Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
02.06.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoV ODKAZU FAIR PLAY BYLY ZVEŘEJNĚNY VRATNÉ KAUCE PO SEZÓNĚ 2019/20 (2.+3.TŘ.)
Fair-Play - 2.A třída Brno-město Pořadí (ČK+ŽK) Tým ČK ŽK Pokuty STDK Vratná Startovné   1. (0+0=0b.) Apollo 0 0 0 +500 (SS) 9000 0   2. (0+1=1b.) STŽ (P) 0 1 0 0 8000 0   2. (0+1=1b.) Spitfire (P) 0 1 0 0 ...
V ODKAZU FAIR PLAY BYLY ZVEŘEJNĚNY VRATNÉ KAUCE PO SEZÓNĚ 2019/20 (2.+3.TŘ.)

Krátké zprávy aktuálně

01.06.2020 - KAM NA FUTSAL - Sobota 6.6.2020: CORONA Cup 2020 Divize C (9-14), Divize A (14-19) vše na Rybnické, Divize E (9-14) na Svážné. Neděle 7.6.2020: CORONA Cup 2020 Divize D (9-14), Divize E (14-19) vše na Rybnické.

04.03.2020 - Tým Kometa (2.tř.) hledá sparing tým na čtvrtky od 17:00 - 18:00 v areálu Srbská. Kontakt: 608 311 173 (Dobrovolný).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

další krátké zprávy

Aktuální výsledky - 3.C třída jaro Brno-město

po 22. kole (konec sezóny 2018/19)
22. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

8.6.2018


ŘEČKOVICE
09:00 Raz Náraz B Orel Řečkovice B 5:2 (3:2) Knopp 2, Lesenský 2, Rakovský-Havlík A., Matoušek,
09:50 Gladiators C O5 MY 1:0 (1:0) Bodický,
10:40 Old Blackburn Kampa B 9:0 (4:0) Kříž 2, Svoboda 2, Sýkora 2, Sysel, Polák, Mlejnek,
11:30 Bafancova jedenáctka Mejdan 4:5 (2:3) Habanec 2, Dufek, Šutera-Hubík 2, Řeřucha T., Stokláska, Spilka O., ŽK: Habanec(B11), Stokláska(M),
12:20 Mejdan Besídka 1:1 (1:1) Kozlíček-Lech, ŽK: Stokláska(M),
13:10 Bafancova jedenáctka Flamengo 8:3 (5:1) Dufek 3, Sedláček 2, Štelcl 2, Habanec-Havelka, Janecký, Pokorný Mar., ŽK: Perný(F),
14:00 Besídka Juventus 1:0 (1:0) Nesrsta, ŽK: Novák(Be),
14:50 Juventus ASK 0:5 (0:4) Lipovský 2, Siladi 2, Večeřa V.

20. a 21. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

1.6.2018


ŘEČKOVICE
09:00 O5 MY Orel Řečkovice B 2:8 (0:2) Křivánek, Slámečka-Matoušek 4, Jůzl 2, Vlk 2,
09:50 Gladiators C Orel Řečkovice B 2:2 (1:1) Poledna, Havránek-Jůzl, Vepřek,
10:40 O5 MY Raz Náraz B 1:3 (1:0) Buček P.-Chaloupka, Lesenský, Zlatohlávek,
11:30 Gladiators C Raz Náraz B 3:2 (1:2) Vašina 2, Červenec-Lesenský 2,
12:20 Kampa B ASK 1:14 (1:9) Feix-Siladi 5, Lipovský 4, Walter 2, Večeřa V. 2, Adamča,
13:10 Old Blackburn ASK 5:2 (3:0) Sýkora 2, Kříž, Janíček, Polák-Siladi, Gajdoš,
14:00 Kampa B Juventus 0:7 (0:2) Duda 2, Špiřík 2, Navrátil, Kobelka, Prokop T.,
14:50 Old Blackburn Juventus 9:3 (5:1) Svoboda 4, Polák 3, Janíček, Novotný-Duda, Kobelka, Špiřík, ŽK: Špiřík(J),
15:40 Bafancova jedenáctka Besídka 2:2 (1:1) Bajza, Habanec-Lech, Stránský, ŽK: Smejkal(Be),
16:30 Mejdan Flamengo 1:6 (0:3) Obst-Selecký 2, Hradil, Perný, Pokorný Mar., Wiacek, ŽK: Wiacek(F),
17:20 Flamengo Juventus 4:4 (1:3) Pokorný Mar.3, Hradil-Navrátil, Kobelka, Duda, Prokop T., ŽK: Pokorný Mar., Perný(F).

19. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

25.5.2018


ŘEČKOVICE
09:00 Mejdan O5 MY 2:2 (0:2) Spilka O. 2-Csizmár, Slámečka, ŽK: Spilka O.(M), Slámečka(O5),
09:50 Bafancova jedenáctka O5 MY 4:2 (1:0) Dufek 2, Sedláček, Bajza-Žvátora, Csizmár, ŽK: Vrbka(O5),
10:40 Mejdan Gladiators C 2:5 (1:1) Kozlíček, Spilka O.-Vašina 2, Bodický 2, Jakoubek,
11:30 Bafancova jedenáctka Gladiators C 1:5 (1:4) Dufek-Bodický 2, Vašina, Červenec, Jakoubek,
12:20 Besídka ASK 3:3 (3:2) Nesrsta, Černý, Lech-Lipovský, Siladi, Šmída,
13:10 Flamengo ASK 3:10 (1:4) Perný, Selecký, Klvaňa-Lipovský 3, Siladi 3, Večeřa V.2, Walter, Hradecký,
14:00 Flamengo Besídka 4:5 (1:3) Havelka, Perný, Selecký, Dimo-Lech 2, Menšík, Toman, Černý.

18. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

18.5.2018


ŘEČKOVICE
09:00 ASK Orel Řečkovice B 2:3 (2:1) Siladi 2-Dlabáček, Matoušek, Vepřek, ŽK: Lipovský(ASK),
09:50 Juventus Orel Řečkovice B 5:4 (3:1) Kobelka 2, Špiřík, Navrátil, Duda-Strnad 2, Kotrbáček, Hruška,
10:40 ASK Raz Náraz B 4:1 (3:1) Lipovský 2, Siladi 2-Lesenský,
11:30 Juventus Raz Náraz B 4:1 (3:1) Špiřík 2, Navrátil, Prokop T.-Moravec,
12:20 Mejdan Kampa B 3:3 (2:1) Stokláska 2, Frýba-Kunetka, Dvořák, Lecointre,
13:10 Bafancova jedenáctka Kampa B 10:0 (4:0) Habanec 4, Zajíček 2, Šutera 2, Dufek, Štelcl, ŽK: Pořízek(K),
14:00 Mejdan Old Blackburn 0:14 (0:6) Mlejnek 3, Srb 2, Sýkora 2, Kosmák 2, Svoboda 2, Novotný, Kříž, Polák,
14:50 Bafancova jedenáctka Old Blackburn 0:11 (0:5) Polák 4, Srb 2, Kosmák 2, Sýkora, Mlejnek, Svoboda, ČK: Sysel(OB), ŽK: Habanec(B11).

16. a 17. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

11.5.2018


ŘEČKOVICE
09:00 Besídka Orel Řečkovice B 2:1 (0:0) Černý, Nesrsta-Matoušek,
09:50 Flamengo Orel Řečkovice B 2:6 (1:3) Klvaňa, Selecký-Strnad 2, Matoušek 2, Hruška, Jůzl, ŽK: Matoušek(OŘ),
10:40 Besídka Raz Náraz B 2:1 (2:1) Nesrsta 2-Šimák, ŽK: Šimák(RN),
11:30 Flamengo Raz Náraz B 1:0 (0:0) Havelka, ŽK: Havelka(F), Lajdorf, Šimák(RN),
12:20 Kampa B O5 MY 0:7 (0:2) Vrbka 2, Křivánek, Polehla, Buček P., Líkař, Slámečka, ŽK: Klein(K),
13:10 Old Blackburn O5 MY 7:2 (3:0) Hájek 2, Sýkora, Kosmák, Svoboda, Novotný, Janíček-Líkař, Slámečka, ŽK: Svoboda(OB),
14:00 Kampa B Gladiators C 0:7 (0:3) Vašina 2, Kadubec 2, Havelka, Švancara, Havránek,
14:50 Old Blackburn Gladiators C 5:1 (3:1) Sýkora 2, Kosmák 2, Svoboda-Jakoubek.

15. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

4.5.2018


ŘEČKOVICE
09:00 Kampa B Besídka 0:5 (0:2) Havlíček 2, Kuchtík 2, Lech,
09:50 Old Blackburn Besídka 8:4 (2:2) Sýkora 3, Polák 2, Kříž 2, Hájek-Nesrsta 2, Kuchtík, Novák,
10:40 Kampa B Flamengo 5:0 (1:0) Vaněk 2, Feix, Rapant, Kunetka, ŽK: Klein(K),
11:30 Old Blackburn Flamengo 14:1 (7:0) Polák 4, Svoboda 3, Janíček 3, Sýkora 2, Mlejnek, Sysel-Selecký,
12:20 ASK O5 MY 5:3 (2:3) Večeřa I.2, Siladi 2, Hradecký-Křivánek, Žvátora, Buček P., ŽK: Polehla(O5),
13:10 Juventus O5 MY 5:2 (4:2) Špiřík 3, Navrátil 2-Křivánek, Slámečka<,/td>
14:00 ASK Gladiators C 3:0 (1:0) Siladi 2, Večeřa I.,
14:50 Juventus Gladiators C 0:2 (0:1) Kadubec, Sochor, ŽK: Pavliš(J).

13. a 14. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

27.4.2018


ŘEČKOVICE
09:00 Mejdan Orel Řečkovice B 0:6 (0:3) Vlk 2, Jůzl 2, Hruška, Havlík P.,
09:50 Bafancova jedenáctka Orel Řečkovice B 0:1 (0:0) Vlk, ČK: Bujáček(B11), ŽK: Vlk(OŘ),
10:40 Mejdan Raz Náraz B 2:8 (2:3) Spilka O., Válka-Lesenský 3, Kališ 2, Kolář 2, Knopp, ŽK: Hubík(M), Kolář(RN),
11:30 Bafancova jedenáctka Raz Náraz B 4:4 (2:3) Dufek 3, Štelcl-Lesenský 3, Šimák,
12:20 Besídka O5 MY 5:1 (4:1) Novák 3, Lech, Menšík-Buček P.,
13:10 Flamengo O5 MY 2:4 (1:1) Wiacek, Klvaňa-Křivánek 2, Buček P. a J., ŽK: Trávníček(O5),
14:00 Besídka Gladiators C 1:7 (0:3) Kuchtík-Vašina 3, Jakoubek 2, Kadubec, Řihák,
14:50 Flamengo Gladiators C 1:10 (1:5) Perný-Kadubec 3, Vašina 3, Řihák 2, Bodický, Jakoubek, ŽK: Wiacek(F), Kadubec(G).

12. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA

6.4.2018


ŘEČKOVICE
09:00 Kampa B Orel Řečkovice B 2:5 (0:2) Pilarčík T. a M.-Jůzl, Zikuška, Havlík A., Kotrbáček, Vepřek, ŽK: Vepřek(OŘ),
09:50 Old Blackburn Orel Řečkovice B 3:1 (0:1) Polák 2, Mlejnek-Hruška,
10:40 Kampa B Raz Náraz B 1:0 (1:0) Pilarčík M.,
11:30 Old Blackburn Raz Náraz B 5:0 (2:0) Polák, Mlejnek, Srb, Hájek, Svoboda,
12:20 Mejdan ASK 1:6 (0:3) Stokláska-Večeřa I., Lenomar, Lipovský, Siladi, Selyvoněnko, Šmída,
13:10 Bafancova jedenáctka ASK 0:8 (0:4) Selyvoněnko 4, Lipovský 2, Siladi 2, ŽK: Habanec(B11),
14:00 Mejdan Juventus 2:2 (2:2) Stokláska, Frýba-Pavliš 2,
14:50 Bafancova jedenáctka Juventus 7:3 (4:1) Dufek 3, Sedláček, Zajíček, Štelcl, Bajza-Kobelka 2, Špiřík, ŽK: Bojáček, Habanec(B11), Špiřík(J).