Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2020 dotací ve výši 275 000 Kč).
29.10.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoPŘERUŠENÍ BRNĚNSKÝCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ POTRVÁ MINIMÁLNĚ DO 6.11.2020
Vážení futsalisté, celá společnost je ve velmi vážné situaci a sport včetně futsalu musí také řešit složité problémy. Na svém pondělním zasedání OksF Brno jsme rozhodli, že do konce nouzového stavu, tedy do 3.listopadu 2020 přerušíme naše venkovní soutěže. Napříč tragickým, nesystémovým a chaotickým rozhodnutím vlády jsme se rozhodli, že budeme solidární a loajální s našimi spoluobčany, kteří jsou také ochuzeni o svou zábavu a pohodlí. Cítíme sounáležitost ...
PŘERUŠENÍ BRNĚNSKÝCH FUTSALOVÝCH SOUTĚŽÍ POTRVÁ MINIMÁLNĚ DO 6.11.2020

Krátké zprávy aktuálně

11.10.2020 - KAM NA FUTSAL - Brněnské futsalové soutěže jsou na příští tři týdny přerušeny. Pokud vláda svoje rozhodnutí nezmění, tak budou všechny soutěže pokračovat o víkendu 7. a 8.11.2020!

05.10.2020 - KAM NA FUTSAL - Sobota 10.10.2020: OP (Maloměřice), 1.A (Rybn.), 2.A (Jundr.+Knesl.), 3.tř. (Řečk.). Neděle 11.10.2020: 1.B (Rybn.), 2.B (Řečk.+Jundr.), 2.C (Kamín.+Sváž.).

11.09.2020 - Tým Pablo Escobar (3.tř.) hledá sparing patnera na společné trénování. Termín je každý čtvrtek od 17:30 do 19:00 hřiště U hrocha (Jundrov). Kontakt: František Vavřík, 725 404 531 / vavrikf@seznam.cz

27.06.2020 - Tým Besídka (2. třída) hledá tým pro společné tréninky každou středu od 19:00 do 20:30 na hřišti ZŠ Novolíšeňská 10? Zájemci ať se ozvou na telefon: 608 775 162. Předem děkuji, Toman.

23.06.2020 - Kometa Brno (2.tř.) hledá pro novou sezónu stálého brankáře a 2-3 hráče na doplnění kádru. Kontakt-info: 608 311 173 nebo michal.dobrovolny@rohlik.cz

další krátké zprávy

FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 17.6.2012

Víkendové výsledky brněnských futsalových soutěží byly kompletně aktualizovány ve všech odkazech Výsledky a Tabulky, Střelci a Brankáři, Fair Play (karty) a STDK s pokutami.


FUTSAL 17.6.2012


1.A brněnská třída - 29. a 30.kolo
Rybnická:
Panama B-Tomson B 3:4 (1:1), Drábek Mich., Moučka P., Sádovský-Šimeček Ra.2, Kopřiva, Valík, ŽK: Moučka O., Šamánek(Pn), Valík, Kovář(Tm),
Tornádo B-Tomson B 1:4 (1:1), Zvara-Šimeček Ra. a Ro., Slezák, Silnický, ŽK: Šimeček Ro.(Tm),
Panama B-Hustopeče 6:5 (2:4), Janderka 2, Drábek Ma., Moučka P., Sádovský, Šamánek-Nečas 2, Brenkus, Doušek, Tomaštík,
Tornádo B-Hustopeče 7:2 (5:0), Jašek 2, Vodička 2, Dujka, Hanzelka, Hrdlička-Fekete, Nečas, ŽK: Hanzelka(Tr),
Obřany-Madrid 0:4 (0:2), Petroušek 2, Halfar, Ryšavý, ŽK: Šesták(O), Schramek(M),
Atlantis-Madrid 4:6 (3:2), Terzijski 2, Korček, Kopřivík-Petroušek 3, Halfar, Ihrihg, Schramek, ŽK: Ihrihg(M),
Obřany-Bystrc 4:1 (3:1), Šesták 2, Adamec, Maléř-Tronner,
Atlantis-Bystrc 6:3 (2:1), Kopřivík 2, Mrňa, Korček, Terzijski, Veškrna-Trumpeš 2, Tronner, ŽK: Veškrna(A), Hnátek(B).
Kneslova:
Comix-Saňaři 0:1 (0:0), Sekanina,
Kickers-Saňaři 6:3 (3:1), Dítě 3, Šmarda 2, Svatoš-Sekanina 3,
Comix-Celeano 0:5 (kont.), Comix nenastoupil k utkání,
Kickers-Celeano 5:3 (2:2), Svatoš 3, Dítě 2-Pátek 2, Paulas,
Slovan B-Kalábek D 2:7 (1:3), Čejka, Sládek-Kalina 2, Mittner, Němeček, Gottwald, Ociepa, Logara,
Pískovna B-Kalábek D 4:3 (2:1), Purket 2, Hřebíček, Kryštof-Němeček, Ociepa, Vorel,
Slovan B-Parmagianni 4:3 (1:3), Harásek, Polák, Mrázek, Sládek-Onderka, Pištěk, Šafář, ŽK: Daniel(Pr),
Pískovna B-Parmagianni 5:0 (2:0), Purket 2, Kubíček R.2, Kryštof.
Konečná tabulka:
  1. Pískovna B  30 23 3  4  182:83   72
  2. Saňaři      30 20 4  6  128:80   64
  3. Tomson B    30 19 4  7   87:47   61
  4. Parmagianni 30 15 4 11  111:94   49
  5. Celeano     30 13 6 11   93:88   45
  6. Kickers     30 14 2 14  111:101  44
  7. Slovan B    30 13 4 13   91:94   43
  8. Panama B    30 12 6 12  114:96   42
  9. Madrid      30 12 5 13  108:133  41
 10. Atlantis    30 12 4 14   85:96   40
 11. Hustopeče   30 12 3 15  114:133  39
 12. Kalábek D   30 11 5 14   95:99   38
 13. Tornádo B   30 11 2 17   96:97   35
 14. Bystrc      30  9 3 18   59:120  30
 15. Comix       30  7 4 19   94:157  25
 16. Obřany      30  7 1 22   72:122  22

Střelci: Purket (Pískovna B)-47, Janderka (Panama B)-35, Pištěk (Parmagianni)-34.



1.B brněnská třída - 29. a 30.kolo
Lužánky:
Flamengo-FFT Vinohrady 0:5 (0:2), Pešek 2, Pokluda 2, Sedlák T., ŽK: Dymanus, Popek(Fl),
Gladiators B-FFT Vinohrady 3:1 (1:0), Drápal, Koutný, Havelka-Šírek,
Flamengo-FC Vinohrady 10:1 (3:1), Popek, Pokorný 2, Havelka 4, Pazio 2, Buriánek-Kudrna, ŽK: Bužek(V),
Gladiators B-FC Vinohrady 7:2 (3:1), Hložánek, Drápal, Bodický, Koutný 2, Krutil, Sochor-Kudrna, Uhlíř, ŽK: Koutný(G),
Žab.Vlci B-Across 7:2 (5:0), Válek, Řezáč, Starý 2, Hansl 2, Šenk-Svoboda A., Ševčík, ŽK: Ševčík, Svoboda V.(Ac),
Poclain-Across 2:5 (0:1), Kopřiva, Šikula M.-Trenz 3, Svoboda B., Mitana, ŽK: Kopřiva, Šikula O.(P),
Žab.Vlci B-Celtic 4:2 (1:1), Řezáč 2, Hansl, Šenk-Bačinský, Břinka Jakub, ČK: Špaček(C), ŽK: Saxl(ŽV),
Poclain-Celtic 2:6 (2:6), Šikula O., Bílek-Kašpar 3, Starý 2, Lakůvka, ŽK: Šikula M.(P).
Rybnická:
R.I.P.-Arsenal B 3:10 (0:5), Toman 2, Knotek-Krejčí 4, Lejsek 2, Hlávka, Šenkýř, Malý, Kuldan,
R.I.P.-Podolí 1:4 (0:1), Bartoš-Vlach R.3, Klemm,
Stones-Arsenal B 3:7 (1:5), Mrázek 2, Burian-Lejsek 2, Hlávka, Krejčí, Mažár, Mejtský, Vašíček, ŽK: Doležal J a P., Syrový(St), Krejčí(Ar),
Stones-Podolí 6:3 (2:2), Mrázek 4, Pokorný, Syrový-Čáslavský, Klemm, Vlach R., ČK: Brychta(St), ŽK: Čáslavský(P),
Svážná-Atraps 2:5 (1:1), Greiffenegg, Čech-Jakšík 2, Holánek, Jagoš, Šarik,
Nasan B-Atraps 5:0 (2:0), Kocourek L.ml.2, Kramoliš, Hoffmann, Rampula,
Svážná-Saint Diana 4:6 (3:3), Čech 4-Matoušek 3, Mikulinec, Koch, Piler,
Nasan B-Saint Diana 3:0 (1:0), Kocourek L.ml.2, Rampula.
Konečná tabulka:
  1. Gladiators B 30 24 3  3  130:52   75
  2. Flamengo     30 19 5  6  125:75   62
  3. Arsenal B    30 18 3  9  145:82   57
  4. Celtic       30 16 6  8  108:88   54
  5. Žab.Vlci B   30 17 3 10  107:97   54
  6. Atraps       30 16 2 12   99:87   50
  7. Nasan B      30 16 1 13  106:74   49
  8. FFT Vinohr.  30 14 4 12   84:73   46
  9. Podolí       30 14 3 13   79:78   45
 10. Svážná       30 14 2 14   91:106  44
 11. R.I.P.       30 12 3 15   76:115  39
 12. Stones       30 10 2 18   71:98   32
 13. Saint Diana  30  9 2 19   76:110  29
 14. Across       30  6 5 19   64:101  23
 15. FC Vinohr.   30  5 4 21   60:124  19
 16. Poclain      30  4 4 22   64:125  16

STOP do 4.7.2013: Krejčí Michal (R.I.P.)-převedený trest z VF Soběšice!
STOP ve 4 násl.utkáních: Brychta (Stones)-ČK+hr.urážka rozh.!
Střelci: Havelka (Flamengo)-41, Kašpar (Celtic)-37, Rampula (Nasan B) a Vlach R.(Podolí)-34.



2.A brněnská třída - 29. a 30.kolo
Komárov:
Experiment-Měnín 6:3 (3:2), Žúbor M.4 a J.2-Odrážka, Vognárek, Kantor,
Deportivo-Měnín 4:4 (2:1), Tóth 2, Růžička, Osička-Tomek, Aujeský, Chudáček, Kantor,
Experiment-Torcida 5:5 (2:1), Žúbor M.5-Novotný 2, Rohánek 2, Pospíšil,
Deportivo-Torcida 5:0 (kont.), Torcida se nedostavila,
Agora-Apollo 0:5 (kont.), Agora se nedostavila,
Gascar-Apollo 5:5 (2:4), Maňák J. a P.2, Krůtil 2-Sýkora J.2 a P., Lošťák J. a M..
Srbská:
Chl.pozůstalí-Napoleon 0:3 (0:2), Žáček Pa.2, Hofírek R., ŽK: Kadlčák ml.(ChP), Hofírek R.(N),
Saňaři B-Napoleon 3:4 (1:2), Sedláček 3-Žáček Pa.2 a Pe., Hofírek F., ŽK: Kopeček(S), Hofírek R.(N),
Chl.pozůstalí-Technika B 3:3 (3:2), Švácha st., Kadlčák ml.2-Satoria 3, ČK: Barták(ChP), ŽK: Barták(ChP),
Saňaři B-Technika B 8:3 (5:2), Haman, Hajdin 2, Sedláček 2, Flajzar 3-Jánoš, Machálek 2, ŽK: Chrápavý(Te),
Q.P.Chrlice-Wodowa 2:5 (2:3), Lakomý, Odehnal-Chlubný Ji., Kříž Ma. 2, Skovajsa, Kříž Mi.,
Řečkovice-Wodowa 0:1 (0:0), Chlubný Ji., ŽK: Kameník(Ř),
Q.P.Chrlice-Jiříkovice 4:5 (1:4), Lakomý, Odehnal 2, Ryvola-Spružina K. a J.2, Suchna 2, ŽK: Lakomý(QPCh),
Řečkovice-Jiříkovice 4:7 (3:5), Borýsek, Jonáš, Vašina J., Pavlica-Spružina K.2 a J.3, Suchna 2.
Konečná tabulka:
  1. Torcida       30 20 7  3  145:85   67
  2. Jiříkovice    30 20 5  5  120:77   65
  3. Wodowa        30 21 2  7  132:63   65
  4. Napoleon      30 19 4  7  118:55   61
  5. Chlup.pozůst. 30 16 4 10  113:89   52
  6. Gascar        30 15 6  9  125:97   51
  7. Experiment    30 14 2 14  106:108  44
  8. Technika B    30 12 6 12   69:74   42
  9. Apollo        30 11 7 12   94:101  40
 10. Deportivo     30 13 1 16   84:99   40
 11. Agora         30 12 3 15  104:100  39
 12. Q.P.Chrlice   30 11 5 14   78:90   38
 13. Řečkovice     30 10 2 18   82:105  32
 14. Saňaři B      30 10 1 19  102:114  31
 15. Měnín         30  7 3 20   71:136  24

STOP ve 4 násl.utkáních: Barták (Chl.pozůstalí)-ČK+urážka soupeře!
Střelci: Spružina K.(Jiříkovice)-47, Žúbor M.(Experiment)-40, Novotný (Torcida)-34.



2.B brněnská třída - 29. a 30.kolo
Kamínky:
Greens-Adom 1:4 (1:2), Hopjan-Jantač, Růžička 3,
Hombres-Adom 4:2 (2:1), Parma, Průša, Do 2-Jantač, Růžička,
Greens-Poclain B 3:3 (3:1), Hopjan, Konečný 2-Straško, Pudelka 2,
Hombres-Poclain B 4:1 (1:1), Průša, Ryšavý, Do, Prudil-Pudelka, ŽK: Šikula O.(P),
RLF-Flamengo B 6:1 (4:1), Kusák 4, Hanák, Liška-Pazio, ŽK: Hanák(RLF),
Svážná B-Flamengo B 7:5 (2:3), Hrazdíra, Danis 2, Čech, Antoš, Midrla, Řehůřek P.-Filippi 2, Hradil 2, Grmela,
RLF-Excalibur 6:1 (2:1), Kusák 2, Liška 2, Peňáz, Hanák-Remeš, ŽK: Kabeláč, Bohumel(RLF), Tomsa(E), Svážná B-Excalibur 6:2 (3:0), Danis 3, Čech, Midrla 2-Remeš 2.
Svážná:
Kobas-Ingostav 8:2 (3:2), Koutný, Hort 3, Hnízdo 3, Šmarda-Neoral 2,
Kobas-König 5:4 (3:2), Hanák, Šmarda 2, Koutný 2-Kroupa, Kolář, Šeregely, Kožený,
Kormidlo-Ingostav 17:1 (5:0), Kalvoda 4, Buršík 3, Odehnal st.3 a ml., Balák 3, Ondráček 3-Svoboda, Kormidlo-König 7:1 (4:1), Cesar M.2 a L.3, Buršík 2-Máčal,
Bianco-Stones B 4:2 (2:1), Šindelář, Podloucký O., Mazůrek, Silva Luís-Sienty, Syrový, ŽK: Syrový, Doležal P.(St),
Albion-Stones B 5:4 (2:3), Nevrtal 2, Durďák 2, Pešek-Kracík 3, Sienty,
Bianco-San Marino 2:2 (2:1), Šindelář, Šána-Burian, Wienfurter, ČK: Mašek Ja.(SM), ŽK: Podloucký J., Trenz(B), Plachký(SM),
Albion San Marino 2:3 (2:0), Nevrtal, Pešek-Špicl, Mašek M., Wienfurter.
Konečná tabulka:
  1. San Marino  30 25 2  3  175:55   77
  2. Bianco      30 23 1  6  123:57   70
  3. Svážná B    30 21 3  6  162:97   66
  4. Stones B    30 19 5  6  118:69   62
  5. Albion      30 16 2 12  148:118  50
  6. Flamengo B  30 14 3 13  118:110  45
  7. Hombres     30 13 3 14  107:116  42
  8. RLF         30 12 5 13  127:99   41
  9. Poclain B   30 12 3 15  106:124  39
 10. Excalibur   30 11 1 18   93:116  34
 11. Greens      30  9 6 15   97:128  33
 12. Kormidlo    30  9 5 16  105:123  32
 13. Ingostav    30  8 5 17  101:155  29
 14. Adom        30  9 1 20   89:169  28
 15. Kobas       30  7 3 20   80:135  24
 16. König       30  6 4 20   84:162  22

Střelci: Kusák (RLF)-69, Nevrtal (Albion)-44, Růžička (Adom)-42.



2.C brněnská třída - 29. a 30.kolo
Jehnice:
Barum-Incident 2:4 (0:3), Knoflíček, Šuhaj-Dvořák 2, Knotek, Vitek J.,
Onyx-Incident 2:5 (1:3), Čempel, Gorčík-Dvořák 2, Bártek, Cupák, Vitek J., ŽK: Brenkus, Pekárek(O), Cupák(I),
Barum-Raz Náraz 3:2 (1:1), Čuhel, Mader, Šuhaj-Lesenský 2,
Onyx-Raz Náraz 6:3 (4:0), Pospíšil 3, Brenkus, Gorčík, Kůta-Lesenský 3,
Besídka-Tropicana 0:5 (0:0), Špic 2, Čtvrtečka, Jurnečka, Říha, ČK: Knoblich(Bs), ŽK: Říha(T),
Adrenalin-Tropicana 3:5 (1:3), Sukovatý 2, Severa-Čtvrtečka 2, Jurnečka 2, Oprchal,
Besídka-Beermingham 2:5 (1:1), Johaník 2-Sehnal 3, Jelínek, Srb,
Adrenalin-Beermingham 4:6 (1:2), Prorok 2, Feigler, Hrazdíra-Drugo 2, Sehnal 2, Havelka, Perný.
Srbská:
Dream snů-Olymp 1:5 (1:2), Petík-Kunc L.4, Pekárek, ŽK: Mrština V.(DS), Vaculík(O),
Sokol Jehnice-Olymp 3:1 (2:1), Král T., Valach, Šmerda-Kunc L.,
Dream snů-BB Press B 2:6 (0:2), Petík 2-Novák, Kouřil, Lipovský, Lech 2, Caha,
Sokol Jehnice-BB Press B 4:3 (3:1), Jiříček, Šmerda, Pluháček, Hadrava-Caha 3,
Mitra B-Orel Řečk. B 7:2 (7:1), Šotola 5, Motyčka 2-Kotrbáček, Kreml,
Red Devils-Orel Řečk. B 3:5 (1:3), Žilka, Kamenský, Ducháček-Hruška, Dostál, Dočkal, Jůzl 2,
Mitra B-West Žab 9:1 (4:0), Šotola 6, Skirka 2, Motyčka-Hrouzek,
Red Devils-West Žab 5:2 (2:2), Smolík 2, Fremml D. a M., Ducháček-Pařízek, Hrouzek.
Konečná tabulka:
  1. Sok.Jehnice  30 26 3  1  113:40   81
  2. Mitra B      30 22 6  2  128:37   72
  3. Incident     30 20 4  6  124:59   64
  4. Adrenalin    30 15 2 13  105:98   47
  5. BB Press B   30 15 2 13   91:93   47
  6. West Žab     30 14 4 12   82:86   46
  7. Orel Řečk.B  30 11 8 11   85:82   41
  8. Beermingham  30 12 5 13   99:100  41
  9. Barum        30 12 4 14   67:87   40
 10. Tropicana    30 12 3 15  105:99   39
 11. Onyx         30 11 5 14  108:101  38
 12. Red Devils   30 11 3 16  102:108  36
 13. Besídka      30  9 4 17   72:109  31
 14. Olymp        30  8 5 17   81:130  29
 15. Dream snů    30  8 2 20   71:133  26
 16. Raz Náraz    30  4 0 26   67:138  12

Střelci: Kunc L.(Olymp)-47, Šotola (Mitra B)-46, Jurnečka (Tropicana)-42.



2.D brněnská třída - 29. a 30.kolo
Svážná:
Sunday-Béďa team 2:6 (0:4), Pavlíček 2-Hlaváč, Ondra 2, Tvarůžek 2, Filip, ŽK: Simandel R.(Sn), Tvarůžek(BT),
Surreal-Béďa team 2:3 (0:2), Kosť, Havelka-Hlaváč, Ondra L., Musil, ČK: Fišer(Sr), ŽK: Křenek, Půža(Sr), Šmerda T.(BT),
Sunday-ProBrno 7:2 (3:2), Simandel R., Hrnčíř 3, Javora, Pavlíček 2-Šlapanský 2,
Surreal-ProBrno 18:2 (7:2), Půža 5, Kosť 2, Tlustý 5, Křenek 6-Šlapanský, Chvátal,
Sokolnice-Sekáči 6:8 (2:6), Přichystal 3, Sekanina, Straka, Hotový-Póč 2, Alexa, Hlaváč, Bavor 4,
Holásky-Sekáči 4:2 (1:1), Plšek 2, Růžička 2-Hlaváč, Bavor,
Sokolnice-FPO Blansko 6:5 (2:3), Přichystal 2, Sekanina 2, Straka 2-Žák, Dobiášek, Beneš M., Matuška 2, ŽK: Bil(So),
Holásky-FPO Blansko 4:3 (3:2), Lach L.3, Pejchal-Beneš M.2, Suchý, ŽK: Lach L., Plšek(H).
Komárov:
Juve-XXX 1:8 (0:5), Hrušovský-Sidoryk 3, Kraus 2, Paseka 2, Purkrábek, ŽK: Purkrábek(X),
Juve-Schalke 3:13 (3:7), Rus 3-Suchý 4, Václavek 3, Hofman M.2, Červený 2, Dosedla T., Sládek,
Debakl-XXX 1:0 (0:0), Jelínek, ŽK: Sidoryk(X),
Debakl-Schalke 4:1 (3:1), Jelínek 2, Baránek, Páleník-Suchý, ŽK: Hanák(D),
Líšeň C-Jezdci 2:5 (1:3), Linger 2-Doležal 2, Kučera, Mánek, Paravan, ŽK: Mach, Procházka T.(L), Doležal(Je),
Starobrno-Jezdci 0:4 (0:2), Doležal, Kolář, Rudolecký T., Paravan,
Líšeň C-Tornádo C 1:5 (0:2), Pouchlý-Vodička 2, Král 2, Bína,
Starobrno-Tornádo C 0:6 (0:4), Vodička 3, Bína, Jecelín, Král, ŽK: Bumba(St).
Konečná tabulka:
  1. Líšeň C     30 24 2  4  138:49   74
  2. Sokolnice   30 20 4  6  147:84   64
  3. Tornádo C   30 18 6  6  121:73   60
  4. Béďa team   30 19 1 10  132:69   58
  5. Starobrno   30 15 4 11  112:102  49
  6. Sunday      30 14 5 11  114:101  47
  7. Jezdci      30 13 6 11   87:84   45
  8. Debakl      30 11 9 10   92:94   42
  9. Holásky     30 12 3 15   82:102  39
 10. Surreal     30 12 2 16  101:107  38
 11. XXX         30 11 2 17   75:108  35
 12. Sekáči      30 11 1 18  128:155  34
 13. FPO Blansko 30  9 4 17  107:128  31
 14. Schalke     30  7 4 19  108:142  25
 15. ProBrno     30  7 4 19  115:178  25
 16. Juve        30  7 3 20   84:167  24

Střelci: Bavor (Sekáči)-61, Suchý (Schalke)-40, Sekanina (Sokolnice)-36.



3.B brněnská třída - 20.kolo
Řečkovice:
Vema-R.I.P. B 0:8 (0:3), Lepka, Barvíř 2, Rágula 2, Skácel, Rašovský, Suchý,
Orel Řečkovice C-Vema 7:2 (4:1), Kugler 2, Dočkal, Knecht, Žilka, Jurčík 2-Roušavý, Repík,
R.I.P. B-Jehnice B 4:0 (2:0), Jimramovský 2, Bartoš, Suchý,
Jehnice B-Nashville 3:2 (3:2), Květoň 2, Šmerda-Vaněk, Vágner,
Nashville-ASK 3:5 (3:2), Čížek, Vágner 2-Hradecký V., Večeřa, Hrabovský 3, ŽK: Čížek(N), Ouředník(ASK),
Parodia-UFO Sika 0:6 (0:3), Dupal 3, Vykydal 3, ŽK: Leger, Osvald, Klaška(P), Vykydal, Viliš(UFO),
ASK-Parodia 5:4 (3:1), Hrabovský 2, Lenomar 2, Čupr-Gillár, Leger, Hájek, Voříšek,
S.O.S.-Modřice B 3:7 (2:3), Balog 3-Filípek, Pala Ma., Kozlíček, Laco, Spilka 3, ŽK: Mikšovský(M),
Handball-S.O.S. 4:0 (2:0), Sedláček, Přikryl M., Gerneš, Karas,
Modřice B-Handball 7:1 (4:0), Stokláska 5, Chalabala, Sedlák-Karas, ŽK: Zelinger(H).
Konečná tabulka:
  1. Jehnice B   20 18 1  1  115:26   55
  2. R.I.P. B    20 14 2  4  109:45   44
  3. ASK         20 13 2  5   84:42   41
  4. Vema        20 12 2  6   66:45   38
  5. Orel Řečk.C 20 11 3  6  111:66   36
  6. UFO Sika    20  9 3  8   66:47   30
  7. Modřice B   20  8 1 11   85:101  25
  8. Nashville   20  7 2 11   80:77   23
  9. Parodia     20  4 4 12   51:87   16
 10. Handball    20  3 1 16   45:112  10
 11. S.O.S.      20  0 1 19   30:194   1
Střelci: Kugler (Orel Řečk.C)-35, Stokláska (Modřice B)-25, Hrabovský (ASK)-23.



3.F brněnská třída - 18. a 19.kolo
Kamínky:
All in-Madrid B 8:1 (4:1), Otruba L. 3, Pospíšil 3, Kantar, Souš-Šrom, ŽK: Šulák J.(M),
Blue Flames B-All in 6:0 (3:0), Vrána 3, Dilhof, Sedlinský, Šlapák,
Madrid B-Carpe Diem 2:10 (1:5), Ihring 2-Jeřábek 4, Koláček 2, Lužina 2, Balhárek, Dočkal,
Carpe Diem-Žabinští Vlci C 2:5 (0:1), Jeřábek, Stejskal-Klečka 2, Bažant, Lang, Saxl, ŽK: Lužina(CD),
Žabinští Vlci C-Donkeys 10:4 (4:1), Bažant 3, Klečka 2, Saxl 2, Letzel, Lang, Schneeweiss-Šamánek 4, ŽK: Řezník(D),
Ethanol-Predators 2:7 (0:2), Košík M., Pokorný-Pokorný J.5, Kabeláč, Stehlíček,
Donkeys-Ethanol 6:3 (4:1), Dongjoni 2, Šamánek 2, Khatskevich, Mesároš-Košík M.2, Pokorný,
Hlt club-Kohouti 2:7 (0:2), Bečica 2-Bačík 4, Pejchal, Pijáček, Piler.
Konečná tabulka:
  1. Bl.Flames B  20 19 0  1  124:42   57
  2. All in       20 17 0  3  105:39   51
  3. Žab.Vlci C   20 13 3  4  109:60   42
  4. Kohouti      20 12 1  7   89:59   37
  5. Hlt club     20 10 1  9   80:78   31
  6. Carpe Diem   20  9 1 10   68:57   28
  7. Madrid B     20  9 1 10   54:69   28
  8. Ethanol      20  6 1 13   62:77   19
  9. Predators    20  6 1 13   60:96   19
 10. Donkeys      20  4 1 15   53:127  13
Střelci: Souš (All in)-29, Lange ml.(Žab.Vlci)-28, Bečica (Hlt)-23.



Okresní přebor Vyškov - 33. a 34.kolo
Lípová Vyškov:
Pivovar Vyškov-Sokol Bučovice 23:10 (12:4), Čtvrtníček Josef 7, Gregor Petr 4, Kolečkář Jaroslav 4, Pánek Jan 3, Zapletal Petr 3, Grim Jaromír, Šoupal Martin-Lazor Jaromír 5, Dufek Ladislav 2, Nevole Petr 2, Nový Miroslav,
United Vyškov-Sokol Bučovice 4:8 (3:3), Gryc David 2, Kozák Patrik, Pytela Pavel-Lazor Jaromír 4, Dufek Ladislav, Nevole Petr, Šafařík Stanislav, Chadima Jan,
Pivovar Vyškov-Orli Bučovice 12:11 (6:4), Čtvrtníček Josef 5, Zapletal Petr 4, Grim Jaromír 3-Volec Rudolf 5, Lazor Zdeněk 3, Volec Lubomír 2, Šrom Marek,
United Vyškov-Orli Bučovice 2:5 (0:2), Pytela Jan, Pytela Pavel-Lazor Zdeněk 2, Volec Lubomír, Šrom Marek, Nový Ondřej.
Mouřínov:
Nafta Mouřínov-Fifák Nouzka 0:7 (0:2), Donneberger Jan 2, Doležel Martin 2, Kudlička Kamil, Hradil Radek, Toman Ondřej,
TJ Mouřínov-Fifák Nouzka 5:9 (2:7), Navrátil Marek 4, Konečný Jiří-Donneberger Jan 3, Kudlička Kamil 2, Toman Ondřej 2, Hradil Radek, Kudlička Tomáš,
Nafta Mouřínov-Sapporo Manerov 3:12 (1:6), Pernica Michal, Petřík Lukáš, Švec Radek-Hanák Pavel 3, Indrák Vítězslav 2, Poledník Jiří 2, Václavík Jiří 2, Lukeštík Pavel, Tobolík Radek, Kučera Vlastimil,
TJ Mouřínov-Sapporo Manerov 8:4 (3:2), Navrátil Marek 2, Sádlík Michal 2, Jelínek Roman 2, Navrátil Rostislav, Křivánek Radovan-Tobolík Radek 4,
Nafta Mouřínov-TJ Mouřínov 3:7 (2:4), Pernica Michal, Lánský Radim, Švec Radek-Navrátil Marek 2, Jelínek Roman 2, Konečný Jiří, Vintr Dalibor, Sádlík Michal.
Hvězdlice:
Hvězdlice-Kloboučky 3:7 (1:4), Korkován David 2, Vítek Ladislav-Koval Stanislav 2, Štrublík Ladislav 2, Tichý Pavel, Macháň Petr, Handlíř Michal.

  1. Orli Bučovice   34 28 1  5  223:90   85
  2. Sok.Bučovice B  34 28 1  5  288:133  85
  3. Amor Vyškov B   34 24 3  7  233:103  75
  4. Lazor Domus B   33 23 0 10  214:156  69
  5. Pivovar Vy B    33 22 1 10  319:216  67
  6. TJ Mouřínov     34 21 3 10  212:153  66
  7. Litr.Studnice   34 20 4 10  234:181  64
  8. Orli Vyškov     34 17 4 13  187:174  55
  9. FC Kloboučky B  34 17 2 15  157:153  53
 10. United Vyškov   33 16 2 15  156:138  50
 11. Bučanda Slavkov 34 15 1 18  187:165  46
 12. Sap. Manerov B  32 14 1 17  156:200  43
 13. FC Krásensko    34 12 1 21  146:188  37
 14. Fifák Nouzka    32 11 2 19  143:179  35
 15. Hvězdlice       34  7 1 26  110:235  22
 16. JK Letiště      33  6 2 25  100:254  20
 17. JČ Marefy       34  5 0 29  131:262  15
 18. Nafta Mouřínov  34  1 1 32   85:301   4
Střelci: Henek Aleš (Studnice)–101, Ševčík Milan (Amor)–83, Lazor Jaromír (Bučovice)-81.



Okresní přebor Brno-venkov - 19. a 20.kolo
Letkovice:
MSC-United B 0:3 (0:0), Juřena Petr, Gacov David, Vošický Pavel,
United B-Arsenal 4:4 (1:3), Juřena Petr, Gacov David, Blaha Jaroslav, Schvarz Martin-Kremláček Michal,  Čermák David, Kocáb Zdeněk 2, ŽK: Kremláček (Un),
MSC-Arsenal 5:8 (0:3), Hanák Lukáš 2, Světlík Roman, Cirók Josef, Zahradník Jan-Nešpůrek Zdeněk 2,   Kremláček Michal 2, Čermák David 3, Kocáb Zdeněk, ŽK: Zahradník (MSC), Čermák (Ars).
Nebovidy:
Nebovidy-Kratochvilka 6:2 (2:0), Kroupa Tomáš 2, Chmelík Karel, Parys Petr, Machát Jakub 2-Koudelný Milan 2,
Střelice-Kratochvilka 0:5 (kont.),
Střelice-Remos 0:5 (kont.), Střelice se nedostavily,
Nebovidy-Remos 16:3 (7:2), Kroupa Tomáš, Chmelík Karel 2, Parys Petr 4, Rýzner Michal, Machálek Patrik 2,  Herinek Petr 6-Hutárek Michal, Křípal Roman, Křípal František.
Bratčice:
Bratčice-Moravany 5:3 (2:3), Buc Marek 2, Pavliš Jaroslav, Vilášek Richard 2-Škrobala Josef, Novotný Leoš 2, ŽK: Pavliš (Bra), Škrobala (Mor),
Syrovice-Moravany 5:3 (3:2), Coufal Tomáš, Hlavoň Vít 2, Buršík Jakub, Suchánek Kamil-Okleštěk Michal,  Ruschka Josef, Novotný Leoš, ŽK: Hlavoň (Syr), ČK: Okleštěk (Mor),
Syrovice-Tetčice 4:7 (2:4), Hlavoň Vít, Getos Christos, Suchánek Kamil, Hókl Jan-Štoss Roman, Malata David, Loucký Martin 4, Kejda Jan, ŽK: Cechmeister (Syr), ČK: Junek (Syr), Holomek (Tet),
Bratčice-Tetčice 2:9 (0:3), Vilášek Richard 2-Štoss Roman 2, Malata David 3, Loucký Martin 3, Jiříček Tomáš.
Konečná tabulka:
  1. Remos        20 16 1  3  104:60   49
  2. Bratčice     20 13 3  4   92:58   42
  3. Kratochvilka 20 13 0  7  110:89   39
  4. Nebovidy     20 12 0  8  113:96   36
  5. Tetčice      20 11 2  7  132:89   35
  6. Arsenal      20 11 1  8  104:101  34
  7. Syrovice     20 10 0 10   69:60   30
  8. United B     20  7 2 11   81:100  23
  9. Moravany     20  4 2 14   73:108  14
 10. Střelice     20  3 2 15   69:112  11
 11. MSC          20  3 1 16   48:122  10
Střelci: Loucký M.(Tetčice)-44, Buc M.(Bratčice)-36, Koudelný M.(Kratochvilka)-35.



Okresní třída Brno-venkov - 21. a 22.kolo
Neslovice:
TJ Sokol Neslovice-FC Čechie Zastávka 3:12 (2:5), Stejskal Jakub 2, Kocáb Ondřej-Maňásek Martin 5, Venclovský Jakub 2, Sláma Jan 2, Chačatrjan David 2, Ambrož Ondřej,
FC Čechie Zastávka-SK Veselka 6:7 (4:2), Venclovský Jakub 2, Maňásek Martin 2, Chačatrjan David 2-Dvořáček Jaroslav 3, Komínek Radim 3, Sedláček Radek,
TJ Sokol Neslovice-SK Veselka 0:12 (0:6), Dvořáček Jaroslav 5, Komínek Radim 5, Rejda Pavel, Sedláček Radek.
Jamolice:
Japex Ivančice-Kalamita Padochov 9:2 (3:1), Strmiska Vít 3, Krajčí Roman 2, Ondráček Petr 2, Minster Roman, Zajíc David-Horinek Pavel, Bureš Petr,
Kalamita Padochov-FC Pitchpunti 1:3 (1:0), Horinek Pavel-Podhrázký Leoš, Hovorka Luboš, Navrátil René,
Japex Ivančice-FC Pitchpunti 3:5 (1:3), Žák Petr, Krajčí Roman, Zajíc David-Maša Patrik, Podhrázký Leoš, Hovorka Luboš, Příhoda, Václav, Navrátil René, ŽK: Ondráček Petr, Minster Roman (oba JAP),
Padochov:
Trafo Padochov-FC Rokytná 1:3 (0:2), Juříček Ondřej-Hašek Luboš 2, Bogner Michal,
FC Rokytná-Dream Team Budkovice 5:0 (2:0),  Nahodil Jan 2, Bogner Michal 2, Hašek Luboš, Pavel, ŽK: Babunek Josef(BUD),
Trafo Padochov-Dream Team Budkovice 1:2 (0:1), Juříček Ondřej-Kleibl Tomáš, Hubený Jiří.
Konečná tabulka:
 1. DT Budkovice     22 18 1  3  135:60   55
 2. SK Veselka       22 17 0  5  112:58   51
 3. Japex Ivančice   22 14 1  7  128:79   43
 4. FC Rokytná       22 13 0  9  125:75   39
 5. FC Pitchpunti    22 11 1 10   72:71   34
 6. Čechie Zastávka  22 10 2 10   87:87   32
 7. Kalam. Padochov  22  6 1 15   48:99   19
 8. Sokol Neslovice  22  4 0 18   36:159  12
 9. Trafo Padochov   22  3 0 19   36:91    9
Střelci: Hašek (Rokotná)-59, Komínek (Veselka)-43, Dvořáček (Veselka)-39.



Okresní třída Brno-venkov - 26.kolo
K.E.R.-Mafia Blansko 7:2 (2:1), Brichta 3, Skoupý M.2 a P., Kopřiva-Otýpka, Zezula, ŽK: Brichta (KER),
Staroblansko-Hipopótamos FC 1:1 (1:0), Svoboda-Tomandl R., ŽK: Musil (Staroblansko),
Sezbo Blansko-FC Sijétl 6:0 (4:0), Kříž 3, Kunc 2, Pokorný,
OSK Blansko-Carpe Diem Blansko 4:5 (2:2), Kratochvíl 3, Sychra-Matuška 2, Srnský, Svoboda, Langr.
Konečná tabulka:
 1. Carpe Diem     26 23 1  2  150:49   70
 2. OSK Blansko    26 18 1  7  130:69   55
 3. Sezbo Blansko  26 15 3  8  109:62   48
 4. K.E.R.         26  9 4 12   84:121  31
 5. Hipopótamos    26  8 4 14   59:87   28
 6. Staroblansko   26  8 3 15   76:93   27
 7. FC Sijétl      14  4 1  9   39:53   13
 8. Mafia Blansko  26  4 1 21   37:150  13
Střelci: Kříž (Sezbo)-52, Kratochvíl (OSK)-44, Langr (Carpe Diem)-40.


TURNAJE
STAROBRNO OPEN 2012 - O POHÁR ČERVENÉHO DRAKA.
Futsalový tým REAL STAROBRNO ve spolupráci s pivovarem Starobrno a.s. Mužstvem ČERVENÝ DRAK pořádá v sobotu 30.6.2012 na travnatém hřišti TJ Sokolu Chudčice již 11.jubilejní ročník turnaje v malé kopané STAROBRNO OPEN 2012 - O POHÁR ČERVENÉHO DRAKA. Občerstvení-udírna, grilované maso, pivo-limo atd. Zajištěny jsou velmi hodnotné ceny, sada dresů, míče, mnoho piva pro první 4 mužstva a další ceny od hlavního sponzora pivovaru Starobrno. Večer po turnaji zajištěna živá hudba, bohatá tombola. Startovné 1000 Kč zasílejte nejpozději do 27.6. poštovní poukázkou (název týmu+kontakt) na adresu: Robert Grym, Chudčice 123, 664 71 Veverská Bítýška nebo na účet 173265883/0600 (GE MoneyBank) s kontaktem a názvem mužstva. Informace na tel. 602751198 nebo e-mail:
boban@c-mail.cz.