Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
02.06.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoV ODKAZU FAIR PLAY BYLY ZVEŘEJNĚNY VRATNÉ KAUCE PO SEZÓNĚ 2019/20 (2.+3.TŘ.)
Fair-Play - 2.A třída Brno-město Pořadí (ČK+ŽK) Tým ČK ŽK Pokuty STDK Vratná Startovné   1. (0+0=0b.) Apollo 0 0 0 +500 (SS) 9000 0   2. (0+1=1b.) STŽ (P) 0 1 0 0 8000 0   2. (0+1=1b.) Spitfire (P) 0 1 0 0 ...
V ODKAZU FAIR PLAY BYLY ZVEŘEJNĚNY VRATNÉ KAUCE PO SEZÓNĚ 2019/20 (2.+3.TŘ.)

Krátké zprávy aktuálně

01.06.2020 - KAM NA FUTSAL - Sobota 6.6.2020: CORONA Cup 2020 Divize C (9-14), Divize A (14-19) vše na Rybnické, Divize E (9-14) na Svážné. Neděle 7.6.2020: CORONA Cup 2020 Divize D (9-14), Divize E (14-19) vše na Rybnické.

04.03.2020 - Tým Kometa (2.tř.) hledá sparing tým na čtvrtky od 17:00 - 18:00 v areálu Srbská. Kontakt: 608 311 173 (Dobrovolný).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

Aktuální výsledky - 3.B třída jaro Brno-město

po 22. kole (konec sezony 2018/2019)
22. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

15.6.2019

SRBSKÁ

09:00 Hlt club kAPPLE 3:1 (1:1) Bečica 2,Šťastný-Hroza, ČK: Chovan(kA), ŽK: Obermann,Chovan(kA),
09:50 Parodia Minions 5:0 (kont.) Družstvo Minions se nedostavilo,
10:40 Kocovina Žab.Vlci C 0:5 (kont.) Družstvo Kocovina se nedostavilo,
11:30 Hády All in 3:4 (1:2) Kamenický 2, Šubrt-Otruba 2, Vaňorek, Filipský, ŽK: Kamenický(H),
12:20 Hády Jobsko 1:5 (1:3) Šubrt-Zábojník 3, Kříž, Svoboda J.,
13:10 All in U Boba B 7:2 (3:2) Vaňorek 3, Otruba, Filipský, Koliba, Kir-Jelínek, Jaroš, ŽK: Thomas(UB),
14:00 Jobsko U Boba B 5:3 (5:1) Dobrovolný 2, Zábojník 2, Kubík J.-Ondráček, Rezner, Jaroš, ŽK: Dobrovolný(J),
14:50 Vema Kickers Wodowa C 0:5 (kont.) Družstvo Vema Kickers se nedostavilo.

20. a 21. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

8.6.2019

SRBSKÁ

09:00 Minions kAPPLE 1:2 (0:1) Palán-Fridrich, Hrůza, ŽK: Nykodým(M),
09:50 Parodia kAPPLE 2:2 (1:2) Grošov Š.2-Hrůza, Hroza, ŽK: Hroza, Zapletal(kA),
10:40 Minions Hlt club 0:5 (0:2) Potrusil 2, Lászlo, Brůha, Bečica,
11:30 Parodia Hlt club 1:5 (0:2) Grošov D.-Bečica 4, Táborský,
12:20 Wodowa C Žab.Vlci C 1:5 (1:2) Seitler-Bažant 2, Řezáč 2, Saxl,
13:10 Vema Kickers Žab.Vlci C 0:5 (kont.) Družstvo Vema Kickers se nedostavilo,
14:00 Wodowa C Kocovina 4:0 (1:0) Straško, Stehlíček, Strašil, Sendler, ŽK: Strašil(W), Dubáň ml., Endlicher(K),
14:50 Vema Kickers Kocovina 0:5 (kont.) Družstvo Vema Kickers se nedostavilo,
15:40 Hády kAPPLE 0:5 (0:1) Hroza 2, Oujezdský 2, Odehnal,
16:30 Hády U Boba B 3:3 (1:0) Moťka, Richter, Kamenický-Jelínek 2, Pfeifer.

19. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

1.6.2019

SRBSKÁ

09:00 All in Minions 4:0 (1:0) Vaňorek 2, Koliba, Otruba,
09:50 Hády Minions 5:0 (1:0) Unčovský 2, Moťka, Chrastina, Richter,
10:40 All in Parodia 3:1 (3:0) Koliba, Otruba, Vaňorek-Cipar,
11:30 Hády Parodia 1:4 (1:1) Richter-Osvald 2, Hájek, Kubový,
12:20 U Boba B Žab.Vlci C 6:7 (1:4) Pfeifer 2, Kantor 2, Ondráček, Rezner-Bažant 2, Saxl 2, Letzel, Schneeweiss, Řezáč, ŽK: Řezáč(ŽV),
13:10 Jobsko Žab.Vlci C 1:5 (1:1) Kubík J.-Chroust 2, Schneeweiss, Bažant, Řezáč,
14:00 U Boba B Kocovina 2:1 (1:1) Jaroš, Kantor-Endlicher, ŽK-Pařízek J.(K),
14:50 Jobsko Kocovina 0:3 (0:2) Dubáň ml., Pařízek J., Poslušný, ŽK: Dubáň ml., Pařízek R.(K),
15:40 All in Jobsko 1:3 (0:3) Kir-Dobrovolný, Kubík J., Zábojník, ŽK: Staněk(J).

18. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

25.5.2019

SRBSKÁ

09:00 Žab.Vlci C kAPPLE 11:3 (5:1) Chroust 5, Letzel 2, Svoboda 2, Kratochvíl 2-Dohnal 2, Holešovský J.,
09:50 Kocovina kAPPLE 4:9 (2:6) Jurkovský 2, Junec, Endlicher-Hrůza 4, Dohnal 4, Kouřil, ŽK: Pařízek R.(K),
10:40 Žab.Vlci C Hlt club 14:3 (8:1) Chroust 5, Hansl 4, Řezáč 2, Kratochvíl, Svoboda, Letzel-Lászlo, Brůha, František,
11:30 Kocovina Hlt club 3:8 (2:4) Pařízek R., Endlicher, Junec-František 4, Šťastný 2, Brůha, Táborský, ŽK: Pařízek J.(K),
12:20 All in Wodowa C 5:2 (2:0) Koliba 2, Vaňorek 2, Filipský-Seitler, Pospíšil,
13:10 Hády Wodowa C 2:4 (1:2) Moťka, Štainer-Smejkal 2, Pospíšil, Strašil, ŽK: Zubalík(H),
14:00 All in Vema Kickers 4:3 (2:2) Koliba, Filipský, Vaňorek, Kurek-Chamko 2, Svatoš, ŽK: Filipský(AI),
14:50 Hády Vema Kickers 4:5 (3:2) Unčovský 2, Richter, Štainer-Skladaný 2, Svatoš 2, Purč P., ŽK: Štainer(H), Svatoš(VK).

16. a 17. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

11.5.2019

SRBSKÁ

09:00 U Boba B kAPPLE 1:2 (0:1) Jaroš-Holešovský J., Hrůza,
09:50 Jobsko kAPPLE 3:2 (2:1) Hanzlíček 2, Kubík J.-Holešovský J., Hrůza,
10:40 U Boba B Hlt club 3:2 (2:0) Thomas 2, Jelínek-Bečica 2,
11:30 Jobsko Hlt club 2:3 (2:1) Kuchyňka, Hanzlíček-Bečica, František, Brůha,
12:20 Wodowa C Minions 5:3 (1:3) Smejkal 3, Květon, Strašil-Mojžíšek 2, Vybíral,
13:10 Vema Kickers Minions 5:2 (1:2) Skladaný 3, Kalus 2-Mojžíšek, Nykodým,
14:00 Wodowa C Parodia 1:2 (1:1) Smejkal-Leger, Grošov D.,
14:50 Vema Kickers Parodia 2:0 (1:0) Řondík, Skladaný.

15. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

4.5.2019

SRBSKÁ

09:00 Wodowa C U Boba B 1:0 (0:0) Strašil, ŽK: Šenkýř(UB),
09:50 Vema Kickers U Boba B 4:2 (2:1) Kalus, Skladaný, Dlouhý, Čapoun-Šenkýř, Kantor
10:40 Wodowa C Jobsko 0:0 (0:0) , ŽK: Miklík(J),
11:30 Vema Kickers Jobsko 5:1 (1:1) Sláma 2, Čapoun 2, Purč P.-Svoboda M., ŽK: Chamko(VK), Dobrovolný, Kuchyňka(J),
12:20 Žab.Vlci C Minions 5:0 (1:0) Hansl 2, Letzel, Bažant, Klečka,
13:10 Kocovina Minions 3:1 (2:0) Dubáň ml., Poslušný, Jurkovský-Palán,
14:00 Žab.Vlci C Parodia 11:1 (4:1) Bažant 3, Hansl 3, Stoklásek 2, Saxl, Řezáč, Klečka-Hájek,
14:50 Kocovina Parodia 6:1 (4:0) Poslušný 2, Jurkovský 2, Junec, Endlicher-Bučík.

13. a 14. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

27.4.2019

SRBSKÁ

09:00 All in kAPPLE 1:5 (0:3) Vaňorek-Kouřil 2, Dohnal 2, Holešovský J.,
09:50 Hády kAPPLE      ODLOŽENO zatím na neurčený termín,
10:40 All in Hlt club 5:3 (2:2) Filipský 2, Otruba, Vaňorek, Kir-Táborský, Šťastný, František, ŽK: Cimbálník(AI),
11:30 Hády Hlt club 2:9 (0:6) Pitrocha, Šubrt-Bečica 4, František 3, Táborský, Šťastný,
12:20 U Boba B Minions 0:2 (0:2) Nykodým, Ciběna, ŽK: Knotek(M),
13:10 Jobsko Minions 2:1 (0:0) Svoboda M., Miklík-Ciběna, ŽK: Nykodým(M),
14:00 U Boba B Parodia 3:0 (0:0) Šenkýř 2, Pfeifer, ČK: Kučera(UB),
14:50 Jobsko Parodia 2:1 (0:1) Svoboda J., Zábojník-Bučík, ŽK: Svoboda M.(J).

12. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

13.4.2019

SRBSKÁ

09:00 Wodowa C kAPPLE 0:2 (0:1) Hrůza, Odehnal, ŽK: Frank(W),
09:50 Vema Kickers kAPPLE 6:2 (3:1) Kalus 3, Čapoun, Dlouhý, Chamko-Hrůza, Kouřil,
10:40 Wodowa C Hlt club 4:2 (4:0) Mareček 4-Bečica, František, ŽK: Hlávka(HLT),
11:30 Vema Kickers Hlt club 9:3 (5:1) Čapoun 4, Blahoudek 3, Dlouhý, Chamko-František 3, ŽK: Bečica(HLT),
12:20 All in Žab.Vlci C 1:3 (0:2) Otruba-Chráscina 2, Hansl,
13:10 Hády Žab.Vlci C 1:11 (1:4) Pitrocha-Chráscina 3, Chroust 2, Saxl 2, Bažant, Letzel, Hansl, Řezáč,
14:00 All in Kocovina 0:0 (0:0) , ŽK: Poslušný(K),
14:50 Hády Kocovina 0:2 (0:1) Pařízek J., Jurkovský.