Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
19.07.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoNASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25. PŘIHLÁŠKY ODEVZDALO 88 TÝMŮ!
Upřesňujeme čtyři termíny, které jsou důležité pro bezproblémové plnění všech povinností ke zdárnému zahájení nové sezóny 2024/25:   1.termínem je PONDĚLÍ 15. července 2024 – ZASLÁNÍ ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY e-mailem na bamako.polak@volny.cz s vyplněným názvem klubu, jménem a adresou vedoucího, telefonem, emailem, číslem Futisu a IČem klubu. Dále si vyberte skupinu, hrací den a hřiště, které vám vyhovuje, zda chcete hrát Pohár Svazu futsalu a nakonec je potřeba ...
NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25. PŘIHLÁŠKY ODEVZDALO 88 TÝMŮ!

Krátké zprávy aktuálně

11.07.2024 - Tým SOCCER (2. třída) hledá sparinga na herní tréninky v pondělí 20:00 – 21:00 v hale na Janouškové. Začátek v září (případně v říjnu, listopadu) Kontakt: mrnovotny@seznam.cz, mob. 724463800.

03.07.2024 - KAM NA FUTSAL - sobota 20.7.2024: Den pro Nellinku - turnaj (Hodějice).

23.06.2024 - Tým Jobsko (3.třída) hledá hráče pro doplnění týmu, případně tým, který by měl zájem o spojení. Kontakt: fc-jobskobrno@seznam.cz

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře na Drakenu. Robert, m: 777780888.

další krátké zprávy

Aktuální výsledky - 1.A třída jaro Brno-město

po 28. kole (1.6.2024)
27. a 28. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

1.6.2024



RYBNICKÁ
09:00 Bianco Boys 4:1 (3:0) Šplíchal, Silva Luís Filipe, Páral, Miháč - Gala J., ŽK: Gala J.(Boy),
09:50 FFT B Boys 3:2 (1:0) Kaňa 2, Kuhn - Kypr 2,
10:40 Bianco Dynamo 1:3 (1:2) Páral - Pospíšil 2, Janík,
11:30 FFT B Dynamo 2:2 (1:2) Kaňa 2 - Janík, Klaudinger,
12:20 Popůvky Blue Flames 1:5 (0:2) Manai - Křivák 2, Sádlík, Valášek, Smíšek, ŽK: Dvořák(Pop), Sádlík(BF),
13:10 Popůvky Parmagianni 3:8 (1:3) Kudláček 2, Hulák - Sládek 7, Kamenov, ŽK: Sobocík(Pop),
14:00 Blue Flames Parmagianni 2:4 (1:0) Křivák, Valášek - Sládek 3, Kamenov,
14:50 Poclain B Kometa 1:1 (1:0) Helleport - Pabiška,
15:40 Edesseg Kometa 6:1 (5:1) Mareček D.2, Haminger 2, Bureš D., Nováček O. - Šmíd, ŽK: Bureš D.(Ede), Kopřiva(Kom),
16:30 Poclain B O5MY 2:2 (1:0) Mikloš, Nerud - Dubec, Vrána,
17:20 Edesseg O5MY 13:1 (4:0) Haminger 4, Bureš D.2, Vaněk ml.2 a st., Nováček O., Mareček D., Vácha, Minster D. - Vrána,
18:10 S. B. OldBlackburn 3:5 (1:2) Zlínský 2, Blatný - Janíček 4, Karika, ČK: Zlínský, Blatný(SB), ŽK: Zlínský(SB),
19:00 S. B. Antabus 1:8 (1:2) Hoffmann - Daněček 4, Knapek 2, Roštínský P., Uhlíř,
19:50 STŽ OldBlackburn 2:4 (1:2) Hrůza, Holl J. - Karika 2, Dobrovolný 2, ŽK: Hrůza(STŽ),
20:40 STŽ Antabus 3:2 (2:0) Novotný, Svoboda, Höll R. - Daněček, Uhlíř, ŽK: Svoboda(STŽ), Nekvapil(Ant).

Konečná tabulka sezóny 2023/24
Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspěšnost
1. STŽ 28 18 3 7 103:61 57 68 %
2. Edesseg 28 18 2 8 111:58 56 67 %
3. OldBlackburn 28 18 2 8 129:91 56 67 %
4. Boys 28 17 2 9 111:68 53 63 %
5. Parmagianni 28 16 4 8 120:92 52 62 %
6. FFT B 28 14 5 9 100:82 47 56 %
7. Antabus 28 13 3 12 111:107 42 50 %
8. S. B. 28 13 2 13 96:104 41 49 %
9. Dynamo 28 10 6 12 102:103 36 43 %
10. Bianco 28 11 1 16 73:88 34 40 %
11. Kometa 28 9 4 15 67:89 31 37 %
12. O5MY 28 8 5 15 61:100 29 35 %
13. Popůvky 28 8 2 18 67:116 26 31 %
14. Blue Flames 28 7 4 17 68:105 25 30 %
15. Poclain B 28 6 3 19 59:114 21 25 %

25. a 26. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
PÁTEK

17.5.2024




a




SOBOTA

18.5.2024



RYBNICKÁ
18:00 Dynamo Antabus 6:7 (3:5) Antoš 2, Ostrý 2, Jindra, Janík - David 3, Roštínský P.2 a L., Daněček,
18:50 Dynamo OldBlackburn 2:3 (1:0) Ostrý, Denčev - Svoboda 2, Dobrovolný, ŽK: Vodička(Dyn),
19:40 Boys Antabus 1:3 (1:1) Moučka P. - David 2, Niedermeier, ŽK: Moučka P., Šíma(Boy), Knapek(Ant),
20:30 Boys OldBlackburn 5:2 (1:1) Moučka P.3, Šíma, Kypr - Dobrovolný, Svoboda, ČK: Svoboda(OlB), ŽK: Dobrovolný(OlB),
09:00 Edesseg Blue Flames 3:1 (2:0) Nováček M.2, Mareček J. - Smíšek,
09:50 Poclain B Blue Flames 7:2 (3:1) Rešovský, Rabasovič 2, Stehlík 2, Chalabala 2 - Smíšek 2,
10:40 Edesseg Parmagianni 0:7 (0:2) Sládek 3, Hečko 3, Valášek,
11:30 Poclain B Parmagianni 3:1 (2:0) Zedníček 2, Chalabala - Valášek,
12:20 STŽ Bianco 5:1 (1:0) Šimeček P.4 a Ra. - Hude,
13:10 S. B. Bianco 1:2 (0:1) Hoffmann - Hude, Šplíchal, ŽK: Zlínský(SB), Šplíchal(Bia),
14:00 STŽ FFT B 2:1 (1:0) Svoboda, Šimeček J. - Malý,
14:50 S. B. FFT B 1:6 (0:4) Šidlo - Koutný 3, Sedlák, Čech, Klusák, ŽK: Hoffmann(SB),
15:40 Kometa Popůvky 1:2 (0:1) Kowalczyk - Liška, Manai, ŽK: Jiříček(Pop),
16:30 O5MY Popůvky 4:1 (3:0) Oumouch, Dubec, Vrána, Čada - Dvořáček De., ŽK: Drápal(Pop),
17:20 Kometa O5MY 3:1 (0:1) Mucherl 2, Staněk - Oumouch.

23. a 24. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
PÁTEK

3.5.2024




a




SOBOTA

4.5.2024



RYBNICKÁ
18:30 Kometa Dynamo 3:3 (2:1) Pabiška, Mucherl, Staněk - Horký, Antoš, Pospíšil,
19:20 O5MY Dynamo 4:3 (1:2) Kvasnica, Dubec, Čada, Kršák - Jindra 2, Pospíšil,
20:10 Kometa Boys 1:6 (0:2) Škerle - Janderka 2, Moučka P., Kypr, Šíma, Kottas,
21:00 O5MY Boys 2:5 (1:3) Dubec, Křivánek - Kypr 2, Dundel, Moučka P., Janderka, ŽK: Vrána(O5),
09:00 S. B. Blue Flames 3:3 (1:2) Hoffmann 2, Zlínský - Pokorný J. a M., Smíšek, ŽK: Zlínský, Bednář J.(SB),
09:50 STŽ Blue Flames 6:1 (0:0) Balkovič 2, Šimeček Ra. a P., Novotný, Hrůza - Smíšek, ŽK: Sádlík(BF),
10:40 S. B. Parmagianni 4:3 (2:2) Zlínský 2, Hoffmann, Šidlo - Kamenov, Sládek, Zelenka, ŽK: Gottwald(Par),
11:30 STŽ Parmagianni 4:2 (1:2) Hrůza 2, Novotný, Jeremias - Sládek, Valášek, ŽK: Valík(STŽ), Šafář(Par),
12:20 Poclain B Antabus 8:2 (2:1) Šikula 2, Rolinc 2, Holý, Švarcberger, Mikloš, Kamenský - Daněček 2,
13:10 Edesseg Antabus 4:1 (1:0) Mareček J., Mejzlík, Vaněk st., Haminger - David, ŽK: Haminger(Ede), David(Ant),
14:00 Poclain B OldBlackburn 0:6 (0:4) Svoboda 4, Hlavai, Janíček, ŽK: Chalabala(Poc),
14:50 Edesseg OldBlackburn 5:3 (3:1) Haminger 3, Mejzlík, Mareček J. - Dobrovolný, Janíček, Navrátil, ŽK: Hlavai(OlB),
15:40 FFT B Popůvky 6:1 (2:1) Pokluda 2, Maruš, Malý, Koutný, Sedlák - Sýkora,
16:30 Bianco Popůvky 2:0 (1:0) Šebánek 2,
17:20 Bianco FFT B 3:2 (1:1) Tříletý, Hude, Silva Luís Filipe - Novotný, Kaňa.

dohr. 22. kola Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

27.4.2024

RYBNICKÁ
14:50 Edesseg FFT B 3:3 (2:2) Nováček O., Müllner J. a V. - Sedlák 2, Pokluda,
15:40 Poclain B FFT B 0:4 (0:2) Sedlák 2, Maruš, Pokluda,
16:30 Edesseg Bianco 4:1 (3:0) Nováček O.3 a K. - Páral,
17:20 Poclain B Bianco 6:2 (2:1) Nerud 2, Helleport 2, Švarcberger, Mikloš - Blaha, Šplíchal, ČK: Daněk P.(Poc), ŽK: Šebánek(Bia).

21. a 22. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
PÁTEK

19.4.2024




a




SOBOTA

20.4.2024



RYBNICKÁ
18:00 Dynamo Popůvky 3:3 (1:1) Ostrý, Jenerál, Lelek - Sýkora 2, Kudláček, ŽK: Klaudinger(Dyn), Fretzer T.(Pop),
18:50 Boys Popůvky 2:6 (1:2) Gala Z., Kypr - Kudláček 3, Dvořák 2, Nekvapil, ŽK: Machata(Pop),
19:40 Dynamo Boys 3:1 (1:1) Jenerál, Ostrý, Vodička - Gala Z., ŽK: Lelek(Dyn),
09:00 Bianco Blue Flames 1:2 (0:1) Silva Luís Filipe - Pokorný J., Žůbor M., ŽK: Kozumplík(BF),
09:50 FFT B Blue Flames 3:2 (1:1) Kaňa 2, Sedlák - Pokorný J., Smíšek,
10:40 Bianco Parmagianni 1:4 (0:0) Hude - Sládek 2, Valášek, Onderka, ŽK: Cízler(Bia),
11:30 FFT B Parmagianni 3:3 (1:2) Rozbořil, Čech, Kaňa - Zelenka, Sládek, Kamenov, ŽK: Rozbořil(FFT), Šafář, Hečko(Par),
12:20 Poclain B S. B. 4:2 (2:0) Helleport 2, Salát, Šikula - Hoffmann, Bednář F., ŽK: Šikula(Poc), Hoffmann(SB),
13:10 Edesseg S. B. 4:0 (1:0) Haminger 2, Nováček O. a K., ŽK: Blatný(SB),
14:00 Poclain B STŽ 0:2 (0:1) Novotný 2,
14:50 Edesseg STŽ 2:0 (0:0) Bureš D.2.

19. a 20. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
PÁTEK

5.4.2024




a




SOBOTA

6.4.2024



RYBNICKÁ
18:00 OldBlackburn Popůvky 9:2 (4:0) Svoboda 4, Sysel 3, Hlavai, Dobrovolný - Jiříček, Sýkora,
18:50 Antabus Popůvky 5:3 (4:1) Daněček 3, Roštínský, David - Jiříček, Kudláček, Sýkora, ŽK: David(Ant), Hulák, Drápal(Pop),
19:40 OldBlackburn Antabus 3:2 (0:1) Svoboda, Dobrovolný, Hlavai - Hrabec, Daněček, ŽK: Daněček, Niedermeier(Ant),
09:00 Dynamo Blue Flames 1:2 (1:2) Švihálek - Smíšek 2, ČK: Křižák(Dyn), ŽK: Kopecký P., Janík(Dyn), Křivák(BF),
09:50 Boys Blue Flames 3:3 (1:3) Gala Z.2, Gala J. - Sádlík, Křivák, Kozumplík,
10:40 Dynamo Parmagianni 5:6 (1:3) Švihálek 2, Jindra, Kopecký P., Jenerál - Sládek 4, Hečko, Čermák, ŽK: Hečko(Par),
11:30 Boys Parmagianni 5:5 (0:0) Šíma 3, Kypr, Plášek - Kamenov 3, Sládek 2, ČK: Gala J.(Boy), ŽK: Šíma(Boy), Šafář(Par),
12:20 STŽ Kometa 3:1 (1:1) Šimeček P.2, Jeremias - Frolo,
13:10 S. B. Kometa 4:1 (1:0) Bednář J.2, Hoffmann, Šidlo - Pabiška.
14:00 STŽ O5MY 5:0 (2:0) Hrůza 2, Höll R., Svoboda, Šimeček Ro.,
14:50 S. B. O5MY 3:1 (1:0) Stěpura 2, Bednář F. - Patočka, ŽK: Kršák(O5).

17. a 18. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
PÁTEK

15.3.2024





a





SOBOTA

16.3.2024




RYBNICKÁ
18:30 Edesseg Boys 1:2 (0:2) Bureš D. - Gala J., Janderka, ŽK: Bureš D.(Ede),
19:20 Poclain B Boys 0:4 (0:2) Kypr 2, Gala Z. a J.,
20:10 Edesseg Dynamo 7:2 (4:0) Haminger 3, Vaněk ml.3, Mejzlík - Kopecký P., Pospíšil, ČK: Ostrý(Dyn), ŽK: Vodička(Dyn),
21:00 Poclain B Dynamo 0:3 (0:2) Janík 2, Jindra, ŽK: Rolinc, Holý(Poc),
09:00 O5MY Blue Flames 0:3 (0:0) Sádlík, Žůbor M., Smíšek, ŽK: Jagnešák(O5),
09:50 Kometa Blue Flames 4:1 (1:1) Škerle 3, Christov - Křivák,
10:40 O5MY Parmagianni 1:4 (0:2) Čada - Kamenov 2, Sládek 2, ŽK: Oumouch, Jagnešák(O5),
11:30 Kometa Parmagianni 2:4 (1:1) Škerle, Christov - Kamenov, Mísař, Čermák, Sládek,
12:20 FFT B Antabus 9:2 (5:0) Kaňa 3, Rozbořil 2, Klusák 2, Lachout, Koutný - Knapek 2,
13:10 Bianco Antabus 5:3 (3:0) Miháč 3, Vondra, Hude - Hrabec 2, Daněček, ŽK: Vondra(Bia), Niedermeier(Ant),
14:00 FFT B OldBlackburn 8:0 (1:0) Kaňa 4, Sedlák 2, Klusák, Hela,
14:50 Bianco OldBlackburn 2:0 (0:0) Vondra 2,
15:40 S. B. Popůvky 4:7 (2:1) Šidlo, Hoffmann, Vojtech, Stěpura - Fretzer M. 3, Kudláček 3, Sýkora, ČK: Manai(Pop), ŽK: Manai(Pop),
16:30 STŽ Popůvky 7:2 (5:1) Šimeček J.3, Hrůza 2, Höll J.2 - Fretzer M.2,
17:20 S. B. STŽ 1:2 (0:1) Zlínský - Hrůza, Höll R., ŽK: Blatný(SB).

předehr. 17. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

9.3.2024

RYBNICKÁ
14:50 Kometa OldBlackburn 2:3 (1:3) Staněk, Kratochvíl - Hlavai, Karika, Dobrovolný,
15:40 O5MY OldBlackburn 3:4 (1:1) Dubec 2, Oumouch - Dobrovolný, Janíček, Svoboda, Hlavai,
16:30 Kometa Antabus 1:4 (0:1) Tichý - Hrabec, David 2, Roštínský, ŽK: Škerle, Kratochvíl(Kom), Hrabec(Ant),
17:20 O5MY Antabus 6:4 (3:1) Vrána 3, Oumouch, Dubec, Rakus - Daněček 2, Roštínský, Hrabec.

15. a 16. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
PÁTEK

1.3.2024







a






SOBOTA

2.3.2024




RYBNICKÁ
18:30 S. B. Dynamo 2:6 (1:3) Šidlo, Bednář F. - Švihálek 2, Ostrý, Jenerál, Janík, Pospíšil, ŽK: Šidlo, Hoffmann, Blatný(SB),
19:20 STŽ Dynamo 6:3 (2:2) Svoboda, Šimeček J. a Ro., Novotný, Höll J. a R. - Švihálek 2, Pospíšil, ŽK: Svoboda(STŽ),
20:10 S. B. Boys 6:4 (1:2) Hoffmann 4, Zlínský, Blatný - Máčal 2, Kypr 2, ŽK: Stěpura(SB), Kypr, Gala Z.(Boy),
21:00 STŽ Boys 4:5 (3:3) Höll R., Šimeček J.3 - Máčal, Gala Z., Kypr 3, ČK: Svoboda(STŽ), ŽK: Höll R.(STŽ), Máčal, Krejčí(Boy),
09:00 OldBlackburn Blue Flames 8:2 (4:0) Janíček 3, Svoboda 3, Jurásek, Hlavai - Smíšek, Pokorný J., ŽK: Jurásek(OlB),
09:50 Antabus Blue Flames 6:3 (6:1) Daněček 3, Hrabec 2, Knapek - Křivák, Sádlík, Pokorný J.,
10:40 OldBlackburn Parmagianni 3:4 (1:1) Navrátil, Svoboda 2 - Kamenov 2, Onderka, Sládek, ŽK: Jurásek, Hlavai(OlB), Onderka(Par),
11:30 Antabus Parmagianni 5:2 (1:1) Niedermeier, Hrabec, Knapek, Roštínský, Nekvapil - Sládek 2, ŽK: Hrabec(Ant), Zelenka(Par),
12:20 FFT B Kometa 3:7 (1:3) Sedlák 2, Čech - Kratochvíl 2, Mucherl 2, Škerle 2, Tichý, ČK: Čech(FFT), ŽK: Sedlák(FFT), Staněk(Kom),
13:10 FFT B O5MY 2:3 (1:2) Sedlák 2 - Kvasnica, Oumouch, Čada, ŽK: Sedlák(FFT), Kvasnica(O5),
14:00 Bianco Kometa 1:4 (0:3) Silva Luís Filipe - Pabiška 2, Tichý, Pelikán, ŽK: Cízler, Látal(Bia),
14:50 Bianco O5MY 1:2 (0:0) Blaha - Čada, Dubec,
15:40 Edesseg Popůvky 0:2 (0:0) Pacholek, Goldmann, ŽK: Pacholek(Pop),
16:30 Poclain B Popůvky 2:5 (1:1) Daněk P., Mikloš - Manai 2, Pacholek, Hulák, Fretzer T., ŽK: Mikloš(Poc),
17:20 Edesseg Poclain B 8:0 (5:0) Vácha 4, Bureš D. a V.,Vaněk st.,Nováček K., ŽK:Holý (Poc).

9. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

24.2.2024


RYBNICKÁ
09:00 Blue Flames STŽ 2:2 (1:0) Žůbor M., Trtílek - Šimeček P., Svoboda, ŽK: Svoboda(STŽ),
09:50 Blue Flames S. B. 3:4 (1:2) Kozumplík, Smíšek 2 - Hoffmann, Brablec 2, Bednář J.,
10:40 Parmagianni STŽ 4:4 (1:3) Sládek 3, Zelenka - Šimeček P.3, Hrůza, ŽK: Zelenka, Onderka, Šafář, Hečko(Par), Hrůza, Šimeček P. a Ro. a Ra., Novotný, Svoboda(STŽ),
11:30 Parmagianni S. B. 7:3 (3:2) Sládek 4, Kamenov 2, Hečko - Bednář F.3, ŽK: Blatný(SB),
12:20 Antabus Poclain B 4:3 (2:0) Hrabec, Roštínský, David, Daněček - Daněk P., Helleport 2, ŽK: Daněček(Ant),
13:10 Antabus Edesseg 5:2 (5:1) David, Roštínský, Hrabec, Knapek 2 - Müllner V., Nováček O., ŽK: Knapek(Ant),
14:00 OldBlackburn Poclain B 6:4 (2:2) Dobrovolný, Svoboda 3, Hlavai, Karika - Daněk P.3, Švarcberger, ŽK: Chalabala (Poc),
14:50 OldBlackburn Edesseg 4:2 (1:2) Svoboda 3, Karika - Vácha, Müllner V..