Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
21.10.2014
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ ROZHODČÍCH NA PÁTEK 24.10., SOBOTU 25.10. A NEDĚLI 26.10.2014
Komise rozhodčích nasadila sudí na pátek 24.října, sobotu 25.října a neděli 26.října 2014. Výplatní termíny odměn jsou ve čtvrtek 30.října 2014 od 15:00 do 18:00. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Důležitá informace pro rozhodčí pro omluvy prosím používejte i nadále e-mail: krd-baf@seznam.cz Pátek 24.10.2014 Soutěž Hřiště Čas Rozhodčí Rozhodčí ...
NASAZENÍ ROZHODČÍCH NA PÁTEK 24.10., SOBOTU 25.10. A NEDĚLI 26.10.2014

Krátké zprávy aktuálně

17.10.2014 - KAM NA FUTSAL - 1.liga: Helas-Mělník 6:2, Chrudim-Tango 5:2, 2.liga: Agromeli-Žabinští Vlci 5:0.

09.10.2014 - Toka Brno nabízí volný termín v nové hale Tatranu Bohunice v Brně. Jedná se vždy o pondělní termín pronájmu v čase 20:30-22:00 hodin, možnost i společného tréninku. Info: 603850072 (Miroslav Zavadil).

04.10.2014 - KAM NA FUTSAL - 1.liga: Helas-Tango 0:4 (0:1), 2.liga: Agromeli–Pardubice 11:1 (4:1), Vítkovice-Žab.Vlci 8:0 (6:0), Jeseník-Bílovice 3:3.

03.10.2014 - Sportovec a futsalista (34 let) nekuřák ze Slovenska, dobře technicky vybavený hledá kvalitní tým, kde by mohl hrát v útoku. Hrál městskou futsalovou ligu v Lučenci. Alexander Tóth, e-mail: sanko.toth@gmail.com

30.09.2014 - Tempo Brno (2.A tř.) hledá tréninkového soupeře do nafukovací haly Janouškova, Brno-Lesná. Termíny od 8.10.2014 ve středu 18:30–20:00, kontakt: 775 169 309 nebo info@tempobrno.cz (Jan Tomek).

další krátké zprávy

Aktuální tabulka střelců - 1.A třída podzim Brno-město

Aktualizace po 12.kole (20.10.2014)
Pořadí Jméno Tým Branek
1 Smutný Parmagianni 16
2 Purket Pískovna 15
2 Žáček Pa. Napoleon 15
4 Hřebíček M. Pískovna 13
4 Oščádal "B" Atraps 13
6 Dozbaba Atraps 10
6 Cífka Wodowa 10
8 Novotný Soccer 9
8 Tesař Agromeli C 9
10 Horvát Gascar 8
10 Šimeček Ra. STŽ B 8
12 Klimas Soccer 7
12 Žáček O. Napoleon 7
12 Boháč Agromeli C 7
12 Jakšík Atraps 7
12 Pištěk Parmagianni 7
12 Křivka Wodowa 7
12 Krůtil Gascar 7
12 Maňák P. Gascar 7
12 Šimák Gascar 7
21 Janík Dynamo 6
21 Procházka Dynamo 6
21 Lipovský Besídka 6
21 Čech Napoleon 6
21 Žáček J. Napoleon 6
21 Šafář Parmagianni 6
21 Valášek Parmagianni 6
21 Chlubný Ji. Wodowa 6
21 Cvingráf P. Bastards 6
21 Drábek Ma. Panama B 6
31 Hladký "B" Schalke 5
31 Opluštil Schalke 5
31 Sláma Schalke 5
31 Krištof Pískovna 5
31 Křižák Dynamo 5
31 Ostrý Dynamo 5
31 Mrňa Atlantis 5
31 Smital "B" Atlantis 5
31 Kubát Soccer 5
31 Ondrík Soccer 5
31 Lech Besídka 5
31 Klimek Bianco 5
31 Podloucký O. Bianco 5
31 Hronek Atraps 5
31 Kříž Ma. Wodowa 5
31 Kříž Mi. Wodowa 5
31 Veselý STŽ B 5
31 Sedláček Jan Bastards 5
31 Janderka Panama B 5
50 Ceyp Schalke 4
50 Kotrba Schalke 4
50 Václavek "B" Schalke 4
50 Kopecký P. Dynamo 4
50 Vodička Dynamo 4
50 Terzijski Atlantis 4
50 Skácel Soccer 4
50 Kmeť Napoleon 4
50 Beránek "D" Agromeli C 4
50 Hude Bianco 4
50 Vondra Bianco 4
50 Malíř Atraps 4
50 Ryšavý Atraps 4
50 Skovajsa Wodowa 4
50 Brom Gascar 4
50 Slezák STŽ B 4
50 Šimeček Ja. STŽ B 4
50 Studený "A" Panama B 4
68 Krul Schalke 3
68 Flendrovský ml. Pískovna 3
68 Prokop ml. Pískovna 3
68 Jenerál Dynamo 3
68 Vlček Atlantis 3
68 Lošťák Soccer 3
68 Johaník "B" Besídka 3
68 Aujeský "B" Agromeli C 3
68 Janeček "D" Agromeli C 3
68 Jašek Agromeli C 3
68 Šplíchal Bianco 3
68 Do Atraps 3
68 Zelenka Parmagianni 3
68 Tureček Wodowa 3
68 Hrůza "A" STŽ B 3
68 Kopřiva STŽ B 3
68 Motyčka STŽ B 3
68 Svoboda Bastards 3
68 Moučka P. Panama B 3
87 Vorel Schalke 2
87 Hřebíček Z. Pískovna 2
87 Kopecký J. Dynamo 2
87 Krátký Dynamo 2
87 Novák Atlantis 2
87 Dračka Soccer 2
87 Hřebíček Soccer 2
87 Malec Soccer 2
87 Kuchtík Besídka 2
87 Nesrsta "B" Besídka 2
87 Smejkal "B" Besídka 2
87 Filipec Napoleon 2
87 Hofírek F. Napoleon 2
87 Žáček Pe. Napoleon 2
87 Vaculík "B" Agromeli C 2
87 Podloucký J. Bianco 2
87 Šebánek Bianco 2
87 Onderka Parmagianni 2
87 Klemensevič Wodowa 2
87 Nguyen G. Gascar 2
87 Brabuš Panama B 2
87 Drábek Mi. Panama B 2
109 Robert "B" Schalke 1
109 Bílý Dynamo 1
109 Chytil Atlantis 1
109 Andrle Besídka 1
109 Novák Besídka 1
109 Hofírek D. Napoleon 1
109 Hofr "D" Agromeli C 1
109 Mazůrek Bianco 1
109 Šindelář Bianco 1
109 Dobr Atraps 1
109 Skřivan Atraps 1
109 VuKhac "C" Atraps 1
109 Daniel Parmagianni 1
109 Gottwald Parmagianni 1
109 Vonka Parmagianni 1
109 Lončarič Wodowa 1
109 Meluzín Wodowa 1
109 Hanák STŽ B 1
109 Höll J. "A" STŽ B 1
109 Höll R. "A" STŽ B 1
109 Jermias STŽ B 1
109 Kuchovský STŽ B 1
109 Cvingráf M. Bastards 1
109 Drmola Bastards 1
109 Dupal Bastards 1
109 Grečko Bastards 1
109 Hrabálek Bastards 1
109 Klouda Panama B 1
109 Lejska Panama B 1
109 Šamánek "A" Panama B 1
109 Vrégr Panama B 1

Pořadí Tým Brankáři Celkem Průměr Zápasy
1 Atraps Pekárek 14 1,17 0,1,0,2,1,0,1,2,1,4,1,1,
2 Gascar Pokiser 20 2 2,1,4,2,3,1,2,2,3,0,
3 Napoleon Lněnička, Žáček Pa. 25 2,08 3,1,1,1,5,1,3,2,2,1,1,4,
4 Wodowa Horák, Chlubný Jan 31 2,58 2,0,5,3,0,2,3,0,1,6,3,6,
5 STŽ B Stara 32 2,67 2,4,4,1,2,4,2,0,2,2,4,5,
5 Panama B Ognar 32 2,67 3,6,0,2,0,3,6,2,3,4,2,1,
7 Bianco Klimek, Šindelář 33 2,75 7,1,1,5,5,0,2,4,1,0,6,1,
7 Parmagianni Gottwald 33 2,75 4,1,5,2,1,2,3,5,1,6,3,0,
9 Schalke Kavan 34 2,83 2,5,2,3,1,5,3,2,3,2,3,3,
9 Soccer Komínek 34 2,83 3,0,3,4,2,5,2,3,4,6,1,1,
11 Atlantis Švanda, Kropáček 37 3,08 3,5,4,4,2,3,4,2,3,3,1,3,
12 Pískovna Přichystal, Hřebíček Z. 36 3,27 5,3,3,5,2,3,3,6,2,3,1,
13 Dynamo Poledna 40 3,33 3,2,5,3,5,0,5,3,3,2,3,6,
14 Agromeli C Jedlička, Sládek 46 3,83 2,0,6,2,4,5,2,7,0,6,7,5,
15 Bastards Chmelař, Svoboda 53 4,82 2,10,4,5,5,1,6,5,5,5,5,
16 Besídka Kuchtík, Andrle 58 4,83 4,5,2,7,5,3,9,3,4,4,3,9,