Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
26.02.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA
V pátek 28.února pokračuje dvěma zápasy 16.kola OP v hale v Bohunicích (19.30-21:30).  V sobotu 29.února zahajuje jarní část 16.kolem 1.A třída v nafukovací hale na Rybnické  V neděli 1.března  pokračuje 16.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a odehraje se play off a finále Turnaj Nadějí 2020 (9-18:00) v nafukovací hale na Rybnické. Okresní přebor Brno město 16.kolo                                                      ...
O VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA

Krátké zprávy aktuálně

24.02.2020 - KAM NA FUTSAL - Pátek 28.2.: OP Bohunice (19:30-21:30), Sobota 29.2.: 1.A Rybnická (9-15:30). Neděle 1.3.: OP Maloměřice (9-13:00), Turnaj Nadějí Rybnická (9-18:00).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

další krátké zprávy

Fair-Play - Okresní přebor jaro Brno-město

Aktualizace po 15. kole (25.02.2020)
Pořadí Tým ČK ŽK
1 Nasan 0 6
2 Eliška 0 10
3 Partizan 0 11
4 Gladiators B 0 13
5 Wodowa 0 15
6 Stones 1 6
7 SK Líšeň 1 8
8 U Boba 1 9
9 R.I.P. 1 10
10 Sokolnice 1 18
11 West Žab 2 12
12 Hauskrecht 3 9
13 Atlantis 3 10
 


Pořadí Jméno Tým ČK ŽK
1 Martynink Sokolnice 1 4
2 Rusnák West Žab 1 3
3 Koubek Hauskrecht 1 2
3 Krejčí R.I.P. 1 2
5 Hulák "B" Atlantis 1 1
5 Vlček Atlantis 1 1
5 Bělohlávek ml. Hauskrecht 1 1
5 Kubík Stones 1 1
9 Valaškovčák "B" Atlantis 1 0
9 Dobrovolný Hauskrecht 1 0
9 Ptáček SK Líšeň 1 0
9 Cendelín U Boba 1 0
9 Šafář "B" West Žab 1 0
14 Křivka Wodowa 0 5
15 Němec "A" Gladiators B 0 4
15 Urban ml. Sokolnice 0 4
17 Chytil Atlantis 0 3
17 Aboulaiche Eliška 0 3
17 Hložánek Gladiators B 0 3
17 Tůma Hauskrecht 0 3
17 Rampula Nasan 0 3
17 Ondrejička Partizan 0 3
17 Vacula R.I.P. 0 3
17 Josefi SK Líšeň 0 3
17 Dobrovolný Sokolnice 0 3
17 Široký Ma. U Boba 0 3
27 Teplý "B" Atlantis 0 2
27 Bartl "B" Eliška 0 2
27 Buček Eliška 0 2
27 Okleštěk Eliška 0 2
27 Červenec Gladiators B 0 2
27 Čejka "B" Nasan 0 2
27 Petrič Partizan 0 2
27 Tóth J. Partizan 0 2
27 Kusák SK Líšeň 0 2
27 Načiňák L. Sokolnice 0 2
27 Doležal Stones 0 2
27 Široký Mi. U Boba 0 2
27 Tvarůžek U Boba 0 2
27 Hornoch West Žab 0 2
27 Korytář "B" West Žab 0 2
27 Kovář "B" West Žab 0 2
27 Horák Wodowa 0 2
27 Kříž Ma. Wodowa 0 2
27 Skovajsa Wodowa 0 2
46 Mrňa Atlantis 0 1
46 Pagáč Atlantis 0 1
46 Souček Atlantis 0 1
46 Vogt "B" Eliška 0 1
46 Švancara Gladiators B 0 1
46 Toncr "A" Gladiators B 0 1
46 Úlehla Gladiators B 0 1
46 Vašina Gladiators B 0 1
46 Harnach Hauskrecht 0 1
46 Novák Hauskrecht 0 1
46 Šimoníček Hauskrecht 0 1
46 Bartůněk Nasan 0 1
46 Furák Partizan 0 1
46 Kušický Partizan 0 1
46 Stupinský Partizan 0 1
46 Tóth R. Partizan 0 1
46 Bartoš ml. R.I.P. 0 1
46 Izák R.I.P. 0 1
46 Knotek R.I.P. 0 1
46 Kraus R.I.P. 0 1
46 Toman R.I.P. 0 1
46 Denk SK Líšeň 0 1
46 Fellmann SK Líšeň 0 1
46 Grus SK Líšeň 0 1
46 Dohnálek Sokolnice 0 1
46 Hotový Sokolnice 0 1
46 Luskač J. Sokolnice 0 1
46 Oprchal Sokolnice 0 1
46 Pospíšil Sokolnice 0 1
46 Hradílek Stones 0 1
46 Sienty Stones 0 1
46 Syrový Stones 0 1
46 Pfeifer U Boba 0 1
46 Šenkýř U Boba 0 1
46 Absatz "B" West Žab 0 1
46 Hlavai "B" West Žab 0 1
46 Houzek West Žab 0 1
46 Cífka Wodowa 0 1
46 Klemensevič Wodowa 0 1
46 Lončarič "B" Wodowa 0 1
46 Peml "B" Wodowa 0 1