Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
28.05.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V sobotu 28. května se odehraje poslední 22.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a dále 25. kolo 1.A třídy na Rybnické, 25. a 26. kolo 2.A třídy v Jundrově a na Kneslové a také 21. kolo 3.trídy v Řečkovicích. V neděli 29. května pokračuje 26. kolem 1.B třída na Rybnické a 26. kolem 2.C třída na Svážné.   Okresní přebor Brno město 22. kolo                                                                   (rozh. ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

23.05.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 28.5.: OP (Maloměřice), 1.A (Rybnická), 2.A (Jundrov+Kneslova), 3.tř. (Řečkovice). Neděle 29.5.: 1.B (Rybnická), 2.C (Svážná).

02.05.2022 - Tým GLORIA hrající 1.třídu hledá stabilní tým/soupeře na pravidelné tréninky v Úterý 18:30-20:00 na Okruhu (Nový Lískovec), případně tým se svým slotem na tréninky. Kontakt: duffson@seznam.cz nebo messenger. David Pitrocha

28.04.2022 - Futsalový tým R.I.P. (OP) hledá šikovné hráče. Kontakt (i SMS): 604103416  E-mail: sick@email.cz 

17.03.2022 - Tým Bafancova 11 (2.tř.) hledá soupeře na pravidelné tréninky na venkovním hřišti v Líšni každé úterý od 18:00 do 19:30. Kontakt: 607530801, email: jiri.bajza@gmail.com

12.03.2022 - Tým O5MY (3.třída) hledá soupeře na pravidelné tréninky od dubna každý čtvrtek v areálu Hroch v Jundrově od 19:00 do 20:30. Kontakt: 776484490, email: libe.kuzi@email.cz.

další krátké zprávy

Aktuální tabulka střelců - Okresní přebor jaro Brno-město

Aktualizace po 21.kole (16.5.2022)
Pořadí Jméno Tým Branek Asistencí Celkem
1 Havlín "A" Žab.Vlci B 50 16 66
2 Martynink Sokolnice 26 16 42
3 Široký Ma. U Boba 23 19 42
4 Šotola ASM B 22 10 32
5 Machálek AB Střelice 21  9 30
6 Perníkář U Boba 19  6 25
7 Žák "A" Hombres B 18 10 28
7 Grus SK Líšeň 18  4 22
9 Široký Mi. U Boba 17  7 24
10 Dobrovolný Sokolnice 16  9 23
11 Chráscina "A" Žab.Vlci B 15 19 34
11 Řezáč "C" Žab.Vlci B 15  6 21
11 Blecha Wodowa 15  6 21
14 Kusák SK Líšeň 13 10 23
14 Malíř Hombres B 13  5 18
14 Vacula R.I.P. 13  3 16
14 Novotný Atlantis 13  2 15
18 Kubík Stones 12  7 19
18 Starý "A" Žab.Vlci B 12  8 20
20 Kantor U Boba 11  9 20
20 Cifka "B" Wodowa 11  8 19
20 Koníček Sokolnice 11  5 16
23 Perna AB Střelice 10  8 18
23 Doležel Partizan 10  7 17
23 Hansl "A" Žab.Vlci B 10  8 18
26 Feist AB Střelice 9  0  9
26 Burian ASM B 9  6 15
26 Zouhar Hombres B 9  1 10
26 Lepka R.I.P. 9  6 15
26 Pospíšil Sokolnice 9 11 20
31 Valaškovčák Atlantis 8  7 15
31 Cajzl ASM B 8  4 12
31 Midrla P. ASM B 8  2 10
31 Janoušek Hombres B 8  1  9
31 Žilka Hombres B 8  3 11
31 Vaněk SK Líšeň 8  2 10
31 Cendelín U Boba 8  6 14
31 Chlubný Wodowa 8  8 16
31 Kříž Wodowa 8  3 11
40 Machát A. AB Střelice 7  8 15
40 Machát J. AB Střelice 7  8 15
40 Parys AB Střelice 7  2  9
40 Rýzner M. AB Střelice 7  7 14
40 Uherka T. Atlantis 7  4 11
40 Ryšavý Hombres B 7 11 18
40 Balčirák Partizan 7  4 11
40 Bocko Partizan 7  3 10
40 Horečný Partizan 7  7 14
40 Šimoníček R.I.P. 7  5 12
40 Moudrý SK Líšeň 7  0  7
40 Luskač Sokolnice 7  3 10
40 Hradílek Stones 7  4 11
40 Fessl Žab.Vlci B 7 10 17
40 Svoboda Žab.Vlci B 7  7 14
55 Skřivan Atlantis 6  4 10
55 Vlček Atlantis 6 11 17
55 Motyčka ASM B 6  4 10
55 Borýsek Hombres B 6  3  9
55 Tóth J. Partizan 6  1  7
55 Spasojevič SK Líšeň 6  6 12
55 Stanev Stones 6  5 11
55 Šebetovský Stones 6  2  8
55 Šimeček Stones 6  4 10
55 Tvarůžek U Boba 6  5 11
55 Mareček J. Wodowa 6  3  9
66 Šebeň AB Střelice 5  4  9
66 Hulák Atlantis 5  3  8
66 Souček Atlantis 5  1  6
66 Teplý Atlantis 5  2  7
66 Hanák ASM B 5  4  9
66 Táborský "A" ASM B 5  1  6
66 Nejezchleba "A" Hombres B 5  1  6
66 Petrič Partizan 5  0  5
66 Barvíř R.I.P. 5  1  6
66 Knee R.I.P. 5  3  8
66 Kozák "B" Stones 5  2  7
66 Pokorný "B" Stones 5  3  8
66 Syrový Stones 5  5 10
66 Klemensevič Wodowa 5  2  7
80 Novotný AB Střelice 4  3  7
80 Terzijski Atlantis 4  1  5
80 Oščádal Hombres B 4  0  4
80 Zbyrko R.I.P. 4  0  4
80 Hajdin Sokolnice 4  4  8
80 Urbánek Sokolnice 4  1  5
80 Medveď "B" Stones 4  2  6
80 Jelínek U Boba 4  1  5
80 Šenkýř U Boba 4  4  8
80 Lončarič "B" Wodowa 4  1  5
80 Mareček D. "B" Wodowa 4  0  4
80 Peml "B" Wodowa 4  4  8
80 Chroust Žab.Vlci B 4  5  9
80 Stoklásek Žab.Vlci B 4  0  4
94 Herzán AB Střelice 3  0  3
94 Pagáč Atlantis 3  0  3
94 Fellman Hombres B 3  5  8
94 Holánek Hombres B 3  1  4
94 Izák R.I.P. 3  1  4
94 Krejčí R.I.P. 3  1  4
94 Procházka SK Líšeň 3  0  3
94 Kotouček Sokolnice 3  2  5
94 Kratochvíl Sokolnice 3  9 12
94 Pfeifer U Boba 3  4  7
94 Křemenák Wodowa 3  0  3
94 Matula "B" Wodowa 3  1  4
94 Koutný "C" Žab.Vlci B 3  1  4
94 Kratochvíl "A" Žab.Vlci B 3  3  6
94 Pokorný "A" Žab.Vlci B 3  3  6
94 Popek "C" Žab.Vlci B 3  5  8
94 Řezník "C" Žab.Vlci B 3  2  5
111 Drahonský AB Střelice 2  3  5
111 August Atlantis 2  0  2
111 Berka Atlantis 2  0  2
111 Maňák Atlantis 2  5  7
111 Cvingráf ASM B 2  3  5
111 Hambálek K. ASM B 2  1  3
111 Malásek ASM B 2  1  3
111 Podal ASM B 2  0  2
111 Rybníček D. ASM B 2  3  5
111 Skoumal "A" ASM B 2  0  2
111 Rybák Hombres B 2  4  6
111 Desenský Partizan 2  6  8
111 Tóth R. Partizan 2  0  2
111 Vejrosta Partizan 2  2  4
111 Bartoš ml. R.I.P. 2  3  5
111 Macalík R.I.P. 2  1  3
111 Trpišovský R.I.P. 2  0  2
111 Denk SK Líšeň 2  1  3
111 Kubáň SK Líšeň 2  4  6
111 Mach SK Líšeň 2  1  3
111 Žvachula SK Líšeň 2  0  2
111 Jedlička Sokolnice 2  5  7
111 Morávek Sokolnice 2  1  3
111 Hancír "B" Wodowa 2  0  2
111 Křivka Wodowa 2  2  4
111 Nešpor Wodowa 2  1  3
111 Tureček Wodowa 2  1  3
111 Odehnal Žab.Vlci B 2  4  6
111 Trbušek Žab.Vlci B 2  2  4
111 Urban "C" Žab.Vlci B 2  0  2
111 Žalud "C" Žab.Vlci B 2  4  6
142 Koprajda AB Střelice 1  0  1
142 Procházka AB Střelice 1  2  3
142 Rýzner Z. AB Střelice 1  3  4
142 Sláma AB Střelice 1  0  1
142 Jelínek Atlantis 1  3  4
142 Bartoš "A" ASM B 1  0  1
142 Krejčí ASM B 1  1  2
142 Midrla M. ASM B 1  1  2
142 Rybníček M. ASM B 1  0  1
142 Špicl ASM B 1  2  3
142 Urbánek ASM B 1  4  5
142 Holán Hombres B 1  1  2
142 Kitner Hombres B 1  0  1
142 Pokorný "A" Hombres B 1  1  2
142 Szabó Hombres B 1  2  3
142 Furák Partizan 1  1  2
142 Kotoul Partizan 1  0  1
142 Knotek R.I.P. 1  0  1
142 Liashko R.I.P. 1  0  1
142 Schäfer R.I.P. 1  2  3
142 Pouchlý SK Líšeň 1  1  2
142 Ruibar SK Líšeň 1  1  2
142 Vyhnánek SK Líšeň 1  2  3
142 Krkoška Sokolnice 1  3  4
142 Machát "B" Wodowa 1  0  1
142 Sendler "B" Wodowa 1  1  2
142 Skovajsa Wodowa 1  0  1
142 Bílý "A" Žab.Vlci B 1  1  2
142 Hanuš "A" Žab.Vlci B 1  1  2
142 Saxl "C" Žab.Vlci B 1  0  1
142 Večeřa Žab.Vlci B 1  6  7
173 Boldi AB Střelice 0  1  1
173 Meluzín Wodowa 0  2  2
173 Strašil Wodowa 0  1  1
173 Weiss Wodowa 0  1  1
173 Klauda Wodowa 0  1  1
173 Pohanka Stones 0  1  1
173 Brychta Stones 0  2  2
173 Doležal Stones 0  2  2
173 Hrabčák Stones 0  1  1
173 Jahoda SK Líšeň 0  1  1
173 Ptáček SK Líšeň 0  4  4
173 Král SK Líšeň 0  1  1
173 Musil U Boba 0  1  1
173 Bartoš U Boba 0  1  1
173 Křen Hombres B 0  1  1
173 Vaculka Partizan 0  1  1
173 Ondrejko Partizan 0  1  1
173 Načiňák Sokolnice 0  2  2
173 Smetana  Sokolnice 0  2  2
173 Jakubčík Žab.Vlci B 0  2  2
           

Pořadí Tým Brankáři Celkem Průměr Zápasy
1 Žab.Vlci B Večeřa, Jakubčík 48 2,29 1,2,1,1,3,2,2,1,4,1,7,4,2,1,5,2,0,0,3,2,4,
2 Hombres B Zukal, Křen 55 2,62 1,3,3,2,0,0,1,2,0,6,4,0,2,4,3,7,5,4,6,0,2,
3 Sokolnice Koníček, Smetana 62 3,1 1,3,5,2,3,2,3,5,2,6,2,8,2,1,2,2,3,1,3,6,
4 ASM B Urbánek, Burian 68 3,24 3,3,2,3,4,3,4,3,6,4,3,0,1,0,4,4,2,6,1,7,5,
5 SK Líšeň Vyhnánek 74 3,52 4,5,1,3,3,6,3,4,3,0,3,3,6,2,9,2,4,5,5,1,2,
6 Partizan Kotoul 83 3,95 11,6,2,0,8,1,0,7,2,2,2,4,4,6,2,10,6,0,2,4,4,
7 AB Střelice Rýzner 86 4,1 2,7,8,6,3,1,3,3,5,4,7,4,12,2,3,1,4,1,5,3,2,
8 Wodowa Klauda, Weiss 87 4,14 4,1,1,4,6,3,5,4,6,7,4,3,5,4,6,2,2,9,4,3,4,
9 U Boba Musil 94 4,48 4,1,4,3,5,1,2,5,4,5,8,7,4,11,5,5,2,6,6,2,4,
10 Atlantis Pecen, August 95 4,52 5,6,1,5,2,1,8,7,12,1,5,10,4,0,3,2,3,4,2,10,4,
11 Stones Pohanka, Šimeček 97 4,85 1,1,15,5,4,4,1,4,6,8,3,7,5,3,2,5,5,8,3,7,
12 R.I.P. Duchoň 123 5,86 3,12,4,1,13,7,3,4,4,3,7,7,4,3,4,5,14,3,7,6,9,