Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem.
24.05.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE VČETNĚ OKRESNÍHO PŘEBORU
V sobotu 25.května se odehraje předposlední 21.kolo Okresního přeboru v Maloměřicích, a dále pokračuje 25.kolem 1.A třída na Rybnické, dále odehraje 26. a 27.kolo 2.A třída v Jundrově  na Kneslové, 18.kolo 3.B třída na Srbské a 19.kolo 3.C třídy v Řečkovicích. V neděli 26.května pokračuje 26.kolem 1.B třída na Rybnické a 26. a 27.kolem 2.C třída v Jundrově a na Svážné. LOS OKRESNÍHO PŘEBORU 21. KOLO                                          ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE VČETNĚ OKRESNÍHO PŘEBORU

Krátké zprávy aktuálně

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

22.05.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 25.5.: OP (Maloměř.), 1.A (Rybn.), 2.A (Jun.+Knesl.), 3.B (Srb.), 3.C (Řečk.). Neděle 26.5.: 1.B (Rybn.), 2.C (Jund.+Sváž.).

22.05.2019 - Tým O5 MY (3.C tř.) hledá brankáře do soutěže. Tel.: 775 387 857 (Patočka Aleš).

17.04.2019 - SK Žebětín naléhavě hledá fotbalového trenéra pro starší/mladší žáky U15/U12. Najde se někdo, kdo je ochoten trénovat/vést kluky? Odměna dohodou. Volejte prosím 606 722 641.

11.04.2019 - Tropicana (1.B) hledá mužstvo pro společné tréninky v hale na Veterině každý pátek 16:30-18:00 hod. Dlouhodobá spolupráci, hala od září do června, tel.: 732531773 Mirek Kadlec.

další krátké zprávy

Aktuální výsledky - Okresní přebor jaro Brno-město

po 20.kole (19.5.2019)
20.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty

MALOMĚŘICE

NEDĚLE

19.5.2019

09:00 Hauskrecht R.I.P. 4:8 (0:4) Harnach, Zlínský, Tůma, Nedělník-Toman 4, Izák 2, Knotek D., Duchoň, ŽK: Nedělník(Hau),
10:00 Chlup.pozůstalí Napoleon 4:8 (2:3) Kadlčák ml.2, Skokan, Vyklický M.-Žáček J.3 a Pa. 3 a Pe., Hofírek F.,
11:00 Napoleon Moravany 14:1 (6:0) Žáček Pe.4 a Pa.3 a J.2, Lněnička Pa.3, Jurčík, Hofírek F.-Křen,
12:00 Wodowa Moravany 17:3 (8:0) Skovajsa 3, Mareček D.3, Cífka 3, Chlubný Ji.2, Kříž Ma.2, Křivka 2, Lončarič 2-Krobauer, Černý, Rodinger,
13:00 Eliška SK Líšeň 1:6 (0:4) Minařík-Kusák 2, Grus 2, Král, Fellmann, ŽK: Okleštěk(Eli), Fellmann(Líš),
14:00 West Žab U Boba 5:4 (2:2) Svensson 3, Kovář, Hrouzek-Široký Ma. a Mi., Kantor, Pernikář, ŽK: Hrouzek(WŽ).

19.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty

MALOMĚŘICE

NEDĚLE

12.5.2019

09:00 R.I.P. Eliška 5:4 (3:0) Knee 2, Krejčí 2, Toman-Pivko T., Okleštěk, Jeřábek, Minařík, ŽK: Knee, Jašínský(RIP), Minařík(Eli),
10:00 Moravany Chlup.pozůstalí 0:5 (kont.) Družstvo Moravany se nedostavilo,
11:00 Hauskrecht Moravany 5:0 (kont.) Družstvo Moravany se nedostavilo,
12:00 U Boba Wodowa 5:3 (3:2) Pernikář, Šenkýř, Kantor, Tvarůžek, Široký Ma.-Tureček, Křivka, Kříž Ma., ŽK: Šenkýř(UB), Kříž Ma.(Wod),
13:00 SK Líšeň Atlantis 1:1 (1:1) Mach-Chytil, ŽK: Mrňa(Atl),
14:00 U Boba Stones 2:3 (0:2) Hronek, Široký Ma.-Hradílek 2, Stanev, ŽK: Široký Ma.(UB).

18.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty

MALOMĚŘICE

NEDĚLE

5.5.2019

09:00 Atlantis R.I.P. 7:1 (3:0) Ferby 2, Navrátil 2, Chytil, Skřivan, Valaškovčák-Toman,
10:00 Wodowa Chlup.pozůstalí 8:0 (2:0) Kříž Ma.2, Cífka 2, Mareček D. a J., Sendler, Křivka, ŽK: Skovajsa(Wod),
11:00 West Žab SK Líšeň 4:2 (3:1) Kovář 3, Hrabal-Kusák, Josefi, ŽK: Hrouzek(WŽ),
12:00 Eliška Napoleon 2:6 (1:2) Minařík, Buček-Žáček Pe.2 a Pa. a J., Jurčík, Hofírek F., ŽK: Okleštěk(Eli), Žáček Pe.(Nap),
13:00 Moravany Eliška 4:4 (2:2) Nos, Brančík, Černý, Hanáček-Minařík 2, Jeřábek, Kalvoda,
11:00 SK Líšeň Moravany 5:1 (2:1) Kusák 3,Denk,Josefi-Hanáček(ŽK-Denk,Josefi(Líš).

17.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty

MALOMĚŘICE

NEDĚLE

13.4.2019

09:00 Stones Wodowa 2:4 (1:1) Hradílek, Doležal-Kříž Ma.2, Cífka, Cihlář,
10:00 Stones SK Líšeň 0:1 (0:0) Fellmann, ŽK: Brychta(Sto),
11:00 SK Líšeň U Boba 5:2 (3:2) Fellmann 2, Vaněk, Kusák, Josefi-Kantor, Široký Mi.,
12:00 R.I.P. West Žab 5:9 (2:4) Krejčí 2, Bartoš ml.2, Vacula-Beránek 4, Hornoch 3, Hrouzek, Rusňák,
13:00 Napoleon Atlantis 7:0 (4:0) Hofírek F.2, Žáček Pa.2, Jurčík, Čech, Filipec, ŽK: Pagáč(Atl),
14:00 Chlup.pozůstalí Hauskrecht 5:0 (kont.) Družstvo Hauskrecht se nedostavilo.

16.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty

MALOMĚŘICE

NEDĚLE

31.3.2019

09:00 U Boba R.I.P. 7:6 (2:4) Široký Ma.3 a Mi., Pernikář 2, Cendelín-Knee 4, Marek, Knotek P., ŽK: Knee(RIP),
10:00 Atlantis Moravany 6:5 (5:3) Korček 2, Navrátil, Vlček, Valaškovčák, Chytil-Štulpa 2, Ruschka, Kozohorský, Effenberg,
11:00 Moravany West Žab 0:12 (0:5) Svensson 3, Kovář 3, Šmehlík 2, Hornoch, Johaník, Rusňák, Absatz, ŽK: Hornoch(WŽ),
12:00 West Žab Napoleon 2:3 (2:2) Svensson, Mademlis-Žáček Pa.2 a J., ČK: Svensson (WŽ), ŽK: Rusňák(WŽ), Žáček J.(Nap),
13:00 Wodowa Hauskrecht 8:6 (4:4) Cífka 4, Křivka, Cihlář, Tureček, Lončarič-Tůma 4, Dobrovolný, Zlínský, ŽK: Zlínský(Hau),
14:00 Eliška Chlup.pozůstalí 7:2 (5:0) Minařík 3, Okleštěk 2, Aboulaiche, Buček-Skokan, Radil, ŽK: Buček(Eli).

15.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty

MALOMĚŘICE

NEDĚLE

16.3.2019

09:00 R.I.P. Stones 1:2 (0:2) Krejčí-Stanev, Hrabčák , ŽK: Hrabčák (Sto),
10:00 Napoleon U Boba 4:3 (2:2) Filipec, Žáček Pe. a Pa. a J.-Tvarůžek, Pfeifer , Kantor, ŽK: Široký Ma.(UB),
11:00 Hauskrecht Eliška 9:9 (4:4) Tůma 4, Zlínský 3, Šimoníček, Nedělník-Minařík 5, Buček 2, Rudolecký, Okleštěk, ŽK: Zlínský(Hau),
12:00 Atlantis Hauskrecht 6:8 (3:5) Vlček 3, Chytil 2, Valaškovčák-Zlínský 3, Nedělník 3, Tůma, Koubek,
13:00 Chlup.pozůstalí Atlantis 4:4 (2:1) Kadlčák ml.2, Hartl, Vyklický M.-Mrňa 2, Valaškovčák, Vlček, ŽK: Kadlčák ml.(ChP), Mrňa , Vlček, Chytil (Atl),
14:00 SK Líšeň Wodowa 1:3 (1:1) Ptáček-Cífka 2, Cihlář, ŽK: Grus(Líš), Cihlář(Wod).

14.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty

MALOMĚŘICE

NEDĚLE

10.3.2019

09:00 Wodowa Eliška 1:5 (0:2) Kříž Ma.-Minařík 2, Jeřábek, Aboulaiche, Rudolecký, ČK: Horák(Wod), ŽK: Křivka, Meluzín(Wod), Jeřábek(Eli),
10:00 Stones Napoleon 1:5 (1:1) Hradílek-Žáček Pe.2 a Pa., Hofírek F., Kmeť, ŽK: Kubík(Sto), Jurčík(Nap),
11:00 Stones Moravany 1:0 (0:0) Sienty,
12:00 U Boba Moravany 10:1 (7:0) Pernikář 3, Šenkýř 2, Cendelín 2, Pfeifer, Kantor, Široký Ma.-Nos,
13:00 SK Líšeň R.I.P. 4:2 (0:2) Fellmann 2, Kusák, Grus-Toman, Chaloupka, ŽK: Grus, Procházka(Líš),
14:00 West Žab Chlup.pozůstalí 5:0 (2:0) Beránek 2, Hornoch, Látal, Tomaszewský, ŽK: Hornoch(WŽ).

13.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty

MALOMĚŘICE

NEDĚLE

3.3.2019

09:00 R.I.P. Wodowa 4:3 (2:2) Vacula 2, Krejčí, Bartoš ml.-Cihlář 2, Křivka, ŽK: Vacula(RIP),
10:00 Eliška Atlantis 8:1 (4:0) Rudolecký 3, Kalvoda 2, Minařík 2, Buček-Valaškovčák, ŽK: Ferby(Atl),
11:00 Napoleon SK Líšeň 3:3 (1:1) Žáček Pe.2, Hofírek D.-Žvachula 2, Josefi,
12:00 Chlup.pozůstalí U Boba 2:4 (0:2) Pupp, Hartl-Kučera, Tvarůžek, Kantor, Pernikář,
13:00 Hauskrecht West Žab 6:3 (2:1) Tůma 4, Harnach, Ševčík-Johaník, Beránek, Hornoch, ŽK: Svensson (WŽ).
14:00 Napoleon Hauskrecht 7:5 (3:4) Jurčík 2, Hofírek F.2, Žáček J.2, Čech-Zlínský 3, Tůma, Koubek, ŽK: Jurčík(Nap), Tůma, Dobrovolný, Nedělník(Hau),

12.kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
MALOMĚŘICE

SOBOTA

 23.2.2019
18.1. Hauskrecht Stones 6:1 (2:0) Zlínský 4, Ševčík 2-Medveď,
1.2. SK Líšeň Hauskrecht 3:6 (1:3) Josefi, Denk, Žvachula-Zlínský 2, Tůma, Dobrovolný, Nedělník, Ševčík, ŽK: Dobrovolný(Hau),
09:00 R.I.P. Napoleon 4:6 (3:3) Vacula 2, Toman, Chaloupka-Jurčík 3, Čech 2, Kněžíček, ČK: Žáček Pa.(Nap), ŽK: Vacula(RIP),
10:00 Stones Chlup.pozůstalí 2:3 (1:1) Brychta, Stanev-Sedláček, Daněk, Coufal, ŽK: Brychta, Hrabčák(Sto) Coufal, Skokan(ChP),
11:00 Stones West Žab 0:3 (0:1) Beránek 2, Hornoch, ČK: Doležal(Sto),
12:00 West Žab Eliška 0:5 (0:1) Kalvoda 2, Minařík 2, Rudolecký,
13:00 Wodowa Atlantis 5:3 (1:1) Cihlář 2, Chlubný Ji., Cífka, Kříž Mi.-Chytil, Korček, Pagáč, ŽK: Chytil(Atl),
14:00 U Boba Hauskrecht 3:5 (1:4) Pernikář, Cendelín, Šenkýř-Zlínský 3, Nedělník, Koubek.