Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
14.08.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoSOUTĚŽE JSOU NAPLNĚNY A ROZLOSOVÁNY. SOUPISKY DO PONDĚLÍ 15.8.2022!!!
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další brněnské futsalové sezóny 2022/23. Jak jsme vás před informovali, tak dojde k zásadním změnám pro 2.třídy a bude rozšířena 3.třída a jednu skupinu. Dále je bezpodmínečně nutné mít IČO klubu, klub zaregistrovaný ve futisu a ve futisu mít zaregistrované všechny hráče ze soupisky včetně uhrazeného čp 100 korun na rok 2022 a další. Naší prioritou je plnit vaše požadavky, které napíšete do závazných přihlášek ...
SOUTĚŽE JSOU NAPLNĚNY A ROZLOSOVÁNY. SOUPISKY DO PONDĚLÍ 15.8.2022!!!

Krátké zprávy aktuálně

10.08.2022 - Tým Partizan Bludare (Okr.přebor) hledá sparingpartnera na tréninky ve čtvrtek od 20:30 do 22:00 na hřišti na Rybnické (+naf.hala) a dále hráče do týmu včetně brankáře. Kontakt: Rastislav Tóth, tel. 704 657 825.

09.08.2022 - KAM NA FUTSAL - 27.8.2022: Kampa Cup (Sokol Brno I. - Kounicova).

23.07.2022 - Tým Restart (2.A) hledá golmana na sezonu, kontakt: Tomáš Honek, Restart, tel. 605464354.

29.06.2022 - Tým Poclain (máme i B-tým, 2.+3.tř.) by přivítal nové hráče (zkušené i nováčky). Tréninky po dobu prázdnin každý pátek od 19:00 na Okruhu. Kontakt: richardrecman@seznam.cz, stejnojmenný FB nebo 774442874.

24.06.2022 - Tým Panama B (1.A tř.) by přivítal nové hráče a nového sparingpartnera na tréninky každou středu 18-19:30 na hřišti U Hrocha v Jundrově a v zimě v úterý 20-21:30 v nafukovačce na Janouškové. Kontakt: zdenek.gala@seznam.cz nebo 734268366.

další krátké zprávy

Rozlosovani - 1.A třída podzim Brno-město

Rozlosování - 1.A PENALTY třída podzim 2022
Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště
1. KOLO PÁ 2.9. 18:30 Blue Flames Antabus RYBNICKÁ
PÁ 2.9. 19:20 Blue Flames Helas C RYBNICKÁ
PÁ 2.9. 20:10 Parmagianni Antabus RYBNICKÁ
PÁ 2.9. 21:00 Parmagianni Helas C RYBNICKÁ
SO 3.9. 09:00 Dynamo STŽ RYBNICKÁ
SO 3.9. 09:50 Dynamo KP Brno RYBNICKÁ
SO 3.9. 10:40 Panama B STŽ RYBNICKÁ
SO 3.9. 11:30 Panama B KP Brno RYBNICKÁ
SO 3.9. 14:50 Pískovna FFT B RYBNICKÁ
SO 3.9. 15:40 Pískovna Bianco RYBNICKÁ
SO 3.9. 16:30 Kometa FFT B RYBNICKÁ
SO 3.9. 17:20 Kometa Bianco RYBNICKÁ
2. KOLO SO 17.9. 09:00 Blue Flames Kometa RYBNICKÁ
SO 17.9. 09:50 Blue Flames Pískovna RYBNICKÁ
SO 17.9. 10:40 Parmagianni Kometa RYBNICKÁ
SO 17.9. 11:30 Parmagianni Pískovna RYBNICKÁ
SO 17.9. 12:20 Helas C Bianco RYBNICKÁ
SO 17.9. 13:10 Antabus Bianco RYBNICKÁ
SO 17.9. 14:00 Helas C FFT B RYBNICKÁ
SO 17.9. 14:50 Antabus FFT B RYBNICKÁ
3. KOLO SO 24.9. 09:00 Dynamo Technika B RYBNICKÁ
SO 24.9. 09:50 Dynamo Edesseg RYBNICKÁ
SO 24.9. 10:40 Panama B Technika B RYBNICKÁ
SO 24.9. 11:30 Panama B Edesseg RYBNICKÁ
SO 24.9. 12:20 Antabus Pískovna RYBNICKÁ
SO 24.9. 13:10 Helas C Pískovna RYBNICKÁ
SO 24.9. 14:00 Antabus Kometa RYBNICKÁ
SO 24.9. 14:50 Helas C Kometa RYBNICKÁ
4. KOLO SO 1.10. 09:00 STŽ Technika B RYBNICKÁ
SO 1.10. 09:50 STŽ Edesseg RYBNICKÁ
SO 1.10. 10:40 KP Brno Technika B RYBNICKÁ
SO 1.10. 11:30 KP Brno Edesseg RYBNICKÁ
5. KOLO SO 8.10. 09:00 Blue Flames Bianco RYBNICKÁ
SO 8.10. 09:50 Blue Flames FFT B RYBNICKÁ
SO 8.10. 10:40 Parmagianni Bianco RYBNICKÁ
SO 8.10. 11:30 Parmagianni FFT B RYBNICKÁ
6. KOLO SO 15.10. 09:00 Blue Flames Dynamo RYBNICKÁ
SO 15.10. 09:50 Blue Flames Panama B RYBNICKÁ
SO 15.10. 10:40 Parmagianni Dynamo RYBNICKÁ
SO 15.10. 11:30 Parmagianni Panama B RYBNICKÁ
SO 15.10. 15:40 Pískovna KP Brno RYBNICKÁ
SO 15.10. 16:30 Pískovna STŽ RYBNICKÁ
SO 15.10. 17:20 Kometa KP Brno RYBNICKÁ
SO 15.10. 18:10 Kometa STŽ RYBNICKÁ
7. KOLO SO 22.10. 09:00 Bianco Technika B RYBNICKÁ
SO 22.10. 09:50 Bianco Edesseg RYBNICKÁ
SO 22.10. 10:40 FFT B Technika B RYBNICKÁ
SO 22.10. 11:30 FFT B Edesseg RYBNICKÁ
8. KOLO PÁ 28.10. 18:30 Helas C Dynamo RYBNICKÁ
PÁ 28.10. 19:20 Antabus Dynamo RYBNICKÁ
PÁ 28.10. 20:10 Helas C Panama B RYBNICKÁ
PÁ 28.10. 21:00 Antabus Panama B RYBNICKÁ
SO 29.10. 09:00 Blue Flames STŽ RYBNICKÁ
SO 29.10. 09:50 Blue Flames KP Brno RYBNICKÁ
SO 29.10. 10:40 Parmagianni STŽ RYBNICKÁ
SO 29.10. 11:30 Parmagianni KP Brno RYBNICKÁ
9. KOLO SO 12.11. 09:00 Dynamo Pískovna RYBNICKÁ
SO 12.11. 09:50 Dynamo Kometa RYBNICKÁ
SO 12.11. 10:40 Panama B Pískovna RYBNICKÁ
SO 12.11. 11:30 Panama B Kometa RYBNICKÁ
SO 12.11. 12:20 Blue Flames Technika B RYBNICKÁ
SO 12.11. 13:10 Blue Flames Edesseg RYBNICKÁ
SO 12.11. 14:00 Parmagianni Technika B RYBNICKÁ
SO 12.11. 14:50 Parmagianni Edesseg RYBNICKÁ
SO 12.11. 15:40 Bianco KP Brno RYBNICKÁ
SO 12.11. 16:30 FFT B KP Brno RYBNICKÁ
SO 12.11. 17:20 Bianco STŽ RYBNICKÁ
SO 12.11. 18:10 FFT B STŽ RYBNICKÁ
10. KOLO PÁ 18.11. 18:30 Antabus Technika B RYBNICKÁ
PÁ 18.11. 19:20 Antabus Edesseg RYBNICKÁ
PÁ 18.11. 20:10 Helas C Technika B RYBNICKÁ
PÁ 18.11. 21:00 Helas C Edesseg RYBNICKÁ
11. a 12. KOLO SO 26.11. 09:00 Dynamo Bianco RYBNICKÁ
SO 26.11. 09:50 Dynamo FFT B RYBNICKÁ
SO 26.11. 10:40 Panama B Bianco RYBNICKÁ
SO 26.11. 11:30 Panama B FFT B RYBNICKÁ
SO 26.11. 12:20 Antabus STŽ RYBNICKÁ
SO 26.11. 13:10 Helas C STŽ RYBNICKÁ
SO 26.11. 14:00 Antabus KP Brno RYBNICKÁ
SO 26.11. 14:50 Helas C KP Brno RYBNICKÁ
SO 26.11. 15:40 Pískovna Technika B RYBNICKÁ
SO 26.11. 16:30 Pískovna Edesseg RYBNICKÁ
SO 26.11. 17:20 Kometa Technika B RYBNICKÁ
SO 26.11. 18:10 Kometa Edesseg RYBNICKÁ
13. KOLO SO 10.12. 09:00 Parmagianni Blue Flames RYBNICKÁ
SO 10.12. 12:20 Antabus Helas C RYBNICKÁ
SO 10.12. 14:00 Pískovna Kometa RYBNICKÁ
SO 10.12. 13:10 FFT B Bianco RYBNICKÁ
SO 10.12. 09:50 Panama B Dynamo RYBNICKÁ
SO 10.12. 11:30 STŽ KP Brno RYBNICKÁ
SO 10.12. 10:40 Technika B Edesseg RYBNICKÁ