Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
16.08.2019
ilustrační obrazek futsalbrnoÚHRADA STARTOVNÉHO BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ DO 22.SRPNA!!!
Termín ČTVRTEK 22. srpna 2019 – ÚHRADA STARTOVNÉHO  je nejpozdějším datem pro uhrazení startovného s kaucí na účet okresní soutěže 271337764 / 0300 a to bez postihu a pokut!!! Při platbě uveďte jako variabilní symbol ID klubu z Futisu (pokud jej máte), v poznámce přesný název klubu, soutěž a text „startovné futsal Brno 2019/20“. Podívejte se prosím v odkazu Fair Play na vratné kauce za uplynulou sezónu 2018/19 a v odkazu STDK na finanční pokuty, které vám byly během sezóny 2018/19 uděleny a z toho vyplývají ...
ÚHRADA STARTOVNÉHO BRNĚNSKÝCH SOUTĚŽÍ DO 22.SRPNA!!!

Krátké zprávy aktuálně

01.08.2019 - PRÁZDNINOVÉ TURNAJE: KAMPA cup, PŘEDSOUTĚŽNÍ turnaj ...

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

25.07.2019 - Jopparamu (2.třída) hledá tréninkového soupeře - od srpna. Středy 1930-2030, hřiště na Srbské. Pavel Mucherl, mucherl@seznam.cz, 602 414 953

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

14.06.2019 - KAM NA FUTSAL - Sobota 15.6.: 1.A (Rybn.), 2.A (Knesl.), 2.B (Jundr.), 2.C (Sváž.), 3.B (Srbs.).

další krátké zprávy

Aktuální výsledky - 3.A třída podzim Brno-město

po 11. kole (18.11.2018)
11. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA
A
NEDĚLE

17. a 18.11.2018


RYBNICKÁ
14:50 Blajkec Modřice Franklin 2:5 (0:2) Přikryl, Morris-Rakus 2, Požár, Zemánek, Matuška, ŽK: Kužela(Fr),
15:40 Bosonohy Lamy B 1:6 (0:2) Kechajov-Veleba 4, Balcar, Knoth, ČK: Bezděk(Bo), Šponer(La),
16:30 Fauna Jopparamu B 3:5 (1:1) Honig 2, Dvořák-Kowalczik 3, Pelikán 2, ŽK: Knesl(Fa), Vrzáček(Jo),
14:50 Popůvky Deportivo B 3:3 (2:1) Machata, Pazourek, Sklář-Špic 2, Steinhauser, ŽK: Špic, Tóth(Do),
15:40 Pitkin Holásky 1:2 (1:1) Stratil-Kotrla, Lach L., ŽK: Vejsada(Pi),
16:30 Carpe Diem B Litrpůl 2:5 (0:3) Halm, Mendel-Šála 2, Koubek F., Sedláček A. a M..

9. a 10. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA
A
NEDĚLE

3. a 4.11.2018


RYBNICKÁ
14:50 Bosonohy Carpe Diem B 4:7 (2:5) Bezděk 2, Kechajov, Ševčík-Halm 2, Mendel 2, Jeřábek, Lužina, Sýkora, ŽK: Procházka(CD),
15:40 Bosonohy Litrpůl 1:5 (0:0) Břenek-Sedláček M.2 a A., Sedlák, Skřička,
16:30 Lamy B Carpe Diem B 4:5 (3:3) Stodůlka 2, Mazur, Šotola-Halm 2, Jeřábek 2, Lužina, ŽK: Stodůlka, Hrůza(La),
17:20 Lamy B Litrpůl 2:3 (0:1) Knoth, Šotola-Jedlička M., Skřička, Šála, ŽK: Tuč, Mazur(La),
14:50 Fauna Pitkin 1:2 (1:2) Bezděk L.-Chládek, Pelikán, ŽK: Dvořák(Fa), Novák, Urbánek P.(Pi),
15:40 Fauna Holásky 3:7 (1:6) Polášek 3-Kotrla 5, Růžička, Vaněk, ŽK: Adamčik, Mareš(Fa),
16:30 Jopparamu B Pitkin 1:3 (0:2) Chovánek-Kříž P.2, Červený, ŽK: Stuchlík(Jo),
17:20 Jopparamu B Holásky 1:2 (1:2) Škerle-Vaněk 2, ŽK: Lach L.(H).

7. a 8. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
NEDĚLE


28.10.2018


SVÁŽNÁ
09:00 Blajkec Modřice Bosonohy 1:3 (1:1) Vacula-Výplach 2, Ševčík,
09:50 Blajkec Modřice Lamy B 3:1 (1:1) Morris 2, Tomandl M.-Stodůlka, ŽK: Šponer(La),
10:40 Franklin Bosonohy 2:3 (2:1) Rakus, Zemánek-Výplach 2, Bezděk, ŽK: Břenek(Bo),
11:30 Franklin Lamy B 4:4 (1:2) Zemánek 2, Cikrle, Rakus-Hanák, Procházka, Stodůlka, Šotola,
12:20 Fauna Carpe Diem B 3:2 (2:2) Ludin 2, Mareš-Jeřábek, Mendel, ŽK: Mareš(Fa),
13:10 Fauna Litrpůl 3:9 (0:6) Bezděk L., Honig, Polášek-Koubek F.3, Šála 3, Sedláček M.2 a A., ŽK: Adamčik, Mareš(Fa),
14:00 Jopparamu B Carpe Diem B 3:1 (1:0) Škerle 2, Chovánek-Halm,
14:50 Jopparamu B Litrpůl 2:2 (1:2) Mucherl, Škerle-Jedlička M., Koubek F., ŽK: Škerle(Jo), Koubek F.(Li),
15:40 Pitkin Popůvky 4:3 (1:2) Stratil 2, Červený, Škrobala-Drápal, Dvořák, Hulák, ŽK: Stratil, Červený(Pi), Hulák, Pavlík(Po),
16:30 Pitkin Deportivo B 2:3 (0:1) Červený, Novák-Hlaváč 2, Krempaský, ŽK: Hlaváč(Do),
17:20 Holásky Popůvky 2:0 (0:0) Kotrla, Růžička, ŽK: Růžička, Vaněk(H), Machata, Sedláček(Po),
18:10 Holásky Deportivo B 6:1 (4:1) Vaněk 2, Lach L., Kupčo, Kotrla, Rudolecký-Krempaský.

5. a 6. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA


20.10.2018


RYBNICKÁ
09:00 Blajkec Modřice Fauna 2:2 (1:1) Řehoř D., Přikryl-Dvořák, Mareš, ŽK: Přikryl(BM), Mareš(Fa),
09:50 Blajkec Modřice Jopparamu B 5:2 (4:1) Tomandl M.2, Vacula 2, Přikryl-Auer, Mucherl, ŽK: Řehoř J.(BM),
10:40 Franklin Fauna 4:4 (1:3) Zemánek 2, Kovařík, Matuška-Knesl 2, Dvořák, Krška, ŽK: Matuška(Fr),
11:30 Franklin Jopparamu B 1:2 (0:1) Kovařík-Škarda, Kowalczik, ŽK: Kubát, Rakus(Fr), Škerle(Jo),
12:20 Bosonohy Pitkin 2:6 (0:4) Bezděk, Cvrkal-Kříž D.2 a P.2, Pelikán, Urbánek P.,
13:10 Bosonohy Holásky 3:2 (1:1) Novák, Ševčík, Cvrkal-Vodák, Stanik, ŽK: Cvrkal, Břenek(Bo),
14:00 Lamy B Pitkin 5:2 (2:2) Šponer, Konečný, Šotola, Mazur, Stodůlka-Konečný, Chládek, ŽK: Šponer(La), Stratil(Pi),
14:50 Lamy B Holásky 5:1 (2:0) Mazur 4, Šponer-Vařeka,
15:40 Carpe Diem B Popůvky 0:2 (0:1) Drápal, Dvořák, ŽK: Lužina(CD),
16:30 Carpe Diem B Deportivo B 4:3 (2:2) Halm 2, Galbavý, Mendel-Mach, Drexler, Krempaský,
17:20 Litrpůl Popůvky 7:0 (4:0) Koubek F.2, Sedláček M.2 a A., Šála 2, ŽK: Drápal(Po),
18:10 Litrpůl Deportivo B 13:1 (6:1) Šála 3, Soukup V.2 a P., Sedláček A.2, Skřička 2, Sedlák, Jedlička M., Vřešťál-Hlaváč.

4. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA
A
NEDĚLE

13. a 14.10.2018


RYBNICKÁ
14:50 Blajkec Modřice Pitkin 2:1 (2:1) Přikryl 2-Pelikán, ČK: Škrobala(Pi), ŽK: Řehoř J.(BM),
15:40 Blajkec Modřice Holásky 5:0 (kont.) Holásky se nedostavily,
16:30 Franklin Pitkin 1:7 (1:4) Kubát-Kříž D.2 a P.2, Urbánek P.2, Stratil, ŽK: Rakus(Fr),
17:20 Franklin Holásky 5:0 (kont.) Holásky se nedostavily,
14:50 Bosonohy Popůvky 2:4 (0:0) Mareček, Cvrkal-Drápal, Pazourek, Machata, Sedláček,
15:40 Bosonohy Deportivo B 7:4 (5:1) Výplach 5, Cvrkal, Ševčík-Mach, Hruška, Krempaský, Osička,
16:30 Lamy B Popůvky 4:1 (2:0) Hrůza 2, Šotola, Šponer-Drápal,
17:20 Lamy B Deportivo B 2:1 (1:0) Mazur, Šponer-Hruška, ŽK: Krempaský(Do),

2. a 3. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
PÁTEK

28.9.2018


RYBNICKÁ
09:00 Blajkec Modřice Popůvky 3:2 (1:0) Tomandl M., Přikryl, Morris-Pazourek, Dvořák, ŽK: Šolc(Po),
09:50 Blajkec Modřice Deportivo B 8:2 (4:1) Tomandl M.3, Přikryl 2, Řehoř J.2, Křepela-Drexler, Jaša,
10:40 Franklin Popůvky 3:0 (2:0) Zemánek 2, Matuška,
11:30 Franklin Deportivo B 1:6 (0:3) Matuška-Hlaváč 3, Špic 2, Jaša,
12:20 Holásky Carpe Diem B 4:4 (4:2) Vaněk 3, Kotrla-Jeřábek 2, Halm, Lužina,
13:10 Pitkin Carpe Diem B 5:2 (1:1) Stratil, Urbánek P., Chládek, Kříž P., Červený-Jeřábek, Mendel,
14:00 Holásky Litrpůl 2:7 (1:5) Vaněk 2-Šála 4, Koubek F.2, Sedlák, ŽK: Vodák(H),
14:50 Pitkin Litrpůl 1:1 (1:1) Konečný-Sedláček A., ŽK: Urbánek P.(Pi),
15:40 Bosonohy Fauna 3:4 (1:1) Bezděk 2, Cvrkal-Honig 2, Krška, Svoboda,
16:30 Bosonohy Jopparamu B 3:2 (3:1) Bezděk 2, Cvrkal-Lanžhotský, Pelikán,
17:20 Lamy B Fauna 5:0 (3:0) Kocman 2, Veleba 2, Šponer,
18:10 Lamy B Jopparamu B 4:2 (3:0) Kocman 2, Hrůza, Veleba-Pelikán, Kovalczyk.

1. kolo Čas Domácí Hosté Výsledek Střelci + karty
SOBOTA
A
NEDĚLE

15. a 16.9.2018


RYBNICKÁ
14:50 Blajkec Modřice Carpe Diem B 2:6 (0:4) Tomandl M., Přikryl-Procházka 2, Lužina 2, Jeřábek, Mendel, ČK: Řehoř D.(BM), ŽK: Procházka, Lužina(CD),
15:40 Blajkec Modřice Litrpůl 0:8 (0:2) Sedláček M.3, Soukup V.2, Šála 2, Jedlička M.,
16:30 Franklin Carpe Diem B 2:6 (0:3) Kovařík, Rakus-Jeřábek 6,
17:20 Franklin Litrpůl 0:9 (0:6) Sedlák 3, Šála 3, Soukup V.3,
14:50 Fauna Popůvky 4:6 (3:1) Honig 2, Dvořák, Mareš-Drápal 4, Pazourek, Stavjař, ŽK: Mareš(Fa), Machata(Po),
15:40 Fauna Deportivo B 3:1 (2:0) Dvořák, Krška, Svoboda-Krempaský, ŽK: Adamčik(Fa),
16:30 Jopparamu B Popůvky 5:0 (1:0) Škerle 2, Kowalczik 2, Škarda,
17:20 Jopparamu B Deportivo B 3:0 (2:0) Škarda 2, Kowalczik.