Frutti di Mare - Gooners 3:7 (0:1), Malý, Beránek, Bajgar - Radek 3, Polášek 2, Maxa O., Drašar. 
 1. Panama        22 17 3  2 106:42  54
 2. West Žab B    22 16 2  4 106:46  50
 3. Jehnice       20 14 2  4  88:34  44
 4. Nasan B       21 13 4  4 102:50  43
 5. Rosňa         20 12 3  5  93:57  39
 6. Wodowa B      21 11 5  5  84:41  38
 7. Žab.Vlci C    21 12 1  8  87:63  37
 8. Frutti Mare   21 10 3  8  63:69  33
 9. Orel Řečk.    20  8 4  8  72:49  28
10. Gooners       22  9 1 12  64:78  28
11. R.I.P.        22  6 1 15  53:113 19
12. Kalábek B     20  5 1 14  53:98  16
13. Tropicana     22  2 0 20  40:141  6
Střelci: Knoflíček (Nasan B)-28, Mach M. (Panama)-23, Jiříček (Jehnice)-21, Nachtnebl (Rosňa)-20.