Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
28.05.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V sobotu 28. května se odehraje poslední 22.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a dále 25. kolo 1.A třídy na Rybnické, 25. a 26. kolo 2.A třídy v Jundrově a na Kneslové a také 21. kolo 3.trídy v Řečkovicích. V neděli 29. května pokračuje 26. kolem 1.B třída na Rybnické a 26. kolem 2.C třída na Svážné.   Okresní přebor Brno město 22. kolo                                                                   (rozh. ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

23.05.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 28.5.: OP (Maloměřice), 1.A (Rybnická), 2.A (Jundrov+Kneslova), 3.tř. (Řečkovice). Neděle 29.5.: 1.B (Rybnická), 2.C (Svážná).

02.05.2022 - Tým GLORIA hrající 1.třídu hledá stabilní tým/soupeře na pravidelné tréninky v Úterý 18:30-20:00 na Okruhu (Nový Lískovec), případně tým se svým slotem na tréninky. Kontakt: duffson@seznam.cz nebo messenger. David Pitrocha

28.04.2022 - Futsalový tým R.I.P. (OP) hledá šikovné hráče. Kontakt (i SMS): 604103416  E-mail: sick@email.cz 

17.03.2022 - Tým Bafancova 11 (2.tř.) hledá soupeře na pravidelné tréninky na venkovním hřišti v Líšni každé úterý od 18:00 do 19:30. Kontakt: 607530801, email: jiri.bajza@gmail.com

12.03.2022 - Tým O5MY (3.třída) hledá soupeře na pravidelné tréninky od dubna každý čtvrtek v areálu Hroch v Jundrově od 19:00 do 20:30. Kontakt: 776484490, email: libe.kuzi@email.cz.

další krátké zprávy

Rozlosovani - Okresní přebor jaro Brno-město

Rozlosování - E-MOTION Okresní přebor jaro 2022
Kolo Datum Čas Domácí Hosté Hřiště
12. KOLO 6.2. 09:00 R.I.P. Stones MALOMĚŘICE
6.2. 10:00 Sokolnice AB Střelice MALOMĚŘICE
6.2. 11:00 U Boba Wodowa MALOMĚŘICE
6.2. 12:00 ASM B Atlantis MALOMĚŘICE
6.2. 13:00 Žab.Vlci B Partizan MALOMĚŘICE
6.2. 14:00 SK Líšeň Hombres B MALOMĚŘICE
6.2. 15:00 Partizan Hombres B MALOMĚŘICE
13. KOLO 13.2. 09:00 SK Líšeň Sokolnice MALOMĚŘICE
13.2. 10:00 Wodowa Partizan MALOMĚŘICE
13.2. 11:00 AB Střelice Žab.Vlci B MALOMĚŘICE
13.2. 12:00 Hombres B R.I.P. MALOMĚŘICE
13.2. 13:00 Atlantis U Boba MALOMĚŘICE
13.2. 14:00 Stones ASM B MALOMĚŘICE
14. KOLO 19.2. 10:00 Partizan ASM B MALOMĚŘICE
19.2. 11:00 AB Střelice U Boba MALOMĚŘICE
19.2. 12:00 Stones Žab.Vlci B MALOMĚŘICE
19.2. 13:00 R.I.P. Wodowa MALOMĚŘICE
19.2. 14:00 Hombres B Sokolnice MALOMĚŘICE
15. KOLO 27.2. 09:00 Wodowa Sokolnice MALOMĚŘICE
27.2. 10:00 Hombres B Atlantis MALOMĚŘICE
27.2. 11:00 Stones U Boba MALOMĚŘICE
27.2. 12:00 Partizan Atlantis MALOMĚŘICE
27.2. 13:00 Partizan R.I.P. MALOMĚŘICE
27.2. 14:00 AB Střelice SK Líšeň MALOMĚŘICE
16. KOLO 5.3. 09:00 U Boba Partizan MALOMĚŘICE
5.3. 10:00 R.I.P. Žab.Vlci B MALOMĚŘICE
5.3. 11:00 SK Líšeň Wodowa MALOMĚŘICE
5.3. 12:00 Atlantis AB Střelice MALOMĚŘICE
5.3. 13:00 ASM B Hombres B MALOMĚŘICE
17. KOLO 19.3. 09:00 Partizan Atlantis MALOMĚŘICE
19.3. 10:00 Wodowa AB Střelice MALOMĚŘICE
19.3. 11:00 ASM B U Boba MALOMĚŘICE
19.3. 12:00 Žab.Vlci B ASM B MALOMĚŘICE
19.3. 13:00 Žab.Vlci B SK Líšeň MALOMĚŘICE
19.3. 14:00 Stones Hombres B MALOMĚŘICE
19.3. 15:00 R.I.P. Sokolnice MALOMĚŘICE
18. KOLO 27.3. 09:00 ASM B SK Líšeň MALOMĚŘICE
27.3. 10:00 Partizan Stones MALOMĚŘICE
27.3. 11:00 Žab.Vlci B Wodowa MALOMĚŘICE
27.3. 12:00 Sokolnice Atlantis MALOMĚŘICE
27.3. 13:00 R.I.P. AB Střelice MALOMĚŘICE
27.3. 14:00 U Boba Hombres B MALOMĚŘICE
19. KOLO 10.4. 09:00 ASM B Sokolnice MALOMĚŘICE
10.4. 10:00 Žab.Vlci B Hombres B MALOMĚŘICE
10.4. 11:00 R.I.P. Atlantis MALOMĚŘICE
10.4. 12:00 Partizan AB Střelice MALOMĚŘICE
10.4. 13:00 U Boba SK Líšeň MALOMĚŘICE
10.4. 14:00 Stones Wodowa MALOMĚŘICE
20. KOLO 24.4. 09:00 Hombres B Partizan MALOMĚŘICE
24.4. 10:00 SK Líšeň R.I.P. MALOMĚŘICE
24.4. 11:00 Sokolnice U Boba MALOMĚŘICE
24.4. 12:00 Wodowa ASM B MALOMĚŘICE
24.4. 13:00 AB Střelice Stones MALOMĚŘICE
24.4. 14:00 Atlantis Žab.Vlci B MALOMĚŘICE
21. KOLO 15.5. 09:00 Wodowa Hombres B MALOMĚŘICE
15.5. 10:00 ASM B AB Střelice MALOMĚŘICE
15.5. 11:00 U Boba R.I.P. MALOMĚŘICE
15.5. 12:00 Atlantis Stones MALOMĚŘICE
15.5. 13:00 Atlantis SK Líšeň MALOMĚŘICE
15.5. 14:00 SK Líšeň Partizan MALOMĚŘICE
15.5. 15:00 Sokolnice Žab.Vlci B MALOMĚŘICE
22. KOLO 28.5. 09:00 Sokolnice Stones MALOMĚŘICE
28.5. 10:00 Partizan Sokolnice MALOMĚŘICE
28.5. 11:00 Stones SK Líšeň MALOMĚŘICE
28.5. 12:00 AB Střelice Hombres B MALOMĚŘICE
28.5. 13:00 Žab.Vlci B U Boba MALOMĚŘICE
28.5. 14:00 Wodowa Atlantis MALOMĚŘICE
28.5. 15:00 R.I.P. ASM B MALOMĚŘICE