Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
01.03.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU ZAHAJUJÍ JARNÍ ČÁST BRNĚNSKÉ FUTSALOVÉ SOUTĚŽE
V pátek  1.března zahájí 15.kolem jarní část 1.A třída v nafukovací v hale na Rybnické. V sobotu 2.března pokračuje 16.kolem jarní část 1.A třída v nafukovací hale na Rybnické. V neděli 3.března se odehraje 14.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a jarní část zahájí 14. a 15.kolem 1.B třída v nafukovací hale na Rybnické.   Okresní přebor Brno město 14. kolo                                            ...
O VÍKENDU ZAHAJUJÍ JARNÍ ČÁST BRNĚNSKÉ FUTSALOVÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

29.02.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 1.3.: 1.A (Rybn. 18:30-21). Sobota 2.3.: 1.A (Rybn. 9-18). Neděle 3.3.: Okresní přebor (Malom. 9-15), 1.B (Rybn. 9-19).

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

30.11.2023 - Tým Jobsko Brno z 3.třídy hledá brankáře a případně i hráče do pole pro doplnění týmu. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

27.11.2023 - Tým West Žab (KP) hledá soupeře na pravidelné tréninky. K dispozici máme Halu v Bohunicích každou Středu 19,30 - 20,30 hod Kontakt Richard Hezina 737 419 281 Email:HezinaRichard@email.cz

další krátké zprávy

Rozlosovani - 1.A třída jaro Brno-město

Rozlosování - 1.A třída jaro 2024
Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště
9. KOLO 24.2. 09:00 Blue Flames STŽ RYBNICKÁ
24.2. 09:50 Blue Flames S. B. RYBNICKÁ
24.2. 10:40 Parmagianni STŽ RYBNICKÁ
24.2. 11:30 Parmagianni S. B. RYBNICKÁ
24.2. 12:20 Antabus Poclain B RYBNICKÁ
24.2. 13:10 Antabus Edesseg RYBNICKÁ
24.2. 14:00 OldBlackburn Poclain B RYBNICKÁ
24.2. 14:50 OldBlackburn Edesseg RYBNICKÁ
15. KOLO PÁ 1.3. 18:30 S. B. Dynamo RYBNICKÁ
PÁ 1.3. 19:20 STŽ Dynamo RYBNICKÁ
PÁ 1.3. 20:10 S. B. Boys RYBNICKÁ
PÁ 1.3. 21:00 STŽ Boys RYBNICKÁ
16. KOLO 2.3. 09:00 OldBlackburn Blue Flames RYBNICKÁ
2.3. 09:50 Antabus Blue Flames RYBNICKÁ
2.3. 10:40 OldBlackburn Parmagianni RYBNICKÁ
2.3. 11:30 Antabus Parmagianni RYBNICKÁ
2.3. 12:20 FFT B Kometa RYBNICKÁ
2.3. 13:10 FFT B O5MY RYBNICKÁ
2.3. 14:00 Bianco Kometa RYBNICKÁ
2.3. 14:50 Bianco O5MY RYBNICKÁ
2.3. 15:40 Edesseg Popůvky RYBNICKÁ
2.3. 16:30 Poclain B Popůvky RYBNICKÁ
2.3. 17:20 Edesseg Poclain B RYBNICKÁ
17. KOLO 9.3. 14:50 Kometa OldBlackburn RYBNICKÁ
9.3. 15:40 O5MY OldBlackburn RYBNICKÁ
9.3. 16:30 Kometa Antabus RYBNICKÁ
9.3. 17:20 O5MY Antabus RYBNICKÁ
PÁ 15.3. 18:30 Edesseg Boys RYBNICKÁ
PÁ 15.3. 19:20 Poclain B Boys RYBNICKÁ
PÁ 15.3. 20:10 Edesseg Dynamo RYBNICKÁ
PÁ 15.3. 21:00 Poclain B Dynamo RYBNICKÁ
18. KOLO 16.3. 09:00 O5MY Blue Flames RYBNICKÁ
16.3. 09:50 Kometa Blue Flames RYBNICKÁ
16.3. 10:40 O5MY Parmagianni RYBNICKÁ
16.3. 11:30 Kometa Parmagianni RYBNICKÁ
16.3. 12:20 FFT B Antabus RYBNICKÁ
16.3. 13:10 Bianco Antabus RYBNICKÁ
16.3. 14:00 FFT B OldBlackburn RYBNICKÁ
16.3. 14:50 Bianco OldBlackburn RYBNICKÁ
16.3. 15:40 S. B. Popůvky RYBNICKÁ
16.3. 16:30 STŽ Popůvky RYBNICKÁ
16.3. 17:20 S. B. STŽ RYBNICKÁ
19. KOLO PÁ 5.4. 18:00 OldBlackburn Popůvky RYBNICKÁ
PÁ 5.4. 18:50 Antabus Popůvky RYBNICKÁ
PÁ 5.4. 19:40 OldBlackburn Antabus RYBNICKÁ
20. KOLO 6.4. 09:00 Dynamo Blue Flames RYBNICKÁ
6.4. 09:50 Boys Blue Flames RYBNICKÁ
6.4. 10:40 Dynamo Parmagianni RYBNICKÁ
6.4. 11:30 Boys Parmagianni RYBNICKÁ
6.4. 12:20 STŽ O5MY RYBNICKÁ
6.4. 13:10 S. B. O5MY RYBNICKÁ
6.4. 14:00 STŽ Kometa RYBNICKÁ
6.4. 14:50 S. B. Kometa RYBNICKÁ
21. KOLO PÁ 19.4. 18:00 Dynamo Popůvky RYBNICKÁ
PÁ 19.4. 18:50 Boys Popůvky RYBNICKÁ
PÁ 19.4. 19:40 Dynamo Boys RYBNICKÁ
22. KOLO 20.4. 09:00 Bianco Blue Flames RYBNICKÁ
20.4. 09:50 FFT B Blue Flames RYBNICKÁ
20.4. 10:40 Bianco Parmagianni RYBNICKÁ
20.4. 11:30 FFT B Parmagianni RYBNICKÁ
20.4. 12:20 Poclain B S. B. RYBNICKÁ
20.4. 13:10 Edesseg S. B. RYBNICKÁ
20.4. 14:00 Poclain B STŽ RYBNICKÁ
20.4. 14:50 Edesseg STŽ RYBNICKÁ
27.4. 15:40 Edesseg FFT B RYBNICKÁ
27.4. 16:30 Poclain B FFT B RYBNICKÁ
27.4. 17:20 Edesseg Bianco RYBNICKÁ
27.4. 18:10 Poclain B Bianco RYBNICKÁ
23. KOLO PÁ 3.5. 18:30 Kometa Dynamo RYBNICKÁ
PÁ 3.5. 19:20 O5MY Dynamo RYBNICKÁ
PÁ 3.5. 20:10 Kometa Boys RYBNICKÁ
PÁ 3.5. 21:00 O5MY Boys RYBNICKÁ
24. KOLO 4.5. 09:00 S. B. Blue Flames RYBNICKÁ
4.5. 09:50 STŽ Blue Flames RYBNICKÁ
4.5. 10:40 S. B. Parmagianni RYBNICKÁ
4.5. 11:30 STŽ Parmagianni RYBNICKÁ
4.5. 12:20 Poclain B OldBlackburn RYBNICKÁ
4.5. 13:10 Edesseg OldBlackburn RYBNICKÁ
4.5. 14:00 Poclain B Antabus RYBNICKÁ
4.5. 14:50 Edesseg Antabus RYBNICKÁ
4.5. 15:40 FFT B Popůvky RYBNICKÁ
4.5. 16:30 Bianco Popůvky RYBNICKÁ
4.5. 17:20 Bianco FFT B RYBNICKÁ
25. KOLO PÁ 17.5. 18:30 Dynamo Antabus RYBNICKÁ
PÁ 17.5. 19:20 Dynamo OldBlackburn RYBNICKÁ
PÁ 17.5. 20:10 Boys Antabus RYBNICKÁ
PÁ 17.5. 21:00 Boys OldBlackburn RYBNICKÁ
26. KOLO 18.5. 09:00 Edesseg Blue Flames RYBNICKÁ
18.5. 09:50 Poclain B Blue Flames RYBNICKÁ
18.5. 10:40 Edesseg Parmagianni RYBNICKÁ
18.5. 11:30 Poclain B Parmagianni RYBNICKÁ
18.5. 12:20 STŽ Bianco RYBNICKÁ
18.5. 13:10 S. B. Bianco RYBNICKÁ
18.5. 14:00 STŽ FFT B RYBNICKÁ
18.5. 14:50 S. B. FFT B RYBNICKÁ
18.5. 15:40 Kometa Popůvky RYBNICKÁ
18.5. 16:30 O5MY Popůvky RYBNICKÁ
18.5. 17:20 Kometa O5MY RYBNICKÁ
27. a 28. KOLO 1.6. 09:00 Bianco Boys RYBNICKÁ
1.6. 09:50 FFT Boys RYBNICKÁ
1.6. 10:40 Bianco Dynamo RYBNICKÁ
1.6. 11:30 FFT Dynamo RYBNICKÁ
1.6. 12:20 Popůvky Blue Flames RYBNICKÁ
1.6. 13:10 Popůvky Parmagianni RYBNICKÁ
1.6. 14:00 Blue Flames Parmagianni RYBNICKÁ
1.6. 14:50 Poclain B Kometa RYBNICKÁ
1.6. 15:40 Edesseg Kometa RYBNICKÁ
1.6. 16:30 Poclain B O5MY RYBNICKÁ
1.6. 17:20 Edesseg O5MY RYBNICKÁ
1.6. 18:10 S. B. OldBlackburn RYBNICKÁ
1.6. 19:00 STŽ Antabus RYBNICKÁ
1.6. 19:50 STŽ OldBlackburn RYBNICKÁ
1.6. 20:30 S. B. Antabus RYBNICKÁ