Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
26.02.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA
V pátek 28.února pokračuje dvěma zápasy 16.kola OP v hale v Bohunicích (19.30-21:30).  V sobotu 29.února zahajuje jarní část 16.kolem 1.A třída v nafukovací hale na Rybnické  V neděli 1.března  pokračuje 16.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a odehraje se play off a finále Turnaj Nadějí 2020 (9-18:00) v nafukovací hale na Rybnické. Okresní přebor Brno město 16.kolo                                                      ...
O VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA

Krátké zprávy aktuálně

24.02.2020 - KAM NA FUTSAL - Pátek 28.2.: OP Bohunice (19:30-21:30), Sobota 29.2.: 1.A Rybnická (9-15:30). Neděle 1.3.: OP Maloměřice (9-13:00), Turnaj Nadějí Rybnická (9-18:00).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hžadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

další krátké zprávy

Aktuální výsledky - 1.B třída podzim Brno-město

po 15. kole (15.12.2019)
15. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


15.12.2019


RYBNICKÁ
09:00 Debakl Madrid 3:3 (3:2) Erben, Jelínek, Másilko-Bobrek, Jünger, Popek, ŽK: Hrabal(De), Jünger(Ma),
09:50 Across Gepard 4:1 (3:1) Ševčík, Svoboda J. a B., Bočánek-Hanák,
10:40 Kampa Frutti di Mare 0:1 (0:1) Pospíšil Ma., ŽK: Fousek(FM),
11:30 Žab.Vlci B ASM D 6:1 (2:0) Řezáč 3, Starý 2, Svoboda-Motyčka,
12:20 Schalke Barum 2:2 (0:1) Zejda, Tesař-Knoflíček, Kapitán, ČK: Zejda(Sch), ŽK: Chytil(Ba),
13:10 Celtic Inter 2:5 (2:1) Špaček R., Zeman L.-Strýček 3, Daněk P., Daněk L., ŽK: Špaček R.(Ce), Velík(In),
14:00 Lamy Gloria 4:0 (2:0) Knoth 2, Veleba, Balcar, ŽK: Ždánský(Gl),
14:50 Nasan B Wodowa B 4:7 (1:3) Burian 3, Hoffmann-Mareček D.3 a J., Čempel 2, Kůta, ŽK: Kramář(Na).
14. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


8.12.2019


RYBNICKÁ
09:00 Schalke Frutti di Mare 4:5 (2:3) Zejda 2, Opluštil, Tesař-Pospíšil Ma.3, Fousek 2, ŽK: Suchý(Sch),
09:50 Barum Frutti di Mare 1:1 (1:1) Knoflíček-Pospíšil Ma., ŽK: Knoflíček(Ba), Crha(FM),
10:40 Schalke Kampa 2:11 (0:4) Tesař, Václavek-Kalivoda 3, Lecointre 2, Pilarčík M.2, Štencl, Vágner, Vrábel, Jurda, ŽK: Opluštil(Sch),
11:30 Barum Kampa 0:4 (0:4) Lecointre 2, Štencl, Svoboda, ŽK: Vrábel(Ka),
12:20 Žab.Vlci B Lamy 7:3 (3:2) Hansl 3, Řezáč 2, Chráscina, Smrčka-Veleba, Šponer, Sklenář,
13:10 Žab.Vlci B Gloria 7:3 (2:1) Řezáč 2, Hansl 2, Pokorný, Fessl, Smrčka-Svoboda, Kadlec, Pitrocha, ŽK: Smrčka, Chráscina(ŽV), Havlík(Gl),
14:00 ASM D Lamy 1:3 (1:2) Špicl-Veleba 2, Kocman, ŽK: Kocman(La),
14:50 ASM D Gloria 1:11 (0:4) Špicl-Knoflíček 2, Kadlec 2, Málek 2, Krumpholc R.2, Frýbort O., Svoboda, Juříček.

13. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


1.12.2019


RYBNICKÁ
09:00 Madrid Wodowa B 3:2 (2:1) Nahodil 2, Šlachta-Peml, Matula, ŽK: Kůta, Tejada (Wo),
09:50 Madrid Nasan B 1:6 (1:2) Popek-Burian 2, Hoffmann, Zezula, Škaroupka, Nesvadba, ŽK: Nahodil, Hastík (Ma),
10:40 Debakl Wodowa B 4:0 (2:0) Deschner 2, Jelínek 2, ŽK: Tejada (Wo),
11:30 Debakl Nasan B 3:3 (1:1) Jelínek, Deschner, Macháček-Hoffmann 2, Burian, ŽK: Hrabal(De), Staněk(Na),
12:20 Across Celtic 3:6 (1:4) Barša 2, Svoboda V.-Špaček R., Kopečný, Darvaš, Výleta, Kašpar, Bačinský, ŽK: Svoboda V.(Ac), Špaček R.(Ce),
13:10 Gepard Celtic 2:6 (1:2) Toth, Máca-Kopečný 3, Darvaš 2, Kašpar, ŽK: Kotík(Ge),
14:00 Across Inter 0:4 (0:0) Daněk P.2 a L., Chalabala O.,
14:50 Gepard Inter 1:3 (1:1) Krempaský-Daněk P.2 a M., ŽK: Anděl, Kotík(Ge), Daněk P.(In).

12. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


24.11.2019


RYBNICKÁ
09:00 Gepard Barum 2:0 (2:0) Nguyen, Toth, ŽK: Máca, Krempaský(Ge), Šuhaj(Ba),
09:50 Across Barum 5:2 (3:2) Trenz, Svoboda V., Barša, Plachý, Bočánek-Kukla, Kapitán, ŽK: Ševčík(Ac),
10:40 Gepard Schalke 1:6 (1:2) Krempaský-Zejda 3, Hladký 2, Pokorný, ŽK: Pokorný(Sch),
11:30 Across Schalke 2:5 (2:3) Svoboda B.2-Tesař 2, Hladký, Pokorný, Zejda, ŽK: Plachý(Ac),
12:20 Nasan B ASM D 2:1 (1:1) Zouhar, Hoffmann-Kolář,
13:10 Nasan B Žab.Vlci B 4:11 (0:8) Zouhar 2, Štefl, Hoffmann-Havlín 4, Klečka 2, Kratrochvíl 2, Chráscina, Řezáč, Hansl,
14:00 Wodowa B ASM D 2:6 (1:2) Blecha 2-Kouřil 3, Cajzl 2, Kolář,
14:50 Wodowa B Žab.Vlci B 4:15 (1:6) Peml 3, Blecha-Havlín 6, Klečka 3, Řezáč 3, Kratrochvíl, Hansl, Chráscina.

11. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


17.11.2019


RYBNICKÁ
09:00 Madrid Lamy 1:2 (0:1) Nahodil-Veleba, Knoth,
09:50 Madrid Gloria 2:8 (0:5) Ryšavý, Nowak-Knoflíček 5, Pitrocha 2, Havlík,
10:40 Debakl Lamy 3:6 (2:4) Jelínek, Hrabal, Másilko-Veleba 2, Šponer 2, Sklenář, Balcar, ŽK: Jelínek, Erben(De),
11:30 Debakl Gloria 3:9 (3:4) Jelínek, Hrabal, Erben-Havlík 2, Knoflíček 2, Frýbort O.2, Pitrocha 2, Daněk, ŽK: Hrabal(De),
12:20 Frutti di Mare Inter 2:1 (1:0) Fousek, Beránek L.-Daněk, ŽK: Chalabala O., Strýček(In),
13:10 Kampa Inter 3:0 (1:0) Kalivoda 2, Pilarčík T., ŽK: Konečný(In),
14:00 Frutti di Mare Celtic 3:1 (1:1) Fousek, Pospíšil Ma., Dupal-Darvaš,
14:50 Kampa Celtic 6:6 (3:3) Kalivoda 3, Štencl 2, Lecointre-Zeman R.5, Výleta.

10. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


10.11.2019


RYBNICKÁ
09:00 Schalke Žab.Vlci B 6:10 (2:6) Zejda 3, Tesař 2, Kotrba-Chroust 4, Starý 3, Řezáč 2, Fessl, ŽK: Suchý(Sch), Starý, Fessl(ŽV),
09:50 Schalke ASM D 2:2 (1:1) Václavek, Pokorný-Belák, Kouřil, ŽK: Špicl, Hanák(ASM),
10:40 Barum Žab.Vlci B 1:6 (0:2) Klíč Š.-Chroust 3, Stoklásek, Fessl, Kratrochvíl,
11:30 Barum ASM D 3:4 (2:3) Jurka J., Knoflíček, Kapitán-Kouřil 2, Kolář, Špicl, ŽK: Šuhaj(Ba),
12:20 Nasan B Kampa 3:0 (0:0) Škaroupka, Hoffmann, Hrazdíra,
13:10 Nasan B Frutti di Mare 1:3 (1:1) Hoffmann-Fousek 2, Andrlík, ŽK: Černý, Škaroupka(Na),
14:00 Wodowa B Kampa 4:3 (1:0) Blecha 2, Veselý Ma., Tejada-Štencl 2, Lecointre, ŽK: Svoboda(Ka),
14:50 Wodowa B Frutti di Mare 1:1 (0:0) Rábek-Fousek, ŽK: Tejada, Blecha(Wo), Andrlík, Beránek L.(FM).

9. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


3.11.2019


RYBNICKÁ
09:00 Madrid Celtic 4:1 (2:0) Jünger 2, Nahodil, Daněk-Bačinský, ŽK: Jünger, Nahodil, Ryšavý(Ma),
09:50 Madrid Inter 3:3 (1:1) Ryšavý 2, Konečný-Daněk 2, Chalabala D., ŽK: Popek(Ma), Daněk, Dvorník(In),
10:40 Debakl Celtic 5:4 (3:1) Hrabal 2, Deschner, Jelínek, Macháček-Špaček R.3, Kašpar, ŽK: Macháček(De),
11:30 Debakl Inter 1:1 (0:1) Jelínek-Daněk,
12:20 Across Lamy 4:1 (1:1) Trenz 2, Barša 2-Šotola,
13:10 Across Gloria 2:5 (0:3) Svoboda B., Stulík-Ždánský, Krumpholc M. a R., Knoflíček, Pitrocha,
14:00 Gepard Lamy 1:4 (0:3) Urban-Knoth 2, Šponer, Hanák, ŽK: Urban, Goldmann(Ge), Šponer(La),
14:50 Gepard Gloria 0:1 (0:0) Knoflíček, ŽK: Frýbort O., Kadlec(Gl).

8. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


27.10.2019


RYBNICKÁ
09:00 Frutti di Mare Lamy 4:1 (0:1) Fousek 3, Dupal-Kocman,
09:50 Frutti di Mare Gloria 1:2 (1:2) Fousek-Havlík, Frýbort O., ŽK: Doubrava(FM),
10:40 Kampa Lamy 1:7 (0:5) Handl-Hrůza 2, Hanák, Veleba, Sklenář, Knoth, Šponer, ŽK: Pilarčík T.(Ka), Hrůza(La),
11:30 Kampa Gloria 2:1 (2:0) Kalivoda, Handl-Havlík, ŽK: Frýbort O.(Gl),
12:20 Nasan B Across 3:4 (1:2) Štefl, Nesvadba, Zouhar-Ševčík 2, Svoboda A., Plachý, ŽK: Čejka(Na),
13:10 Nasan B Gepard 5:0 (kont.) Gepard se nedostavil,
14:00 Wodowa B Across 5:3 (1:1) Rábek, Tureček, Kříž, Seitler, Blecha-Mitana, Stulík, Barša,
14:50 Wodowa B Gepard 5:0 (kont.) Gepard se nedostavil.

7. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


20.10.2019


RYBNICKÁ
09:00 Madrid Schalke 2:4 (1:2) Jünger, Daněk-Zejda 2, Konečný, Tesař, ŽK: Jünger, Nahodil(Ma),
09:50 Madrid Barum 1:4 (1:0) Daněk-Jurka J., Tříska, Knoflíček, Šuhaj, ŽK: Petruš(Ma), Knoflíček(Ba),
10:40 Debakl Schalke 2:1 (1:1) Deschner 2-Tesař,
11:30 Debakl Barum 1:3 (1:1) Farbiak-Knoflíček 2, Kukla,
12:20 ASM D Inter 2:3 (2:0) Hanák, Urbánek P.-Daněk 2, Wachsberber,
13:10 ASM D Celtic 2:5 (2:3) Šebesta, Urbánek P.-Kašpar 3, Špaček R., Krčma, ČK: Cajzl(ASM), ŽK: Špaček R.(Ce),
14:00 Žab.Vlci B Inter 4:4 (0:3) Chroust, Mezník, Stoklásek, Kratrochvíl-Daněk 3, Wachsberber,
14:50 Žab.Vlci B Celtic 6:5 (3:3) Hansl 3, Bažant 2, Kratrochvíl-Darvaš 2, Zeman R., Kašpar, Špaček R., ČK: Darvaš(Ce), ŽK: Kratrochvíl, Stoklásek(ŽV), Darvaš(Ce).

6. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


13.10.2019


RYBNICKÁ
09:00 Celtic Lamy 6:4 (3:1) Zeman R.3, Darvaš 2, Kašpar-Veleba 3, Konečný, ŽK: Zeman R., Zeman L.(Ce), Konečný, Hrůza(La),
09:50 Celtic Gloria 2:5 (0:0) Zeman L., Kašpar-Knoflíček 2, Pitrocha, Havlík, Kadlec, ŽK: Frýbort O.(Gl),
10:40 Inter Lamy 3:3 (1:1) Wachsberber, Chalabala D., Chalabala O.-Hrůza 2, Veleba, ŽK: Hrůza(La),
11:30 Inter Gloria 2:3 (2:1) Daněk, Chalabala D.-Knoflíček 3,
12:20 Nasan B Barum 1:1 (0:0) Štefl-Kapitán, ŽK: Tříska(Ba),
13:10 Nasan B Schalke 3:3 (1:2) Zouhar, Štefl, Hoffmann-Tesař, Pokorný, Zejda,
14:00 Wodowa B Barum 4:0 (0:0) Blecha 2, Veselý Ma., Seitler, ŽK: Chytil, Šuhaj(Ba),
14:50 Wodowa B Schalke 6:1 (1:0) Veselý Ma.2, Mareček D. a J., Seitler, Blecha-Pokorný, ČK: Suchý(Sch), ŽK: Kotrba, Tesař(Sch).
5. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


6.10.2019


RYBNICKÁ
09:00 Madrid Frutti di Mare 2:5 (1:4) Šlachta, Karafiát-Fousek 2, Pospíšil Ma.2, Doubrava, ŽK: Nahodil(Ma),
09:50 Madrid Kampa 2:2 (0:0) Nahodil 2-Handl, Pilarčík T.,
10:40 Debakl Frutti di Mare 0:0 (0:0)  
11:30 Debakl Kampa 3:5 (2:2) Deschner 2, Másilko-Štencl 3, Pilarčík M., Hrabík, ŽK: Macháček(De),
12:20 Across ASM D 1:1 (0:0) Bočánek-Kouřil, ŽK: Midrla(ASM),
13:10 Gepard ASM D 1:9 (0:4) Urban-Kolář 4, Kouřil 3, Rybníček, Hanák,
14:00 Across Žab.Vlci B 2:10 (2:5) Barša, Svoboda A.-Pokorný 5, Havlín 2, Kratrochvíl, Chroust, Klečka,
14:50 Gepard Žab.Vlci B 0:10 (0:3) Kratrochvíl 3, Havlín 3, Chroust 2, Bažant 2.

4. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


29.9.2019


RYBNICKÁ
09:00 Schalke Lamy 5:3 (3:2) Zejda 3, Václavek, Hladký-Šponer, Knoth, Hanák, ŽK: Hrůza(La),
09:50 Schalke Gloria 3:3 (1:1) Ceyp, Robert, Hladký-Havlík, Knoflíček, Kadlec, ČK: Hladký(Sch), ŽK: Knoflíček(Gl),
10:40 Barum Lamy 2:2 (2:1) Klíč Š.2-Knoth, Hrůza, ČK: Balcar(La),
11:30 Barum Gloria 3:4 (2:2) Kukla, Klíč Š., Šuhaj-Knoflíček 2, Krumpholc M., Kadlec, ŽK: Tříska(Ba), Frýbort O.(Gl),
12:20 Nasan B Inter 4:1 (2:0) Nesvadba 2, Čejka, Zouhar-Wachsberber,
13:10 Nasan B Celtic 2:7 (1:4) Hoffmann, Nesvadba-Zeman R.4, Výleta, Starý, Špaček R., ŽK: Kovář(Na), Špaček R., Frydrýšek(Ce),
14:00 Wodowa B Inter 8:2 (2:2) Blecha 4, Mareček J.2 a D., Veselý Ma.-Chalabala O., Wachsberber, ŽK: Blecha, Tejada(Wo),
14:50 Wodowa B Celtic 2:4 (2:1) Blecha, Lončarič-Kašpar 2, Špaček R., Zeman R., ŽK: Křivda(Wo).
3. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


22.9.2019


RYBNICKÁ
09:00 Madrid ASM D 0:1 (0:0) Šebesta, ŽK: Bořuta(Ma),
09:50 Madrid Žab.Vlci B 0:4 (0:2) Starý 2, Saxl, Klečka, ŽK: Daněk, Nowak, Šlachta(Ma),
10:40 Debakl ASM D 6:2 (3:2) Hrabal 2, Jelínek 2, Deschner, Macháček-Hoffmann, Špicl, ŽK: Pekárek(ASM),
11:30 Debakl Žab.Vlci B 2:1 (1:1) Másilko, Macháček-Řezáč,
12:20 Gepard Frutti di Mare 2:3 (2:2) Kabát 2-Luňák, Pospíšil Ma., Malý,
13:10 Across Frutti di Mare 3:6 (2:2) Barša 2, Svoboda V.-Luňák 2, Pospíšil Ma.2 a Mi., Malý,
14:00 Gepard Kampa 0:3 (0:2) Lecointre 2, Štencl, ŽK: Štencl(Ka),
14:50 Across Kampa 3:6 (1:4) Svoboda V.2 a A.-Pilarčík T.2 a M., Kalivoda, Vágner, Vrábel.

2. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


15.9.2019


RYBNICKÁ
09:00 Barum Celtic 2:3 (1:2) Jurka 2-Bačinský, Špaček R., Výleta, ŽK: Tříska(Ba),
09:50 Schalke Celtic 2:8 (1:3) Zejda, Pokorný-Darvaš 4, Bačinský 2, Zeman R., Krčma,
10:40 Barum Inter 3:0 (1:0) Klíč Š., Kukla, Šuhaj,
11:30 Schalke Inter 5:1 (0:0) Pokorný 2, Zejda 2, Suchý-Florek,
12:20 Nasan B Gloria 0:5 (0:2) Kadlec 2, Knoflíček 2, Juříček,
13:10 Nasan B Lamy 1:1 (1:1) Škaroupka-Veleba, ŽK: Zouhar(Na),
14:00 Wodowa B Gloria 3:2 (0:1) Cífka 2, Veselý Ma.-Knoflíček, Zechmeister,
14:50 Wodowa B Lamy 4:5 (3:2) Mareček 2, Veselý Ma., Seitler-Veleba 3, Balcar, Hrůza.

1. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


8.9.2019


RYBNICKÁ
09:00 Madrid Across 2:0 (0:0) Konečný, Nahodil, ŽK: Ševčík(Ac),
09:50 Madrid Gepard 1:0 (0:0) Daněk,
10:40 Debakl Across 3:1 (1:1) Deschner 2, Erben-Ševčík, ŽK: Lupač(Ac),
11:30 Debakl Gepard 4:1 (1:0) Jelínek, Deschner, Erben, Másilko-Plšek, ŽK: Plšek(Ge),
12:20 ASM D Kampa 5:1 (2:1) Hambálek, Hoffmann, Hanák, Cajzl, Midrla-Vrábel, ŽK: Cajzl(ASM),
13:10 ASM D Frutti di Mare 5:2 (2:0) Rybníček 2, Hambálek 2, Belák-Dupal, Fousek, ŽK: Cajzl(ASM),
14:00 Žab.Vlci B Kampa 2:1 (1:0) Řezáč, Letzel-Vágner,
14:50 Žab.Vlci B Frutti di Mare 1:4 (1:1) Lange ml.-Doubrava 2, Pospíšil Ma., Niku.