Futsal Brno
22.04.2024FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.4.20241.A brněnská třída - 21. a 22.kolo
Dynamo - Popůvky 3:3 (1:1), Ostrý, Jenerál, Lelek - Sýkora 2, Kudláček, ŽK: Klaudinger(Dyn), Fretzer T.(Pop),
Boys - Popůvky 2:6 (1:2), Gala Z., Kypr - Kudláček 3, Dvořák 2, Nekvapil, ŽK: Machata(Pop),
Dynamo - Boys 3:1 (1:1), Jenerál, Ostrý, Vodička - Gala Z., ŽK: Lelek(Dyn),
Bianco - Blue Flames 1:2 (0:1), Silva Luís Filipe - Pokorný J., Žůbor M., ŽK: Kozumplík(BF),
FFT B - Blue Flames 3:2 (1:1), Kaňa 2, Sedlák - Pokorný J., Smíšek,
Bianco - Parmagianni 1:4 (0:0), Hude - Sládek 2, Valášek, Onderka, ŽK: Cízler(Bia),
FFT B - Parmagianni 3:3 (1:2), ...
FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.4.2024
Krátké zprávy aktuálně
22.04.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 26.4.: 2.B (Rybn. 18-20:30). Sobota 27.4.: 2.A (Rybn. 9-15:30), 1.A (Rybn. 15:30-19), 3.A (Řečk. 9-17). Neděle 27.4.: 2.B (Rybnická 9-19), 3.B (Řečk. 9-17).
25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře - Hospůdka na Drakenu. Robert, m: 777780888.
25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187
30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com
30.11.2023 - Tým Jobsko Brno z 3.třídy hledá brankáře a případně i hráče do pole pro doplnění týmu. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz
další krátké zprávy
Rozlosovani - 1.A třída jaro Brno-město
Rozlosování - 1.A třída jaro 2024
Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Hřiště |
9. KOLO |
24.2. |
09:00 |
Blue Flames |
STŽ |
RYBNICKÁ |
24.2. |
09:50 |
Blue Flames |
S. B. |
RYBNICKÁ |
24.2. |
10:40 |
Parmagianni |
STŽ |
RYBNICKÁ |
24.2. |
11:30 |
Parmagianni |
S. B. |
RYBNICKÁ |
24.2. |
12:20 |
Antabus |
Poclain B |
RYBNICKÁ |
24.2. |
13:10 |
Antabus |
Edesseg |
RYBNICKÁ |
24.2. |
14:00 |
OldBlackburn |
Poclain B |
RYBNICKÁ |
24.2. |
14:50 |
OldBlackburn |
Edesseg |
RYBNICKÁ |
15. KOLO |
PÁ 1.3. |
18:30 |
S. B. |
Dynamo |
RYBNICKÁ |
PÁ 1.3. |
19:20 |
STŽ |
Dynamo |
RYBNICKÁ |
PÁ 1.3. |
20:10 |
S. B. |
Boys |
RYBNICKÁ |
PÁ 1.3. |
21:00 |
STŽ |
Boys |
RYBNICKÁ |
16. KOLO |
2.3. |
09:00 |
OldBlackburn |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
2.3. |
09:50 |
Antabus |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
2.3. |
10:40 |
OldBlackburn |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
2.3. |
11:30 |
Antabus |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
2.3. |
12:20 |
FFT B |
Kometa |
RYBNICKÁ |
2.3. |
13:10 |
FFT B |
O5MY |
RYBNICKÁ |
2.3. |
14:00 |
Bianco |
Kometa |
RYBNICKÁ |
2.3. |
14:50 |
Bianco |
O5MY |
RYBNICKÁ |
2.3. |
15:40 |
Edesseg |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
2.3. |
16:30 |
Poclain B |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
2.3. |
17:20 |
Edesseg |
Poclain B |
RYBNICKÁ |
17. KOLO |
9.3. |
14:50 |
Kometa |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
9.3. |
15:40 |
O5MY |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
9.3. |
16:30 |
Kometa |
Antabus |
RYBNICKÁ |
9.3. |
17:20 |
O5MY |
Antabus |
RYBNICKÁ |
PÁ 15.3. |
18:30 |
Edesseg |
Boys |
RYBNICKÁ |
PÁ 15.3. |
19:20 |
Poclain B |
Boys |
RYBNICKÁ |
PÁ 15.3. |
20:10 |
Edesseg |
Dynamo |
RYBNICKÁ |
PÁ 15.3. |
21:00 |
Poclain B |
Dynamo |
RYBNICKÁ |
18. KOLO |
16.3. |
09:00 |
O5MY |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
16.3. |
09:50 |
Kometa |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
16.3. |
10:40 |
O5MY |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
16.3. |
11:30 |
Kometa |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
16.3. |
12:20 |
FFT B |
Antabus |
RYBNICKÁ |
16.3. |
13:10 |
Bianco |
Antabus |
RYBNICKÁ |
16.3. |
14:00 |
FFT B |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
16.3. |
14:50 |
Bianco |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
16.3. |
15:40 |
S. B. |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
16.3. |
16:30 |
STŽ |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
16.3. |
17:20 |
S. B. |
STŽ |
RYBNICKÁ |
19. KOLO |
PÁ 5.4. |
18:00 |
OldBlackburn |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
PÁ 5.4. |
18:50 |
Antabus |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
PÁ 5.4. |
19:40 |
OldBlackburn |
Antabus |
RYBNICKÁ |
20. KOLO |
6.4. |
09:00 |
Dynamo |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
6.4. |
09:50 |
Boys |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
6.4. |
10:40 |
Dynamo |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
6.4. |
11:30 |
Boys |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
6.4. |
12:20 |
STŽ |
Kometa |
RYBNICKÁ |
6.4. |
13:10 |
S. B. |
Kometa |
RYBNICKÁ |
25.5. |
18:10 |
STŽ |
O5MY |
RYBNICKÁ |
25.5. |
19:00 |
S. B. |
O5MY |
RYBNICKÁ |
25.5. |
19:50 |
Edesseg |
STŽ |
RYBNICKÁ |
21. KOLO |
PÁ 19.4. |
18:00 |
Dynamo |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
PÁ 19.4. |
18:50 |
Boys |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
PÁ 19.4. |
19:40 |
Dynamo |
Boys |
RYBNICKÁ |
22. KOLO |
20.4. |
09:00 |
Bianco |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
20.4. |
09:50 |
FFT B |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
20.4. |
10:40 |
Bianco |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
20.4. |
11:30 |
FFT B |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
20.4. |
12:20 |
Poclain B |
S. B. |
RYBNICKÁ |
20.4. |
13:10 |
Edesseg |
S. B. |
RYBNICKÁ |
20.4. |
14:00 |
Poclain B |
STŽ |
RYBNICKÁ |
27.4. |
15:40 |
Edesseg |
FFT B |
RYBNICKÁ |
27.4. |
16:30 |
Poclain B |
FFT B |
RYBNICKÁ |
27.4. |
17:20 |
Edesseg |
Bianco |
RYBNICKÁ |
27.4. |
18:10 |
Poclain B |
Bianco |
RYBNICKÁ |
23. KOLO |
PÁ 3.5. |
18:30 |
Kometa |
Dynamo |
RYBNICKÁ |
PÁ 3.5. |
19:20 |
O5MY |
Dynamo |
RYBNICKÁ |
PÁ 3.5. |
20:10 |
Kometa |
Boys |
RYBNICKÁ |
PÁ 3.5. |
21:00 |
O5MY |
Boys |
RYBNICKÁ |
24. KOLO |
4.5. |
09:00 |
S. B. |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
4.5. |
09:50 |
STŽ |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
4.5. |
10:40 |
S. B. |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
4.5. |
11:30 |
STŽ |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
4.5. |
12:20 |
Poclain B |
Antabus |
RYBNICKÁ |
4.5. |
13:10 |
Edesseg |
Antabus |
RYBNICKÁ |
4.5. |
14:00 |
Poclain B |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
4.5. |
14:50 |
Edesseg |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
4.5. |
15:40 |
FFT B |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
4.5. |
16:30 |
Bianco |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
4.5. |
17:20 |
Bianco |
FFT B |
RYBNICKÁ |
25. KOLO |
PÁ 17.5. |
18:30 |
Dynamo |
Antabus |
RYBNICKÁ |
PÁ 17.5. |
19:20 |
Dynamo |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
PÁ 17.5. |
20:10 |
Boys |
Antabus |
RYBNICKÁ |
PÁ 17.5. |
21:00 |
Boys |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
26. KOLO |
18.5. |
09:00 |
Edesseg |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
18.5. |
09:50 |
Poclain B |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
18.5. |
10:40 |
Edesseg |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
18.5. |
11:30 |
Poclain B |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
18.5. |
12:20 |
STŽ |
Bianco |
RYBNICKÁ |
18.5. |
13:10 |
S. B. |
Bianco |
RYBNICKÁ |
18.5. |
14:00 |
STŽ |
FFT B |
RYBNICKÁ |
18.5. |
14:50 |
S. B. |
FFT B |
RYBNICKÁ |
18.5. |
15:40 |
Kometa |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
18.5. |
16:30 |
O5MY |
Popůvky |
RYBNICKÁ |
18.5. |
17:20 |
Kometa |
O5MY |
RYBNICKÁ |
27. a 28. KOLO |
1.6. |
09:00 |
Bianco |
Boys |
RYBNICKÁ |
1.6. |
09:50 |
FFT |
Boys |
RYBNICKÁ |
1.6. |
10:40 |
Bianco |
Dynamo |
RYBNICKÁ |
1.6. |
11:30 |
FFT |
Dynamo |
RYBNICKÁ |
1.6. |
12:20 |
Popůvky |
Blue Flames |
RYBNICKÁ |
1.6. |
13:10 |
Popůvky |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
1.6. |
14:00 |
Blue Flames |
Parmagianni |
RYBNICKÁ |
1.6. |
14:50 |
Poclain B |
Kometa |
RYBNICKÁ |
1.6. |
15:40 |
Edesseg |
Kometa |
RYBNICKÁ |
1.6. |
16:30 |
Poclain B |
O5MY |
RYBNICKÁ |
1.6. |
17:20 |
Edesseg |
O5MY |
RYBNICKÁ |
1.6. |
18:10 |
S. B. |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
1.6. |
19:00 |
S. B. |
Antabus |
RYBNICKÁ |
1.6. |
19:50 |
STŽ |
OldBlackburn |
RYBNICKÁ |
1.6. |
20:40 |
STŽ |
Antabus |
RYBNICKÁ |