Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
26.02.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA
V pátek 28.února pokračuje dvěma zápasy 16.kola OP v hale v Bohunicích (19.30-21:30).  V sobotu 29.února zahajuje jarní část 16.kolem 1.A třída v nafukovací hale na Rybnické  V neděli 1.března  pokračuje 16.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a odehraje se play off a finále Turnaj Nadějí 2020 (9-18:00) v nafukovací hale na Rybnické. Okresní přebor Brno město 16.kolo                                                      ...
O VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA

Krátké zprávy aktuálně

24.02.2020 - KAM NA FUTSAL - Pátek 28.2.: OP Bohunice (19:30-21:30), Sobota 29.2.: 1.A Rybnická (9-15:30). Neděle 1.3.: OP Maloměřice (9-13:00), Turnaj Nadějí Rybnická (9-18:00).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

další krátké zprávy

Fair-Play - 3. třída jaro Brno-město

Aktualizace po 22. kole (konec sezóny 2018/19)
Pořadí (ČK+ŽK) Tým ČK ŽK Pokuty STDK Vratka Start.+kauce
  1. (0+2=2b.) Litrpůl (P) 0 2 0 +500SS 1000 15 000 (2.tř.)
  2. (0+5=5b.) Deportivo B 0 5 0 200   800 ukončení
  3. (0+6=6b.) Carpe Diem B 0 6 0 0 1000 ukončení
  4. (1+5=8b.) Bosonohy 1 5 ČK=100 0   900 12 100
  5. (0+9=9b.) Franklin (P) 0 9 4ŽK=100 200   200 12 800
  5. (0+9=9b.) Popůvky 0 9 0 200   800 12 200
  7. (0+10=10b.) Jopparamu B 0 10 0 400   600 15 400 (2.tř.)
  8. (1+8=11b.) Holásky 1 8 ČK=100 2400 -1500 ukončení
  9. (1+9=12b.) Pitkin 1 9 ČK=100 0   900 15 100 (2.tř.)
10. (1+10=13b.) Lamy B (P) 1 10 ČK=100 0   400 15 600 (2.tř.)
11. (0+14=14b.) Fauna 0 14 4ŽK=100 0   900 12 100 (2.tř.)
12. (2+8=14b.) Blajkec 2 8 2ČK=200 -500SS-1900 -1600 ukončení
 zelená = postupující, červená = sestupující, černá (P) = pohár (-500)
ČK = 3 body (-100), ŽK = 1 bod, 4ŽK (-100)


Pořadí Jméno Tým ČK ŽK
1 Přikryl Blajkec Modřice 1 3
1 Šponer Lamy B 1 3
3 Bezděk Bosonohy 1 1
4 Řehoř D. Blajkec Modřice 1 0
4 Škrobala Pitkin 1 0
4 Vařeka Holásky 1 0
7 Mareš Fauna 0 7
8 Rakus Franklin 0 4
9 Adamčik Fauna 0 3
9 Procházka Carpe Diem B 0 3
11 Háb Blajkec Modřice 0 2
11 Řehoř J. Blajkec Modřice 0 2
11 Matuška Franklin 0 2
11 Břenek Bosonohy 0 2
11 Doubek Lamy B 0 2
11 Kratochvíl Jopparamu B 0 2
11 Mucherl Jopparamu B 0 2
11 Škerle Jopparamu B 0 2
11 Vrzáček Jopparamu B 0 2
11 Machata Popůvky 0 2
11 Hlaváč "A" Deportivo B 0 2
11 Stratil Pitkin 0 2
11 Urbánek P. Pitkin 0 2
11 Vaněk Holásky 0 2
11 Lužina Carpe Diem B 0 2
26 Tomandl M. Blajkec Modřice 0 1
26 Kovařík Franklin 0 1
26 Kubát Franklin 0 1
26 Kužela Franklin 0 1
26 Cvrkal Bosonohy 0 1
26 Kechajov Bosonohy 0 1
26 Hanák "A" Lamy B 0 1
26 Hrůza Lamy B 0 1
26 Mazur Lamy B 0 1
26 Stodůlka "A" Lamy B 0 1
26 Tuč Lamy B 0 1
26 Dvořák Fauna 0 1
26 Knesl Fauna 0 1
26 Polášek Fauna 0 1
26 Svoboda Fauna 0 1
26 Pelikán "A" Jopparamu B 0 1
26 Stuchlík "A" Jopparamu B 0 1
26 Drápal Popůvky 0 1
26 Dvořák Popůvky 0 1
26 Hulák Popůvky 0 1
26 Manai Popůvky 0 1
26 Pavlík Popůvky 0 1
26 Sedláček Popůvky 0 1
26 Šolc Popůvky 0 1
26 Krempaský "A" Deportivo B 0 1
26 Špic "A" Deportivo B 0 1
26 Tóth "A" Deportivo B 0 1
26 Červený Pitkin 0 1
26 Konečný Pitkin 0 1
26 Kříž D. Pitkin 0 1
26 Novák Pitkin 0 1
26 Vejsada Pitkin 0 1
26 Kupčo Holásky 0 1
26 Lach L. Holásky 0 1
26 Rudolecký Holásky 0 1
26 Růžička Holásky 0 1
26 Urbančok Holásky 0 1
26 Vodák Holásky 0 1
26 Nekvapil Carpe Diem B 0 1
26 Koubek F. Litrpůl 0 1
26 Sedlák Litrpůl 0 1