Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
22.09.2014
ilustrační obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.9.2014
FUTSAL 22.9.2014 Okresní přebor Brno město – 1.kolo RYBNICKÁ: Blue Flames-Saňaři 2:10 (1:6), Dilhof Martin 2-Sedláček František 5, Král Luboš 2, Kotouček Eduard 2, Lukáš Marek,  Stones-Saňaři 1:3 (0:1), Šebetovský Jan-Sedláček František 2, Král Luboš,  Blue Flames Gladiators B 0:6 (0:2), Rozehnal Tomáš 2, Bodický Michal 2, Pavlica Ondřej, Sochor Zbyněk, ŽK: Pokorný (BF), Stones-Gladiators B 3:3 (3:0), Šebetovský Jan 2, Kracík Ladislav-Němec Vojtěch, Kejduš Petr, Rozehnal Tomáš, ŽK: Mrázek (St), Rozehnal (G), Arsenal B-Helas C 4:2 (2:1), ...
FUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.9.2014

Krátké zprávy aktuálně

09.09.2014 - Brankář (23 let) hledá nějaký tým, kde by mohl chytat ve futsalu. Má zkušenosti. Zájemci pište na e-mail: Valda1596@seznam.cz (Valoušek).

08.09.2014 - V souvislosti s novým povrchem na na Srbské nabízíme poslední volné termíny pro pravidelné i nepravidelné tréninky. Standardní sezonní (podzim a jaro) hodinová sazba pro veřejnost činí 790,- Kč. Pro futsalové kluby nabízíme stejnou cenu za 1,5 hodiny tréninku, tedy za cenu 790,- Kč. V případě zájmu o konkrétní čas či jakéhokoliv dotazu kontaktujte: Petr Procházka, tel.: 608 554 588, e-mail: provozni@srbska.cz.

31.08.2014 - Tým FC AB Střelice (3.tř.) hledá tým z 2.-3.tř. na společné páteční tréninky v kvalitní futsalové hale ve Střelicích (příp.nabídněte hřiště vy). Info na team.strelice@seznam.cz nebo 776 666 567.

12.08.2014 - Tým Atlantis (1. a 3. tř.) hledá tým 1.-2.tř. jako sparring tým na tréninky do velké haly, ul. Čejkovická, od 17.9. do 15.4.2015, vždy středy 19:30-21:00. Tel.: 775562620.

05.08.2014 - Tým SLOVAN BRNO hledá pro svůj B-tým (1.B tř.) několik šikovných hráčů se zkušenostmi z futsalu. Zájemci prosím hlaste se do 20.8.2014 na tel.: 602 733 855 (Michal Polák).

další krátké zprávy

Aktuální tabulka střelců - 1.A třída podzim Brno-město

Aktualizace po neúplném 4.kole (17.9.2014)
Pořadí Jméno Tým Branek
1 Žáček Pa. Napoleon 6
1 Cívka Wodowa 6
3 Žáček O. Napoleon 5
3 Dozbaba Atraps 5
3 Pištěk Parmagianni 5
3 Smutný Parmagianni 5
7 Hladký "B" Schalke 4
7 Boháč Agromeli C 4
7 Oščádal "B" Atraps 4
10 Hřebíček M. Pískovna 3
10 Skácel Soccer 3
10 Hronek Atraps 3
10 Jakšík Atraps 3
10 Skovajsa Wodowa 3
15 Ceyp Schalke 2
15 Opluštil Schalke 2
15 Hřebíček Z. Pískovna 2
15 Purket Pískovna 2
15 Novák Atlantis 2
15 Vlček Atlantis 2
15 Klimas Soccer 2
15 Novotný Soccer 2
15 Ondrík Soccer 2
15 Lipovský Besídka 2
15 Nesrsta "B" Besídka 2
15 Žáček J. Napoleon 2
15 Beránek "D" Agromeli C 2
15 Tesař Agromeli C 2
15 Klimek Bianco 2
15 Podloucký O. Bianco 2
15 Šplíchal Bianco 2
15 Klemensevič Wodowa 2
15 Šimák Gascar 2
15 Hrůza "A" STŽ B 2
15 Kopřiva STŽ B 2
15 Sedláček Jan Bastards 2
37 Kotrba Schalke 1
37 Sláma Schalke 1
37 Václavek "B" Schalke 1
37 Vorel Schalke 1
37 Krištof Pískovna 1
37 Janík Dynamo 1
37 Kopecký P. Dynamo 1
37 Krátký Dynamo 1
37 Procházka Dynamo 1
37 Johaník "B" Besídka 1
37 Filipec Napoleon 1
37 Hofírek F. Napoleon 1
37 Vaculík "B" Agromeli C 1
37 Hude Bianco 1
37 Podloucký J. Bianco 1
37 Šindelář Bianco 1
37 Vondra Bianco 1
37 Dobr Atraps 1
37 Malíř Atraps 1
37 Ryšavý Atraps 1
37 Gottwald Parmagianni 1
37 Zelenka Parmagianni 1
37 Chlubný Ji. Wodowa 1
37 Kříž Ma. Wodowa 1
37 Kříž Mi. Wodowa 1
37 Brom Gascar 1
37 Horvát Gascar 1
37 Maňák P. Gascar 1
37 Hanák STŽ B 1
37 Höll R. "A" STŽ B 1
37 Jermias STŽ B 1
37 Motyčka STŽ B 1
37 Šimeček Ra. STŽ B 1
37 Cvingráf M. Bastards 1
37 Hrabálek Bastards 1
37 Svoboda Bastards 1
37 Klouda Panama B 1
37 Šamánek "A" Panama B 1

Pořadí Tým Brankáři Celkem Průměr Zápasy
1 Atraps Pekárek 3 0,75 0,1,0,2,
2 Soccer Komínek 3 1,5 3,0,
2 Gascar Pokiser 3 1,5 2,1,
4 Napoleon Lněnička 4 2 3,1,
5 Dynamo Poledna 5 2,5 3,2,
5 Agromeli C Jedlička, Sládek 10 2,5 2,0,6,2,
5 Wodowa Horák 10 2,5 2,0,5,3,
8 STŽ B Stara 11 2,75 2,4,4,1,
9 Schalke Kavan 12 3 2,5,2,3,
9 Parmagianni Gottwald 12 3 4,1,5,2,
11 Bianco Klimek 14 3,5 7,1,1,5,
12 Pískovna Přichystal 8 4 5,3,
12 Atlantis Švanda, Kropáček 16 4 3,5,4,4,
14 Besídka Kuchtík 9 4,5 4,5,
14 Panama B Ognar 9 4,5 3,6,
16 Bastards Chmelař 12 6 2,10,