Futsal Brno
Krátké zprávy aktuálně
23.07.2024 - VÁŽENÍ FUTSALISTÉ, KTEŘÍ TRÉNUJETE NA HŘIŠTI NA RYBNICKÉ, OZNAMUJEME VÁM, ŽE OD STŘEDY 24.7. DO NEDĚLE 4.8. SE BUDE VYMĚŇOVAT POVRCH (UMĚLÁ TRÁVA) A HŘIŠTĚ NEBUDE MOŽNÉ VYUŽÍT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!
11.07.2024 - Tým SOCCER (2. třída) hledá sparinga na herní tréninky v pondělí 20:00 – 21:00 v hale na Janouškové. Začátek v září (případně v říjnu, listopadu) Kontakt: mrnovotny@seznam.cz, mob. 724463800.
03.07.2024 - KAM NA FUTSAL - sobota 31.8.2024: Pablo Escobar Cup 2024 (Sokol Kounicova Brno).
23.06.2024 - Tým Jobsko (3.třída) hledá hráče pro doplnění týmu, případně tým, který by měl zájem o spojení. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz
02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček
další krátké zprávy
Rozlosovani - Okresní přebor jaro Brno-město
Rozlosování - E-MOTION Okresní přebor jaro 2024
Kolo |
Datum |
Čas |
Domácí |
Hosté |
Hřiště |
12. KOLO |
18.2. |
09:00 |
U Boba |
AB Střelice |
MALOMĚŘICE |
18.2. |
10:00 |
Stones |
Gladiators |
MALOMĚŘICE |
18.2. |
11:00 |
Starobrno |
Helas C |
MALOMĚŘICE |
18.2. |
12:00 |
SK Líšeň |
Gladiators |
MALOMĚŘICE |
18.2. |
13:00 |
Sokolnice |
Hombres B |
MALOMĚŘICE |
18.2. |
14:00 |
SK Líšeň |
Madrid |
MALOMĚŘICE |
18.2. |
15:00 |
Poclain |
Pískovna |
MALOMĚŘICE |
13. KOLO |
25.2. |
09:00 |
Poclain |
U Boba |
MALOMĚŘICE |
25.2. |
10:00 |
Pískovna |
SK Líšeň |
MALOMĚŘICE |
25.2. |
11:00 |
Madrid |
Sokolnice |
MALOMĚŘICE |
25.2. |
12:00 |
Helas C |
Stones |
MALOMĚŘICE |
25.2. |
13:00 |
Gladiators |
AB Střelice |
MALOMĚŘICE |
14. KOLO |
3.3. |
09:00 |
U Boba |
Gladiators |
MALOMĚŘICE |
3.3. |
10:00 |
AB Střelice |
Helas C |
MALOMĚŘICE |
3.3. |
11:00 |
Stones |
Hombres B |
MALOMĚŘICE |
3.3. |
12:00 |
Starobrno |
Madrid |
MALOMĚŘICE |
3.3. |
13:00 |
Sokolnice |
Pískovna |
MALOMĚŘICE |
3.3. |
14:00 |
SK Líšeň |
Poclain |
MALOMĚŘICE |
15. KOLO |
10.3. |
09:00 |
Madrid |
Stones |
MALOMĚŘICE |
10.3. |
10:00 |
SK Líšeň |
U Boba |
MALOMĚŘICE |
10.3. |
11:00 |
Poclain |
Sokolnice |
MALOMĚŘICE |
10.3. |
12:00 |
Pískovna |
Starobrno |
MALOMĚŘICE |
10.3. |
13:00 |
Hombres B |
AB Střelice |
MALOMĚŘICE |
10.3. |
14:00 |
Helas C |
Gladiators |
MALOMĚŘICE |
16. KOLO |
16.3. |
09:00 |
U Boba |
Helas C |
MALOMĚŘICE |
16.3. |
10:00 |
Gladiators |
Hombres B |
MALOMĚŘICE |
16.3. |
11:00 |
AB Střelice |
Madrid |
MALOMĚŘICE |
16.3. |
12:00 |
Stones |
Pískovna |
MALOMĚŘICE |
16.3. |
13:00 |
Starobrno |
Poclain |
MALOMĚŘICE |
16.3. |
14:00 |
Sokolnice |
SK Líšeň |
MALOMĚŘICE |
17. KOLO |
24.3. |
09:00 |
Sokolnice |
U Boba |
MALOMĚŘICE |
24.3. |
10:00 |
Pískovna |
AB Střelice |
MALOMĚŘICE |
24.3. |
11:00 |
Madrid |
Gladiators |
MALOMĚŘICE |
24.3. |
12:00 |
SK Líšeň |
Starobrno |
MALOMĚŘICE |
24.3. |
13:00 |
Hombres B |
Helas C |
MALOMĚŘICE |
24.3. |
14:00 |
Poclain |
Stones |
MALOMĚŘICE |
24.3. |
15:00 |
Hombres B |
Starobrno |
MALOMĚŘICE |
18. KOLO |
7.4. |
09:00 |
U Boba |
Hombres B |
MALOMĚŘICE |
7.4. |
10:00 |
Helas C |
Madrid |
MALOMĚŘICE |
7.4. |
11:00 |
Gladiators |
Pískovna |
MALOMĚŘICE |
7.4. |
12:00 |
AB Střelice |
Poclain |
MALOMĚŘICE |
7.4. |
13:00 |
Stones |
SK Líšeň |
MALOMĚŘICE |
7.4. |
14:00 |
Starobrno |
Sokolnice |
MALOMĚŘICE |
19. KOLO |
14.4. |
09:00 |
Sokolnice |
Stones |
MALOMĚŘICE |
14.4. |
10:00 |
Starobrno |
U Boba |
MALOMĚŘICE |
14.4. |
11:00 |
SK Líšeň |
AB Střelice |
MALOMĚŘICE |
14.4. |
12:00 |
Poclain |
Gladiators |
MALOMĚŘICE |
14.4. |
13:00 |
Pískovna |
Helas C |
MALOMĚŘICE |
14.4. |
14:00 |
Madrid |
Hombres B |
MALOMĚŘICE |
20. KOLO |
28.4. |
09:00 |
U Boba |
Madrid |
MALOMĚŘICE |
28.4. |
10:00 |
Hombres B |
Pískovna |
MALOMĚŘICE |
28.4. |
11:00 |
Helas C |
Poclain |
MALOMĚŘICE |
28.4. |
12:00 |
Gladiators |
SK Líšeň |
MALOMĚŘICE |
28.4. |
13:00 |
AB Střelice |
Sokolnice |
MALOMĚŘICE |
28.4. |
14:00 |
Stones |
Starobrno |
MALOMĚŘICE |
21. KOLO |
5.5. |
09:00 |
Stones |
U Boba |
MALOMĚŘICE |
5.5. |
10:00 |
Starobrno |
AB Střelice |
MALOMĚŘICE |
5.5. |
11:00 |
Sokolnice |
Gladiators |
MALOMĚŘICE |
5.5. |
12:00 |
SK Líšeň |
Helas C |
MALOMĚŘICE |
5.5. |
13:00 |
Poclain |
Hombres B |
MALOMĚŘICE |
5.5. |
14:00 |
Pískovna |
Madrid |
MALOMĚŘICE |
22. KOLO |
11.5. |
09:00 |
U Boba |
Pískovna |
MALOMĚŘICE |
11.5. |
10:00 |
Madrid |
Poclain |
MALOMĚŘICE |
11.5. |
11:00 |
Hombres B |
SK Líšeň |
MALOMĚŘICE |
11.5. |
12:00 |
AB Střelice |
Stones |
MALOMĚŘICE |
11.5. |
13:00 |
Gladiators |
Starobrno |
MALOMĚŘICE |
11.5. |
14:00 |
Helas C |
Sokolnice |
MALOMĚŘICE |