Aktuální výsledky - 2.A třída jaro Brno-město
20. a 21. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
SOBOTA 13.4.2024 RYBNICKÁ |
09:00 | Oltec | kAPPLE | 3:1 | (1:1) | Loub, Slaný, Fojt T. - Zajíček, ČK: Kouřil(kAP), |
09:50 | AVM Metal | kAPPLE | 2:1 | (1:1) | Maté 2 - Turscherl, | |
10:40 | Oltec | SKN | 2:4 | (0:2) | Slaný, Loub - Lištvan 3, Susedka Maroš, ŽK: Slaný, Smetana(Olt) Susedka Maroš(SKN), | |
11:30 | AVM Metal | SKN | 1:1 | (1:1) | Růžička - Píš, ŽK: Píš(SKN), | |
12:20 | Bafanc.11 | Poclain C | 1:9 | (1:5) | Zajíček - Bucha 3, Rolinc 2, Rabasovič 2, Mendes, Závodský, ŽK: Velek(Baf), | |
13:10 | Bafanc.11 | Soccer | 1:6 | (0:3) | Bujáček - Kubát 2, Gryč, Pšikal, Lavor, Henzel, ŽK: Bujáček, Zachoval(Baf), Gryč, Henzel(Soc), | |
14:00 | Restart | Poclain C | 1:5 | (0:4) | Baboša - Závodský 3, Rolinc, Rabasovič, | |
14:50 | Restart | Soccer | 3:11 | (1:5) | Aliwi, Nevřela, Honek - Pšikal 4, Kubát 3, Novotný Mat. 2, Novotný Mar., Henzel, | |
15:40 | Starobrno B | Lamy | 1:1 | (0:1) | Růžička - Šotola, | |
16:30 | Kobas | Lamy | 5:4 | (3:2) | Šlof, Tulej, Teplý, Novotný, Faistl - Šotola 3, Balcar, ŽK: Studený(Lam), | |
17:20 | Kobas | Starobrno B | 3:2 | (1:1) | Tulej 2, Faistl - Matej, Růžička, ŽK: Kyjak(Kob), |
Pořadí | Tým | Zápasů | Výher | Remíz | Proher | Skóre | Body | Úspěšnost |
1. | Soccer | 22 | 20 | 0 | 2 | 147:20 | 60 | 90 % |
2. | AVM Metal | 22 | 12 | 2 | 8 | 74:66 | 38 | 60 % |
3. | SKN | 18 | 11 | 4 | 3 | 83:53 | 37 | 69 % |
4. | Oltec | 22 | 12 | 1 | 9 | 82:79 | 37 | 57 % |
5. | kAPPLE | 18 | 10 | 3 | 5 | 78:60 | 33 | 65 % |
6. | Poclain C | 22 | 8 | 3 | 11 | 75:75 | 27 | 40 % |
7. | Lamy | 20 | 6 | 5 | 9 | 49:55 | 23 | 41 % |
8. | Starobrno B | 20 | 7 | 2 | 11 | 64:74 | 23 | 41 % |
9. | Kobas | 20 | 6 | 4 | 10 | 53:83 | 22 | 39 % |
10. | Restart | 22 | 5 | 2 | 15 | 65:113 | 17 | 26 % |
11. | Bafanc.11 | 22 | 3 | 2 | 17 | 49:111 | 11 | 15 % |
19. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
SOBOTA 6.4.2024 RYBNICKÁ |
16:30 | AVM Metal | Poclain C | 2:1 | (0:0) | Belžík, Dubovov - Rolinc, |
17:20 | Oltec | Poclain C | 2:2 | (1:0) | Fojt T., Loub - Rolinc, Zedníček, ŽK: Kamenský(PoC), | |
18:10 | AVM Metal | Soccer | 3:5 | (0:4) | Belžík 2, Rohovský - Malůšek, Novotný Mar., Gryč D., Lavor, Henzel, | |
19:00 | Oltec | Soccer | 0:8 | (0:4) | Pšikal 4, Kubát 2, Novotný Mar. a Mat., ŽK: Smetana(Olt), Gryč D.(Soc). |
17. a 18. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
SOBOTA 23.3.2024 RYBNICKÁ |
09:00 | Soccer | kAPPLE | 9:1 | (6:0) | Malůšek 4, Malec 3, Lavor, Kubát - Vyleťal, ŽK: Kubát(Soc), Hroza(kAP), |
09:50 | Soccer | SKN | 3:4 | (1:2) | Malůšek, Lošťák, Pitel - Susedka Maroš 2, Lištvan, Supek, ŽK: Pitel, Gryč D.(Soc), | |
10:40 | Poclain C | kAPPLE | 5:0 | (1:0) | Müller 2, Zedníček 2, Jančík, | |
11:30 | Poclain C | SKN | 4:4 | (1:2) | Zedníček 2, Rabašovič, Rešovský - Gábor 2, Susedka Maroš, Susedka Martin, | |
12:20 | Restart | Starobrno B | 2:5 | (2:2) | Šimon, Aliwi - Pešina, Nguyen, Lust, Bumba, Máca, ŽK: Lust(StB), | |
13:10 | Restart | Kobas | 2:2 | (0:0) | Baboša, Šimon - Nantl O.2, ŽK: Baboša(Res), Jéža(Kob), | |
14:00 | Bafanc.11 | Starobrno B | 1:4 | (0:2) | Giannousis - Plšek, Pogáč, Kolář, Pešina, ŽK: Pešina(StB), | |
14:50 | Bafanc.11 | Kobas | 4:1 | (0:0) | Zachoval, Dufek, Marcinka O., Giannousis - Hrabovský | |
15:40 | Oltec | Lamy | 1:2 | (1:1) | Slaný - Pospíšil, Balcar, ŽK: Slaný(Olt), | |
16:30 | AVM Metal | Lamy | 2:1 | (1:0) | Kraus, Maté - Šponer, ŽK: Belžík(AVM), | |
17:20 | AVM Metal | Oltec | 5:1 | (4:0) | Kraus 2, Maté, Klimek, Dubovov - Slaný. |
8. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
SOBOTA 24.2.2024 RYBNICKÁ |
15:40 | Soccer | AVM Metal | 4:5 | (1:3) | Pšikal, Malůšek 2, Pitel - Maté 4, Dubovov, ŽK: Belžík(AVM), |
16:30 | Soccer | Oltec | 7:4 | (4:2) | Pšikal 2, Malůšek 2, Pitel, Malec, Novotný Mar. - Kýr 2, Pitrun, Loub, ŽK: Slaný(Olt), | |
17:20 | Poclain C | AVM Metal | 11:1 | (4:0) | Zedníček 4, Rabašovič 3, Müller 2, Mendes, Rolinc - Maté, | |
18:10 | Poclain C | Oltec | 3:5 | (2:2) | Rabašovič, Müller 2 - Pitrun 2, Loub 3. |