Aktuální výsledky - 2.C třída podzim Brno-město
13. a 14. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
KAMÍNKY 13. kolo NEDĚLE 31.10.2021 SVÁŽNÁ |
09:00 | Stones B | Eliška B | 5:2 | (3:1) | Stanev 2, Hrabčák, Hradílek, Šebetovský - Kalvoda, Novák, ŽK: Medveď(St), |
11:30 | Kocovina | Bafan. 11 | 12:1 | (4:1) | Jurkovský 5, Pavlíček 3, Pryymachuk 2, Elis, Poslušný - Dufek, ŽK: Bujáček, Sedláček(B11), | |
12:20 | Excalibur | Žab. Vlci C | 0:2 | (0:0) | Trbušek 2, ŽK: Berger Pe., Svoboda(Ex), Letzel, Popek(ŽV), | |
14:50 | Bianco B | St.Lískovec | 1:1 | (1:0) | Malůšek D. - Kucín, | |
11:30 | Jobsko | Sea Lions | 4:4 | (2:2) | Šeminský 2, Palán, Nykodým - Plšek P.2, Kolomazník, Smutný, ŽK: Döme M.(SL), | |
12:20 | Wodowa C | Attack | 1:2 | (1:1) | Sendler - Luska 2, ČK: Fanta(At), ŽK: Smejkal(Wo), | |
14:50 | Slavoj | Restart | 7:5 | (4:2) | Drábek 4, Černý P. a T., Kryštof - Honek 2, Smutný st. a ml., Šimon, | |
KAMÍNKY 14. kolo NEDĚLE 31.10.2021 SVÁŽNÁ |
09:50 | Stones B | Bafan. 11 | 10:0 | (4:0) | Hrabčák 5, Stanev 2, Šebetovský 2, Hradílek, |
10:40 | Kocovina | Eliška B | 4:8 | (3:4) | Elis, Pavlíček, Poslušný, Jurkovský - Zvara 2, Bartl 2, Kalvoda, Novák, Hofr, Šebesta, | |
13:10 | Bianco B | Žab. Vlci C | 10:4 | (2:3) | Malůšek T.3 a D. a B., Břínek 3, Sedlář 2 - Letzel, Trbušek, Popek, Fessl, | |
14:00 | Excalibur | St.Lískovec | 2:4 | (1:2) | Berger Pe. a Pa. - Ráab 3, Kucín, ŽK: Vilím T.(Ex), | |
09:50 | Jobsko | Litrpůl | 2:4 | (0:1) | Svoboda, Kuchyňka - Šála 2, Sedláček M., Suchý, ŽK: Šeminský(Jb), | |
10:40 | Sea Lions | Litrpůl | 1:4 | (0:2) | Plšek P. - Sedláček M.2, Šála, Suchý, | |
13:10 | Wodowa C | Restart | 7:4 | (4:3) | Smejkal 3, Sendler 2, Seitler 2 - Hladký 3, Šimon, ČK: Godava(Re), ŽK: Smutný ml.(Re), | |
14:00 | Slavoj | Attack | 4:3 | (2:1) | Jakubčík, Tóth, Odrazil, Drábek - Luska 2, Liška. |
11. a 12. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
KAMÍNKY 11. kolo NEDĚLE 24.10.2021 SVÁŽNÁ |
09:00 | Stones B | Restart | 6:3 | (5:1) | Šebetovský 2, Husák 2, Hrabčák, Medveď - Honek, Smutný ml., Šimon, |
11:30 | Kocovina | Attack | 5:1 | (2:0) | Junec 3, Pavlíček 2 - Hanák, | |
12:20 | Litrpůl | St.Lískovec | 2:1 | (2:0) | Soukup V., Skřička - Palát, | |
09:00 | Bianco B | Sea Lions | 6:1 | (3:0) | Malůšek T.5, Neduchal - Plšek P., | |
11:30 | Excalibur | Jobsko | 6:4 | (3:1) | Smutný 2, Berger, Máchal, Svoboda, Prokofyev - Šeminský 2, Nykodým, Svoboda M., | |
12:20 | Bafan. 11 | Slavoj | 1:5 | (1:4) | Dufek - Jakubčík, Tóth, Drábek, Odrazil, Kryštof, | |
14:50 | Eliška B | Wodowa C | 1:5 | (1:3) | Okleštěk - Smejkal, Seitler, Straško, Švehla, Strašil, ČK: Buček(El), ŽK: Smejkal(Wo), | |
KAMÍNKY 12. kolo NEDĚLE 24.10.2021 SVÁŽNÁ |
09:50 | Stones B | Attack | 5:1 | (1:1) | Šebetovský 2, Stanev, Hrabčák, Medveď - Lidmila, |
10:40 | Kocovina | Restart | 6:0 | (3:0) | Poslušný 3, Junec 2, Pavlíček, | |
13:10 | Litrpůl | Žab. Vlci C | 3:4 | (2:2) | Soukup V., Šála, Skřička - Řezáč 3, Svoboda, | |
14:00 | Žab. Vlci C | St.Lískovec | 2:4 | (1:0) | Řezáč, Fessl - Wagner 2, Nerud, Kucín, ŽK: Bažant(ŽV), | |
09:50 | Excalibur | Sea Lions | 2:1 | (1:1) | Prokofyev 2 - Petrlík A., | |
10:40 | Bianco B | Jobsko | 2:1 | (0:1) | Malůšek T., Neduchal - Jandek, | |
13:10 | Bafan. 11 | Wodowa C | 5:5 | (3:2) | Dufek 3, Štelcl, Oulehla - Sendler 2, Seitler 2, Švehla, | |
14:00 | Eliška B | Slavoj | 2:6 | (0:2) | Rudolecký 2 - Kryštof 2, Drábek 2, Tóth, Divácký. |
9. a 10. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
KAMÍNKY 9. kolo NEDĚLE 17.10.2021 SVÁŽNÁ |
09:00 | Stones B | Žab. Vlci C | 2:3 | (2:2) | Hrabčák, Pokorný - Letzel, Schneeweiss, Trbušek, ŽK: Saxl(ŽV), |
11:30 | Kocovina | St.Lískovec | 3:0 | (2:0) | Junec 2, Pryymachuk, | |
12:20 | Excalibur | Attack | 1:0 | (0:0) | Berger, | |
14:50 | Bianco B | Restart | 1:5 | (1:2) | Malůšek B. - Honek, Godava, Hladký, Búřil, Smutný ml., | |
09:00 | Jobsko | Wodowa C | 2:4 | (2:0) | Nykodým 2 - Saul 2, Strašil, Mancír, | |
11:30 | Sea Lions | Slavoj | 1:7 | (0:4) | Plšek P. - Drábek 3, Černý P.2, Jakubčík, Karásek, | |
14:50 | Eliška B | Litrpůl | 2:1 | (0:0) | Kalvoda, Rudolecký - Soukup P., ŽK: Rudolecký(El), | |
KAMÍNKY 10. kolo NEDĚLE 17.10.2021 SVÁŽNÁ |
09:50 | Stones B | St.Lískovec | 5:1 | (3:1) | Hrabčák 4, Medveď - Palát, |
10:40 | Kocovina | Žab. Vlci C | 3:3 | (2:1) | Pavlíček 2, Pryymachuk - Bažant 3, | |
13:10 | Excalibur | Restart | 3:3 | (1:3) | Berger 3 - Honek, Búřil, Hladký, | |
14:00 | Bianco B | Attack | 3:5 | (3:2) | Malůšek B., Břínek, Miháč - Luska 2, Lidmila 2, Liška, ŽK: Malůšek T.(Bi), | |
09:50 | Jobsko | Slavoj | 2:3 | (2:1) | Nykodým, Ptáčník - Jakubčík, Drábek, Karásek, | |
10:40 | Sea Lions | Wodowa C | 3:1 | (1:1) | Plšek P.2, Kolomazník - Pijáček, | |
13:10 | Bafan. 11 | Litrpůl | 5:5 | (2:2) | Dufek 3, Bujáček, Štelcl - Skřička 2, Sedláček M., Suchý, Tauchman, | |
14:00 | Bafan. 11 | Eliška B | 2:3 | (1:1) | Dufek 2 - Rudolecký 3. |
7. a 8. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
KAMÍNKY 7. kolo NEDĚLE 3.10.2021 SVÁŽNÁ |
09:00 | Stones B | Jobsko | 7:2 | (2:0) | Hrabčák 4, Pokorný 2, Brychta - Svoboda M., Hovsepjan, |
11:30 | Kocovina | Sea Lions | 5:2 | (3:1) | Dubáň st.3, Pavlíček 2 - Petrlík A., Dupal, | |
12:20 | Slavoj | Žab. Vlci C | 1:4 | (1:3) | Černý T. - Trbušek 2, Saxl, Schneeweiss, | |
14:50 | Wodowa C | St.Lískovec | 1:1 | (1:1) | Sendler - Wagner, ŽK: Kříž(Wo), Nerud, Grunhut(StL), | |
11:30 | Litrpůl | Restart | 5:1 | (3:1) | Šála 2, Soukup V. 2, Jedlička J. - Búřil, | |
12:20 | Bafan. 11 | Excalibur | 0:0 | (0:0) | ŽK: Vilím T.(Ex), | |
14:50 | Eliška B | Bianco B | 2:2 | (1:2) | Rudolecký, Vogt - Malůšek T., Břínek, ŽK: Rudolecký, Okleštěk(El), | |
KAMÍNKY 8. kolo NEDĚLE 3.10.2021 SVÁŽNÁ |
09:50 | Stones B | Sea Lions | 4:1 | (3:1) | Stanev, Kubík, Pokorný, Hrabčák - Plšek P., |
10:40 | Kocovina | Jobsko | 7:0 | (4:0) | Dubáň st.4, Pavlíček 2, Poslušný, ŽK: Poslušný(Ko), Čepička(Jb), | |
13:10 | Wodowa C | Žab. Vlci C | 1:2 | (0:1) | Strašil - Trbušek 2, | |
14:00 | Slavoj | St.Lískovec | 3:0 | (0:0) | Černý T. a P., Drábek -, ŽK: Grunhut(StL), | |
09:50 | Litrpůl | Attack | 2:7 | (1:4) | Šála, Soukup V. - Luska 4, Tušla 3, ŽK: Sedláček A.(Li), | |
10:40 | Attack | Restart | 3:2 | (1:1) | Luska 2, Tušla - Šimon, Smutný st., ŽK: Godava(Re), | |
13:10 | Bafan. 11 | Bianco B | 3:4 | (3:3) | Bujáček 2, Dufek - Malůšek T. 2, Břínek, Sedlář, ŽK: Sedlář(Bi), | |
14:00 | Eliška B | Excalibur | 8:1 | (5:0) | Rudolecký 3, Kalvoda 2, Vogt, Zvara, Doležal - Máchal, ŽK: Horáček(Ex). |
5. a 6. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
KAMÍNKY 5. kolo NEDĚLE 26.9.2021 SVÁŽNÁ |
11:30 | Kocovina | Stones B | 0:5 | (kont.) | Kocovina se nedostavila, |
12:20 | Excalibur | Wodowa C | 0:2 | (0:1) | Švehla, Pijáček, ŽK: Máchal(Ex), Pijáček(Wo), | |
14:50 | Bianco B | Slavoj | 4:4 | (3:0) | Břínek, Malůšek D., Cízler, Grim - Kryštof, Drábek, Odrazil, Tóth, | |
09:00 | Žab. Vlci C | Attack | 2:1 | (0:0) | Klečka, Stoklásek - Hegr, | |
11:30 | St.Lískovec | Restart | 1:1 | (1:1) | Palát - Honek, | |
12:20 | Bafan. 11 | Sea Lions | 2:1 | (0:0) | Bujáček 2 - Döme P., | |
14:50 | Eliška B | Jobsko | 3:1 | (2:0) | Rudolecký 2, Šebesta - Kuchyňka, | |
KAMÍNKY 6. kolo NEDĚLE 26.9.2021 SVÁŽNÁ |
09:50 | Stones B | Litrpůl | 2:6 | (2:3) | Šimeček 2 - Šála 3, Sedláček A., Vymazal, Skřička, ŽK: Vymazal(Li), |
10:40 | Kocovina | Litrpůl | 0:5 | (kont.) | Kocovina se nedostavila, | |
13:10 | Bianco B | Wodowa C | 10:5 | (5:2) | Malůšek D.6, Grim 3, Páral - Smejkal 2, Sendler, Seitler, Švehla, | |
14:00 | Excalibur | Slavoj | 1:4 | (0:0) | Vilím Z. - Drábek 3, Jakubčík, ŽK: Hlaváč(Ex), Tóth(Sl), | |
09:50 | St.Lískovec | Attack | 3:1 | (0:1) | Wagner 3 - Hegr, ŽK: Wagner(StL), | |
10:40 | Žab. Vlci C | Restart | 3:2 | (0:2) | Saxl, Odehnal 2 - Honek, Šimon, | |
13:10 | Bafan. 11 | Jobsko | 0:0 | (0:0) | ||
14:00 | Eliška B | Sea Lions | 5:2 | (3:0) | Kalvoda, Rudolecký, Šebesta, Vogt, Okleštěk - Kolomazník, Kulich, ŽK: Vogt(El). |
3. a 4. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
KAMÍNKY 3. kolo NEDĚLE 12.9.2021 SVÁŽNÁ |
09:00 | Stones B | Slavoj | 2:2 | (0:1) | Hradílek 2 - Drábek 2, ŽK: Šebetovský(St), |
11:30 | Kocovina | Wodowa C | 1:5 | (1:5) | Elis - Strašil 2, Straško, Pijáček, Saul, | |
12:20 | Bianco B | Litrpůl | 3:2 | (1:1) | Malůšek D.2 a T. - Sedláček M.2, | |
09:00 | Jobsko | Attack | 1:5 | (0:1) | Nykodým - Tureček 2, Havelka 2, Tušla, ČK: Zouhar(Jb), | |
11:30 | Sea Lions | Restart | 6:0 | (1:0) | Kříž 2, Plšek P., Kolomazník, Petrlík A., Spiřík, | |
12:20 | Bafan. 11 | St.Lískovec | 0:3 | (0:1) | Ráab 2, Žižlavský, ŽK: Grunhut(StL), | |
14:50 | Eliška B | Žab. Vlci C | 9:0 | (5:0) | Vogt 3, Zvara 2, Okleštěk 2, Kalvoda, Šebesta, | |
KAMÍNKY 4. kolo NEDĚLE 12.9.2021 SVÁŽNÁ |
09:50 | Stones B | Wodowa C | 5:3 | (1:1) | Hrabčák, Sienty, Hradílek, Šebetovský, Medveď - Smejkal, Strašil, Saul, ŽK: Saul(Wo), |
10:40 | Kocovina | Slavoj | 0:2 | (0:0) | Kryštof, Černý T., | |
13:10 | Excalibur | Litrpůl | 5:0 | (3:0) | Ohniště 4, Hlaváč, | |
14:00 | Excalibur | Bianco B | 2:2 | (1:1) | Berger, Ohniště - Pruch, Blaha, | |
09:50 | Sea Lions | Attack | 2:1 | (1:1) | Plšek P.2 - Luska, ŽK: Kulich(SL), | |
10:40 | Jobsko | Restart | 4:5 | (4:1) | Svoboda M., Kuchyňka, Ptáčník, Nykodým - Honek 2, Smutný st. 2, Búřil, ŽK: Nykodým(Jb), | |
13:10 | Bafan. 11 | Žab. Vlci C | 3:8 | (1:5) | Dufek, Zimek, Oulehla - Fessl 3, Řezáč 2, Letzel, Saxl, Klečka, | |
14:00 | Eliška B | St.Lískovec | 5:1 | (3:0) | Rudolecký 2, Doležal, Okleštěk, Hofr - Ráab. |
1. a 2. kolo | Čas | Domácí | Hosté | Výsledek | Střelci + karty | |
KAMÍNKY 1. kolo NEDĚLE 5.9.2021 SVÁŽNÁ |
09:00 | Stones B | Excalibur | 4:0 | (2:0) | Hrabčák 2, Medveď, Pokorný, |
11:30 | Kocovina | Bianco B | 3:6 | (1:1) | Jurkovský 2, Pryymachuk - Malůšek D. 4, Miháč 2, ŽK: Pařízek(Ko), | |
12:20 | Wodowa C | Slavoj | 3:3 | (2:2) | Strašil, Pijáček, Sendler - Černý T.2, Odrazil. | |
14:50 | Slavoj | Litrpůl | 3:5 | (2:1) | Černý P.3 - Sedláček M.2 a A.2, Skřička, | |
09:00 | Sea Lions | Žab. Vlci C | 2:5 | (1:4) | Petrlík A.2 - Řezáč 3, Popek, Bažant, | |
11:30 | Jobsko | St.Lískovec | 2:4 | (2:2) | Ptáčník, Šeminský - Wagner 2, Grunhut, Ráab, ŽK: Čepička(Jb), | |
12:20 | Bafan. 11 | Restart | 5:1 | (3:0) | Marcinka 2, Štelcl, Sedláček, Bujáček - Hladký, | |
14:50 | Eliška B | Attack | 2:5 | (1:3) | Rudolecký, Vogt - Králíček 2, Luska, Lidmila, Liška, ŽK: Rudolecký, Kučera(El) Tušla(At), | |
KAMÍNKY 2. kolo NEDĚLE 5.9.2021 SVÁŽNÁ |
09:50 | Stones B | Bianco B | 2:3 | (2:1) | Hrabčák, Pernica - Malůšek T. a D., Břínek, ŽK: Malůšek D.(Bi), |
10:40 | Kocovina | Excalibur | 6:0 | (1:0) | Jurkovský 3, Elis 2, Pryymachuk, ŽK: Horáček(Ex), | |
14:00 | Wodowa C | Litrpůl | 3:1 | (1:1) | Strašil, Straško, Mareček - Šála, ŽK: Sedláček M.(Li), | |
09:50 | Jobsko | Žab. Vlci C | 2:0 | (0:0) | Svoboda M., Ptáčník, ŽK: Jandek, Hovsepjan(Jb), | |
10:40 | Sea Lions | St.Lískovec | 0:3 | (0:1) | Uhlíř, Wagner, Grunhut, | |
13:10 | Bafan. 11 | Attack | 1:3 | (0:0) | Dufek - Luska, Lidmila, Králíček, | |
14:00 | Eliška B | Restart | 5:1 | (2:1) | Rudolecký 3, Doležal, Kučera - Smutný ml.. |