Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2019 dotací ve výši 275 000 Kč).
26.02.2020
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA
V pátek 28.února pokračuje dvěma zápasy 16.kola OP v hale v Bohunicích (19.30-21:30).  V sobotu 29.února zahajuje jarní část 16.kolem 1.A třída v nafukovací hale na Rybnické  V neděli 1.března  pokračuje 16.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a odehraje se play off a finále Turnaj Nadějí 2020 (9-18:00) v nafukovací hale na Rybnické. Okresní přebor Brno město 16.kolo                                                      ...
O VÍKENDU POKRAČUJE OKRESNÍ PŘEBOR A TURNAJ NADĚJÍ, ZAHAJUJE 1.A TŘÍDA

Krátké zprávy aktuálně

24.02.2020 - KAM NA FUTSAL - Pátek 28.2.: OP (Boh. 19:30-21:30), Sobota 29.2.: 1.A (Rybn. 9-15:30). Neděle 1.3.: OP (Malom. 9-13:00), Turnaj Nadějí (Rybn. 9-18:00).

18.10.2019 - Mužstvo Old Blackurn (2.tř.) hledá tým ke společnému tréninku v nafukovací hale na Rybnické každý pátek v 19:00 -20:30. Info na 730 160 061 (Patrik Sysel). Nájem hradí Blackburn.

26.07.2019 - Partizan Bludare (OP) hľadá tým na tréningy v útorok v Maloměřicích od 21:00. Info: +421917069016, email: rtrastislavtoth@gmail.com.

14.06.2019 - Prodáme levně nerozbalené sady dresů značky Penalty. 1.sada 7x svítivě žlutý dres+šedé trenky vel. XL, 2.sada 4x oranžový dres+černé trenky vel. XL a 4x vel. L. Fotky a další informace na tel.: 774551993 (Martin Chroust).

23.05.2019 - Panama (1.A tř.) hledá od září dlouhodobého sparinga na trénování: středa U Hrocha 18:30 - 20:00, v zimě úterý ZŠ Janouškova 20 - 21:30. Tel. 734268366, Zdeněk Gala.

další krátké zprávy

Aktuality - futsalbrno.cz

15.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 15.10.2018 - 2.část2.B brněnská třída – 9. a 10.kolo KNESLOVA: Orel Řečkovice-XXX 5:3 (4:1), Smolinský 2, Dostál, Strnad, Vlk-Kříž 2, Císař, ŽK: Paseka(XXX), Orel Řečkovice-Deportivo 4:1 (1:1), Kugler 2, Dostál, Strnad-Hlaváč, ...

vĂ­ce


08.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 7.10.2018 - 1.část1.liga – 4.kolo Helas Brno-VŠB Ostrava 8:2 (4:2), Sparta Praha-Interobal Plzeň 5:2 (2:2), FTZS Liberec-Uherské Hradiště 5:5 (3:2), Olympik Mělník-GL Litoměřice 3:5 (3:3), Slavia Praha-Svarog Teplice 2:4 (0:1).  1. EraPack Chrudim  ...

vĂ­ce


08.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 7.10.2018 - 2.část2.C brněnská třída - 7. a 8.kolo KAMÍNKY: Stones B-Svážná 4:2 (1:1), Kubík 3, Pernica-Toman, Danis, ŽK: Šimeček, Brychta(St), Toman(Sv), Stones B-Poclain 4:2 (2:1), Pernica, Husák, Kubík, ...

vĂ­ce


01.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 1.10.2018 - 1.část1.liga – 3.kolo EraPack Chrudim-Démoni Č.Lípa 4:0 (1:0), FTZS Liberec-Slavia Praha 1:10 (1:5), Démoni Č.Lípa-Uherské Hradiště 5:9 (3:5), VŠB Ostrava-Olympik Mělník 3:4 (1:2), Svarog Teplice-Sparta Praha 7:3 (4:1), ...

vĂ­ce


01.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 1.10.2018 - 2.část3.A brněnská třída - 2. a 3.kolo RYBNICKÁ: Blajkec Modřice-Popůvky 3:2 (1:0), Tomandl M., Přikryl, Morris-Pazourek, Dvořák, ŽK: Šolc(Po), Blajkec Modřice-Deportivo B 8:2 (4:1), Tomandl M.3, Přikryl 2, Řehoř J.2, Křepela-Drexler, ...

vĂ­ce


24.09.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 24.9.2018E-MOTION Okresní přebor Brno – 2.kolo MALOMĚŘICE: Wodowa-R.I.P. 3:1 (2:1), Mareček, Cífka , Chlubný Ji.-Lepka, ŽK: Křivka(Wod), Knotek D.(RIP), Stones-Moravany 2:0 (0:0), Kubík, Hrabčák, Moravany-SK Líšeň 2:3 (1:1), ...

vĂ­ce


17.09.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 17.9.2018 - 1.částOkresní přebor Brno – 1.kolo MALOMĚŘICE: Napoleon-R.I.P. 6:2 (3:1), Žáček Pa.3 a Pe.2, Kmeť-Knotek P.2, Eliška-West Žab 3:5 (2:2), Okleštěk 2, Minařík-Koláček 2, Fojt 2, Buček, Chlup.pozůstalí-Stones 1:3 (0:2), ...

vĂ­ce


17.09.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 17.9.2018 - 2.část3.A brněnská třída – 1.kolo RYBNICKÁ: Blajkec Modřice-Carpe Diem B 2:6 (0:4), Tomandl M., Přikryl-Procházka 2, Lužina 2, Jeřábek, Mendel, ČK: Řehoř D.(BM), ŽK: Procházka, Lužina(CD), Blajkec Modřice-Litrpůl 0:8 ...

vĂ­ce


16.09.2018ilustracni obrazek futsalbrnoDO 14.9.2018 UHRADILY VŠECHNY KLUBY STARTOVNÉ!!!GRÉMIA KLUBŮ SE NEZÚČASTNILO TĚCHTO 30 MUŽSTEV: (Disciplinární komise OkKF Brno udělila pokutu 200 korun) OP:   U Boba, 1.tř.   Parmagianni, Hombres B, Socer, Olymp, FFT B, Luxury, Schalke, Celtic, Onyx, ...

vĂ­ce


10.09.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 10.9.20181.A brněnská třída – 1.kolo RYBNICKÁ: Blue Flames-Bianco 1:3 (0:2), Smíšek-Vondra 2, Látal, Blue Flames-Soccer 3:6 (2:2), Šlapák, Žúbor M., Smíšek-Malec 3, Ondrik 2, Novotný Mat., ...

vĂ­ce