Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
24.05.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE VČETNĚ OKRESNÍHO PŘEBORU
V sobotu 25.května se odehraje předposlední 21.kolo Okresního přeboru v Maloměřicích, a dále pokračuje 25.kolem 1.A třída na Rybnické, dále odehraje 26. a 27.kolo 2.A třída v Jundrově  na Kneslové, 18.kolo 3.B třída na Srbské a 19.kolo 3.C třídy v Řečkovicích. V neděli 26.května pokračuje 26.kolem 1.B třída na Rybnické a 26. a 27.kolem 2.C třída v Jundrově a na Svážné. LOS OKRESNÍHO PŘEBORU 21. KOLO                                          ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE VČETNĚ OKRESNÍHO PŘEBORU

Krátké zprávy aktuálně

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

22.05.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 25.5.: OP (Maloměř.), 1.A (Rybn.), 2.A (Jun.+Knesl.), 3.B (Srb.), 3.C (Řečk.). Neděle 26.5.: 1.B (Rybn.), 2.C (Jund.+Sváž.).

22.05.2019 - Tým O5 MY (3.C tř.) hledá brankáře do soutěže. Tel.: 775 387 857 (Patočka Aleš).

17.04.2019 - SK Žebětín naléhavě hledá fotbalového trenéra pro starší/mladší žáky U15/U12. Najde se někdo, kdo je ochoten trénovat/vést kluky? Odměna dohodou. Volejte prosím 606 722 641.

11.04.2019 - Tropicana (1.B) hledá mužstvo pro společné tréninky v hale na Veterině každý pátek 16:30-18:00 hod. Dlouhodobá spolupráci, hala od září do června, tel.: 732531773 Mirek Kadlec.

další krátké zprávy

Rozlosovani - 1.A třída podzim Brno-město

Rozlosování - 1.A PENALTY třída podzim 2018
Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště
1. KOLO 8.9. 09:00 Blue Flames Bianco RYBNICKÁ
8.9. 09:50 Blue Flames Soccer RYBNICKÁ
8.9. 10:40 Parmagianni Bianco RYBNICKÁ
8.9. 11:30 Parmagianni Soccer RYBNICKÁ
8.9. 12:20 Partizan FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
8.9. 13:10 Olymp FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
8.9. 14:00 Partizan Hombres B RYBNICKÁ
8.9. 14:50 Olymp Hombres B RYBNICKÁ
2. KOLO 15.9. 09:00 Panama B Luxury RYBNICKÁ
15.9. 09:50 Panama B Tropa RYBNICKÁ
15.9. 10:40 Rangers Luxury RYBNICKÁ
15.9. 11:30 Rangers Tropa RYBNICKÁ
15.9. 12:20 Repromeda B Sokolnice B RYBNICKÁ
15.9. 13:10 Repromeda B Benfika RYBNICKÁ
15.9. 14:00 Benfika Sokolnice B RYBNICKÁ
3. KOLO 22.9. 09:00 Blue Flames Olymp RYBNICKÁ
22.9. 09:50 Blue Flames Partizan RYBNICKÁ
22.9. 10:40 Parmagianni Olymp RYBNICKÁ
22.9. 11:30 Parmagianni Partizan RYBNICKÁ
22.9. 12:20 Soccer Hombres B RYBNICKÁ
22.9. 13:10 Soccer FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
21.9. 18:00 Bianco Hombres B RYBNICKÁ
21.9. 18:50 Bianco FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
4. KOLO 29.9. 09:00 Panama B Benfika RYBNICKÁ
29.9. 09:50 Panama B Sokolnice B RYBNICKÁ
29.9. 10:40 Rangers Benfika RYBNICKÁ
29.9. 11:30 Rangers Sokolnice B RYBNICKÁ
29.9. 12:20 Repromeda B Tropa RYBNICKÁ
29.9. 13:10 Repromeda B Luxury RYBNICKÁ
29.9. 14:00 Luxury Tropa RYBNICKÁ
5. KOLO 6.10. 09:00 Blue Flames Hombres B RYBNICKÁ
6.10. 09:50 Blue Flames FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
6.10. 10:40 Parmagianni Hombres B RYBNICKÁ
6.10. 11:30 Parmagianni FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
6.10. 12:20 Bianco Partizan RYBNICKÁ
6.10. 13:10 Soccer Partizan RYBNICKÁ
6.10. 14:00 Bianco Olymp RYBNICKÁ
6.10. 14:50 Soccer Olymp RYBNICKÁ
6. KOLO 13.10. 09:00 Luxury Benfika RYBNICKÁ
13.10. 09:50 Luxury Sokolnice B RYBNICKÁ
13.10. 10:40 Tropa Benfika RYBNICKÁ
13.10. 11:30 Tropa Sokolnice B RYBNICKÁ
13.10. 12:20 Repromeda B Panama B RYBNICKÁ
13.10. 13:10 Repromeda B Rangers RYBNICKÁ
13.10. 14:00 Rangers Panama B RYBNICKÁ
7. KOLO 27.10. 09:00 Blue Flames Rangers RYBNICKÁ
27.10. 09:50 Blue Flames Panama B RYBNICKÁ
27.10. 10:40 Parmagianni Rangers RYBNICKÁ
27.10. 11:30 Parmagianni Panama B RYBNICKÁ
27.10. 12:20 Olymp Tropa RYBNICKÁ
27.10. 13:10 Partizan Tropa RYBNICKÁ
27.10. 14:00 Olymp Luxury RYBNICKÁ
27.10. 14:50 Partizan Luxury RYBNICKÁ
8. KOLO 3.11. 09:00 Hombres B Benfika RYBNICKÁ
3.11. 09:50 Hombres B Sokolnice B RYBNICKÁ
3.11. 10:40 FFT Vinohrady B Benfika RYBNICKÁ
3.11. 11:30 FFT Vinohrady B Sokolnice B RYBNICKÁ
3.11. 12:20 Repromeda B Bianco RYBNICKÁ
3.11. 13:10 Repromeda B Soccer RYBNICKÁ
3.11. 14:00 Bianco Soccer RYBNICKÁ
9. KOLO 10.11. 09:00 Blue Flames Luxury RYBNICKÁ
10.11. 09:50 Blue Flames Tropa RYBNICKÁ
10.11. 10:40 Parmagianni Luxury RYBNICKÁ
10.11. 11:30 Parmagianni Tropa RYBNICKÁ
10.11. 12:20 Bianco Benfika RYBNICKÁ
10.11. 13:10 Bianco Sokolnice B RYBNICKÁ
10.11. 14:00 Soccer Benfika RYBNICKÁ
10.11. 14:50 Soccer Sokolnice B RYBNICKÁ
10. KOLO 17.11. 09:00 Panama B Partizan RYBNICKÁ
17.11. 09:50 Panama B Olymp RYBNICKÁ
17.11. 10:40 Rangers Partizan RYBNICKÁ
17.11. 11:30 Rangers Olymp RYBNICKÁ
17.11. 12:20 Repromeda B FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
17.11. 13:10 Repromeda B Hombres B RYBNICKÁ
17.11. 14:00 FFT Vinohrady B Hombres B RYBNICKÁ
11. KOLO 24.11. 09:00 Blue Flames Benfika RYBNICKÁ
24.11. 09:50 Blue Flames Sokolnice B RYBNICKÁ
24.11. 10:40 Parmagianni Benfika RYBNICKÁ
24.11. 11:30 Parmagianni Sokolnice B RYBNICKÁ
24.11. 12:20 Hombres B Tropa RYBNICKÁ
24.11. 13:10 FFT Vinohrady B Tropa RYBNICKÁ
24.11. 14:00 Hombres B Luxury RYBNICKÁ
24.11. 14:50 FFT Vinohrady B Luxury RYBNICKÁ
12. KOLO 1.12. 09:00 Soccer Panama B RYBNICKÁ
1.12. 09:50 Bianco Panama B RYBNICKÁ
1.12. 10:40 Soccer Rangers RYBNICKÁ
1.12. 11:30 Bianco Rangers RYBNICKÁ
1.12. 12:20 Repromeda B Olymp RYBNICKÁ
1.12. 13:10 Repromeda B Partizan RYBNICKÁ
1.12. 14:00 Partizan Olymp RYBNICKÁ
13. KOLO 8.12. 09:00 Parmagianni Blue Flames RYBNICKÁ
8.12. 09:50 Blue Flames Repromeda B RYBNICKÁ
8.12. 10:40 Parmagianni Repromeda B RYBNICKÁ
8.12. 11:30 Bianco Luxury RYBNICKÁ
8.12. 12:20 Soccer Luxury RYBNICKÁ
8.12. 13:10 Bianco Tropa RYBNICKÁ
8.12. 14:00 Soccer Tropa RYBNICKÁ
14. KOLO 15.12. 09:00 Panama B Hombres B RYBNICKÁ
15.12. 09:50 Panama B FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
15.12. 10:40 Rangers Hombres B RYBNICKÁ
15.12. 11:30 Rangers FFT Vinohrady B RYBNICKÁ
15.12. 12:20 Partizan Benfika RYBNICKÁ
15.12. 13:10 Partizan Sokolnice B RYBNICKÁ
15.12. 14:00 Olymp Benfika RYBNICKÁ
15.12. 14:50 Olymp Sokolnice B RYBNICKÁ