Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
28.05.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V sobotu 28. května se odehraje poslední 22.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a dále 25. kolo 1.A třídy na Rybnické, 25. a 26. kolo 2.A třídy v Jundrově a na Kneslové a také 21. kolo 3.trídy v Řečkovicích. V neděli 29. května pokračuje 26. kolem 1.B třída na Rybnické a 26. kolem 2.C třída na Svážné.   Okresní přebor Brno město 22. kolo                                                                   (rozh. ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

23.05.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 28.5.: OP (Maloměřice), 1.A (Rybnická), 2.A (Jundrov+Kneslova), 3.tř. (Řečkovice). Neděle 29.5.: 1.B (Rybnická), 2.C (Svážná).

02.05.2022 - Tým GLORIA hrající 1.třídu hledá stabilní tým/soupeře na pravidelné tréninky v Úterý 18:30-20:00 na Okruhu (Nový Lískovec), případně tým se svým slotem na tréninky. Kontakt: duffson@seznam.cz nebo messenger. David Pitrocha

28.04.2022 - Futsalový tým R.I.P. (OP) hledá šikovné hráče. Kontakt (i SMS): 604103416  E-mail: sick@email.cz 

17.03.2022 - Tým Bafancova 11 (2.tř.) hledá soupeře na pravidelné tréninky na venkovním hřišti v Líšni každé úterý od 18:00 do 19:30. Kontakt: 607530801, email: jiri.bajza@gmail.com

12.03.2022 - Tým O5MY (3.třída) hledá soupeře na pravidelné tréninky od dubna každý čtvrtek v areálu Hroch v Jundrově od 19:00 do 20:30. Kontakt: 776484490, email: libe.kuzi@email.cz.

další krátké zprávy

Aktuální výsledky - 2.C třída jaro Brno-město

po 25. kole (22.5.2022)
24. a 25. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
24. a 25. KOLO


NEDĚLE
22.5.2022


SVÁŽNÁ
09:00 Restart Stones B 0:9 (0:5) Hrabčák 4, Hradílek, Pokorný, Brychta, Medveď, Husák,
09:50 Attack Stones B 1:5 (1:3) Tušla - Hrabčák 3, Pokorný, Stanev,
10:40 Restart Kocovina 5:0 (kont.) Kocovina se nedostavila,
11:30 Attack Kocovina 5:0 (kont.) Kocovina se nedostavila,
12:20 Sea Lions Excalibur 4:4 (1:2) Koky 3, Plšek P. - Prokofyev 4, ŽK: Prokofyev, Vilím T.(Ex),
13:10 Sea Lions Bianco B 6:4 (2:2) Plšek P.2, Döme P., Koky, Petrlík M., Havlín - Hlavoň 2, Miháč, Břínek,
14:00 Jobsko Excalibur 2:4 (1:0) Kuchyňka, Ptáčník - Prokofyev 2, Smutný 2, ŽK: Kuchyňka(Jb),
14:50 Jobsko Bianco B 6:2 (3:0) Brychta 3, Šeminský 2, Svoboda - Hlavoň 2,
15:40 Litrpůl Bafan. 11 8:0 (4:0) Sedláček M.2 a A., Skřička 2, Jedlička J. a M., Suchý, ŽK: Bujáček(B11),
16:30 Eliška B Bafan. 11 7:4 (4:2) Bartl 2, Šebesta 2, Zvara, Rudolecký, Kalvoda - Bujáček 2, Zimek, Sedláček,
17:20 Litrpůl Eliška B 1:3 (1:1) Jedlička M. - Bartl 2, Vogt.

23. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
23. KOLO


NEDĚLE
15.5.2022


SVÁŽNÁ
09:00 St.Lískovec Stones B 2:5 (1:0) Marcin, Wagner - Pokorný 4, Hrabčák, ŽK: Hrabčák(St),
09:50 Žab.Vlci C Stones B 6:2 (4:0) Chráscina 2, Fessl 2, Koutný, Stoklásek - Šimeček 2,
10:40 St.Lískovec Kocovina 4:4 (1:3) Wagner 2, Ráab, Uhlíř - Pryymachuk 2, Elis, Pavlíček,
11:30 Žab.Vlci C Kocovina 8:4 (4:3) Chráscina 3, Fessl 2, Koutný 2, Řezáč - Elis 3, Pryymachuk, ŽK: Dubáň ml.(Ko),
12:20 Excalibur Bafan. 11 7:1 (4:0) Ohniště 2, Vilím T.2, Smutný, Máchal, Berger Pa. - Bajza, ŽK: Šutera(B11),
13:10 Bianco B Bafan. 11 4:1 (0:0) Malůšek D.4 - Štelcl,
14:00 Excalibur Eliška B 1:3 (0:0) Ohniště - Rudolecký 3, ŽK: Kalvoda(El),
14:50 Bianco B Eliška B 6:2 (5:1) Grim 3, Malůšek D.3 - Hofr 2,
15:40 Slavoj Sea Lions 3:4 (1:3) Kryštof 2, Černý P. - Koky 2, Smutný, Plšek P., ŽK: Döme M., Havlín(SL),
16:30 Wodowa C Sea Lions 4:4 (2:3) Lončarič, Smejkal, Švehla, Seitler - Koky 2, Plšek P.2,
17:20 Slavoj Jobsko 1:0 (0:0) Černý P., ŽK: Jakubčík(Sl),
18:10 Wodowa C Jobsko 5:4 (2:2) Smejkal 2, Pospíšil 2, Švehla - Svoboda 2, Ptáčník, Šeminský.

21. a 22. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
21. a 22. KOLO


NEDĚLE
8.5.2022


SVÁŽNÁ
09:00 Sea Lions Stones B 0:14 (0:6) Hrabčák 4, Pokorný 4, Brychta 2, Hradílek 2, Stanev, Šimeček,
09:50 Jobsko Stones B 1:7 (1:4) Brychta - Hrabčák 3, Pokorný 3, Hradílek,
10:40 Sea Lions Kocovina 3:10 (2:5) Koky 2, Petrlík M. - Elis 3, Pryymachuk 3, Dubáň ml.2, Holínka, Poslušný,
11:30 Jobsko Kocovina 0:5 (0:2) Elis 3, Pavlíček, Poslušný,
12:20 Žab.Vlci C Wodowa C 12:3 (7:0) Řezáč 6, Klečka 3, Fessl, Chráscina, Koutný - Sendler, Seitler, Pospíšil,
13:10 St.Lískovec Wodowa C 2:5 (0:1) Palát, Wagner - Smejkal 3, Lončarič, Pospíšil,
14:00 Žab.Vlci C Slavoj 5:2 (3:0) Řezáč 2, Koutný 2, Svoboda - Černý P., Kryštof,
14:50 St.Lískovec Slavoj 4:3 (2:1) Ráab 4 - Černý P., Divácký, Jakubčík,
15:40 Restart Attack 2:6 (0:4) Hladký, Smutný st. - Lidmila 4, Luska 2,
16:30 Restart Litrpůl 2:2 (1:2) Smutný st., Šimon - Sedlák, Skřička
17:20 Attack Litrpůl 4:0 (1:0) Králíček 2, Luska 2.

20. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
20. KOLO


NEDĚLE
1.5.2022


SVÁŽNÁ
09:00 Attack St.Lískovec 7:0 (3:0) Lidmila 7,
09:50 Attack Žab. Vlci C 1:7 (1:3) Lidmila - Bažant 2, Chráscina 2, Fessl, Pfeffer, Řezník D.,
10:40 Restart St.Lískovec 2:0 (2:0) Šimon, Smutný ml.,
11:30 Restart Žab. Vlci C 2:13 (0:5) Hladký, Smutný ml. - Chráscina 5, Fessl 2, Pfeffer 2, Řezník F.2 a D., Řezáč,
12:20 Jobsko Bafan. 11 4:2 (2:1) Brychta, Palán, Kuchyňka, Nykodým - Marcinka, Štelcl,
13:10 Sea Lions Bafan. 11 4:6 (1:4) Petrlík M., Koky, Döme M., Maixner - Marcinka 3, Štelcl 2, Bujáček,
14:00 Jobsko Eliška B 5:6 (4:4) Brychta 2, Svoboda, Kuchyňka, Nykodým - Rudolecký 2, Kříž, Bartl, Sabela, Novák, ŽK: Bartl(El),
14:50 Sea Lions Eliška B 1:7 (1:3) Koky - Bartl 2, Kalvoda, Rudolecký, Okleštěk, Sabela, Blažek, ŽK: Havlín(SL),
15:40 Slavoj Bianco B 1:7 (1:2) Drábek - Malůšek D.3, Hlavoň 2, Páral 2,
16:30 Wodowa C Bianco B 9:5 (3:2) Švehla 2, Seitler 2, Sendler 2, Strašil, Pospíšil, Květon - Malůšek D.4 a B.,
17:20 Wodowa C Excalibur 5:1 (1:1) Lončarič 2, Seitler 2, Strašil - Ohniště, ŽK: Svánovský(Ex),
18:10 Slavoj Excalibur 5:1 (2:0) Černý P.2, Karásek 2, Drábek - Ohniště.

18. a 19. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
18. a 19. KOLO


NEDĚLE
24.4.2022


SVÁŽNÁ
09:00 Litrpůl Stones B 0:7 (0:1) Hrabčák 3, Pokorný, Hradílek, Medveď, Husák,
09:50 Stones B Kocovina 3:0 (2:0) Hrabčák 2, Stanev,
10:40 Litrpůl Kocovina 2:2 (2:0) Jedlička M., Sedláček A. - Poslušný, Jurkovský,
11:30 Žab. Vlci C Bafan. 11 10:2 (2:2) Chráscina 4, Fessl 2, Popek, Bažant, Schneeweiss, Stoklásek - Bujáček, Dufek, ŽK: Popek(ŽV),
12:20 St.Lískovec Bafan. 11 0:1 (0:1) Štelcl,
13:10 Žab. Vlci C Eliška B 11:3 (5:1) Chráscina 6, Popek 3, Fessl, Řezník - Doležal 2, Bartl,
14:00 St.Lískovec Eliška B 2:4 (2:2) Wagner 2 - Okleštěk 2, Bartl, Kalvoda,
14:50 Restart Sea Lions 2:2 (0:2) Šimon, Smutný st. - Koky, Petrlík M., ŽK: Koky(SL),
15:40 Restart Jobsko 6:6 (4:5) Honek 3, Smutný ml.2, Hladký - Svoboda 2, Kuchyňka, Šeminský, Brychta, Ptáčník,
16:30 Attack Sea Lions 7:2 (4:2) Hegr 3, Tureček 2, Lidmila, Luska - Döme P., Krištof,
17:20 Attack Jobsko 4:2 (1:1) Luska 2, Lidmila, Liška - Kuchyňka, Šeminský, ŽK: Ptáčník(Jb).

17. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
17. KOLO


NEDĚLE
3.4.2022


SVÁŽNÁ
09:00 Wodowa C Stones B 3:3 (1:2) Sendler, Kříž, Strašil - Pokorný 2, Medveď, ŽK: Brychta(St),
09:50 Slavoj Stones B 1:2 (0:0) Drábek - Hrabčák 2,
10:40 Wodowa C Kocovina 5:1 (1:1) Strašil 2, Straško, Švehla, Kříž - Elis,
11:30 Slavoj Kocovina 3:7 (1:2) Drábek 2, Havel - Elis 5, Jurkovský, Junec,
12:20 Attack Bafan. 11 5:4 (2:2) Luska, Lidmila, Tureček, Liška, Hegr - Dufek, Oulehla, Marcinka, Bajza,
13:10 Attack Eliška B 1:3 (0:2) Tureček - Bartl 3,
14:00 Restart Bafan. 11 0:5 (0:0) Oulehla 3, Štelcl, Marcinka,
14:50 Restart Eliška B 0:5 (0:3) Rudolecký 4, Okleštěk,
15:40 Bianco B Excalibur 6:1 (3:1) Malůšek D.4, Grim, Sedlář - Vilím Z.,
16:30 Litrpůl Excalibur 2:1 (0:0) Šála 2 - Svoboda, ŽK: Sedláček A.(Li), Svánovský(Ex),
17:20 Litrpůl Bianco B 2:4 (0:1) Jedlička J.2 - Malůšek D.3, Miháč.

15. a 16. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
15. a 16. KOLO


NEDĚLE
3.4.2022


SVÁŽNÁ
09:00 Bianco B Stones B 0:6 (0:3) Hrabčák 3, Medveď, Pokorný, Hradílek, ŽK: Hlavoň(Bi),
09:50 Excalibur Stones B 1:8 (0:3) Ohniště - Hrabčák 4, Pokorný 2, Medveď, Syrový,
10:40 Bianco B Kocovina 0:3 (0:2) Elis 3,
11:30 Excalibur Kocovina 1:5 (1:3) Lorenc - Pavlíček 2, Elis 2, Jurkovský,
12:20 Litrpůl Slavoj 1:3 (1:0) Skřička - Drábek 2, Černý T., ŽK: Černý T.(Sl),
13:10 Slavoj Wodowa C 6:5 (3:3) Černý T.3 a P., Drábek, Karásek - Kříž 2, Smejkal, Strašil, Pospíšil,
14:00 Litrpůl Wodowa C 4:3 (0:0) Skřička 2, Sedláček A.2 - Saul, Pospíšil, Kříž,
14:50 St.Lískovec Sea Lions 3:4 (3:2) Turčínek, Kucín, Palát - Plšek P.3, Krištof, ŽK: Kucín(StL), Döme M.(SL),
15:40 Žab. Vlci C Sea Lions 3:0 (1:0) Chráscina 2, Řezník F., ŽK: Chráscina(ŽV),
16:30 St.Lískovec Jobsko 4:1 (0:0) Ráab 2, Grunhut, Wagner - Svoboda,
17:20 Žab. Vlci C Jobsko 1:2 (0:1) Popek - Ptáčník, Svoboda, ŽK: Kuchyňka(Jb).