Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
15.07.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ KLUBŮ DO SOUTĚŽÍ 2020/21. PŘIHLÁŠKY POUZE DO STŘEDY 15.7.2020!!!
Vážení futsalisté, začali jsme s přípravou další sezóny 2020/21 a naší prioritou bude plnit požadavky, které nám nahlásíte nebo je napíšete do závazných přihlášek rozeslaných v posledním Zpravodaji červenec/2020. Závaznou přihlášku je potřeba odeslat nejpozději do středy 15.7.2020 na e-mailovou adresu bamako.polak@volny.cz. 1.termínem je STŘEDA 15.července 2020 – ZASLÁNÍ ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY e-mailem na bamako.polak@volny.cz s vyplněným názvem klubu, jménem a adresou ...
NASAZENÍ KLUBŮ DO SOUTĚŽÍ 2020/21. PŘIHLÁŠKY POUZE DO STŘEDY 15.7.2020!!!

Krátké zprávy aktuálně

14.07.2020 - KAM NA FUTSAL - Sobota 18.7.2020: Napoleon Cup (Prace), Dobrušský pohár (Dobruška), Sobota 25.7.2020: O Lamí kopýtko (Brno), Rio De Čučo (Čučice).

27.06.2020 - Tým Besídka (2. třída) hledá tým pro společné tréninky každou středu od 19:00 do 20:30 na hřišti ZŠ Novolíšeňská 10? Zájemci ať se ozvou na telefon: 608 775 162. Předem děkuji, Toman.

23.06.2020 - Kometa Brno (2.tř.) hledá pro novou sezónu stálého brankáře a 2-3 hráče na doplnění kádru. Kontakt-info: 608 311 173 nebo michal.dobrovolny@rohlik.cz

08.06.2020 - Tým Jopparamu (1.+2.tř.) hledá hráče na doplnění kádru. Trénujeme pravidelně. Email: mucherl@seznam.cz, tel:602 414 953.

04.03.2020 - Tým Kometa (2.tř.) hledá sparing tým na čtvrtky od 17:00 - 18:00 v areálu Srbská. Kontakt: 608 311 173 (Dobrovolný).

další krátké zprávy

Rozlosovani - Okresní přebor podzim Brno-město

Rozlosování - E-MOTION Okresní přebor podzim 2019
Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště
1. KOLO PÁ 20.9. 19:30 Hauskrecht U Boba BOHUNICE
PÁ 20.9. 20:30 Nasan Stones BOHUNICE
SO 21.9. 09:00 Eliška Wodowa MALOMĚŘICE
SO 21.9. 10:00 Gladiators B West Žab MALOMĚŘICE
SO 21.9. 11:00 Partizan Sokolnice MALOMĚŘICE
SO 21.9. 12:00 R.I.P. SK Líšeň MALOMĚŘICE
SO 21.9. 13:00 Stones SK Líšeň MALOMĚŘICE
2. KOLO PÁ 27.9. 19:30 West Žab Hauskrecht BOHUNICE
PÁ 27.9. 20:30 Nasan SK Líšeň BOHUNICE
NE 29.9. 09:00 Wodowa Gladiators B MALOMĚŘICE
NE 29.9. 10:00 Atlantis Eliška MALOMĚŘICE
NE 29.9. 11:00 U Boba Nasan MALOMĚŘICE
NE 29.9. 12:00 Sokolnice R.I.P. MALOMĚŘICE
NE 29.9. 13:00 Stones Partizan MALOMĚŘICE
3. KOLO PÁ 4.10. 19:30 Hauskrecht Wodowa BOHUNICE
PÁ 4.10. 20:30 Nasan West Žab BOHUNICE
SO 5.10. 09:00 Gladiators B Atlantis MALOMĚŘICE
SO 5.10. 10:00 R.I.P. Stones MALOMĚŘICE
SO 5.10. 11:00 Partizan U Boba MALOMĚŘICE
SO 5.10. 12:00 SK Líšeň Sokolnice MALOMĚŘICE
4. KOLO PÁ 11.10. 19:30 Atlantis Hauskrecht BOHUNICE
PÁ 11.10. 20:30 Wodowa Nasan BOHUNICE
NE 13.10. 09:00 Eliška Gladiators B MALOMĚŘICE
NE 13.10. 10:00 U Boba R.I.P. MALOMĚŘICE
NE 13.10. 11:00 West Žab Partizan MALOMĚŘICE
5. KOLO PÁ 18.10. 19:30 Hauskrecht Eliška BOHUNICE
PÁ 18.10. 20:30 Nasan Atlantis BOHUNICE
ÚT  5.11. 21:00 Partizan Wodowa MALOMĚŘICE
SO 19.10. 10:00 R.I.P. West Žab MALOMĚŘICE
SO 19.10. 11:00 SK Líšeň U Boba MALOMĚŘICE
SO 19.10. 12:00 Sokolnice Stones MALOMĚŘICE
6. KOLO PÁ 25.10. 19:30 Gladiators B Hauskrecht BOHUNICE
PÁ 25.10. 20:30 Eliška Nasan BOHUNICE
SO 26.10. 09:00 Wodowa R.I.P. MALOMĚŘICE
SO 26.10. 10:00 Atlantis Partizan MALOMĚŘICE
SO 26.10. 11:00 U Boba Sokolnice MALOMĚŘICE
SO 26.10. 12:00 West Žab SK Líšeň MALOMĚŘICE
7. KOLO PÁ 1.11. 19:30 Hauskrecht Nasan BOHUNICE
PÁ 1.11. 20:30 Nasan Gladiators B BOHUNICE
NE 3.11. 09:00 SK Líšeň Wodowa MALOMĚŘICE
NE 3.11. 10:00 Partizan Eliška MALOMĚŘICE
NE 3.11. 11:00 R.I.P. Atlantis MALOMĚŘICE
NE 3.11. 12:00 Sokolnice West Žab MALOMĚŘICE
NE 3.11. 13:00 Stones U Boba MALOMĚŘICE
8. KOLO SO 9.11. 09:00 West Žab Stones MALOMĚŘICE
SO 9.11. 10:00 Eliška R.I.P. MALOMĚŘICE
SO 9.11. 11:00 Gladiators B Partizan MALOMĚŘICE
SO 9.11. 12:00 Atlantis SK Líšeň MALOMĚŘICE
SO 9.11. 13:00 Wodowa Sokolnice MALOMĚŘICE
9. KOLO PÁ 15.11. 19:30 Hauskrecht R.I.P. BOHUNICE
PÁ 15.11. 20:30 Nasan Partizan BOHUNICE
SO 16.11. 09:00 R.I.P. Gladiators B MALOMĚŘICE
SO 16.11. 10:00 Stones Wodowa MALOMĚŘICE
SO 16.11. 11:00 U Boba West Žab MALOMĚŘICE
SO 16.11. 12:00 SK Líšeň Eliška MALOMĚŘICE
SO 16.11. 13:00 Sokolnice Atlantis MALOMĚŘICE
10. KOLO NE 24.11. 09:00 Wodowa U Boba MALOMĚŘICE
NE 24.11. 10:00 Atlantis Stones MALOMĚŘICE
NE 24.11. 11:00 Eliška Sokolnice MALOMĚŘICE
NE 24.11. 12:00 Gladiators B SK Líšeň MALOMĚŘICE
NE 24.11. 13:00 Partizan Hauskrecht MALOMĚŘICE
11. KOLO NE 1.12. 09:00 Atlantis West Žab MALOMĚŘICE
NE 1.12. 10:00 Eliška U Boba MALOMĚŘICE
NE 1.12. 11:00 Partizan R.I.P. MALOMĚŘICE
NE 1.12. 12:00 Hauskrecht Sokolnice MALOMĚŘICE
NE 26.1. 18:00 Gladiators B Stones MALOMĚŘICE
12. KOLO PÁ 6.12. 19:30 Stones Hauskrecht BOHUNICE
PÁ 6.12. 20:30 SK Líšeň Hauskrecht BOHUNICE
NE 8.12. 09:00 Stones Eliška MALOMĚŘICE
NE 8.12. 10:00 U Boba Atlantis MALOMĚŘICE
NE 8.12. 11:00 West Žab Wodowa MALOMĚŘICE
NE 8.12. 12:00 R.I.P. Nasan MALOMĚŘICE
NE 8.12. 13:00 Sokolnice Gladiators B MALOMĚŘICE
13. KOLO NE 15.12. 09:00 Wodowa Atlantis MALOMĚŘICE
NE 15.12. 10:00 U Boba Gladiators B MALOMĚŘICE
NE 15.12. 11:00 West Žab Eliška MALOMĚŘICE
NE 15.12. 12:00 Sokolnice Nasan MALOMĚŘICE
NE 15.12. 13:00 SK Líšeň Partizan MALOMĚŘICE