Činnost Brněnské asociace futsalu je finančně podporována statutárním městem Brnem (v roce 2022 dotací ve výši 385 000 Kč).
28.05.2022
ilustrační obrazek futsalbrnoO VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE
V sobotu 28. května se odehraje poslední 22.kolo Okresního přeboru v hale v Maloměřicích a dále 25. kolo 1.A třídy na Rybnické, 25. a 26. kolo 2.A třídy v Jundrově a na Kneslové a také 21. kolo 3.trídy v Řečkovicích. V neděli 29. května pokračuje 26. kolem 1.B třída na Rybnické a 26. kolem 2.C třída na Svážné.   Okresní přebor Brno město 22. kolo                                                                   (rozh. ...
O VÍKENDU POKRAČUJÍ BRNĚNSKÉ SOUTĚŽE

Krátké zprávy aktuálně

23.05.2022 - KAM NA FUTSAL - Sobota 28.5.: OP (Maloměřice), 1.A (Rybnická), 2.A (Jundrov+Kneslova), 3.tř. (Řečkovice). Neděle 29.5.: 1.B (Rybnická), 2.C (Svážná).

02.05.2022 - Tým GLORIA hrající 1.třídu hledá stabilní tým/soupeře na pravidelné tréninky v Úterý 18:30-20:00 na Okruhu (Nový Lískovec), případně tým se svým slotem na tréninky. Kontakt: duffson@seznam.cz nebo messenger. David Pitrocha

28.04.2022 - Futsalový tým R.I.P. (OP) hledá šikovné hráče. Kontakt (i SMS): 604103416  E-mail: sick@email.cz 

17.03.2022 - Tým Bafancova 11 (2.tř.) hledá soupeře na pravidelné tréninky na venkovním hřišti v Líšni každé úterý od 18:00 do 19:30. Kontakt: 607530801, email: jiri.bajza@gmail.com

12.03.2022 - Tým O5MY (3.třída) hledá soupeře na pravidelné tréninky od dubna každý čtvrtek v areálu Hroch v Jundrově od 19:00 do 20:30. Kontakt: 776484490, email: libe.kuzi@email.cz.

další krátké zprávy

Aktuality - futsalbrno.cz

29.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 29.10.2018 - 1.část2.liga – 5.kolo Žab.Vlci Brno-Vysoké Mýto 2:2 (1:1), Jakubčovice-Ocel Třinec 8:15 (3:7), VŠSK Zlín-AC Jeseník 2:4 (0:1), USK Ostrava-Tango Hodonín 4:9 (0:4), ASM D.Loučky-FERRAM Opava a hráno po uzávěrce.  1. ...

více


29.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 29.10.2018 - 2.část3.A brněnská třída – 7. a 8.kolo SVÁŽNÁ: Blajkec Modřice-Bosonohy 1:3 (1:1), Vacula-Výplach 2, Ševčík, Blajkec Modřice-Lamy B 3:1 (1:1), Morris 2, Tomandl M.-Stodůlka, ŽK: Šponer(La), Franklin-Bosonohy 2:3 (2:1), ...

více


24.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoKONTROLUJTE SI ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ V LEVÉ LIŠTĚ!!!Předběžné rozlosování EMOTION Okresní přebor - Podzim  2018/19 1. KOLO - HALA MALOMĚŘICE SO 15.9.  09:00  Napoleon - R.I.P. SO 15.9.  10:00  Eliška - West Žab SO 15.9.  11:00  Chlup.pozůstalí - ...

více


22.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.10.2018 - 1.část1.liga – 5.kolo Svarog Teplice-FTZS Liberec 9:3 (5:2), Sparta Praha-VŠB Ostrava 26:2 (13:2), Démoni Č.Lípa-Olympik Mělník 4:3 (1:2), Uherské Hradiště-EraPack Chrudim 1:4 (1:3).  1. Svarog Teplice    5  5 ...

více


22.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 22.10.2018 - 2.část2.B brněnská třída – 11. a 12.kolo KNESLOVA: Orel Řečkovice-Starobrno 3:3 (1:1), Kugler 2, Strnad-Bumba M. a Š., Malina, ŽK: Bumba Š., Ondra(St), Orel Řečkovice-Bystrc 4:3 (3:2), Kugler 2, Strnad, Chovítek-Krkoška, ...

více


15.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 15.10.2018 - 1.část2.liga – 3.kolo Žab.Vlci Brno-Tango Hodonín 6:4 (2:1), USK Ostrava-D.Loučky 3:5 (1:3), VŠSK Zlín-Baník Ostrava 5:2 (3:0), AC Jeseník-Vysoké Mýto 4:3 (1:1), FERRAM Opava-Ocel Třinec 8:5 (6:2).  1. Žab.Vlci Brno  ...

více


15.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 15.10.2018 - 2.část2.B brněnská třída – 9. a 10.kolo KNESLOVA: Orel Řečkovice-XXX 5:3 (4:1), Smolinský 2, Dostál, Strnad, Vlk-Kříž 2, Císař, ŽK: Paseka(XXX), Orel Řečkovice-Deportivo 4:1 (1:1), Kugler 2, Dostál, Strnad-Hlaváč, ...

více


08.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 7.10.2018 - 1.část1.liga – 4.kolo Helas Brno-VŠB Ostrava 8:2 (4:2), Sparta Praha-Interobal Plzeň 5:2 (2:2), FTZS Liberec-Uherské Hradiště 5:5 (3:2), Olympik Mělník-GL Litoměřice 3:5 (3:3), Slavia Praha-Svarog Teplice 2:4 (0:1).  1. EraPack Chrudim  ...

více


08.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 7.10.2018 - 2.část2.C brněnská třída - 7. a 8.kolo KAMÍNKY: Stones B-Svážná 4:2 (1:1), Kubík 3, Pernica-Toman, Danis, ŽK: Šimeček, Brychta(St), Toman(Sv), Stones B-Poclain 4:2 (2:1), Pernica, Husák, Kubík, ...

více


01.10.2018ilustracni obrazek futsalbrnoFUTSALOVÝ INFORMAČNÍ SERVIS 1.10.2018 - 1.část1.liga – 3.kolo EraPack Chrudim-Démoni Č.Lípa 4:0 (1:0), FTZS Liberec-Slavia Praha 1:10 (1:5), Démoni Č.Lípa-Uherské Hradiště 5:9 (3:5), VŠB Ostrava-Olympik Mělník 3:4 (1:2), Svarog Teplice-Sparta Praha 7:3 (4:1), ...

více