Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 415 000 Kč)
Činnost Okresního svazu futsalu Brno město je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2023 dotací ve výši 158 000 Kč)..
17.06.2024
ilustrační obrazek futsalbrnoPŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25
Važení futsalisté, předběžně jsme sestavili nasazení klubů do sezóny 2024/25 od Okresního přeboru Brna do nejnižší 3.brněnské třídy. Přihlášky do soutěží připravujeme a budou rozeslány ke konci června s dalšími bližšími informacemi. Samozřejmě si můžete v Závazné přihlášce vybrat hrací den, skupinu a čas domácích zápasů. Předběžné nasazení týmů Okresního přeboru 2024/25 - 12 týmů, start. 27 000+1000 korun AB Střelice Gladiators Hombres B        Jehnice (z 1.B) Madrid Poclain SK ...
PŘEDBĚŽNÉ NASAZENÍ KLUBŮ V SEZÓNĚ 2024/25

Krátké zprávy aktuálně

03.06.2024 - KAM NA FUTSAL - Pátek 7.6.: 2.B (Rybn. 18-21:30). Sobota 8.6.: 2.A (Rybn. 9-18:00). Neděle 9.6.: 2.B (Rybn. 9-18).

02.05.2024 - Tým FC Marvan (3.B) hledá spolehlivého gólmana. V případě zájmu e-mailem: 544210404@seznam.cz. Děkuji Havlíček

25.03.2024 - Tým Bianco (1.A třída) hledá soupeře na trénink - ideálně také tým, ale i jednotlivce. Hrajeme každé úterý 18-19:30 na Kraví hoře na Drakenu. Robert, m: 777780888.

25.02.2024 - Amatérský brankář hledá tým, kde by se mohl uplatnit, zapojit a chodit na tréninky. Jakub Zejda 732 713 187

30.01.2024 - SK Líšeň, stabilní klub s dlouholetou tradicí aktuálně hrající Okresní přebor, hledá nové hráče pro posílení stávajícího kádru. Pro více info napiš na: vojtech.grus@gmail.com

další krátké zprávy

Aktuální výsledky - 1.B třída jaro Brno-město

po 26. kole (2.6.2024)
25. a 26. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


2.6.2024


RYBNICKÁ
09:00 Frutti di Mare R.I.P. 7:2 (1:1) Beránek 2, Pospíšil 2, Malý, Andrlík, Pilarčík - Knotek, Macalík,
09:50 Žab.Vlci C R.I.P. 8:10 (4:1) Bažant 3, Pfeffer ml.3 a st., Stoklásek - Knotek 4, Liashko 3, Lepka 2, Macalík,
10:40 Frutti di Mare Tropicana 9:1 (2:0) Pospíšil 5, Beránek 2, Malý, Pilarčík - Zítka, ŽK: Andrlík(FdM), Zítka, Ondris(Tro),
11:30 Žab.Vlci C Tropicana 8:1 (3:0) Pfeffer 3, Popek 3, Bažant, Toman - Jurnečka,
12:20 Kalábek B Gooners 5:2 (3:1) Lukšija 3, Hladký, Held - Motyčka, Radek, ŽK: Citovecký(Kal),
13:10 Jehnice Gooners 10:3 (6:1) Ptáček 3, Jiříček 2, Švantner 2, Král M.2, Jičínský - Polák, Maxa O., Kolísek,
14:00 Kalábek B West Žab B 2:7 (1:3) Lukšija 2 - Knoth, Koky, Zadák, Siladi, Blažek, Špaček, Šeregely, ŽK: Hladký(Kal), Špaček(WŽB),
14:50 Jehnice West Žab B 4:3 (1:3) Švantner 2, Jičínský, Jiříček - Koky 2, Zadák,
15:40 Nasan B Orel Řečk. 2:4 (0:3) Čejka, Cihuňka - Velek N.2, Chovítek, Deschner, ŽK: Dostál(OŘ),
16:30 Wodowa B Orel Řečk. 5:2 (3:0) Sedláček 2, Kříž M., Saul, Čtvrtníček - Kasperan, Havlík P., ŽK: Kříž M.(WoB),
17:20 Nasan B Rosňa 1:8 (1:6) Cihuňka - Chaloupka 3, Šidlo 2, Nachtnebl 2, Syřiště,
18:10 Wodowa B Rosňa 0:3 (0:0) Nachtnebl, Šidlo, Chaloupka, ŽK: Vaverka(Ros).

Konečná tabulka sezóny 2023/24

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz Proher Skóre Body Úspěšnost
1. Jehnice 26 20 2 4 116:47 62 79 %
2. Panama 26 19 3 4 126:53 60 77 %
3. West Žab B 26 17 2 7 121:65 53 68 %
4. Nasan B 26 16 4 6 121:67 52 67 %
5. Rosňa 26 16 3 7 112:70 51 65 %
6. Wodowa B 26 15 5 6 104:51 50 64 %
7. Žab.Vlci C 26 14 1 11 111:81 43 55 %
8. Frutti di Mare 26 12 3 11 84:97 39 50 %
9. Orel Řečk. 26 11 4 11 97:67 37 47 %
10. Kalábek B 26 9 1 16 83:119 28 36 %
11. Gooners 26 9 1 16 70:104 28 36 %
12. R.I.P. 26 7 1 18 71:140 22 28 %
13. Tropicana 26 2 0 24 44:169 6 8 %

24. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


19.5.2024


RYBNICKÁ
10:40 Frutti di Mare Panama 3:12 (2:4) Pospíšil 2, Malý - Mach M.3 a Z.2, Lejska 3, Bělák 2, Šamánek, Smital, ŽK: Bajgar(FdM),
11:30 Žab.Vlci C Panama 1:4 (1:1) Schneeweiss - Mach M.3 a Z.,
12:20 Kalábek B Rosňa 5:0 (1:0) Gottwald 2, Čičatka, Václavek, Held, ŽK: Čičatka, Lukšija (Kal), Šidlo(Ros),
13:10 Jehnice Rosňa 4:3 (3:0) Marinč, Král M. a T., Jičínský - Rybníček D., Kamenický J., Chaloupka, ŽK: Marinč, Jičínský(Jeh),
14:00 Kalábek B Orel Řečk. 3:7 (1:4) Lukšija, Gottwald, Čičatka - Deschner 3, Velek N.2, Navaro, Jelínek,
14:50 Jehnice Orel Řečk. 2:1 (0:0) Marinč, Šmerda - Másilko L., ŽK: Marinč(Jeh), Navaro, Jelínek(OŘ),
15:40 West Žab B Nasan B 2:6 (0:2) Minster, Wilson - Hoffman 2, Janeta 2, Štefl, Knoflíček,
16:30 West Žab B Wodowa B 3:7 (2:4) Koky 2, Blažek - Peml 2, Sláma 2, Shkurupii, Cífka, Matula, ŽK: Johaník, Knoth(WŽB),
17:20 Gooners Nasan B 0:6 (0:2) Knoflíček 5, Štefl, ŽK: Maxa O.(Gon),
18:10 Gooners Wodowa B 1:5 (1:1) Polášek - Shkurupii 2, Mészáros, Peml, Kaňok, ŽK: Polák(Gon), Shkurupii(WoB).

22. a 23. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


5.5.2024


RYBNICKÁ
09:00 Frutti di Mare Rosňa 2:3 (2:1) Malý, Pospíšil - Nachtnebl, Vaverka, Chaloupka, ŽK: Beránek(FdM),
09:50 Žab.Vlci C Rosňa 1:2 (1:1) Popek - Vaverka, Rybníček D.,
10:40 Frutti di Mare Orel Řečk. 0:10 (0:6) Matuška 3, Velek N.2, Kasperan 2, Jelínek, Navaro, Deschner,
11:30 Žab.Vlci C Orel Řečk. 6:1 (1:0) Řezník D. 4, Řezník, Pfeffer - Kasperan,
12:20 Jehnice R.I.P. 5:3 (2:1) Květoň 3, Král M., Švantner - Knotek, Vacula, Schäfer, ŽK: Barvíř(RIP),
13:10 Kalábek B R.I.P. 7:3 (4:1) Václavek 2, Held 2, Hladký, Lukšija, Červenka - Vacula, Schäfer, Barvíř,
14:00 Jehnice Tropicana 3:0 (1:0) Ptáček, Jiříček, Král M., ŽK: Klobouk(Tro),
14:50 Kalábek B Tropicana 8:2 (6:0) Held 2, Václavek 2, Červenka 2, Lukšija, Citovecký - Hönig, Zítka,
15:40 Panama Nasan B 3:4 (1:3) Bělák, Smital, Mach M. - Knoflíček 2, Čejka, Cihuňka,
16:30 Panama Wodowa B 1:3 (0:1) Mach M. - Mészáros, Sláma, Cífka, ŽK: Cífka(WoB).

20. a 21. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


21.4.2024


RYBNICKÁ
10:40 Kalábek B Panama 3:5 (0:3) Lukšija 3 - Mach Z.2, Smital, Bělák, Barbuš,
11:30 Jehnice Panama 5:4 (3:0) Jiříček 3, Král M.2 - Šamánek 3, Barbuš,
12:20 Tropicana Nasan B 1:5 (0:3) Fendrich - Knoflíček 2, Čejka 2, Kovář,
13:10 Tropicana Wodowa B 2:7 (2:3) Jurnečka, Klobouk - Čtvrtníček 2, Machát, Bek, Peml, Smejkal, Matula, ŽK: Diviš P.(Tro),
14:00 R.I.P. Nasan B 1:11 (1:6) Barvíř - Knoflíček 4, Čejka 3, Hoffman 2, Svoboda, Janeček,
14:50 R.I.P. Wodowa B 1:9 (1:2) Bartoš - Peml 3, Machát 2, Mészáros 2, Bek, Smejkal,
15:40 Žab.Vlci C West Žab B 1:4 (0:2) Stoklásek - Špaček 2, Knoth, Blažek, ŽK: Popek(ŽVC), Ondra(WŽB),
16:30 Frutti di Mare West Žab B 3:2 (2:2) Pospíšil 2, Beránek - Rus, Blažek,
17:20 Žab.Vlci C Gooners 2:3 (1:2) Bažant, Stoklásek - Polášek 2, Maxa O., ŽK: Pauzr(Gon),
18:10 Frutti di Mare Gooners 3:7 (0:1) Malý, Beránek, Bajgar - Radek 3, Polášek 2, Maxa O., Drašar.

19. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


7.4.2024


RYBNICKÁ
09:00 Panama Rosňa 3:3 (2:1) Smital, Mach M., Bělák - Rybníček D., Šidlo, Chaloupka, ŽK: Bělák, Mach Z., Šamánek(Pan) Syřiště(Ros),
09:50 Atraps C Rosňa 0:5 (kont.) Atraps C se nedostavil,
10:40 Panama Orel Řečk. 5:2 (3:1) Mach M. 3, Smital 2 - Kugler, Matuška, ŽK: Bělák(Pan), Kugler(OŘ),
11:30 Atraps C Orel Řečk. 0:5 (kont.) Atraps C se nedostavil,
12:20 Gooners R.I.P. 6:1 (1:1) Radek 3, Pauzr 2, Polák - Lepka,
13:10 West Žab B R.I.P. 9:1 (4:1) Johaník 3, Koky 2, Janovský, Siladi, Špaček, Hornoch - Lepka,
14:00 Gooners Tropicana 6:2 (5:1) Radek 2, Pauzr, Polák, Maxa P. a O. - Fendrich 2, ŽK: Ondris(Tro),
14:50 West Žab B Tropicana 8:2 (5:0) Hornoch 3, Blažek 2, Johaník, Špaček, Minster - Zítka, Hönig,
15:40 Kalábek B Frutti di Mare 3:4  (0:2) Lukšija 2, Gottwald - Beránek, Pospíšil, Bajgar 2, ŽK: Červenka(Kal),
16:30 Kalábek B Žab.Vlci C 1:10 (0:5) Held - Chroust 3, Pfeffer 3, Zezulka, Stoklásek, Bažant, Schneeweiss,
17:20 Jehnice Frutti di Mare 2:2 (1:1) Jiříček 2 - Bajgar, Pospíšil, ŽK: Král M.(Jeh), Beránek(FdM),
18:10 Jehnice Žab.Vlci C 11:3 (3:1) Švantner 4, Marinč 2, Ptáček 2, Jičínský, Jiříček, Král M. - Toman 2, Saxl.

17. a 18. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


17.3.2024


RYBNICKÁ
09:00 West Žab B Rosňa 1:1 (0:0) Řeřucha - Rybníček D., ŽK: Kunc(WŽB), Šidlo, Chaloupka(Ros),
09:50 Gooners Rosňa 2:7 (1:5) Polák, Polášek - Nachtnebl 3, Chaloupka 2, Šidlo, Kamenický J., ŽK: Franta, Pauzr(Gon),
10:40 West Žab B Orel Řečk. 7:2 (5:2) Špaček 2, Knoth 2, Blažek, Řeřucha, Siladi - Chovítek, Jelínek,
11:30 Gooners Orel Řečk. 2:1 (0:0) Polášek, Motyčka - Mustapic, ŽK: Šebesta(Gon), Kugler(OŘ),
12:20 Atraps C Tropicana 3:4 (0:1) Plachetka 3 - Klobouk 2, Šulák, Štupák,
13:10 Panama Tropicana 8:1 (5:1) Bělák 2, Mach Z. 2, Mach M., Lejska, Smital, Šamánek - Klobouk,
14:00 Atraps C R.I.P. 6:2 (3:2) Funty 4, Plachetka, Ovšak - Barvíř, Macalík,
14:50 Panama R.I.P. 10:1 (4:1) Mach M. 3, Mach Z., Bělák 3, Smital, Lejska, Šamánek - Bartoš, ŽK: Barvíř(RIP),
15:40 Žab.Vlci C Nasan B 4:3 (2:2) Pfeffer 2, Popek, Stoklásek - Knoflíček 2, Štefl, ŽK: Čejka(Nas),
16:30 Žab.Vlci C Wodowa B 3:3 (3:2) Pfeffer 2, Stoklásek - Mészáros, Peml, Machát, ŽK: Mészáros(WoB),
17:20 Frutti di Mare Nasan B 6:6 (3:1) Malý 2, Švácha Jan, Dvořáček, Pilarčík, Pospíšil - Janeček 2, Knoflíček 2, Štefl, Bartůněk, ŽK: Dvořáček(FdM), Knoflíček(Nas),
18:10 Frutti di Mare Wodowa B 3:2 (0:1) Pospíšil 2, Švácha Jan - Kaňok, Saul.

16. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA


9.3.2024


RYBNICKÁ
09:00 Rosňa Orel Řečk. 4:1 (3:0) Nachtnebl 2, Keprt, Chaloupka - Mustapic, ŽK: Rybniček D., Šídlo(Ros), Kasperan(OŘ),
09:50 R.I.P. Tropicana 5:2 (1:2) Vacula 3, Liashko, Barvíř - Ondra, Ondris,
10:40 Gooners West Žab B 1:4 (1:0) Radek - Minster, Koliba, Kozel, Wilson, ŽK: Kunc(WŽB),
11:30 Panama Atraps C 5:0 (kont.) Atraps C se nedostavil,
12:20 Frutti di Mare Žab.Vlci C 2:1 (1:1) Malý, Bajgar - Popek,
13:10 Kalábek B Jehnice 0:8 (0:4) Jiříček 2, Král M., Švantner 2, Šmerda 2, Ptáček, ŽK: Švantner(Jeh),
14:00 Wodowa B Nasan B 2:2 (0:2) Matula, Kříž M. - Knoflíček, Kovář.

14.a 15. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


3.3.2024


RYBNICKÁ
09:00 Tropicana Rosňa 1:7 (1:2) Brandejs - Keprt, Chaloupka 2, Nachtnebl, Vaverka, Syřiště, Kamenický J., ŽK: Klobouk(Tro),
09:50 Tropicana Orel Řečk. 0:17 (0:9) Deschner 3, Matuška 3, Chovítek 3, Mustapic 5, Dostál, Jelínek 2,
10:40 R.I.P. Rosňa 5:4 (4:2) Barvíř, Vacula 2, Toman, Bartoš - Šídlo, Keprt, Nachtnebl, Kamenický J., ŽK: Bartoš(RIP), Nachtnebl(Ros),
11:30 R.I.P. Orel Řečk. 0:7 (0:3) Chovítek, Špaček, Matuška, Deschner 2, Jelínek, Mustapic,
12:20 Panama Gooners 4:0 (2:0) Bělák 2, Šamánek 2,
13:10 Atraps C Gooners 9:3 (3:1) Funty 6, Šarkozy 2, Plachetka - Polák, Radek, Pauzr, ŽK: Horváth(AtC),
14:00 Panama West Žab B 3:2 (0:1) Šamánek 2, Mach Z. - Blažek, Siladi, ČK: Zadák(WŽB),
14:50 Atraps C West Žab B 7:7 (4:4) Funty 3, Šarkozy, Plachetka, Chudík, Kotlár - Siladi, Kunc, Minster 2, Johaník, Blažek, Špaček, ČK: Kotlár(AtC), ŽK: Plachetka, Kotlár(AtC),
15:40 Jehnice Nasan B 2:2 (0:0) Marinč, Král M. - Knoflíček 2,
16:30 Jehnice Wodowa B 3:1 (2:0) Ptáček 2, Květoň - Saul,
17:20 Kalábek B Nasan B 0:3 (0:3) Knoflíček 2, Hoffman,
18:10 Kalábek B Wodowa B 0:7 (0:6) Peml 3, Matula 2, Rábek, Konjoryan.

9. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


25.2.2024


RYBNICKÁ
09:00 Orel Řečk. Žab.Vlci C 2:4 (2:2) Matuška, Vitásek Š. - Popek, Toman, Koutný 2, ŽK: Matuška (OŘ), Popek, Stoklásek(ŽVC),
09:50 Orel Řečk. Frutti di Mare 3:2 (0:2) Deschner 2, Jelínek - Pospíšil, Dvořáček, ČK: Švácha Jan(FdM),
10:40 Rosňa Žab.Vlci C 5:6 (1:5) Nachtnebl, Chaloupka 2, Vaverka, Pyšík - Zezulka, Chroust 3, Toman, Popek, ČK: Kobza (ŽVC), ŽK: Kopeček ml.(Ros), Bažant, Stoklásek(ŽVC),
11:30 Rosňa Frutti di Mare 8:2 (4:1) Nachtnebl, Vaverka 2, Trávníček, Pyšík 3, Chaloupka - Pospíšil, Dvořáček, ŽK: Kopeček ml.(Ros), Pilarčík(FdM),
12:20 West Žab B Atraps C 10:4 (4:1) Minster 4, Kunc, Koliba, Rus, Zadák 2, Blažek - Funty 4, ŽK: Fink, Mižigár(AtC),
13:10 Gooners Atraps C 10:7 (0:6) Motyčka, Maxa O., Polák, Pauzr 4, Radek 2, Šebesta - Funty 3, Jakš, Horváth 2, Ramič, ŽK: Maxa O.(Gon), Plachetka, Mižigár(AtC),
14:00 West Žab B Gooners 8:2 (2:2) Wilson 2, Blažek, Minster, Špaček, Zadák 2, Kunc - Radek 2, ŽK: Kozel(WŽB), Maxa P., Pauzr(Gon),
14:50 Nasan B Tropicana 14:0 (7:0) Knoflíček 4, Hoffman 3, Svoboda 3, Čejka, Janeta, Staněk, Nesvadba,
15:40 Nasan B R.I.P. 4:1 (3:0) Janeta, Knoflíček, Svoboda 2 - Lepka,
16:30 Wodowa B Tropicana 7:1 (4:0) Rábek, Bek, Machát 2, Kaňok 2, Kříž M. - Klobouk,
17:20 Wodowa B R.I.P. 1:1 (1:0) Matula - Vacula.